>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

VHL / MHL / Rozgrywki niższego szczebla

Status
Zamknięty.
verno 609,6K

verno

Znawca - Hokej
Rozdziewiczam temat!

Rosja MHL 05:00
Amurskie Tigry vs Akademia Mihaylova
Akademia Mihaylova over 2.5 @1.95
over 6.5 @3.05 1:4 to co tam pomarnowali to głowa mała..

Defensywa Tygrysów jest tragiczna zresztą jak ich cała gra, po dobrym wejściu w sezon czyli wygranej w meczu otwarcia poszła seria przegranych i aktualnie po 5 spotkaniach mają 4 przegrane z bilansem 9:26 zresztą w zeszłym sezonie również byli w czołówce, jeśli chodzi o tracone gole jednak zawsze udawało im się zdobyć 2-3 gole na mecz, z drugiej strony nowa ekipa w MHL, która radzi sobie nie najgorzej patrząc na ich grę. Dzisiaj odnotowali pierwszą wygraną 5:1 właśnie na tygrysy, nie mniej jednak grali dobrze na Rygę i pierwszy mecz mógł spokojnie trafić na ich konto, w presezonie również radzili sobie całkiem dobrze. MHL ma to do siebie że te dwumecze często wyglądają podobnie i dużo zależy od skuteczności i dyspozycji dnia i uważam że te overy są spokojnie do wykręcenia a kursy zachęcają.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +21
verno 609,6K

verno

Znawca - Hokej
Rosja MHL 10:00
Sakhalinskie Akuly vs Kapitan
Kapitan OT @1.71 1:5
Kapitan over 0.5 1 tercja @1.74 0-3 po pierwszej
Kapitan over 3.5 @3.10

Akuly w tym sezonie nic nie grają 5/5 przegranych z bilansem 3:19 i zero pomysłu na grę, oglądałem wczorajszy mecz to nie potrafili założyć zamku, jedynie jakaś kontra i na pałę za to Kapitan mimo iż wygrał tylko 1:0 kontrolował cały mecz i mieli sporo dobrych okazji ale bramka jak zaczarowana, dodatkowo wyłapali sporo kar co po zsumowaniu daje prawię całą tercję w osłabieniu a mimo to Akuly nie potrafiły nic wbić, dziwi mnie ten kurs że jest prawie 50-50 gdzie tak jak mówiłem gospodarze nic nie grają, Kapitan po wynikach też nie wygląda najlepiej ale gra jest zupełnie inna, trochę więcej skuteczności i zobaczymy dzisiaj jednostronny pojedynek.


Rosja MHL 11:30
Tayfun vs Russkie Vityazi
over 5.5 @2.10
over 6.5 @3.151-4 na początku 2 tercji w power playu były 3 setki a ogólnie 2 lub 3 nie trafione na pustą :D n1!

Tayfun radzi sobie słabo mimo że trafili na mocne ekipy to 5/5 przegranych i bilans 3:15 nie wygląda obiecująco ale ta passa nie może trwać wiecznie, nie mówię że zaraz mają wygrać ale bardziej powalczyć i wbić więcej niż 1 gola, w zeszłym sezonie ta ekipa była moją ulubioną drużyną jeśli chodzi granie na overy oraz oglądanie, czołówka jeśli chodzi o ilość goli na mecz i czekam na ich przebudzenie. Goście o wiele lepsza ekipa i w tym sezonie idą jak burza 5/5 wygranych z bilansem 23:9, wczorajszy mecz trochę przespali ale to co się działo w 3 tercji było przyjemne dla oka dużo groźnych akcji i taki flow/luz w grze, jak dziś wcześniej zaczną grać to ten over na spokojnie siądzie.


Rosja MHL 16:00
Sputnik Almetyevsk vs Tyumenskiy Legion
over 5.5
@26-0

Nie będę się tu specjalnie rozpisywał nad tym meczem, Legion na ten moment to najsłabsza drużyna w MHL z dziurawą defensywą, Sputnik może nie są jakimiś egzekutorami raczej grają solidnie i konsekwentnie chociaż w tym sezonie dość ładnie strzelają a wczorajszy mecz tych ekip, który zakończył się wynikiem 5:3 tylko zachęcą do grania tego.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +126
verno 609,6K

verno

Znawca - Hokej
Jeszcze na szybko bo już nie ma czasu pisać

Rosja MHL 14:00
Stalnye Lisy Magnitogorsk vs Belye Medvedi
Lisy over 0.5 1 Tercja @2 0-1, szkoda bo byli lepsi
@klasyka minuta w 2 tercji i gol lisów :D
 
Ostatnia edycja:
verno 609,6K

verno

Znawca - Hokej
MHL 05:00
Sakhalinskie Akuly vs Russkie Vityazi
Russkie over 3.5 @2.55 2:6
Russkie over 4.5 @4.65

Oglądałem ostatnio mecze obu ekip i tak jak wcześniej pisałem przy meczu z Kapitan, gospodarze totalnie nic nie grają i nie wygląda żeby miało się coś zmienić 6/6 przegranych z bilansem 4:24 no dramat, defensywa leży w ataku nawet nie wspominając bo jedynie co oni mogą zaoferować to jakąś kontrę natomiast goście w tym sezonie idą jak burza 6/6 wygranych z bilansem 27:10 oprócz pierwszego wyrównanego meczu z Krylija wszystkie kontrolują i narzucają tempo, czasem mają lekki problem aby wejść w rytm ale jak już wejdą to ta gra może się podobać, ostatnio z Tayfunem tez szukałem bramek i wygrali oba mecze 4:1 ale co by nie mówić poprawili grę w defensywie natomiast na takiego przeciwnika jak Akuly myślę że te overki są spokojnie do gry bo te kursy są moim zdaniem mocno przesadzone, wystarczy sobie odpalić ostatni mecz z Kapitan i zobaczyć jak robili z nimi co chcieli.


MHL 05:00
MHK Tayfun vs Kapitan
Tayfun over 2.5
@2.10 1:2

Dziwnie wygląda granie over 2.5 Tayfuna gdy po 6 meczach mają 4 bramki :D aczkolwiek grali z naprawdę mocnymi ekipami a ja czekam na ich powrót i jutro jest to możliwe, Kapitan nie ma mocnej defensywy i oglądając ich ostatni mecz z Akuly gdzie go gładko wygrali 5:1 to pełno błędów w defensywie i naprawdę było sporo okazji do stracenia gola ale grali na taką ekipę że było to ciężkie, kolejna sprawa to kary, Kapitan łapie ich dość sporo, w pierwszym meczu właśnie z Akuly praktycznie całą tercję grali w osłabieniu i tutaj również można szukać okazji, ja liczę że Tayfun w końcu po trudnym początku zacznie grać lepszy hokej mimo że nie jest źle to jutro dobra okazja do odblokowania się i złapania zwycięstwa lub równej walki o to.


MHL 12:00
Reaktor Nizhnekamsk vs Tyumenskiy Legion
over 6.5 @2.40 3:1 szkoda bo w 3 tercji Legion mógł na spokojnie pokryć obie linie..
Legion over 1.5 @2
Legion over 2.5 @4.20

Legion to chyba najsłabsza drużyna w MHL jeśli chodzi o obronę ale w ataku nie ma aż takiej tragedii, wręcz bym powiedział że spory sukces, udało im się wygrać z Irbisem jeden mecz 2:0, w drugim przegranym strzelili 2 bramki, Chaika też straciła 2 bramki a następnie Sputnik 3 bramki który ma naprawdę solidną obronę także widać że w ofensywie jest potencjał i tutaj właśnie poszukam value, liczę że Legion wciśnie minimalnie te 2 bramki co im całkiem dobrze idzie a nawet pokuszę się o trzecią, Reaktor również sobie postrzela bo tak jak pisałem obrona Legionu to dramat, także gospodarze będą kontrolowali ten mecz więc jakieś 2 lub może 3 bramki raczej nie bardzo pokrzyżują im plany.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +51
verno 609,6K

verno

Znawca - Hokej
MHL 05:00
Sakhalinskie Akuly vs Russkie Vityazi
over 5 @2.04 1:5
Russkie over 3.5 @2.20
Russkie over 4.5 @3.85

Gram to samo co wczoraj powody te same a dzisiejszy mecz pokazał że warto. GL


MHL 05:00
MHK Tayfun vs Kapitan
over 1.5 1 tercja
@2.10
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +61
verno 609,6K

verno

Znawca - Hokej
MHL 12:00
Reaktor Nizhnekamsk vs Tyumenskiy Legion
Legion over 1.5 @1.90 0-1 udało się na live złapać wygraną Legionu ale ten wynik niestety nie sprzyjał overowi bo się w zasadzie tylko bronili, mieli jakieś 2 sety i to tyle.
Legion over 2.5 @3.70

Pisałem wczoraj o tym meczu i mimo że się nie udało to próbuję drugi raz bo byli w stanie pokryć tę linię na spokojnie, troszke więcej skuteczności i będzie dobrze.
 
Ostatnia edycja:
verno 609,6K

verno

Znawca - Hokej
MHL 12:00
Atlant Mytischi vs Loko Yaroslavl
over 5.5 @1.992-10
over 6.5 @2.85


MHL 14:00
Tolpar UFA vs Kuznetskie Medvedi
over 1.5 1 tercja @1.581-0
Medvedi over 1.5 @2.604-2


MHL 16:00
Krasnaya Armiya vs Almaz Cherepovets
Armiya over 2.5 @1.51 Przełożone Zwrot
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +11
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Zvezda Moscow -1.5 handi 1.87 @totalbet
Zvezda pow 2.5 bramek 1.60 S sts



Na szybko- 12 graczy gospodarzy dzisiaj nie zagra z powodu izlocji, do tego gospodarze to drużyna z najnizszym budżetem w całej lidze. Zvezda to średniak VHL, ale w takim przypadku trzeba to grac.
 
verno 609,6K

verno

Znawca - Hokej
MHL 16:00
Sputnik Almetyevsk vs Irbis
over 5.5 @2.30
1 tercja over 1.5 @2.10


Do następnych typów już coś dopisze.
 
Ostatnia edycja:
verno 609,6K

verno

Znawca - Hokej
MHL 11:00
Amurskie Tigry vs MHK Tayfun
1 tercja over 1.5 @1.900-1 skuteczność tragedia.. jeszcze minute przed końcem sam na sam nie trafił..
Króciutko tutaj, Tygrysy tragiczna defensywa tracą mnóstwo bramek, 7 na 8 spotkań w tym sezonie over 1.5 1 tercja wchodził w ich meczach, Tayfun po 1 zwycięstwie trochę podbudowane i liczę że zaczną mocno bo spora szansa na kolejną wygraną.


MHL 18:00
Akademia Mihaylova vs SKA Varyagi
over 5.5 @2.20 3:2 w 27min, 33min bez gola nice1
over 6.5 @3.30
over 1.5 1 tercja @2.05
SKA na ten moment traci najwięcej bramek średnio 4.5 na mecz ale też strzelają średnio 2 bramki także ich gra jest dość mocno "na pałę" słaba obrona ale coś ukują, Akademia mimo że nie ma świetnych wyników to mi się podoba, z Tygrysami 2 łatwe wygrane, z Dinamo 2 przegrane gdzie ten drugi mecz zaledwie 0:1 i z Riga 2 przegrane gdzie 1 powinien być wygrany, zobaczymy w dłuższej perspektywie jak będą wyglądały ich wyniki ale na pewno nie będą chłopcami do bicia, grają dość ofensywnie i ta gra wygląda dobrze, kwestia skuteczności ale przeciwko takiemu przeciwnikowi powinni spokojnie kilka bramek strzelić a i goście coś dołożą, wydaje mi się że kursy tutaj są trochę przesadzone także idziemy po to.


MHL 17:00
Russkie Vityazi vs MHK Dynamo Moscow
Russkie 60' @2.55
Russkie over 2.5 @2.05
Russkie over 3.5 @3.75
Obie ekipy w dobrej formie ale gra gospodarzy o wiele bardziej mi się podoba jak złapią swoje flow to naprawdę dobrze się to ogląda i stwarzają sobie groźne sytuacje bez większego wysiłku dodatkowo dzisiaj grają na lepszą drużynę niż ostatnimi czasy więc bardziej się postarają bo w poprzednich meczach widziałem że nie grali na 100% a mimo to spokojnie ugrywali, Dynamo dla mnie jest nijakie, radzą sobie dobrze ale niczym się nie wyróżniają, uważam że ten mecz to 65-35 a według buka goście są z przodu także próbujemy.


MHL 17:30
HK Riga vs Atlant Mytischi
over 5.5
@2.05


MHL 14:00
Tyumenskiy Legion vs Ladya
Ladya 60' @2.30
Ladya over 2.5 @1.83
Ladya over 3.5 @3.10 nie wiem jak to się dzieje że Legion wygrywa kolejny mecz grając o wiele gorzej..

Znowu kursy trochę przesadzone, Ladya jest lepszą drużyną i nie rozumiem zbytnio tutaj 50-50 Legion ma słabą defensywę, atak trochę lepszy ale skuteczność leży mocno a ilość farta już im się kończy, udało im się o dziwo wygrać 3 mecze co jest zaskoczeniem jak na tą drużynę ale powoli czas wracać na dół tabeli bo naprawdę mieli sporo szczęścia. Goście nie są topową drużyną a ledwo co średniakiem, w presezonie radzili sobie dobrze wiadomo że to nie jest sezon ale wyglądali dobrze, teraz 2 pierwsze wygrane i następnie 2 przegrane z Mamutami gdzie ładnie walczyli a byli sporo słabsi od rywala więc sadzę że z Legionem na spokojnie sobie poradzą






SUPER DZIEN
 
Ostatnia edycja:
verno 609,6K

verno

Znawca - Hokej
Tyumenskiy Legion vs Ladya
Ladya 60' @1.95
Ladya over 3.5 @2.30
Ladya over 4.5 @4.05

Ladya iks de..
 
Ostatnia edycja:
verno 609,6K

verno

Znawca - Hokej
MHL 16:00
Sputnik Almetyevsk vs Chaika
Chaika +1.5 @2 2-4
Chaika over 2.5 @2.70
Chaika over 3.5 @5.50
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +17
verno 609,6K

verno

Znawca - Hokej
VHL 16:00
Dinamo St. Petersburg vs Toros
Toros DNB @4.654-2
Toros over 1.5 @1.83
Toros over 2.5 @3.55

VHL 16:00
Khimik VoskresenskvsNeftyanik Almetyevsk
over 4.5 @2.101-8
over 5.5 @3.20

VHL 16:00
Ryazan vs Iżewsk
over 1.5 1 tercja @2.102-0..
Ryazan 1 tercja @2.20
Ryazan over 3.5 @2.55
 
Ostatnia edycja:
verno 609,6K

verno

Znawca - Hokej
MHL 12:00
SKA Varyagi vs Atlant Mytischi
over 5.5 @2.251-3
SKA over 2.5 @2.50
Tutaj nie trzeba za dużo pisać SKA bardzo słaba defensywa lecz goście wcale nie są lepsi, w ataku radzą sobie o wiele lepiej szczególnie gospodarze, mimo że przegrywają praktycznie wszystkie mecze to jednak zawsze powalczą i strzelają, obie ekipy mają wysoką średnią bramek na mecz a kurs przyjemny także można grać.

MHL 12:00
Riga vs Dynamo Moscow
Riga over 1.5 @2.205-2
Riga over 2.5 @4.65
Wczoraj Dynamo przejechało się 6:0 po Rydze ale nie sądzę że dziś się to powtórzy, Ryga nie ma wielkich szans w tym meczu ale na pewno nie będzie to wyglądało jak w pierwszym meczu, potrafią się odgryźć i liczę że dziś to zrobią, w MHL rzadko drużyna tak przegrywa 2 spotkania a Dynamo mimo że w formie to też może się potknąć a po wczorajszym zwycięstwie raczej na luźno dzisiaj podejdą do tego meczu.


MHL 14:00
Sarmaty Orenburg vs Chaika Nizhny Novgorod
Chaika 60' @1.860-4
Chaika over 3.5 @2.80
Dzisiejszy mecz powinien być bardzo łatwy dla Chaiki oglądałem te 2 mecze ze Sputnikiem gdzie grali po prostu świetnie i oba mecze zasłużenie wygrali, mają solidną defensywę i bardzo dobry atak, Sarmaty są bardzo mierną drużyna w ogóle nie porównywalną do Sputnika także nie sądzę żeby dzisiaj była jakaś niespodzianka bo goście naprawdę dostali wiatru w żagle i przyjemnie ogląda się ich mecze.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +147
verno 609,6K

verno

Znawca - Hokej
MHL 10:00
Mamonty Yugry vs Avto
1 tercja over 1.5
@2.101-1 (2-2 finalnie także zgodnie z założeniami)
Obie ekipy mają mocne początki co się wiąże ze zdobywanymi jak i traconymi golami, uważam że zobaczymy właśnie dobry start a później się to ustabilizuje i raczej dużo bramek w meczu nie padnie ale liczymy na tą pierwszą tercję.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +17
verno 609,6K

verno

Znawca - Hokej
MHL 12:00
SKA Varyagi vs Atlant
over 5.5 @2.202-2 szło dobrze aż do 3 tercji gdzie przez 14min była gra w przewadze, niestety te drużyny chyba potrzebują młynu i kontr a nie gry pozycyjnej 5v4 bo żadnego gola w 14min power playu w jednej tercji to jakiś nieśmieszny żart.
over 6.5 @3.40
Wczoraj pisałem o tym meczu i mimo że padł wynik 1-3 i było trochę padaki to dalej było dosyć sporo akcji i sądzę że dziś to będzie lepiej wyglądało.

MHL 12:30
Sibir Snajpery Novosibirsk vs Belye Medvedi
over 5.5
@1.903-3

MHL 15:00
Ladya vs Irbis
Irbis over 4.5 @2.55 2-3 mimo to Ladya grała lepiej także śmiesznie..
Irbis over 5.5 @4.15
Tutaj nie ma o czym pisać, Irbis w tym sezonie wygląda bardzo obiecująco lecą po przeciwnikach jak chcą i strzelają mnóstwo bramek za to Ladya jest bardzo mierna grają bez pomysły i mają słabą defensywe, w tym sezonie jedyne wygrane z najsłabszymi drużynami a to i tak wymęczone na styku także nie widzę większych szans w tym meczu, zresztą wczorajsze spotkania pokazało gdzie jest miejsce gospodarzy, zostali przejechani 2-6 przez Irbis i dzisiaj upatruję podobnego wyniku.

MHL 16:00
Sarmaty Orenburg vs Chaika Nizhny Novgorod
Chaika 60' @21-7 totalna dominacja.
Chaika over 2.5 @1.70
Chaika over 3.5 @2.80
O tym meczu również pisałem wczoraj, wynik 0-4 łatwe zwycięstwo Chaiki i nie sądzę aby dziś się miało coś zmienić bo po prostu goście grają swoje i im to wychodzi.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +87
verno 609,6K

verno

Znawca - Hokej
VHL 17:30
Khimik Voskresensk vs Iżewsk
Iżewsk over 1.5 @2.756-0 legenda głosi że kiedyś wykorzystają sytuację.. 2 były do zrobienia
Iżewsk over 2.5 @6.60

VHL 18:00
Ryazan vs Neftyanik Almetyevsk
over 4.5 @2.203-2 dziwny mecz o_O
over 5.5 @3.55
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom