>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

VHL / MHL / Rozgrywki niższego szczebla

Status
Zamknięty.
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Ja niestety krótko z braku czasu.
Najperw Loko. Mysle ze dzis sie odgryza za wczorajsza porazke bo to zespoł z charakterem

Loko RT kurs 1,88 💚

Kolega rasijskij rasijskij słusznie zauwazył , ze kurs na Rekiny z Sachalina zawyzony bo az tak bardzo nie odstaja od rywala jak na to wskazuja kursy , ja spodziewam sie wyrwnanego meczu

Sachalin z x kurs 2,25✅

Dalej Sputnik, który wczoraj przegrał z Lisami u siebie, jednak goscie jak wczesniej zauwazono nie graja dwoch rownych spotkan a z kolei Sputnik trzy przegrane pod rzad wiec czas przerwac ta passe, dzis na nich licze

Sputnik ml kurs 1,78✅
wsjo fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +99
verno 467,4K

verno

Znawca - Hokej
rasijskij rasijskij wedle tabeli wyglądają podobnie jednak uważam że gospodarze dalej lepsi, te mecze zazwyczaj wyglądają tak że Mikhaylov nawet jak gra na mocniejsze drużyny to próbuję coś zdziałać i mają trochę tych akcji przez co nie widać takiej przepaści a Akuly jeśli chodzi o jakieś ataki pozycyjne odstają mocno, teoretycznie lepsze wyniki kręcą na mocne ekipy bo nie są w stanie nic zrobić i praktycznie tylko murują czekając na kontrę i wynik zależy tylko od tego na ile rywal da radę wbić jednak na słabe/średnie ekipy mogą się bardziej otwierać i wtedy te różnice wyjdą co się może źle skończyć ale dla mnie ten mecz to "no bet" bo granie na gospodarzy po takim kursie mija się z celem, jakieś overy również bo linie wysokie a kursy niskie a szczerze powiedziawszy nie widzę żeby rekiny coś zdziałały ale GL.
 
verno 467,4K

verno

Znawca - Hokej
Dzisiaj tylko na sucho coś wrzucę.

Tyumenskiy Legion vs Omskye Yastreby
over 4.5 @1.43
+
Mamonty Yugry vs Sibir Snajpery Novosibirsk
Mamuty over 2.5 @1.47

AKO @2.10


Sputnik Almetyevsk vs Stalnye Lisy Magnitogorsk
Lisy over 2.5
@2.05

Reaktor NizhnekamskvsBelye Medvedi
over 5.5
@1.90

MHK Spartak MoskwavsMHK Tayfun
over 5.5
@2.20

MHK Dynamo Moscow vs Almaz Cherepovets
over 1.5 1 tercja
@1.90

VHL
HC GornyakvsYugra
over 4.5
@2.10
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +55
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Mnie dziś zaciekawiły takie male derby w ktorych Atlant zmierze sie z Armia Czerwoną. Sasiaduja w tabeli, obie ostatnio mierzyły się z tymi samymi przeciwnikami i konfrontacje obu ekip wypadły podobnie. Kadrowo Wojskowi mocniejsi ale Atlant u siebie dobrze radzi sobie z CSKA i mysle , ze dzis nie sa bez szans na przynajmniej punkt

Atlant z x kurs 2,1 STS
 
Ostatnio zmieniony przez rasijskij:
Otrzymane punkty reputacji: +55
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Przyznam, że zaciekawiła mnie ostatnio MHL. Kursy w niektórych spotkaniach są tak dziwne, że prawie codziennie można znaleźć jakieś wysokie handi dodatnie z wysokim kursem. Atlanty trochę niepewne, ale są w zbliżonej formie do Armii, która miała ostatnio naprzeciwko praktycznie takie same ekipy, a rywalizacja H2H pokazuje wyraźnie, że Atlanty u siebie nie odstają w meczach z Krasną Armią. Ciekawiej ma się sytuacja ze starciem w Nowokuzniecku. Tutaj aż 1,88 na fory w postaci 3,5 bramki dla gospodarzy, a patrząc na mecze bezpośrednie to Niedźwiadki bardzo rzadko przegrywają u siebie z Irbisem więcej niż DWOMA golami. Nawet outsider nie często dostaje oklep czterema bramkami, więc biorę z pocałowaniem ręki.

❌ AKO @3,05 3/10 Unibet

1604998997967.png
 
Ostatnia edycja:
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Dzisiaj chyba można spróbować wykorzystać wysoki kurs na Kuznieckie Niedźwiadki. Gospodarze grają dzisiaj kolejny mecz z Czaiką. Wczoraj przegrali po dogrywce tracąc jedną bramkę w regulaminowym czasie. Ich mecze ostatnio są bardzo underowe. Od pięciu spotkań tylko raz stracili więcej niż jedną bramkę, więc handicap 2,5 bramkowy wydaje się być dobrym rozwiązaniem, a może ugrają kolejny remis?

❌ Kuznieckie Miedwiedi +2,5 (handi) @2,14 Unibet
❌ Miedwiedi lub remis @4,25 Unibet
 
Ostatnia edycja:
verno 467,4K

verno

Znawca - Hokej
Była mała przerwa ale wracamy, dziś jeszcze na sucho ale na jutro już coś skrobne.

Ladya vs Stalnye Lisy Magnitogorsk
Ladya DNB
@4.25

Sarmaty Orenburg vs Belye Medvedi
Sarmaty over 1.5
@1.95

Chaika Nizhny Novgorod vs Sibir Snajpery Novosibirsk
over 7.5 @3.85
over 8.5 @6 nie szaleć :D6-1 Snaiperzy nie podjęli walki a było to do zrobienia ;/


Reaktor Nizhnekamsk vs Kuznetskie Medvedi
Medvedi over 2.5 @2.50
Medvedi DNB @3.95

Atlant MytischivsAmurskie Tigry
over 1.5 1 tercja
@1.71


MHL B
MHK Ryazan vs HK Rossosh
over 6.5
@2.15
 
Ostatnia edycja:
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Ja też dzisiaj idę w kierunku Miedwiedi. Strasznie dobre kursy na nich dają i można nieźle trafić. To chyba będzie moja ulubiona drużyna w MHL :cool: Dzisiaj się zetrą z Reaktorem, który sam dostaje łomot prawie co mecz, a bilans z Niedźwiedziami też mają taki wcale nie najlepszy. Skąd takie faworyzowanie gospodarzy? Nie mam pojęcia, ale ponownie spróbuję to wykorzystać.

Kuznieckie Miedwiedi +1.0 @2,08 Unibet
 
verno 467,4K

verno

Znawca - Hokej
Jednak dziś również nie dałem rady czasowo więc na jutro jeszcze na sucho.

Tolpar UFAvsTyumenskiy Legion
Legion over 1.5
@2.108-1

HC SKA VaryagivsMHK Tayfun
over 5.5 @1.84 już mogę rozliczyć, porażka mecz..
over 6.5 @2.65

Reaktor NizhnekamskvsKuznetskie Medvedi
Medvedi over 2.5
@2.105-5

Chaika Nizhny NovgorodvsSibir Snajpery Novosibirsk
Próbuję znowu bo jak Snipery więcej dołożą to na spokojnie mogą to zrobić
over 7.5 @3.756-2
over 8.5 @6 to już jest irytujące 15min na 1 gola i nie potrafili już wbić a sytuacji w meczu pełno 3 setki zmarnowane, karny niewykorzystany 5v3 przez 1.5min czy sporo power play też nie wykorzystanych ;x

MHK Dynamo St. PetersburgvsSakhalinskie Akuly
Akuly over 1.5
@2.80
Mimo takiego przeciwnika żal nie spróbować po takim kursie szczególnie jak goście ostatnio w niezłej formie ( jak na nich oczywiście)

Atlant MytischivsAmurskie Tigry
Tygrysy +2.5 @1.80
Tygrysy over 2.5 @2.50
Tygrysy over 3.5 @4.85
Tygrysy win 60' @7

Kozacko.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +67
verno 467,4K

verno

Znawca - Hokej
Overwolf_Cx3K36ZYHx.png

Dzisiaj o godz 13:00 Tolpar na własnej taflli podejmie Legion, który we wczorajszym meczu się nie popisał i o dostali mocne baty aż 8:1 mimo wszystko goście w tym sezonie prezentują się o wiele lepiej niż to było w poprzednim a mianowicie już nie są takimi dziećmi do bicia. Bilans po 23 meczach to 5:18 jednak sporo tych spotkań było stykowych i wcale tak źle nie wyglądali, oczywiście nie widzę aby coś ugrali z Tolparem bo to drużyna 2 klasy wyżej ale też sporo popełniają błędów w obronie i tutaj zagram to co grałem wczoraj czyli over 1.5 bramki dla Legionu, wczoraj wyglądali bardzo słabo, zupełnie inaczej niż w poprzednich meczach a 1 gola strzelili, 2 gole to nie jest duży wyczyn i pomimo tego że widzę spore szanse aby Legion to pokrył (tak po prostu strzelając 2 gole) to dodatkowo dochodzi do tego statystyka a mianowicie Tolpar po 25 spotkaniach nie miał dwumeczu gdzie dwa razy rywale strzelili mniej niż 2 gole także miejmy nadzieję że podtrzymają tradycje :D

Tolpar vs Legion
Legion over 1.5
@2.203-2 po 1 tercji
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +64
verno 467,4K

verno

Znawca - Hokej
Overwolf_N5CHghxsLj.png

Kolejny mecz to SKA-Varyagi vs Tayfun wczoraj liczyłem tam na overy niestety się nie udało ale dziś poszukam ich znowu bo wiem że w takich meczach mogą padać wysokie wyniki. Obie ekipy bardzo podobne wyniki punktowe jak i strzeleckie, kręcą się w okolicach 5.5 bramek na mecz i grają dosyć ofensywnie, może nie widać tego po strzelonych bramkach bo mają w około 2 na mecz jednak styl mają dość ofensywny a brak bramek to już niestety sprawa tego że są po prostu przeciętniakami i nie są w stanie tak często pokonać mocniejszych defensyw ale tutaj mówimy o dwóch podobnych drużynach, które jak się odpalą mogą naprawdę ładnie postrzelać bo grają szybki hokej i zbyt optymistycznie "lecą" do przodu co potem skutkuję straconymi bramkami, na poświadczenie tych słów jest wczorajszy mecz, mimo iż tylko było tylko 3:1 to tak naprawdę strzelanie zaczęło się w ostatnie 20min a w meczu padło ponad 70 celnych strzałów rozłożone po równo a było stosunkowo mało kar także okazje były z jednej jak i drugiej strony a raczej ciężko będzie zrobić tak underowy wyniki drugi mecz z rzędu przy takim tempie a co może cieszyć to to że kursy poszły w górę także jeszcze chętniej w to idę.

SKA Varyagi vs MHK Tayfun
over 5.5 @2.15
over 6.5 @3.255-0 Tayfun 42 celne strzały i nie potrafi strzelić, parodia..


Overwolf_yukG4k2TlI.png

Ostatni mecz na dzisiaj to Dinamo St.Perersburg z Sakjalinskie Akuly gdzie chętnie by się pograło znowu jakieś overy lub handi ale z drugiej strony ciężko, goście mają bardzo słabą defensywe i tracą najwięcej bramek w całej lidze poza Tygrysami bo aż 107 w 27 meczach co jest sporym wynikiem ale gospodarze tak jak już nie raz wspominałem nie są typem egzekutora co idzie mocno z wynikiem mimo że mają solidną ekipę, ich styl jest raczej dość bezpieczny dlatego nie będę szukał tutaj jakiś wysokich overów po miernych kursach ale rzuciło mi się w oczy over 1.5 w 1 tercji po całkiem wysokim kursie, wczoraj wpadły 3 bramki ( 2:1 ) i myślę że jest to najlepsza opcja z tego meczu, Dinamo potrafi mocno zacząć aby potem na spokojnie kontrolować mecz i jak coś wpadnie to wpadnie a jak nie to skupiają się na obronie a Akuly też potrafią zaskoczyć jednak ja tutaj widzę jakiegoś szybkiego 2:0 3:0 i później spokojne dowiezienie wyniku

Dynamo St. Petersburg vs Sakhalinskie Akuly
over 1.5 1 tercja
@1.95
 
Ostatnia edycja:
successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Avto Jekaterinburg - Mamonty Yugry
Typ: poniżej 4.5 gola (reg. czas gry)
@2.20 LVBET


Potencjalnie nisko ustawiona linia na under, ale gdyby spojrzeć na wzajemną rywalizację pomiędzy tymi zespołami, doszlibyśmy do wniosku że wcale typ nie jest pozbawiony sensu. Wczoraj w regulaminowym czasie gry było 1:1 i dopiero dogrywka przesądziła o wygranej gospodarzy. Wcześniej w październiku było 3:0 i 1:0 dla dzisiejszych gości (wówczas byli gospodarzami). Trzeba przyznać, że niewiele goli. Wreszcie w indywidualnych spotkaniach z udziałem obydwu ekip pada raczej niewiele bramek. Statystycznie 53,5% meczów z udziałem dzisiejszych rywali kończy się wynikiem poniżej 4.5 gola. Skoro tak, to kurs na takie rozstrzygnięcie przyjmuję jako atrakcyjny.
 
Ostatnia edycja:
verno 467,4K

verno

Znawca - Hokej
Nie żebym wbijał szpile bo moje wyniki też nie najlepsze ostatnio ale to temat do dyskusji to wtrącę swoje 3 grosze a mianowicie uważałbym z tym underem, rzeczywiście wedle statystyk kurs jest dobry ale moim zdaniem rzeczywistość jest troszkę inna, wyniki z października mnie nie dziwią, Yugry u siebie w tym sezonie są bardzo mocne praktycznie twierdza za to na wyjazdach po 6 meczach 6 przegranych tracąc 4 bramki na mecz a Avto wczoraj miało aż 45 celnych strzałów po RT gdzie Mamuty tylko 21 dodatkowo tylko 1 kara dla gości, meczu nie oglądałem ale po statystykach widać że Avto mocno dominowało a ciężko wykręcić tak underowy wynik kolejny raz jak zagrają podobnie, sam chciałem grać over ale Avto nie raz mnie "oszukało" więc daje sobie z nimi spokój na jakiś czas ale mam nadzieję że under siądzie. GL
 
Otrzymane punkty reputacji: +173
successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Nie żebym wbijał szpile bo moje wyniki też nie najlepsze ostatnio ale to temat do dyskusji to wtrącę swoje 3 grosze a mianowicie uważałbym z tym underem, rzeczywiście wedle statystyk kurs jest dobry ale moim zdaniem rzeczywistość jest troszkę inna, wyniki z października mnie nie dziwią, Yugry u siebie w tym sezonie są bardzo mocne praktycznie twierdza za to na wyjazdach po 6 meczach 6 przegranych tracąc 4 bramki na mecz a Avto wczoraj miało aż 45 celnych strzałów po RT gdzie Mamuty tylko 21 dodatkowo tylko 1 kara dla gości, meczu nie oglądałem ale po statystykach widać że Avto mocno dominowało a ciężko wykręcić tak underowy wynik kolejny raz jak zagrają podobnie, sam chciałem grać over ale Avto nie raz mnie "oszukało" więc daje sobie z nimi spokój na jakiś czas ale mam nadzieję że under siądzie. GL
Miałeś rację :) Coś mi mówiło żeby pograć under 1.5 w 1t, ale ogólny under wydawał mi się mniej loteryjny. Tym razem Twoja intuicja nie zawiodła!
 
Otrzymane punkty reputacji: +45
ferguson2 605,5K

ferguson2

Typer
Avto Jekaterinburg @2.05 fortuna
Mecz o 12:30. Avto lider tabeli, druzyna często dominujaca pozostałe drużyny w tabeli. Ostatni mecz zwycięski z Tyumenskim. Kursy pokazują że nie ma tutaj aż takiego faworyta, podejrzewam jednak że Avto jako że spisują się całkiem dobrze na wyjazdach- dwie wygrane mecze z Ladya i Sarmatami dzisiaj są w stanie podtrzymać passę. Oczywiście trzeba uważać na Lisy, bo są nieobliczakni szczególnie ich ofensywa potrafi napsuc trochę krwi rywalom.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +57
C 1,8K

chemik1983

Użytkownik
Ska- dynamo - 1x - 2.9
zaciekawił mnie ten mecz ze względu na to że wczoraj ska spokojnie pokonało dynamo 4:1 będąc generalnie zespołem nieco słabszym . dynamo wydaje się złapało delikatny dołek i dzisiaj ponownie może okazać się słabsze od rozpędzonych gospodarzy a być może duża przewaga w lidze sprawiła że pojechali rezerwowym składem. jedyne co przemawia za gości oczywiście za wyjątkiem różnicy w tabeli i klasie drużyn to naprzemienność wyników przy systemie mecz-rewanż. dziś jednak zaryzykuje i zagram tutaj 1x w dublu z 2 na jarosław w khl
 
Otrzymane punkty reputacji: +58
B 69,4K

bukibuk

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na Lodzie MHL
Godzina: 9:00
Spotkanie: Legion - Reaktor
Typ: Legion/+4,5
Kurs: 4,2
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Na jutro z rana proponuje spotkanie z juniorskiej ligi hokej na lodzie w Rosji. Starcie dwóch ekip, które dołują w tym sezonie i seriami dostają lanie od kolejnych ekip. Próbuję tutaj kierunku gospodarzy, bo nie widzę perspektyw, ku temu, by faworyzować gości, którzy ostatnio faktycznie dali radę się przełamać z Mamontami po laniu 8:1, jednak nadal są w długiej serii wyjazdowych spotkań i raczej ich gra nie napawa optymizmem szczególnie na zbliżające się spotkania z Ibrisem i Chaiką. Natomiast Legion kończy swoją serię domowych występów i potem 3 kolejne wyjazdowe serie po 2 spotkania. Wypadałoby w końcu zebrać jakies punkty i wydaje się, że spotkania z Reaktorem są ku temu najlepszą okazją. W końcu przeciwnik naprawde na słabym poziomie po ciężkich spotkaniach z potentami ligi (Chaiką, Ibrisem i Sputnikiem). Wysokie porażki Legionu nie powinny więc w ostatnich spotkaniach zaskakiwać, może są też przyczyną tak ustawionych kursów, ale ja w tym widzę value. Ostatnie cztery spotkania bez strzelonej bramki więc typowanie tutaj wyniku z overem może jest zaskakujące, jednak liczę na to, że jednak górę weźmie nie marna ofensywa tych ekip, ale jednak jeszcze gorszy poziom jaki prezentowany jest przez defensywę i obie ekipy jutro coś postrzelają a ostatecznie jednak zwycięsko wyjdzie z tego starcia Legion. Również kurs na czysty win na poziomie blisko @3, czy handi @4,15 to ciekawa propozycja. Jeśli nie uda się dziś to kolejna szansa w sobotę. Raczej trudno się spodziewać, że Reaktor wygra oba te spotkania mimo wyraźnego faworyzowania przez bukmacherów.

Do gry również
Legion RT @2.95
Legion -1,5 @4,15
Legion ML @2,15

a do jakiegoś dubla
Legion/x za @1,67
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +61
fazesky 8,4K

fazesky

Użytkownik
Khl przerwa więc proponuję AKO na trzy spotkania z MHL i VHL:
Irbis Khazan - Reaktor Nizhnekhamsk (MHL)
Loko Yaroslavl - Dinamo St. Petersburg (MHL)
Lada Tolyatti - CSK VVS Samara (VHL)
Ako: Irbis Ml + Loko Ml + Lada Ml @1.71 ❌
 
Ostatnia edycja:
B 69,4K

bukibuk

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej Na Lodzie - MHL
Godzinna: 15:00
Spotkanie: Krasnaya Armiya - Dynamo Moskwa
Typ: Krasnaya -1,5
Kurs: 2.85
Bukmacher: etoto
Analiza:


Na dziś ponownie spotkanie proponuje spotkanie z MHL tym razem jednak nie na dnie tabeli ale na ich szczytach. Rewanżowe spotkanie między ekipami z Moskwy pomiedzy Krasnayą a Dynamem. Ekipa satelicka CSKA z ekipą satelicką Dynamo. W pierwszym spotkaniu zwyciężyła nieco zaskakującego ekipa Dynamo. Faktycznie goście w tym sezonie radzą sobie świetnie, i prowadza w tabeli choć przed sezonem raczej aż takich wyników się po nich nie spodziewano. Mieli serię świetnych wyników, jednak ostatnie spotkania już przeplatane i ta forma nieco jednak siadła. Z drugiej stronie Krasnaya, która w początkach miała swoje problemy i wyniki nie były takie jak się spodziewano, jednak sytuacja nieco się unormowała i ta ich gra uporządkowała, dzięki czemu to oni zanotowali serię dobrych wyników w ostatnim czasie między innymi dwa razy wysoko ograna ekipa satelicka SKA. Wpadka w ostatnim czasie na dalekim wschodzie w starcie z Tayfunem. Wczoraj wydawało się, że gospodarze pójdą za ciosem po spotkanich z SKA i wezmą mecz, a jednak wpadka. Wczoraj jednak wyraźnie ekipie gospodarzy nie szło, mimo że wyraźnie przestrzelali przeciwnika (60-38 i 35-19 na bramkę) to jednak nie strzelili żadnej bramki, było trochę szczęścia po stronie gości, jednocześnie też również dobra gra bramkarza. Skoro jednak się wczoraj nie udało to nie widzę dziś innej opcji i gram wyraźne zwycięstwo gospodarzy, którzy wczoraj byli lepsi a jednak nie udało im się tego udowodnić. Motywacji nie będzie brakowało bo to derby, bo wczoraj porażka, bo walka o prymat w Moskwie. Dlatego gram handi w stronę gospodarzy i liczę że dziś już postrzelają a RT za @2 też fajne do gry

Edit: Szkoda handi, chociaż RT na plusie. Dominacja gospodarzy strzały 76-47 ; na bramkę: 37-22 i dwa niewykorzystane wyjścia na pustą;/
 
Ostatnia edycja:
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
VHL

Krasnojarsk - Riazań

Typ: X2 Kurs: 1.9

Typ: 2(zwycięzca) Kurs: 2.50

STS

Dzis spróbuje pograć w ten sposób. Riazań ostatnio można powiedzieć,że nie zachwyca. 8 porażek z rzędu,a więc nie ma sie czym chwalić ale były to zawsze minimalne porażki lub po dogrywce tak więc wiele tej drużynie nie brakuje. Sytuacja w tabeli robi się coraz słabsza,a jak wiemy każda passa się kiedyś kończy. H2H również ostatnio nie pomysli tak więc czekamy na przełamanie. Mecz o 13 tak więc już za jakiś czas

Wynik: 1:3
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +108
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom