>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Valuebets by Dawid (wcześniejsze valuebets DawidBarca)

Status
Zamknięty.
D 0

DawidAlbicelestes95

Gość
Kupon#2
ZAKSA -1.5 seta (1.27)
Rzeszów -1.5 seta (1.16)
Busto Arsizio +1.5 seta (1.55)
Police under 133.5 (1.76)
Chieri 76 under 128.5 (1.85)
Scandicci -1.5 seta (1.17)
ŁKS Łódź +2.5 seta (1.25)
piłka nożna:
PSG (1.35)
Galatasaray -1.5 gola (1.60)
Koszykówka:
Anadolu Efes (1.23)


Bukmacher: Fortuna
AKO:31.53
Stawka: 5j ehhh piłka nożna mnie nie lubi ewidentnie, galata 3:2 i uj w handi :cry:
Bonusy:1.15
Ewentualna wygrana:139j
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
D 0

DawidAlbicelestes95

Gość
Kupon#3
Kal Jumbos -7.5 (1.80)
Fenerbahce under 127.5 (1.90)
Eczacibasi -18.5 (1.62)
Wrocław +14.5 women (1.60)
tennis:
Andreescu -6.5 (2.00)
koszykówka:
Bayern +15.5 (1.42)
p.nożna
Real Madryt (1.40)

Bukmacher: STS
AKO:35.25
Stawka: 5j
Bonusy:brak
Ewentualna wygrana:155j
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
D 0

DawidAlbicelestes95

Gość
oferta na dziś i jutro to jest tragedia, nie ma nic zupełnie w co można by było zainwestować chociaż to standardowe 50zł, nie mówiąc o większych kwotach, ale dla zabawy za 10 zł czyli 1j sobie coś takiego jeszcze puściłem, a poważne granie zaczynamy znów od Soboty i Niedzieli wtedy znów wejdzie standardowa normalna stawka ;)
Kupon#4
Eczacibasi -21.5 (2.14)
Fenrbahce under 126.5 (2.02)
Calcit Camnik -2.5 seta (1.92)
piłka nożna: Real Madryt -1.5 gola (1.95)
koszykówka:
Bayern Monachium (4.90) - typ kuponu, coś tak przeczuwam, że Barca jednak odwali maniane ale to tylko głupie przeczucie ;)
Milwaukee Bucks (1.59)


Bukmacher: Fortuna
AKO:145.01
Stawka: 1j
Bonusy: 1.15
Ewentualna wygrana:128j
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
D 0

DawidAlbicelestes95

Gość
Kapitalna overta z Davis cup, nie zerknąłem nie zobaczyłem, ale Piątek mimo wczorajszych przekonań może być naprawde owocny :)

Kupon#5
Rune -6.5 (2.60)
Goffin (1.19)
Norrie 2:0 (1.18)
Evans (1.23)
Berankis 2:0 (1.13)
M.Basic +8.5 (1.06)
Kecmanovic -3.5 (1.14)
Ilkel C. -2.5 gema (1.10)
Holmgren (1.64)
Zverev (1.66)
Belinskyi +7.5 (1.09)
Bonzi (1.30) zajebiście :)
T.Paul 2:0 (1.07)
siata:
Zawiercie -1.5 (1.13)
Rzeszów women -1.5 (1.08)

Bukmacher: Fortuna
AKO:36.36
Stawka: 5j fuck... któż by to przewidział, kompromitacja Bonziego, Rune bez szwanku rozgromił
Bonusy: 1.07
Ewentualna wygrana:160j
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
D 0

DawidAlbicelestes95

Gość
niestety ale Bonzi zagrał po prostu tragicznie i ośmieszył swój kraj zasłużony przecież w davis cupie, nie ma co się na siłe odgrywać więc zagram za 1j po prostu aby coś tam jeszcze może wykrzesać z tych ostatków oferty no cóż Bonzi ehhh nie mam słów. Gramy dalej, nie ma co się przejmować jednym kuponem ;)

Kupon#6
Basic +6.5 (1.44)
Zverev 2:0 (2.49)
Sinclair 2:0 (1.12)
Monteiro 2:0 (1.12)
Bakshi 2:0 (1.44)
Evans 2:0 (1.73)
Kecmanovic under 17.5 gema (2.28)
Holmgren 2:0 (2.45)
siata: Zawiercie -17.5 (1.94)


Bukmacher: Fortuna
AKO:145.71
Stawka: 1j
Bonusy: 1.20
Ewentualna wygrana:128j
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
D 0

DawidAlbicelestes95

Gość
kupon#7
Monteiro 2:0 (1.11)
Ruusuvouri (1.19)
Zverev 2:0 (1.88)
Lehecka (1.36)
Tsitsipas 2:0 (1.07)
Humbert (1.44)
Thiem (1.41)
Rune - Nagal under 17.5 gema (1.94)
Wawrinka +1.5 seta (1.20)
Coric (1.14)
siatka:
ZAKSA -6.5 pkt (1.68)


Bukmacher: Fortuna
AKO:37.62
Stawka: 5j Rune sobie underami dziś nie zawracał głowy a idź w uj z taką grą na 30% miał 2:0 w pierwszym i nagle broni w kazdym gemie bp. przy swoim serwisie jakiś kabareton ale cóż poradzić.
Bonusy: 1.15
Ewentualna wygrana:165j

E:Tsitsipas kurs na 2:0 już poprawione, z rozpędu nie dopisałem "2:0" ;) tak czy siak powinien go tutaj rozgromić a pierwszy set 7:5 po mękach jakiś, Cipas to ma coś jednak pod kopułą w sumie po tym co zrobił na US Open z podobnej klasy graczem, można było go odpuścić ale jednak zagrałem i licze że zrobi to 2:0 z anonimem kompletnym :LOL: E2: w drugim już luźno raczej ale 5:5 w pierwszym to beka jednak z graczem spoza pierwszej 700setki rankingu :LOL:
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
D 0

DawidAlbicelestes95

Gość
dzięki Rune haha komedia co on zrobił :LOL:

Kupon#8
PSG (1.41)
United Man. (1.40)
Rusuouvori -4.5 (1.76)
Lehecka -3.5 (1.79)
Zverev 2:0 (1.84)
Wawrinka 2:0 (2.30)
siatkówka:
Novara women -12.5 (1.66)
Scandicci women -6.5 (1.78)
Perugia - Piacenza under 172.5 pkt (1.92)


Bukmacher: Fortuna
AKO:194.10
Stawka: 1j
Bonusy: 1.30
Ewentualna wygrana:171j
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
D 0

DawidAlbicelestes95

Gość
Kupon#9
Skra Bełchatów -9.5 (2.24)
Lube (1.20)
Vakifbank -7.5 (1.85)
Radom +14.5 (1.49)
Chieri +13.5 (1.73)
tenis:
Thiem (2.80)


Bukmacher: Fortuna
AKO:39.48
Stawka: 5j co do Vakifbanku bez Kubry i przede wszystkim bez Gabi, bez lewego skrzydła się nie gra. Szykują się na decydujące fazy LM i tyle, Guidetti wie co robi na pewno. Na PO w tureckiej lidze też się zepną pewnie
Bonusy: 1.10
Ewentualna wygrana:174j
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
D 0

DawidAlbicelestes95

Gość
Kupon#9
Skra Bełchatów -9.5 (2.24)
Lube -11.5 (1.89)
Radom +14.5 (1.49)
Taranto +16.5 (1.54)
Lube -11.5 (1.89)
tenis:
Thiem (3.05)
Ruuousovori -4.5 (1.97)
Tsitsipas 2:0 (1.09)
Jarry (1.63)


Bukmacher: Fortuna
AKO:124.45
Stawka: 1j
Bonusy: 1.20
Ewentualna wygrana:110j
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
D 0

DawidAlbicelestes95

Gość
Kupon#10
Kal Jumbos -10.5 (1.84)
Olympiacos (1.37)
Busto Arsizio +2.5 (1.38)
Zawiercie (2.24)
Piacenza -1.5 seta (1.38)
Budowlani Łódź (1.07)
McDonald -2.5 (1.42)
Isner (1.27)
Rybakov +6.5 (1.22)

Bukmacher: Fortuna
AKO:29.11
Stawka: 5j
Bonusy: 1.15
Ewentualna wygrana:128j
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
D 0

DawidAlbicelestes95

Gość
Kupon#11
Rzeszów +19.5 pkt (women volley) 1.66
Bełchatów -9.5 (1.91)
Maritsa Plovdiv +22.5 (1.71)
Monza -1.5 seta (1.13)
Stuttgart - La laguna @ over 125.5 (1.72)
Modena -1.5 (1.28)
SC Prometey +18.5 (1.67)
Sc Podstam (1.08)
Scandicci (1.19)


Bukmacher: Fortuna
AKO:31.84
Stawka: 6j
Bonusy: 1.10
Ewentualna wygrana:168j
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
D 0

DawidAlbicelestes95

Gość
Ten krok musiał w końcu nadejść, a zbliżał się wielkimi krokami, jeszcze za moich czasów na tym forum już pojawiali się hejterzy, ale to słowo nie było tak obecne w kulturze jak jest teraz. Teraz po blisko 6 latach odpoczynku od forum postanowiłem od nowa założyć konto, ale nie ma to sensu przy i tak sprawach codziennych, które są jakimś trudem do pokonania, żeby jeszcze się kopać z koniem i cokolwiek udowadniać na forum które nie ma szacunku do ludzi, którzy wkładają tyle trudu w pisanie analiz, podawanie typów i prowadzenia tematu :) jeśli admini przyzwalają na takie coś to bawcie się dalej, ale już beze mnie - to forum zrobiło się drugim portalem społecznościowym który po prostu psuje nastrój a nie go poprawia, kiedyś i owszem były tu kłótnie, ale nie robienie codziennie gównoburzy bo komuś weszło 2/6 czy 3/5 i na tej podstawie na czacie co chwila są jakieś prowokacje ludzi którzy siedzą tutaj bez przerwy 24/h - Niestety ale ja się z tego wypisuje:

Ogólne statysyki tematu:
1 miesiąc = 458j czystego zysku
2 miesiąc = mniej więcej na zero jak można zobaczyć w statysykach ze stycznia
:unsure:
3 miesiąc LUTY = -47j - to dopiero początek miesiąca, jeszcze bym się starał to odrobić, ale widzę że sens w tym żaden

także wychodzi nam około 400j do przodu z całego tematu

Także, nie pasują wam moje typy? zapraszam do tematów VIP :)LOL:) które świecą aż od czerwoności.

Czare goryczy przelał ostatni mój post w działach tematycznych, gdzie w dziale o LM siatkarskiej w której przed laty przecież pisałem setki postów i analiz, trafił mi się dzień gdzie przegrałem 4 typy a wygrałem 2 i na czacie oczywiście zrobiono z tego gównoburze która nie jest kontrolowana w żaden sposób przez adminów, a ludzie mający po 20 postów są na równi z ludźmi którzy wkładają prace za darmo w to forum, bo nikt mi za pisanie analiz nie płaci :)

oto moje statysyki z działu tenis: https://forum.bukmacherskie.com/threads/atp-tour-australian-open-16-01-2023-29-01-2023.167188/page-9 także jak widać na 25 typów 20 było trafionych

Odchodzę i warto napisać taki post, ale forum stało się pokarmem dla trolli i innych użytkowników którzy sami za przeproszeniem gów...o robią a oceniają prace innych, głównie mnie i oczekują 100% skuteczności, jak oczekujecie taką skuteczność grajcie sobie typy z tematów VIP - tam taką mają, a ja się wynosze

starych użytkowników, którzy wnosili coś w to forum już tutaj nie widać i nie będzie widać bo admini i moderacja to ludzie, którzy nie zwracają uwagę na ciągły hejt, robienie sobie żartów z nietrafionych analiz i typów :) kto więc chciałby tutaj pisać analizy? nikt i tak było zanim na forum wróciłem, działy ukrócone do zera praktycznie, dział siatkowki kiedyś mieliśmy liga rosyjska, włoska, polska, liga mistrzów kobiet, mężczyzn i wszystko żyło od rana do wieczora - teraz ten dział usycha a ktoś kto chciał coś z tym zrobić i pisał znów konkretne analizy jest wyśmiewany przez trolli i ludzi którzy siedzą na czacie 24/h

Tyle ode mnie, nie zamierzam znosić ciągłych żałosnych prowokacji ludzi których nawet nie znam, bo na forum może się zarejstrować byle kto i pisać bzdury od rana do wieczora - co przez ogarniętą moderacje powinno być ukrócone do zera :) niestety nie jest

Ja uciekam, już na zawsze - idea tego forum była jasna i zrozumiała, ale tak było kiedyś= czyli rzeczowe dyskusje o sporcie i typach bukmacherskich, teraz jest to wylew trolli, hejtu i bezsensownych prowokacji, oraz zaczepek z których ja się po prostu wypisuje :)

Nie tacy jak ja od hejtu kończyli źle, a nawet zdarzały się i będą się dalej zdarzać przez takich ludzi poważne wypadki osób, które biorą to sobie do serca. Hejt jest niezdrowy, żałosny i nikt z tym nie powinien mieć kontaktu a na tym forum większość userów to zwykli hejterzy i trolle co pisze po raz setny na forum z kórym się żegnam i nie mam sobie nic do zarzucenia, setki analiz i setki trafionych typów oraz kuponów to nie żaden wstyd a mój temat jak widać na minus nie jest w przeciwieństwie do innych uznanych tutaj userów :oops: - jeśli ja po napisaniu 6ciu analiz i włożeniu w to pracy i jeszcze wpisywania kuponów do swojego tematu mam patrzeć na żałosne prowokacje hejterów i trolli to wypisuje się stąd raz na zawsze z jednym powiedzeniem... kiedyś było inaczej, ale kiedyś nie wróci i to sobie trzeba powiedzieć jasno. Hejt to w dzisiejszych czasach zaraza i zatruwanie sobie życia patrzeniem na takich ludzi, którzy jedynie co potrafią to żałośnie prowokować i wyśmiewać... to głupota i ja tej glupoty popełniać dalej nie będę. Forum to tylko forum - nie prawdziwe życie, co niektórzy powinni sobie powiedzieć jasno

moja sprawa czy wygrywam czy przegrywam, nie musze tego nikomu udowadniać ani to jakim typerem jestem i jaką wiedze mam, to jest dla mnie i dla moich funduszy - nie dla zgrai hejterów, trolli i syfu który na tym forum aż się wylewa z tego czatu oraz już nawet z działów tematycznych gdzie po meczu wchodzą ludzie z 20stoma postami i hejtują cżlowieka że napisał analize która nie weszła :LOL: do uja to podobne :)

Pozdrawiam do niezobaczenia, to forum już nie wróci na stare tory, inni użytkownicy, poważni użytkownicy zdali sobie z tego sprawe dawno, ja chyba dopiero teraz i cóż narka hejterzy babrajcie się w swoim bagnie.
 
D 0

DawidAlbicelestes95

Gość
Po namyślę który trwał te trzy dni, przez które sporo myślałem czy to forum daje mi coś, czy raczej zabiera... mimo wszystko przez tyle lat ile tu spędziłem, setki analiz w dziale siatkówki i tenisa, miałem rangę swojego czasu nadaną też nie za byle co. Mimo wszystko czuje się jakoś częścią tego forum i po powrocie 6 letnim, hejterów jest masa, ale postanowiłem nie zwracać zupełnie na nich uwagi a po prostu robić swoje i masa punktów reputacji jakie dostałem za ten post mnie jakoś w tym kierunku popchnęła, ja swoje zachowanie zmieniłem już zupełnie dawno temu, oczekuje też, że będzie mniej hejtu na forum, zadbają o to admini i moderatorzy a po takim privie jaki dostałem i tylu miłych słowach w reputacji za post powyżej
Hej, chociaż niejednokrotnie wprowadzałeś zamęt na forum to jeżeli chodzi osobiście o mnie to niewątpliwie będzie mi brakowało Twoich przemyśleń siatkarskich. Niewielu tutaj na forum ma tak szeroką wiedzę o tej dziedzinie sportu jak Ty. Fajnie ożywiłeś dział siatkówki, bo działo się tam bardzo niewiele. Pamiętam Cię jeszcze z poprzedniego konta Dawidzie Katalończyku :) Nieraz różniliśmy się opiniami, ale było chociaż z kim pogadać o siatce. Powodzenia i pozdrawiam
- nie podaje oczywiście twórcy tego priva, ale jest to zasłużony dla działu siatkówki człowiek i widać, że ludzie którzy są nastawieni na merytoryczną dyskusje, analizy a nie ciągłe prowokowanie wytykanie gorszego czy lepszego momentu w grze (bo jak wiadomo bukmacherka to maraton a nie sprint i to długi maraton) w jakiś tam sposób doceniają to co robiłem i dalej staram się robić dla tego forum, więc wróce z innym nastawieniem, aby czerpać z tego forum wszystko co dobre i pomóc sobie oraz innym jakoś tego buka ojeb...ć bo on litości nad graczami nie ma haha mówiąc żartem, nie wliczam do statystyk, ale dziś poszło takie coś:


Kupon#12
Isner (2.11)
Sinner -3.5 (1.71)
Warszawa volley +12.5 (1.48)

Kędzierzyn - Lwów @ under 137.5 (1.85) a wystarczyło w pierwszym 25:23 zrobić :LOL:
Macerata - Monza (women volley) @ under 134.5 (1.92)
Cressy +4.5 (1.38)



Bukmacher: Fortuna
AKO:30.10
Stawka: 5j takie tam jakby kogoś interesowało czy weszło mi wczoraj, zabrakło jednego trudno płakać nie zamierzam tylko gramy dalej ;)
Bonusy: 1.15
Ewentualna wygrana:132j


Nie tacy jak ja mieli gorszy okres, ale potem jednak nie poddawali się głupimi zaczepkami i trollami i szli z mottem "psy szczekają karawana jedzie dalej" i gdyby Messi postąpił inaczej niż ja po pewnej przegranej z Chile w konkursie rzutów karnych po której cała Argentyna paliła jego koszulki, pluła na jego nazwisko i niszczyła go wyzwiskami, że nigdy nie będzie jak Maradona... mój idol oraz moja kochana Argentyna nie wróciłaby do gry o najwyższe cele, a wygrała wszystko co dało się wygrać głownie oczywiście za sprawą Leo i mam nadzieję, że w kolejnych turniejach będzie podobnie. Nie ma co patrzeć na hejterów tylko robić swoje tak jak wielu użytkowników mi kazało i posłucham się ich ten ostatni raz i mam nadzieję, że z forum już nigdy w takich okolicznościach nie będę odchodził, wtedy coś już pękło i czara goryczy się przelała, ale długi namysł jednak pozwolił mi zrozumieć, że forum daje możliwość dzielenia się wiedzą z ogarniętymi sportowo ludźmi, więc pomaga również ogrywać bukmachera co powtórze po raz kolejny ;) jestem częścią tego forum, od iluuuuż to już lat i kryzys jeden tego nie zburzy - spokojnie ;) i dziękuje wszystkim którzy do tego powrotu mnie w jakiś sposób namówili

kupon oczywiście do stastyk nie liczony
kody z fortuny: id kuponu 4kzr91 kod kontrolny: 9150

Ja nie Tomcio z całym szacunkiem do niego, ale gram i zawsze grałem za prawdziwy hajs ;)
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
D 0

DawidAlbicelestes95

Gość
Kupon#13
Piacenza -1.5 (2.02)
Modena -1.5 (1.28)
Conegliano under 3.5 seta (1.39)
Cressy +4.5 (1.32)

Isner (1.93)
Skra Bełchatów -10.5 (1.40)

Trentino +9.5 (1.56)
Zawiercie (1.35)


Bukmacher: Fortuna
AKO:32.39
Stawka: 5j daleko nie było, ale cóż bliżej było wczoraj... ostatnio troszkę pecha, ale jako że suma pecha i farta zawsze się wyrówna w dłuższym okresie czasu to teraz licze na troszkę tego farta w kolejnych kuponach :D
Bonusy: 1.20
Ewentualna wygrana:142j
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
D 0

DawidAlbicelestes95

Gość
Kupon#14
Medvedev -3.5 (1.42)
Zverev (1.58)
Thiem (1.71)
Auger Aliassime (1.33)

Russuvouri +6.5 (1.18) o grubo się zabawił z 5:3 na 5:7 1:6 :LOL:
Griekspoor +4.5 (1.17)
⚽PSG - Bayern @ PSG over 4.5 strzała w światło bramki (1.88) 4 strzały i dwie nieuznane bramki przez Var :LOL:
⚽Milan - Tottenham @ Tottenham under 4.5 strzała w światło bramki (1.58)
🏀Milwaukee Bucks -3.5pkt (1.31)

Bukmacher: Fortuna
AKO:32.89
Stawka: 5j ehhh no ostatnie 4 kupony to tak patrze, że normalnie pecha więcej niż rozumu :unsure:
Bonusy: 1.20
Ewentualna wygrana:145j

Trochę nowości bo piłki nożnej i koszykówki z reguły nie gram, poza jakimiś wielkimi turniejami, ale potęzne spadki na Bucks i pewnie będzie spadało dalej wieszczą jakieś osłabienia w Celtics bo inaczej byłby to irracjonalny kurs biorąc pod uwage to, że drużyny sąsiadują na najwyższym szczeblu konferencji. Co do nożnej, Messi i Neymar strzał mają niezbyt mocny, jednak niesamowicie precyzyjny i to na ich strzały licze tutaj, aby ten over sobie spokojnie pękł, wiedzą, że musza ten mecz wygrać i to najlepiej z zaliczką dwóch bramek bo wyjazd do Monachium przy wyniku 0:0 lub 1:1 może być jak na ścięcie. Tottenham w tym meczu z Milanem, będzie raczej nastawiony na gre z kontry, nie jest to drużyna która słynie z oddawania wysokiej ilości celnych strzałów a już na pewno nie w meczu gdzie nie jest faworytem i na pewno nie na wyjeździe, gdzie piłkę będzie prowadził raczej zespół z Włoch i to oni będą dążyli do strzelenia bramki, ja tej bramki jednak nie widzę i to na pewno nie szybkiej bo Milan jest po prostu w beznadziejnej formie i dostają baty i to potężne w meczach ligowych. Jednak co pokazały zespoły na przestrzeni lat liga a Liga Mistrzów to dwie pary kaloszy i słynął z tego np. Liverpool za czasów Gerrarda który w LM grał jak z nut, podczas gdy do mistrzostwa ligi czy nieraz nawet do załapania się do pucharów walczyli do ostatniego meczu ;)

Taka rozkminka + typy tenisowe, może coś z tego się uda wykręcić bo ostatnie kupony ocierały się wręcz o wygraną i naprawdę masa pecha, że jeszcze brak trafionego duuużego ako w tym miesiącu, licze że się to zmieni.
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
D 0

DawidAlbicelestes95

Gość
pech się skumulował widze ostatnio :LOL: cóż trochę farta poproszę
Kupon#15
Rune -3.5 (1.36)
Bełchatów - Karlovarko @ Bełchatów win (1.28)
Berlin volley +1.5 seta (1.35)
Zawiercie +11.5 (1.59)

Vakifbank -9.5 (1.89) :censored: Gabi i Gunes już grały, więc po prostu ta drużyna ma jakiś problem, napchane gwiazdami ale nie ma tam zespołowości, a ja się dalej nabieram na mocarny na papierze skład ehhh
Fenerbahce women -1.5 seta (1.35)
Wawrinka (1.67)
Modena (1.05)
Piacenza (1.08)
Dortmund - Chelsea @ Chelsea over 3.5 celnego strzała (1.55)



Bukmacher: Fortuna
AKO:33.58
Stawka: 5j
Bonusy: 1.20
Ewentualna wygrana:148j

- jak wychodziłem było 1.36 na Skre :unsure: nie zauważyłem i poszło po takim, dodałem dwie peffki z cev cupu oby się wyrównało :LOL: (modena + piacenza) ehhh no cóż kupon wygląda na starcie naprawdę bardzo fajnie. Chelsea sobie zagrałem bo licze na równy mecz i mają w składzie nowy nabytek, najdroższego w historii Premier League zawodnika i mojego nowego idola jako że jestem fanboyem Argentyny już od 2002 roku i mundialu w Korei i Japonii co mówiłem już milion razy na forum, ale żeby każdy wiedział to powtórze :LOL: ale bez beki młody Enzo ma strzał z dystansu, lub strzelać, podejmuje decyzje szybko i z reguły są to strzały celne co pokazał na MŚ, oprócz tego umówmy się ale Chelsea ma zawodników żeby postrzelać i takie 3 strzały to w 20 minuy można zrobić co pokazało PSG w drugiej połowie, gdzie ewidentnie było po prostu o włos od 6 czy 7 celnych strzałów nawet, dwie niuznane po varze + kilka okazji na strzał, dziś podobnie będzie mogło mieć Chelsea.

Co do tenisa Wawrinka bo hardy w Rotterdamie nie należą do tych najszybszych więc będzie miał czas aby zreturnować Gaqueta, który nie wiem czemu dalej robi to co robi, bo powinien już naprawde zadbać o swoje zdrowie i skończyć tak jak np. Berdych, który z klasą zakończył karierę kiedy zaczął się po prostu ośmieszać. Rychu w pierwszym meczu dostawał 2:6 i potem po taju wyjął i wygrał cały mecz, ale długośc tego meczu nie wpłynie pozytywnie na pojedynek z Wawrinką.

Co do Siatki no to tak jak mówiłem kurs na Skre mi poleciał akurat w momencie wysyłania, aczkolwiek uważam, że w Cev cupie jak wygrywali tak będą wygrywać dalej, przynajmniej u siebie i przynajmniej z takimi ciapciakami jak Karlovarsko które przecież potrafili zmiażdżyć do 14 w jednym z setów. Do tego Fenerbahce które walczy o coś i Melissa Vargas tam powinna pozamiatać Łódź, do tego Vakifbank który też teoretycznie o pierwsze miejsce wiadomo że nie grają Tureckie zespoły u siebie ze względu na kataklizm ale Novara jest po prostu... przeciętna i jak Giudetti dalej zamierza się ośmieszać mając skład złożony z gwiazd to heja ho, aczkolwiek postawie na taśmie na ich win z handi licząc w końcu na spotkanie na poziomie, swoją drogą już jedno z Novarą zagrały i 3:0 padło bez większych trudów. Zawiercie ma zawodników żeby powalczyć z Kędzierzynem, to nie są jakieś pionki które znów zbiorą baty 3:0, jakieś problemy z Kaczmarkiem nie wiem czy zagra, ostatnio grał Kluth - po drugiej stronie siatki mega para przyjmujących czyli Kovacevic i Kwolek zmasakrowali ostatnio niemiłosiernie Ben Tare i spółkę - więc jakaś zwyżka formy jest, dla mnie tutaj 5 setów i taj brek . Piacenza zagrała już w lidze w najmocniejszym możliwie składem czyli Brizard-Simon-Lucarelli-Leal-Romano i umówmy się ale jest to drużyna nawet na sprawienie problemów Perugii, chociaż w trzech meczach Perugia pewnie ich łyknie to jakoś łatwo mi się to nie zapowiada bo skład jest piekielnie mocny tylko ciągle targany różnego rodzaju kontuzjami i życzę im szczerze zdrowia a wygrają pewnie ten Cev cup jak i powalczą w lidze o jak najwyższe cele. Do tego Modena, takie dwa dobitki nie wierze że u siebie któraś z drużyn się ośmieszy, w końcu to jednak puchar ;)
Jeszcze co do Rune, jest to młody mistrz, dla mnie niedługo znadzie się w pierwszej trójce rankingu ATP bo jest zawodnikiem niesamowicie się wyróżniający już w tak młodym wieku co wróży mu świetlaną przyszłosć, gra dziś z grajkiem o bardzo słabych parametrach Francuzem o trudnym nazwisku Lestienne i tylko z tego można go zapamiętać :LOL: bo z gry nie pokazał (a miał czas żeby to zrobić) nic ciekawego i już nie pokaże, taki challengerowiec który powinien być rozjeżdżany przez graczy typu Rune.

Ważna rzecz hard w Rotteramie jest w tym roku wyjątkowo wolny, co pokazał równiez mecz Ruusouvoriego który po prostu ośmieszył się to jedno, ale na szybkiej hali nie byłoby opcji aby dostał od stanu 5:3 na 5:7 1:6, a tutaj dostał i to z Tsitsipasem który jak wiadomo najlepsze rezultaty osiąga na mączce bo podobnie jak Wawrinka, Thiem są to zawodnicy którzy mają duuuże zamachy do piłki i potrzebują trochę czasu na wyprowadzenie uderzenia a ten czas daje im tarcie się piłki o mączke i zwalnianie jej przez to. Podobne problemy ma Nadal, który również lubi wolne korty i nawet nie pojawia się na halowych turniejach, otwarcie składając skargi na to, że ostatni turniej roku ATP Finals regularnie odbywa się na szybkiej hali a nie na przykład na mączce, z głebi lat i czasu przyznałbym mu racje bo nie jest to sprawiedliwe. Ale czy ktoś się tymi finałami przejmuje? ostatecznie i tak ilość szlemów się liczy najbardziej.

Trochę się rozpisałem, taki misz masz o wszystkim po trochu :LOL: może mój temat zasłuży na temat z analizami :LOL: oczywiście żartuje bo pewnie a raczej na pewno nie będzie mi się chciało pisać w ten sposób regularnie.
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
D 0

DawidAlbicelestes95

Gość
miałem dziś nie grać, ale oferta jest naprawdę fajna i ciekawa i można coś z tego skleić naprawdę, oraz wyrzeźbić bezcenny bonus z fortunki ;) ostatni kupon przejeb...y na własne życzenie, znów błąd na Vakifbank, nie w tej fazie, może w PO im się zachce grać...

Kupon#16
Sada Cruzeiro (1.33)
Woori +7.5 (1.82) - Korea volley - luźnooooo podejście trenera Kal Jumbos jest znane od wielu meczów, czyli wyebane na wynik 0:3 ;)
Medvedev (1.60)
Świątek -3.5 (1.34)
Sunbirds -9.5 (1.85) - Japan volley, Muserski team
;) 25:23 27:25 25:14 ;) jest Muser, jest zabawa :LOL:
Bielsko Biała +15.5 (1.37) ehhh tu już nie ma usprawiedliwienia, naprawdę po chu.. na to BB pchałem :unsure:
Frtiz (1.20)
Sinner (1.26)
Alcaraz -3.5 (1.30)


Bukmacher: Fortuna
AKO:31.03
Stawka: 5j
Bonusy: 1.20
Ewentualna wygrana:136j

Kilka słów o kuponie bo za chwile mecze z azjatyckiej siatkówki ruszają. Drużyna Woori z Korei gra z liderem ligi, czyli Kal Jumbos które potrafi dać odpocząć swojej największej gwieździe czyli leworęcznemu Willamsowi, a nawet jak gra to dostaje odpoczynki w trakcie meczu na podwójne zmiany itp. itd. i widać, że oni czują się już wygrani w tej lidze i sobie po prostu rotują składem bo punkt w tą czy w tą im różnicy nie zrobi, stąd zakład na Woori - kolejny argument w Korei gra się po prostu punkt za punkt i to do bólu, serwowanie jest na dramatycznie słabym poziomie a przyjmujący bez problemu dogrywają piłkę do rozgrywającego idealnie w punkt co daje nam równe spotkania.
Co do Japonii drużyna Sunbirds to drużyna jednego z najlepszych zawodników świata czyli Dimitrija Muserskiego, który na dobre zadomowił się w Japonii i na pewno do tej jeb..ej rosji nie wróci, bo wiadomo jak wygląda sytuacja na świecie i jakimi śmieciami okazał się przecież nie jego rodowity naród bo Muserski urodził się i jest Ukraińcem, jedynie naturalizowanym przez Rosjan w celu gry w siatkówke na wysokim poziomie.Do rzeczy Sunbirds gra dziś z drużyną w której występuje Aaron Russel i to jest jedyny mocny zawodnik z drużyny która gra dziś na wyjeździe, różnica w tabeli wyraźnie wskazuje nam na team Musera i tutaj już nie ma takiej gry jak w Korei a drużyny po prostu lubią robić serie a sety do 18 czy 15 czy nawet do 20 to normalka w przeciwieństwie do Korei gdzie w wiekszości meczów są to równiutkie sety i czesto grane na przewagi. ogółem obie drużyny nie straciły nawet seta, więc początek dnia i analiza udana :cool: w działach nie pisze, bo takie postanowienie mam, w sensie analiz bo wypowiedzieć się zawsze można. Nikt potem pretensji do typów nie ma i jest spokój, a kto ogarnięty i tak zajrzy do mnie i sobie coś wybierze ciekawego ;) wedle analizy w dwóch meczach 4 sety "na przewagi" (no można powiedzieć bo wygrane dwoma punktami) a potem moje drużyny zrobiły rozwałki. Trener Kal Jumbos czyli lidera ligi regularnie już zbiera baty i się patrzy iii nic, zero jakiejś werwy, zaobserwowałem to już dawno jak sam na nich umoczyłem i przydała się ta wiedza ;)

Tak czy siak dwa typy które zaczynają się o 11 opisałem, reszta nie wymaga już komentarza bo po prostu mi się nie chce pisać o tak znanych zawodnikach bo każdy zna ich mocne i słabe strony ;) pozdrawiam

PS. będę prowadził temat z analizami, tak postanowiłem dziś w sumie luźną myślą przyszło mi do głowy bo chce się wypowiedzieć o swoich typach, żeby ludzie którzy zaglądają do mnie regularnie wiedzieli o co chodzi, ale nie chce robić zamętu w działach bo tam panuje burdel i nikt tego nie kontroluje, a ja w tym udziału brał nie będę. Pisze analizy do swoich typów, kto chce niech skorzysta, kto nie może brać typy od innych użytkowników i tyle, na luzaku nikogo do niczego nie zmuszam, a pisanie w działach odpuszczam bo gównoburze po każdym nie trafionym typie i analizie już mam za sobą i nie jest to nic przyjemnego. Dlatego będę pisał którkie, czasem dłuższe analizy u siebie w temacie, dla swojej przyjemności i dla ludzi którzy niewątpliwie regularnie śledzą to co pisze i co gram. Pozdrawiam wszystkich, szczególnie osoby które dały mi mase miłych słów kiedy miałem sobie z forum dać spokój :)

E: ehh no teraz to już jestem sam sobie winny, naprawdę, nie ma usprawiedliwienia, niby człowiek wie, niby widzi co ta Bielsko gra, niby wiadomo że to w pół amatorzy co nie potrafią przez cały sezon zagrać dobrego spotkania, ale jednak się w nich pcha :) no brawo ja, taka myśl - że z Nysą co ich Zawiercie przejechało walcem nie da się dostać 16stoma punktami no bez jaj - dostali 20stoma :censored:

Alcaraz -3.5 jeszcze był zapomniałem dopisać, jakby co to kody idkuponu:5vzkm6 kod kontrolny:2733 - się qrwa załamać idzie :D ale trudno, próbujemy dalej, ehh ilość pecha w tym miesiącu osiągnął szczyt naprawdę :LOL:
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
D 0

DawidAlbicelestes95

Gość
Mój repertuar przekleństw jest naprawdę bardzo duży, ale nie znajduje w nim słowa które by opisało mój ostatni fart :LOL: haha z żartem i do przodu, nic się nie stało :) trochę więcej szczęcia i będzie super

Kupon#17
Alcaraz -3.5 (1.25)
Sinner -3.5 (1.37) 7:5 7:6 - co jest ku..a Griekspoor to Karlovic albo Isner? albo chociaż Cressy? 1bp w meczu? :eek:
Jastrzębie -11.5 (1.46)
Zawiercie -1.5 seta (2.13)
Radom +8.5 (1.53)
Rzeszów - Lublin@ Lublin +18.5 (1.41)
Scandicci - Macerata @ Over 130.5 (1.74)
Świątek -3.5 (1.42)



Bukmacher: Fortuna
AKO:34.06
Stawka: 5j ehhh :(:coffee::D
Bonusy: 1.20
Ewentualna wygrana:150j


kody id kuponu: 5srwc2
kod kontrolny : 3835

Gra realna jak zawsze, nie ma i nigdy nie było czy to za DawidaBarcy czy teraz grania za zapałki, więc kody podaje raz na jakiś czas żeby każdy był tego świadom ;) myślę, że typer grający za swoje pieniądze jest bardziej realny niż ten który rzuca sobie typy na wiatr a jak zyebie to i tak mu to lata, mi niestety nie lata - przeżywam te kupony tak samo jak i ludzie którzy je ode mnie zapożyczają a na pewno tacy są i też idzie naprawdę się zagotować co się dzieje ostatno, ale cóż suma pecha i farta = zero, jedynie trzeba poczekać nie 3 nie 4 a pewnie ze 100,200,300 kuponów aby ta suma pecha i farta była mniej więcej taka sama, a przy grze na ako 35 to i pewnie ze 400 kuponów bo wiadomo im się gra wyższe ako tym ryzyko pecha i czarnej serii rośnie, nie zmienia to faktu, że w dłuuugim okresie czasu czy grasz single (oczywiście bez podatku, no nie zakładam że ktoś jest tak głupi żeby grać single po kursie 1.60 z podatkiem :LOL:) czy taśmy wyjdzie to mniej więcej tak samo, jedynie ten długi okres czasu trzeba poczekać i dać się tej sumie pecha/farta wyrównać.

Dla początkujących po 10ciu kuponach może się zdarzyć, że rzucając reszka/orzeł trafi się nam 8 orłów i 2 reszki, no i w zasadzie nikogo to jakoś mocno nie zdziwi, chociaż już jakieś tam zdziwienie będzie, ale to normalka.
Jednak po rzuceniu 1000 razy orzeł/reszka nie wyjdzie nam na pewno 800 orłów i 200 reszek, to nie realne a prawdopodobny wynik będzie wynosił około 50% reszek i orłów (powiedzmy 600 reszek więc nawet więcej niż 50% i 400 orłów i wyjdzie to tak naprawdę powiedzmy że na zero bo w takiej perspektywie już fart nie ma znaczenia a tylko to jak dobre gramy typy i czy jest to value) . To podstawy rachunku prawdopodobieństwa, który w bukmacherce jest podstawą, grając na value po tym tysiącu kuponów już fart nie gra roli a jedynie wiedza i umiejętności typera ;)

Dziś takie coś oprócz analizy myślę, że niektórym osobom może się przydać to bardziej w zrozumieniu mojej taktyki, oraz czym tak naprawdę jest value, że nawet jak value nie wejdzie nie znaczy że było złym typem bo następnym i następnym i dalej i dalej już ten pech będzie na zero także, value to coś co oceniamy PRZED SPOTKANIEM, nie po nim. a jakie typer ma umiejętności patrzymy po setkach kuponów nie po 5-6 czy nawet 55ciu. Pozdrawiam

Sam uczyłem się tego z portalu sure...ty.pl - każdy sobie może w internecie znaleźć, jak miałem z 15 lat sam się tego uczyłem i czym jest to value tak naprawdę ;)

Pozdrawiam i wszystkim życzę udanych typów :) i miłego dnia :)
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
D 0

DawidAlbicelestes95

Gość
Kupon#18
Piacenza -5.5 (2.06)
Gdańsk - Zawiercie @ Kwolek over 12.5 (1.85) 17 pkt luźno
Perugia -14.5 (1.52) ehh :confused:
Alcaraz -5.5 (2.19)
Sinner +4.5 (1.32)
Casalmaggiore +21.5 (1.62)
Verona +2.5 seta (1.15)

Bukmacher: Fortuna
AKO:35.88
Stawka: 5j
Bonusy: 1.15
Ewentualna wygrana:158j


Ehhh no cóż pewnie znów będzie się ważyło do ostatniej piłki, a może tym razem umoczy szybciej i będzie mniej nerwów :LOL: :, napisze za chwile kilka słów o typach.
Piacenza już w podstawowym składzie Brizard-Simon-Lucarelli-Leal-Romano, wygląda to na papierze kosmicznie mocno i tak kosmiczne jest. Przejechali się po swoim rywalu w Cev cupie, 15:7 w super taju mówi samo za siebie. Lube to zbieranina młodziaków gdzie ławka gra tyle samo minut co podstawowy skład i są ciągłe rotacje, nie traktowałbym ich poważnie jeśli chodzi o gre o złoto bo jak są ciekawe nazwiska typu Bottolo czy nawet atakujący Garcia i już troszkę grubaskowaty ale wciąż genialny rozgrywający De Cecco, tylko co pokazała kadra Argentyny na przestrzeni lat, nawet tak genialny rozgrywający u szczytu formy (w jakiej był kilka lat temu) nie da nic, skrzydła muszą pracować a w lube Zajcew to już emeryt z opaskami na kolanach, po setkach wycięczających meczy, gdzie musiał skakać ile sił w nogach bo to zawodnik bazujący głównie na skoczności... i widać że pod koniec tej kariery na wielkich boiskach (bo pewnie jeszcze będzie grał, ale już nigdy nie tak jak kiedyś) nie gra już zupełnie nic ze swojej starej siatkówki. Ogólnie jak Piacenza się zepnie to realne jest nawet 0:3 patrząc od strony Lube, bo kadra Civitanovy odbiega o klase od swoich rywali.
Kwolek over 12.5? moim zdaniem linia jest za mała. Kovacevic po urazie pleców, katowany do bólu w tym sezonie musi mieć chwile odetchnienia i widać niestety po dwumeczu z Kędzierzynem, że swojej najlepszej siatkówki nie gra, w przeciwieństwie do Kwolka który zdobywa punkty i na serwisie i w ataku, 12.5 to za mała linia.
Co do tenisa to Alcaraz na mączce, z Norriem który zdecydowanie jest zawodnikiem preferującym hardy i miał tutaj kilka potyczek gdzie po prostu przepychał spotkania z zawodnikami pokroju tych, których Alcaraz po prostu masakrował w swoich meczach. Nie sądze aby ugrał tutaj więcej niż 7 gemów i szybko go Hiszpan odprawi w tym finale.

o reszcie meczów już po krótce, Conegliano musi się trochę oszczędzać bo Liga Mistrzów i decydujące starcia już niedługo, a Sinner pokazuje na turnieju w Rotterdamie kapitalny tenis, niestety wczoraj kroku mu dotrzymał Griekspoor co spowodowało uwalenie mojego kuponu :/ jednakże handi +4.5 na Sinnera grając jednak na hali, gdzie warunki są szybkie mimo że Rotterdam do najszybszych hal nie należy, ale jednak hala i hard to hala i hard i zawsze jest szybciej niż na powietrzu, już nie mówiąc o mączkach. Także Medvedev myślę, że może mieć problemy nawet z wygraniem tego meczu a +4.5 na Sinnera jest bezpieczną opcją.
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
D 0

DawidAlbicelestes95

Gość
aaa szkoda to komentować, jeszcze za 10zł w stsie dla lepszego oglądania ;)
Kupon#19
Piacenza -1.5 seta (2.15)
Trentino -1.5 seta (1.70)
Verona +1.5 seta (1.20)
Monza women -11.5 pkt (1.62)
Alcaraz -6.5 (2.85)
Monza men vs Padova @ Monza -14.5 (2.25)
Barcelona -1.5 gola (1.65)

Bukmacher:STS
AKO:75.18
Stawka: 1j
Bonusy: 0
Ewentualna wygrana:66j
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom