>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

ATP Tour - Australian Open (16.01.2023 - 29.01.2023)

Status
Zamknięty.
adik1992 392,2K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Dowolny zawodnik skorzysta z pomocy medycznej TAK @2,05
fortuna


Ciężko znaleźć coś sensownego na ten mecz. Wszystkie znaki na niebie wskazują łatwą wygraną Djokovica, bo Grek mimo że doszedł do finału to nie jest w najlepszej dyspozycji, wykorzystał słabość jaka panuje w ATP, coś jak przez ostatnie lata w WTA gdzie różni gracze mieli szanse dojść do 1/2 szlema czy finału. Jednak licze że Stefanos się postawi i zobaczymy tak dobry pojedynek jak wczoraj u Pań.
Ja jednak idę w stronę zakładu na pomoc medyczną. Jak wiadomo od początku turnieju Novak gra z "kontuzją" uda . Zawsze jest szansa że cos go zakłuje i będzie potrzebował pomocy od lekarza.
Do tego jesteśmy po dwóch tygodniach grania w ciężkich warunkach, więc nie trudno o jakieś pęcherze na dłoniach czy stopach albo inne otarcia. Do tego często zawodnicy prosząc o pomoc chcą wybić rywala z uderzenia. Uważam że po takim kursie warto spróbować takie zdarzenie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +335
D 0

DawidAlbicelestes95

Gość
Ttsitsipas over 11.5 asa serwisowego (1.48) fortuna

Bardzo przyjemny kurs, na co ma Grek celować jak nie na asy, Djokovic to wspaniały returner często idzie w ciemno do pierwszego serwisu rywali i jakiś tam procent wyczywa kierunków, ale jakiś też procent idzie w bandy reklamowe i mamy asa serwisowego, Grek ma kapitalne warunki fizycznie nie jest to hiszpański klepacz tylko naprawdę zawodnik który sam się wypowiadał że najlepiej lubi grać na nawierzchni trawiastej (o dziwo bo ja go łączyłem zawsze z maczką z racji długich zamachów które pozwala mu mączka wyprowadzać, on zdecydowanie nie ma szybkiej ręki) - nie będzie chciał się z Djokiem wdawać w wymiany, mecz może nie potrwa 3 sety a więcej - zobaczymy zamieniłem to z handi na djoka i mam nadzieję że będzie to tym razem korzystniej dla całego kuponu. Polecam i pozdrawiam
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
psotnick 827,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tsitsipas S. - Djokovic N.
więcej podwójnych błędów (równo=zwrot): Tsitsipas S. @ 2.75 zwrot 3-3
STS

Chyba dobra opcja na ten finał. Obaj finaliści w tym turnieju zrobili dokładnie tyle samo podwójnych błędów (po 22), choć trzeba powiedzieć, że Tsitsipas rozegrał 2 sety więcej. W 7 z 12 poprzednich bezpośrednich pojedynkach to właśnie Grek kończył z większą liczbą double faults. O ile w poprzednich meczach konkurencja była na jego poziomie to teraz poziom trudności zwiększa się o klasę jak nie więcej. Djojoviciowi w drugim tygodniu już nic nie dolega, a przynajmniej nie ma oznak poza plastrem na udzie. A najlepszym dowodem na to że uraz który tak doskwierał Serbowi w pierwszym tygodniu AO jest zaleczony są szybkie demolki De Minaura, Rublowa i Paula, co w pierwszych rundach nie było takie oczywiste mimo dużo słabszych rywali. A więc Djoko w swojej najlepszej formie, jeden z najlepszych returnerów w historii, więc Tsitsipas będzie musiał trochę bardziej ryzykować drugim podaniem, bardziej szukać linii niż grać bezpiecznie, bo inaczej to będzie kopalnia punktów dla Serba. A to powinno generować więcej podwójnych błędów niż we wcześniejszych meczach. Dlatego myślę że taki wysoki kurs, do tego jeszcze ze zwrotem przy remisie, trochę dziwi.
 
Ostatnia edycja:
D 0

DawidAlbicelestes95

Gość
Niby jest to dobra analiza ale nie wziąłeś pod uwagi, że Djoko jak traci koncentrację idzie często nawet dwa podwójne z rzedu, miało to miejsce w ostatnim meczu z Paulem gdzie sypał podwójne nie wiadomo z czego i po co, ona ma w głowie naprawde wiele pomysłów i własnie Djoko często ryzykuje drugim podaniem, ma duży procent asów serwisowych z drugich podan a ryzykowanie asa z drugiego to czekanie na banalny podwójny błąd, ja bym nie ryzykował takiego typu, Tsitsipas ostrożniej gra serwisem. Ale zagrałes jak uważasz oby weszło nam obu pozdrawiam :)
 
G 12,1K

gracz83

Użytkownik
Tak znajdzie, tylko szkoda że gdy taki Sinner czy Lehecka zaczną wygrywac szlemy to ostatni z wielkiej 3 bedzie juz odchodził, a Nadal wygrał Australian 1raz z Ruskiem w finale tylko dlatego że Nole nie wystąpił, każdy ma swój turniej, Roger Wimbledon, Nadal Rolanda a Djoko Australian chyba nikt nie zaprzeczy?pzdr
 
D 0

DawidAlbicelestes95

Gość
Tak znajdzie, tylko szkoda że gdy taki Sinner czy Lehecka zaczną wygrywac szlemy to ostatni z wielkiej 3 bedzie juz odchodził, a Nadal wygrał Australian 1raz z Ruskiem w finale tylko dlatego że Nole nie wystąpił, każdy ma swój turniej, Roger Wimbledon, Nadal Rolanda a Djoko Australian chyba nikt nie zaprzeczy?pzdr
Roger pod koniec kariery był juz detronizowany na Wimbledonie, po wspaniałym meczu już chyba tym jego ostatnim wspaniałym gdzie oddał dwie meczowe piłki na serwisie z Djokovicem, Serb pokazał klase, moim zdaniem teraz nie ma za bardzo rywala też dla Novaka na trawie, nie widze zupełnie zawodnika ktory by mu zagroził na najbliższym wimledonie. a że Federer miał swoj turniej który się nazywał Wimledon każdy o tym wiedzial, ale Serb też go kilka razy tam ograł nawet jak Roger grał swój najlepszy i najskuteczniejszy tenis, po pamiętnym meczu z Murrayem gdzie Federer go gładko zjechał grając kosmiczny tenis, jednak potem dostał baty od Djokovica. Tęskni człowiek za Rogerem bo to był maestro, jednak Djokovic to jest rekin tenisa i naprawdę kosmicznie wygląda jego gra w defensywie i niesamowite jak poprawił serwis oraz forehand, którym gra z roku na rok coraz mocniej.

Wimbledon też bierze Djokovic moim zdaniem a na Rolandzie zależy, czy Nadal będzie zdrowy jeśli tak to będzie równy mecz jeśli nie może w końcu Djokovic doczeka się kalendarzowego szlema i wygra wszystkie 4, chociaż na US open już takiej klasy nie pokazuje jak w Australii.

Podsumowanie moich typów z AO , fajny turniej większość typów trafiona, te z działu przedstawie teraz tutaj na koniec turnieju:
1.Djokovic -9.5 (1.38)
2.Kokkinakis -3.5 (1.30)
3.Rublev -4.5 (1.54)
4.Dimitrov -4.5 (1.58)
5.Rublev (1.29)
6.Djoko -9.5 (1.55)
7.Kokkinakis (1.63)
8.Rublev (1.33)
9.Hurkacz (1.90)
10.Medvedev -10.5 (2.66)
11.Bautista -4.5 (1.63)
12.Djokovic -5.5 (1.54)
13. De Minaur (1.25)
14.Rune -4.5 (1.53)
15. Hurkacz (1.94)
16.Korda (1.60)
17.Auger -4.5 (1.58)
18. Rune (1.90)
19. Tsitsipas (1.46)
20.Lehecka +6.5 (1.73)
21.Djokovic -6.5 (1.87)
22.Djokovic - 8.5 (2.13)
23.Rybakina (1.51)
24. Djoko under 8.5 asa (1.85)
25.Ttsitsipas over 11.5 asa (1.48)

także widać, ze dla mnie turniej udany, mam nadzieję że jak najwięcej osób skorzystało z moich typów i staram się dzielić swoją wiedzą jak tylko mogę oraz pozdrawiam i życzę udanych zakładów na kolejnych turniejach :) już czekam do kolejnego szlema który jest nie oszukujmy sie najlepszym i najfajniejszym momentem w roku tenisowym. Czekamy na Rolanda i zdrowego Rafe Nadala :)
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom