>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

ATP Tour - Australian Open (16.01.2023 - 29.01.2023)

Status
Zamknięty.
mezoosd 47

mezoosd

Użytkownik
Dlaczego tylko Wimbledonu? W turnieju Finals startuje 8 debli z najwyższym rankingiem Race. Jeżeli jakaś para która wygrała szlema nie jest w top 8 a zajmuje miejsce w top 20 wchodzi do turnieju, kosztem 8 ekipy.
W zeszłym roku dali przepustkę dla triumfatorów Wimbledonu bo nie było za niego pkt. Dlatego też Djokovic który dlugo był w rankingu race na 11 miejscu miał pewny awans.

Ale z reguły deble które wygrywają szlema łapią się w top 8 na koniec roku.
Bo jest napisane, że tylko 8 miejsce jest zarezerwowane dla pary, która nie łapie się w atp race w pierwszej ósemce. Teoretycznie mogą być cztery takie pary [bo mogą], czyli co - wtedy miejsca 5-8 są wyrzucane, bo 4 pary z miejsc 10-13 wygrały po szlemie?
 
adik1992 392,2K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Bo jest napisane, że tylko 8 miejsce jest zarezerwowane dla pary, która nie łapie się w atp race w pierwszej ósemce. Teoretycznie mogą być cztery takie pary [bo mogą], czyli co - wtedy miejsca 5-8 są wyrzucane, bo 4 pary z miejsc 10-13 wygrały po szlemie?
wtedy wchodzi pewnie ta para która jest wyżej w rankingu race czyli zebrała więcej pkt przez cały sezon. Jednak raczej nie było takiej sytuacji w historii bo za wygranie szlema jest 2000 pkt.
 
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Nys/Zieliński 1,74 PZbuk

Para monakijsko-polska odprawiła Bonziego z Rinderknechem oraz przede wszystkim, co zasługuje na duże uznanie parę Ram/Salisbury. To naprawdę spora karta przetargowa, jeśli wyjmujemy je sobie, by ocenić, kto to spotkanie może wygrać. Chardy z Martinem nie pokonali nikogo nadzwyczajnego, a zgodnie z zasadą "jesteś tak silny, jak twój przeciwnik" Nysy rozjadą Chardych, a po takim kursie to czysta przyjemność. Nie chcę typować kobiet, bo zaskoczyła mnie niezwykle Linette, więc nie ruszam jutrzejszych spotkań kobiet. Na przeczucie dałbym jednak tak między nami Rybakinę oraz chyba jednak Sabalenkę, ale nie zdziwiłby mnie decider w tym meczu z Polką.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +215
D 0

DawidAlbicelestes95

Gość
Djokovic -8.5 (2.13) fortuna

Paul to już nie ta runda szlema, nie widze go kompletnie w meczu z Djokovicem który jest tutaj ewidentnie nastawiony na robienie handicapów i niszczenie rywali, żadnych oznak kontuzji nie zaobserwowałem oprócz typowej gry Serba i udawania czegoś w celu wybicia rywala z rytmu. Kapitalnie funkcjonuje mu forhend, gra kapitalnie na returnie, świetnie serwuje, myślę że jak najbardziej jest wstanie szybko odprawić Jankesa do domu, w trzech gładziutkich setach

do tego dokładam Rybakina (1.51) fortuna ale to już w dziale wta powinno się chyba znaleźć, w każdym razie mój kupon w moim temacie jak zwykle i licze na jak najlepsze typy :)
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
G 12,1K

gracz83

Użytkownik
Khachanov- Tsitsipas
Typ:2
Kurs:1.42
Fortuna

Jutro będziemy świadkami ciekawego spotkania pomiędzy Grekiem i Ruskiem, Stefanosa już mogło nie być w turnieju po meczu z Sinnerem a jednak w decydującym secie wykorzystał breaka choć to o niczym nie świadczy jesli chodzi o jutrzejszy mecz, Rusek zawodzi w późniejszych fazach turniejów, potrafi się gotować jak zresztą Stefanos, tylko z tą różnicą że Grek zaczyna w momencie gdy po drugiej stronie jest ktoś lub był z wielkiej trójki, a Ruska może przerazić myśl że jest blisko finału z wielkim Serbem(myślę że Novak na 98procent przejdzie). Dochodzi również dość równa gra Greka(pomijajać taki mecz z Jannickiem)choć wpływ na błędy napewno zaczęła mieć agresywniejsza i efektywniejsza gra Jannicka w 3 i 4secie, pomimo że nie jestem jakimś wielkim fanem Stefanosa to uważam że nawet po tym kursie warto zagrać dość grubo, nie widzę Ruska w finale, Grek będzie trochę urozmaicał natomiast u przeciwnika pojawią się błędy, wiem że kurs jest śmieszny ale dokładając w meczu Djokovica over 25.5punktów (bodajże 1.37)mamy razem kurs 1.88, warto do dubla, myślę że na trochę luzu sobie pozwoli i do wszystkich piłek nie będzie musiał biegać,pozdrawiam
 
dx2 211,3K

dx2

Użytkownik
Khachanov-Tsitsipas 2/over 37,5 gema @2.65

Khachanov na szlemie drugi z rzedu polfinal, najpierw USO, a teraz AO, ale ten final to chyba wciaz beda za wysokie progi. Rosjanin nie zostal at tak mocno pretestowany i dobor rywali jednak byl slabszy niczego nie ujmujac jego przeciwnikom.

Dla Tsitsipasa bedzie to juz 4 w jego karierze polfinal australijskiego szlema i smialo mozna powiedziec, ze jest to jego najlepszy szlem pod tym katem. Przede wszystkim jednak trzeba docenic jego mecz z Sinnerem w Melbourne, gdzie stworzyli swietne widowisko i na moj gust Sinner gral tam nawet odrobine lepiej, ale w decyduajacym secie Tsitsipas zrobil to przelamanie wiecej.

Tsitsipas "kupuje" sobie publicznosc tymi glodnymi pomeczoymi wywiadami, ze na tym szlemie czuje sie prawie jak w domu, o budowaniu szkoly w stanei Wiktoria bla, bla, bla. Mimo wszystko jest w teorii graczme bardziej uniwersalnym i z wiekszymi szansami. Wygrac jednak na szlemie w 3 setach to naprawde trudne dla kazdego, jezeli nei ma duzej dysproporcji. Khachanov wygrywa na razie bardzo pewnie, ale nie ma rywali z samego topu, dlatego przewiduje wygrana Tsitsipasa, ale nie straight-sets, wiec wydaje mi sie, ze smialo padnie over gemowy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +809
louisarmstrong 1M

louisarmstrong

Użytkownik
Khachanov-Tsitsipas
Karen Khachanov Over 15 Aces & Stefanos Tsitsipas Over 5 Double Faults kurs12.00 williamhill
Do wejscia typu potrzeba 16 asów Khatchanova i aż 6 podwójnych błedów Tsitsipasa , potrzeba długiego meczu ale mnie tutaj lekko zalatuje pięciosetówką i tajbrekami , szczegolnie o 6 podwójnych Tsitsipasa bedzie trudno ale jesli mecz pójdzie w dystatns , pojawią się nerwy i zmęczenie średnio 1,2 błedu na seta jeśli padnie 5 setów wcale nie takie nie do zrobienia!!!
kurs 12 mnie tu skusil.
 
Siurkacz 1,7K

Siurkacz

Użytkownik
Dużo dysproporcji jest w betach na mecz tsitsi kaczka, popatrzcie na totalbeta, forbeta bo rzuciło mi się kilka dobrych betów w oczy jeżeli chodzi o statystyki. Niestety idę spać i nie mam czasu dokładnie napisać ale to co zapamiętałem:
+6,5 break pointów Khachanov @1.9 forbet - jak dla mnie prawdziwy pewniak który ma szansę na wejście nawet w 1 secie a przewiduje ich w tym meczu 5. Spodziewam się długiego zaciętego meczu jak każdy.
Oprócz tego kolejny dobry bet który widziałem na totalbecie to -78,5% punktów po pierwszym serwisie taitsipasa lub też +71,5% Khachanova lecz skłaniał bym się ku 1 z uwagi na to że w zaciętych meczach raczej te procenty są niskie.
Są też dobre kursy na asy na betclicu na ruska który powinien mieć ich więcej niż grek który bardziej gra na ciało niż szuka asów w przeciwieństwie do oponenta aczkolwiek zmienili kurs z 2 na 1,65 więc zagrałem over 11,5.
Edit: Wszystko na odwrót prawie jak w skokach narciarskich :ROFLMAO::ROFLMAO: idealne podsumowanie ao
 
Ostatnia edycja:
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Kompletnie się nie zgadzam z przedmówcami. Khachanov bedzie mial spore problemy ze zdobywaniem asow serwisowych, ponieważ na returnie bedzie prawdziwy kozak jesli chodzi o przyjęcie serwisu.
Khachanov poniżej 13.5 asow serwisowych to powinna być bułka z masłem, w większości bukmacherow wycenione na:
1.75-1.80 10asów
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +489
louisarmstrong 1M

louisarmstrong

Użytkownik
Djokovic - Paul
djokovic 3:1 w setach
kurs 4,2 williamhill
Po tym co zrobił Novak z Rublevem i De Minourem raczej idzie masówka na 3:0 czy też handi -2,5 seta ale Tommy Paul chyba nic złego Djokovicovi nie zrobił .Gra w tym turnieju Amerykanin znakomicie i moim zdaniem o seta moze powalczyc.Mama przyleciała ze Stanów będzie na trybunach.Pojdę tutaj w Spacer przed finałem nie w Spacerk.Nigdy ze sobą nie grali i to tez lekko sprzyja typowi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +155
D 0

DawidAlbicelestes95

Gość
Djokovic under 8.5 asa serwisowego (1.85) FORTUNA

Nie przewiduje tu absolutnie równego meczu, będzie szybki rozjazd, być może Paul już nie wytrzyma zupełnie kondycyjnie tak potężnych obciążeń jakie są już na takim etapie rozgrywek wielkoszlemowych, asy Djokovica? poprawił serwis ale linia jest za duża, mecz będzie błyskawiczny, Djokovic wie, że nie ma dobrze returnującego rywala więc nie będzie się starał za wszelką cene bić tych asów, a raczej dużo serwisów które ułożą mu wymiane na szybkie zbijane rywala z forehandu, Paul nie jest żadnym returnerem więc asy nie potrzebne, mecz szybki, będzie dużo serwowania na ciało, nie musi djokovic też mieć dużego pierwszego podania jeśli chodzi o procenty, nie widze tutaj takiej lini w tym meczu. Ale jak będzie to zobaczymy :)
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
Pablito91 402,4K

Pablito91

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Nys/Zieliński
@1.75 Sts

Idę w tym meczu w doświadczenie. Para Hijikata/Kubler skumała się ze sobą dopiero na ten turniej. Wcześniej nie mieli ze sobą oficjalnych meczy. Grają świetnie u siebie. Po drodze do finału ograli 3 mocne pary Glasspoola i Heliovaare, Koolhofa/Skupskiego i Granollersa/Zeballosa. Są to 3 na prawdę świetne i doświadczone pary. Aż dziw bierze, że para która nie ma doświadczenia i zgrania ze sobą odprawiła je do domu. Po drugiej stronie mamy Naszego Janka Zielińskiego z Hugo Nysem. Grają ze sobą prawie rok. Mocno wystrzelili z formą od sierpnia, gdzie przytrafiały im się coraz lepsze wyniki. W tym turnieju na uznanie zasługuje wyeliminowanie pary Ram/Salisbury, która jest na topie od lat. Owszem publiczność będzie po stronie Australijczyków, ale ciekaw jestem czy dzwigną presję finału i obaj nie mają doświadczenia. Zarówno jeden jak i drugi to bardziej singliści. Dodatkowo Hijikata ma 21 lat. Moze nie wytrzymać presji. W zeszłym roku również wygrała para Australijska i do tego singliści( Kyrgios/Kokkinakis), ale oni to potrafili sobie wyserwowac mecze. Byli nie do złamania. Tutaj jest inaczej. Finał dosyć wyrównany. Drabinkę trudniejszą mieli Australijczycy, ale mimo wszystko stawiam na bardziej doświadczoną parę oraz na naszego Polaka a więc Zieliński/Nys.
 
Ostatnia edycja:
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Tez byłem za Polakiem z Monakijczyjkiem,ale patrząc obiektywnie to Hiijkata z Kublerem naprawdę ograli mocniejsze pary niż przegrani dzisiejszego finału,niesamowita szkoda Polaka
 
Cabron 65K

Cabron

Użytkownik
Podobno finały się ogląda, a nie typuje.
Ja szczerze mówiąc życzę Grekowi jutrzejszy triumfu, ale będzie mu bardzo ciężko.
Tsitsipas gra tutaj naprawdę swój najlepszy Tenis, świetnie serwuje i wydaje się mocny psychicznie, ale na przeciw niego król Australii, czyli Novak. Ten mecz może mieć mnóstwo przebiegów i ciężko tak naprawdę wytypowac co tam się wydarzy. Kurs na Novaka zbyt niski, a jakieś handicapy mogą się potoczyć różnie. W RG już grali se sobą final i tam Tsitsipas prowadził 2:0 w setach, by ostatecznie przegrać 3:2.
Jutro idę w chyba najlogiczniejeszy według mnie zakła, czyli błędy serwisowe Serba.
Jak wiadomo Nole mocno poprawił serwis i technicznie jest on na znakomitym poziomie od kilku lat, ale zmieniło się też jego nastawienie przy drugim serwisie. Novak woli serwowac mocno lub z dużą rotacja i zaryzykować podwójny błąd, niż zaserwować zbyt asekuracyjnie i nadziać się na mocny return przeciwnika. W dotychczasowych meczach serwował kolejno : 1,6,2,3,5,6, podwójnych błędów. Średnio serwuje niecałe 4 DF na mecz.
Jeszcze dodam, że w ostatnim swoim finale, czyli na Wimbledonie, Nole popełnił 7 takich błędów
Jutro spodziewam się raczej wyrównanego spotkania, przynajmniej do czasu, dlatego tych okazji do DF dla Nole będzie sporo.

Djokovic over 3,5 DF 1,67 Efortuna
Djokovic over 4,5 DF 2,20 Efortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +110
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Tsitsipas - Djokovic
Typ: poniżej 25.5 asów
Kurs : 1.76 Fortuna
Obaj świetnie returnuja. Tutaj nie trzeba nic wiecej dodawać. Do tego dochodzi zmęczenie po 2tygodniowym maratonie. Licze na win djoko 3-0/3-1 co ułatwi sprawę, aby typ wszedł na luzie.
 
Ostatnia edycja:
G 12,1K

gracz83

Użytkownik
Tsitsipas- Djokovic
Typ:2/over32.5 gema w meczu
Kurs:2.02
Fortuna

Im wyższy over tym wiadomo wyższy kurs, ale tu gram bezpieczniej dla pewności z niższym ale i tak niezłym kursem, typ na Serba ogólnie ze względu na słabą w takich fazach turniejowych głowę Greka i super formę Nola, Djoko gra wyśmienicie, nie ma sensu pisać, powielać, że ma mocniejszy niż przedtem forhend, 2serwis itp, chodzi o to że jest w bardzo dobrej formie, to jego turniej tak jak Wimbledon Rogera czy Roland Nadala, ale skoro miewa krótkie chwile dekoncentracji jak np w oglądanym meczu z Paulem, chodzi np o 1set gdzie prowadzil już 5-2 i za chwilę się zrobiło 5-5, i to wcale nie przez lepszą grę Amerykanina tylko krótką dekoncentracje Nola, skoro tamten potrafił doprowadzić to dlaczego nie może tego zrobić Grek?Nole pewnie wygra ale wcale nie musi to być szybkie 3-0, a nawet jeśli będzie po 1 secie przegrywał to gdy 2 odrobi, Grek bedzie juz zagotowany, ładny typ wielce prawdopodobny dlatego polecam, w 4 setach nawet bardzo krotkich do wejscia, wystarczy że wygra seta i już typ wchodzi, lub będzie dobrze bronił własnych podań i doprowadzi do 1,2 tiebreaków, a za drobne można spróbować 1set Tsitsi a mecz Nole (kurs 4.80!!!)jednak ten z tematu pewniejszy, POLECAM.
 
louisarmstrong 1M

louisarmstrong

Użytkownik
Tsitsipas- Djokovic
Stefanos Tsitsipas Over 13 Aces & Novak Djokovic Over 14 Aces kurs 13.00 williamhill
Czy Tsitsipas zrobił coś złego Novakovi??? Hm wygrał 2 pierwsze sety w finale Garossa 2021 .DLa mnie inny wynik niż 3:0 dla Serba bedzie zaskoczeniem , szczególnie z tą dziurą w backhandzie jaka obecnie ma Grek ale może Stefanos nas czymś zaskoczy???/
życzył bym sobie i wszystkim , zeszłoroczny finał dramaturgią będzie pobic trudno ale kto wie może zawodnicy spróbują .
Na pewno Stefanos gra nieco dojrzalszy tenis niż póltora roku temu ale w finale FO grał na jego ulubionej nawierzchni.
Serb stracił po drodze do finału tylko seta z jednej strony to dla niego dobrze z drugiej bardzo dawno nie grał piątego seta na szlemie , bo w czwartej rundzie poprzedniego Wimbledonu z Jannikiem Sinnerem .Dokładnie te sam wynik z Włochem uzyskał na tegorocznym AO Tsitsipas.
W ostatnich meczach dość nieoczejiwanie serwują sporą ilośc asów Stefanos 18 w czterosetowym meczu z Karenem
A Novak az 12 w trzech krótkich setach z Paulem
Chciałbym sie mylić ale chyba ciekawszy będzie finał debla u Pań!
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Tsitsipas- Djokovic
Stefanos Tsitsipas Over 13 Aces & Novak Djokovic Over 14 Aces kurs 13.00 williamhill
Czy Tsitsipas zrobił coś złego Novakovi??? Hm wygrał 2 pierwsze sety w finale Garossa 2021 .DLa mnie inny wynik niż 3:0 dla Serba bedzie zaskoczeniem , szczególnie z tą dziurą w backhandzie jaka obecnie ma Grek ale może Stefanos nas czymś zaskoczy???/
życzył bym sobie i wszystkim , zeszłoroczny finał dramaturgią będzie pobic trudno ale kto wie może zawodnicy spróbują .
Na pewno Stefanos gra nieco dojrzalszy tenis niż póltora roku temu ale w finale FO grał na jego ulubionej nawierzchni.
Serb stracił po drodze do finału tylko seta z jednej strony to dla niego dobrze z drugiej bardzo dawno nie grał piątego seta na szlemie , bo w czwartej rundzie poprzedniego Wimbledonu z Jannikiem Sinnerem .Dokładnie te sam wynik z Włochem uzyskał na tegorocznym AO Tsitsipas.
W ostatnich meczach dość nieoczejiwanie serwują sporą ilośc asów Stefanos 18 w czterosetowym meczu z Karenem
A Novak az 12 w trzech krótkich setach z Paulem
Chciałbym sie mylić ale chyba ciekawszy będzie finał debla u Pań!
Odpuść. Fajny kurs, ale szanse na te overy to max 5%. I o jakiej dziurze na backhandzie piszesz? Jeden z lepiej zagrywających backhandem Grek, znajdz lepszego .
 
louisarmstrong 1M

louisarmstrong

Użytkownik
Za późno już mam pograne na kilku kuponach , a lepszy backhand ??? Na luziku . van Rijthoven i Shelton mają dużo większe dziury w backhandzie niz Tsitsipas:))))))
Jeśli uważasz że lepiej grać wygraną Djokovica po 1,2 to powodzenia , szanse nawet lekko większe niż 50%
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom