>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Valuebets by Dawid (wcześniejsze valuebets DawidBarca)

Status
Zamknięty.
D 0

DawidAlbicelestes95

Gość
Witam wszystkich, po wielu, wielu latach postanawiam wrócić na forum :) W moim życiu wiele się zmieniło, widziałem rzeczy o których by mi się nie śniło że zobacze, jeździłem samochodem ktory był moim wymarzonym, miałem pięknie wyremontowane mieszkanie - większość z tych rzeczy oczywiście z bukmacherki, bo typer jest moim zawodem :) na chwile obecną żyje z oczędności bo skończył mi się ecopayz i dostęp do marathonbetu, oraz z przyczyn o których nie chce mówić wole grać stacjonarnie niż trzymać jakiekolwiek siano na kontach internetowych

No tak to taki mały wstęp, wracam bo konto mam tutaj od 2010 roku czyli znamy się już prawie 13 lat, więc kupe czasu, przez ten czas zdobyłem wiedze nie tylko sportową, ale myślę że tą najważniejszą przy obstawianiu czyli bukmacherską, nie będzie już tak łatwo jak kiedyś gdy grało się w marathonie czy pinnacle, bo tam było naprawdę łatwo znaleźć value no i przede wszystkim byliśmy wolni od podatku. Ale fortuna również ma swoje silne strony, szczególnie wyróżnia się ofertą w piłce nożnej i siatkówce. Ja będę podawał typy z piłki, tenisa i siatki - także taki mały wstęp, pierwszy kupon po dogłębnej analizie podam jutro. Ze stawkami na razie nie szaleje, z różnych przyczyn o których nie koniecznie chce wspominać mój budżet się ukruszył i startujemy od mniejszych kwot, ale oczywiście dojdziemy po mału i do tych dużych a być może i bardzo dużych :) pozdrawiam i zachęcam do zaglądania do tematu

mój wcześniejszy temat https://forum.bukmacherskie.com/threads/valuebets-dawidbarca.79320/page-65 trchę tego było, widze że na forum jest kilku użytkowników ze starej gwardii, na pierwszy rzut oka rzuca mi się psotnick- świetny ekspert od snookera, być może pojawi się jeszcze ktoś kogo pamiętam, na plus fajnie że wrócił normalny czat, na którym można luźno podyskutowac bo z tego co pamiętam forum umarło z teg powodu, że ktoś wpadł na genialny pomysł skasowania czatu XDD no nic, do jutra.

aha i statystyki będę robił co miesiąc, te z listopada dołącze do statystyk grudniowych bo nie ma sensu robić stat z tak krótkiego okresu jaki został z listopada ;)
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
D 0

DawidAlbicelestes95

Gość
No więc zaczynamy :) długo oczekiwany powrót, po wielu zakrętach życiowych, wyjściu z bardzo ciężkiej depresji wreszcie jestem tutaj i ciesze się życiem :) a to jest najważniejsze i przy obstawianiu i ogólnie przy wszystkim co istnieje że się tak wyraże :D

Na początek nie szalejemy ze stawkami, nie ma co, lepiej rozmnożyć budżet od mniejszych kwot niż odrazu pchać ch..j wie ile siana a potem płakać. Taka absolutnie nie robimy, wszyscy oczywiście grają na własną odpowiedzialność, a moimi typami mogą się jedynie posiłkować, lub sugerować :)

a więc lecimy:

Kupon#1
:siatkówka: Katowice - Bełchatów @ Bełchatów (1.55)

:siatkówka: Kędzierzyn - Suwałki @ Kędzierzyn (1.18)
:siatkówka: Galata - Fenerbahce women @ Fenerbahce (1.18)
:siatkówka: Zawiercie - Gdańsk @ Gdańsk +15.5 (1.39)
:siatkówka: Perugia - Trentino @ Perugia - 8.5 (1.62)
: płka nożna: Katar - Ekwador @ Ekwador więcej strzałów w światło bramki (1.82) promocja 3:0 dla ekwadoru :D
:tenis: Djokovic - Fritz @ Djokovic (1.24)

Bukmacher :Fortuna
AKO: 10.97
Stawka: 5 j
Bonusy: 1.07

Ewentualna wygrana: 46,6 j
46,6 j



No i tak sobie skleiłem na weekend tylko, nie dotykając meczów z mundialu które będą grały w tygodniu a trochę ich będzie :D stawka mała bo ako bardzo duże i oczywiście większa szansa, że nie wejdzie ten kupon, ale że dają aż ako ponad 10 to żal nie spróbować :) Nie szalejemy ze stawkami, kto chce to gra wszystko tak jak ja, kto chce gra inaczej wszystko w waszych rękach, tylko powtarzam, że na własną odpowiedzialnośc ;) Pozdrawiam i powodzenia :)

Może skrobne coś o meczach. Bełchatów ostatnio gra taką padake, że głowa mała, ale dziś licze na przełamanie złej passy bo 5 meczów z rzędu przegranych to już jest wstyd a 6 to będzie kompromitacja mając taką pake jaką mają oni, kurs niesamowicie zachęca. Kędzierzyn drużyna również klase lepsza od przeciwnika, suwałki to takie małe zaskoczenie początku ligi, ale grają z mistrzami i nie wierze że wywiozą tutaj 2 czy 3 punkty. Gdańsk ekstremalnie wysoka linia na Zawiercie które ma jeszcze Lige Mistrzów na głowie i nie może się jakoś forsować, myśle że spokojnie to pokryją,mają w końcu kim grac. Perugia fajny typ, Trentino trochę się pogubiło przed sezonem i tak naprawdę zostali bez atakującego, próbują coś z Kaziyskim na ataku, ale to nie wychodzi, gdyż Bułgar jest przystosowany do gry na lewym skrzydle gdzie spędził całą karierę, ogólnie mierzą się jutro z najsilniejszą drużyną świata, masa bombardierów Na czele z naszymi Orłami Semeniukiem i Leonem :) jak wejdą jeden po drugim na zagrywke to często jest już po secie XD Hala Diabełków z Perugii oczywiście robi wrażenie najlepszy chyba doping w lidze i myśle że linia 8.5 to bardzo mała jak na ten mecz. Djoko to wiadomo, hegemon, mistrz, maestro, on nie przegrywa ważnych meczów, tutaj ma swoje ulubione warunki czyli sterylne, nie ma znienawidzonych przez niego wiatrów, krzywo odbijającej się piłki i tego typu atrakcji, serwis poprawił w ostatnich latach, wygląda jak gracz stworzony do gry na szybkiej hali takiej jaką mamy tu, Fritz serwis + Forehand no nie to za mało na Serba.
Jeśli chodzi o piłke typ wygląda fajnie, Ekwador to jednak Ameryka Południowa, dużo wyższy poziom niż pastuchy z Kataru, nic im nie da własny stadion skoro nie potrafią grać w piłke XD nie ma tam nikogo kogo przeciętny kibic może znać, ja stawiam na więcej strzałów dla Ekwadoru bo uważam, że będą dominowali w tym meczu i stwarzali sobie dużo więcej okazji do strzelenia bramki. To chyba wszystko, Powodzenia i miłego oglądania, zaczynamy święto czyli mundial :D :D

E: Przy wysyłaniu dołożyło mi bonusik 1.07 bo to przy pokazaniu karty dokłada zawsze te bonusy, oczywiście będę je uwzględniał w kuponach :)

E2: C do kolejnych meczów z mundialu będe wstawiał analizy i typy na bieżąco, na razie zagrałem tylko jutrzejszy mecz, spokojnie bukmacherka to maraton a nie sprint :)

E3: chciałbym podawać typy w złotówkach, ale jako że regulamin obowiązuje i każe nam podawać w jednostkach to muszę się dostosować ;) narazie i tak 50j = 50 zł, potem zobaczymy jak to będzie gdyż maksymalna stawka to 100j
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
D 0

DawidAlbicelestes95

Gość
Jedziemy więc dalej, płaska stawka narazie 50 zł utrzymana, potem jak będzie świetnie szło, podniesiemy ją, jak słabo to trzymamy tą mikro stawke ;)

Kupon #2
Senegal - Holandia @ Holandia więcej strzałów w światło bramki (1.35)
USA - Walia @ Walia over 2.5 strzałów w światło bramki (1.38)
Anglia - Iran @ Anglia powyżej 4.5 strzałów w światło bramki (1.33)
:siatkówka: Taranto - Modena @ Modena (1.32)
:siatkówka: Civitanova - Siena @ Civitanova -13.5 pkt (1.56) zwrot
:siatkówka: Milano - Piacenza @ Piacenza (1.58)

Bukmacher :Fortuna
AKO: 9.27
Stawka: 5 j
Bonusy: 1.15
Ewentualna wygrana: 40,7 j



No tak, skrobniemy kilka słów. z MŚ 3 typy stawiam na swoje ulubione strzały w światło bramki ;) Holandia, gra skrzydłami, skrzydła lubią schodzić do środka boiska i oddać sobie strzał nawet niegroźny ale nabijający statystyki, myślę że takich strzałów będzie dużo, Senegal bez Mane więc nie za bardzo będzie miał te strzały tam oddawać, także fajny typ myśle. Walia over 2.5 strzła, umówmy się ale Walia to drużyna która lubi sobie strzelić z dupy, Bale i Ramsey jeszcze się załapali na ten wymarzony mundial, a strzelać to oni potrafią, szczególnie Bale lubi sobie strzelić z byle pozycji, także myśle że linia pęknie. Anglia siądzie na Iranie i będzie ich ostrzeliwała, Iran obronę ma dobrą więc szybko nie dadzą sobie strzelić bramki, a do momentu strzelenia Anglia myśle że już spokojnie tą linie pokryje.
Z siatki Modena po lekkim fallstarcie już myślę że będzie grała swoje, a mają kim grać bo Bruno, Ngapeth, Lagumdżija na ataku wygląda to solidnie a na pewno będzie pozwalało na oklepywanie ogórków z końca tabeli, Civitanova potrafi sobie potrzelać na zagrywce a grają z amatorską sieną która baty dostaje niemiłosierne raz za razem potrafią dostać seta do 13 czy 15. Piacenza drużyna napchana gwiazdami, może jeszcze tego nie widać, ale drużyna po mału się zgrywa jest Brizard na rozegraniu z Simonem na środku, para przyjmujących Leal i Lucarelli i na ataku objawienie MŚ czyli Romano. No skład wygląda na papierze kosmicznie, teraz tylko wszystko ze sobą zgrać i myślę że mogą rywalizować być może nawet o wygranie ligi.
Pozdrawiam i powodzenia :)

E: Ale szkoda mi że wybrałem opcje że Holdendrzy strzelą więcej na bamke zamiast że wygrają mecz taki piękny kupon połozyli, no ja pier...e :/ ale trudno stawka płaska nie codziennie jest Niedziela jak mawia porzekadło, które w tym wypadku sprawdziło się u mnie idealnie :ROFLMAO:

Oczywiście gramy dalej rąk nie załamujemy, typera rozlicza się po setkach a raczej po tysiącach kuponów bo na pojedynczych ako to każdy debil może trafić i nawet geniusz typerki może umoczyć, to jest jednak sport i inwestycja na zyski trzeba poczekać ;)
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
D 0

DawidAlbicelestes95

Gość
Kupon #3
Argentyna - Arabia@ Argentyna -2.5 (2.45) OMG , pozostaje współczuć ludziom którzy wjeb..li się w to grubo po 1.14 na mecz XD Argentyna komicznie śmiesznie bezradna, nie chciało się tego oglądać, był taki moment że strzelił Lautaro i nagle var z dupy o centymetr i od tej pory jakby odechciało im się grać, nabiera koloru ta grupa ostro xd
Dania - Tunezja @ Dania (1.50)
Francja - Australia @ Francja (1.30)
Meksyk - Polska @ Polska lub remis (1.48)

Bukmacher :Fortuna
AKO:8.06
Stawka: 8,5j
Bonusy: 1.14 happy hours tylko mecze MŚ
Ewentualna wygrana: 61,39 j


No to lecimy dalej :D Szczerze mówiąc mega się zdziwiłem gdy zobaczyłem kurs na Argentyne, no sorry ale Arabia to nie lepsze pastuchy od Kataru a chu..j ich tam wie czy może nawet i nie gorsze, pamiętam jak w 2002 roku im Niemcy chyba 7:0 wsadzili xd wiadomo że czasy się zmieniają, ale tutaj wystarczy nam 3:0 do wejścia typu a 3 bramki to tutaj sam Messi może strzelić jak zagra na swoim poziomie,Argentyna gra genialnie w polu karnym rywala, szybko operują piłką tak że Arabia nie będzie wiedziała z kim gra na dobrą sprawe jak w nich tam Di Maria i Messi wjadą w pole karne XD wiadomo jest to skład naszpicowany gwiazdami, kurs oromny jak na taki zdarzenie i ja to pobieram, a każdy niech oczywiscie robi jak uważa ;) Dania tak samo z marną Tunezją, te zespoły Islamskie mnie zupełnie nie przekonują i są strasznie przeszacowane, Dania najsilniejsza od lat także myślę że na spokojnie ich pykną a jak nie to tylko się cieszyć bo potem Polska będzie miała łatwiej w 1/8 :D Francja naszprycowana wręcz gwiazdami mogą spokojnie się zmierzyć z Argentyną kto ma więcej gwiazd i nie wiem czy by nie wygrali, niesamowicie mocny zespoł, Australi słaba weszła na farcie po barażu z Peru i rzutach karnych, nie widze tutaj dla nich szans. Polska miałem grać na strzały, ale wybrałem bezpieczniejszą opcje Polska albo remis bo Meksyk jak już wcześniej wspominałem to nie ten meksyk co kiedyś i być może chociaż raz nasze orły dadzą nam powód do szczęścia a nie "NIC SIĘ NIE STAŁO MAMY JESZCZE DWA MECZE PRZECIE XD" na takie coś sobie nie możemy pozwolić i wywieźć chociaż punkt ze stadionu w Katarze ze starcia z Meksykiem. Pozdrawiam i życze dużo szczęścia, kupon ako duże więc wiadomo, że moze wejść może nie wejść, każdy ma swoją głowe więc niech pomyśli jeszcze po swojemu czy to dobre typy pozdrawiam i życze każdemu ogromnych wygranych :D
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
D 0

DawidAlbicelestes95

Gość
No to jedziemy dalej, Jako że w regulaminie mamy zapisane że koniecznie gramy jednostkami i to od 1 do 100j to zmienie sobie stawkowanie i będzie to wyglądało 1j=10zł, bo potem wejdą kupony i po 500zł i nie będzie tego jak zapisywać, więc pozmieniam i w tym kuponie który wstawie teraz i w poprzednim -10% od wszystkiego :D radze sobie zapamiętać, wszyscy którzy grają ze mną i śledzą moje kupony, wczoraj holandia chyba chciała zrobić mi na złość bo wygrać 2:0 a przegrać w strzałach to niezłe jaja XD

Kupon#4
:siatkówka: Resovia - Warta @ Resovia (1.50) Tragiczny dzień, to się nie może powtórzyć bo hańba po prostu, na szczęście jest jeszcze spory plus za sprawą pierwszego kuponu ale jutro już musi być dużo lepiej a nawet znacznie lepiej i na to licze :) trzymamy płaskie stawki i dzieki temu nie ma płaczu po przegranych kuponach bo nie weszło po prostu coś co jest jedną tysięczną tego co bedziemy grali :) pamiętamy też że ja celuje w bardzo duże ako a co za tym idzie większość typów będzie przegranych po prostu i nie może być inaczej, ale nie zmienia to faktu że to co wejdzie rekomensuje nam straty i jesteśmy na plus w długim okresie czasu ;)
:siatkówka: Bełchatów - Radom @ Bełchatów (1.08)
Maroko -Chorwacja @ Chorwacja więcej strzałów w światło bramki (1.75)
Niemcy - Japonia @ Niemcy (1.46)
Belgia - Kanada @ Belgia (1.54)
Hiszpania - Kostaryka @ Hiszpania over 5.5 strzałów w światło bramki(1.48)


Bukmacher :Fortuna
AKO: 10.38
Stawka: 9j
Bonusy: 1.10
Ewentualna wygrana: 82.21 j


Kilka słów o kuponie. Resovie stawiam dużo wyżej od Warty z tego sezonu, uciekł Warcie Conte jest to spore osłabienie przed sezonem, poza tym oni słyną że kochają grać na swojej hali, na wyjeździe już tak dobrze im nie idzie, Resovia z mocnym Buckim na ataku jest to chyba objawienie tego sezonu bo wygryzł Muzaja ze składu i gra kapitalnie zarówno na zagrywce jak i ataku, mamy swieniego rozgrywającego Drzyzge i ogólnie skład godny uwagi. Bełchatów na podbicie, drużyna 2 klasy lepsza, nie ma o czym mówić.Chorwacja wicemistrz świata, ja sukcesywnie będe obstawiał przeciwko drużynom islamskim bo są one moim zdaniem przeszacowane i to mocno. Niemcy również klase lepszy zespół od kitajców, którzy mocno cofneli się mam wrażenie piłkarsko przez ostatnie lata. Belgia z kanadą bardzo fajny kurs, Belgowie naszpicowani gwiazdami, Kanady dawno na mundialu nie widziałem, w eliminacjach pograli fajnie, ale to tylko eliminacje turniej główny to już inna zabawa. Powodzenia i za godzinkę Argentyna wiec ja przygotowuje się do meczu jak i późniejszego Polaków, pozdrawiam i wysokich wygranych życzę :D
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
D 0

DawidAlbicelestes95

Gość
To co robi Argentyna to oczy bolą, nie chce się tego oglądać, ale cieszy że płaska stawka w miare utrzymana i nie ma wielkich wtop finansowych, polecą pewnie jak w 2002 tam też byli faworytem mundialu XD
Kupon#5
:siatkówka: Nysa - Katowice @ Nysa-6.5 (1.56)
:siatkówka: Gdańsk - Bielsko @ Bielsko +19.5 (1.43)
Dania - Tunezja @ Dania over 5.5 strzałów w światło bramki (2.05) ehh 5 strzałów, może potem skorygują bo dla mnie było 6 jak w morde strzelił :/ pecha jak uj ale poczatek mistrzostw płaska stawka jest dobrze, pierwszy kupon zrobił robote :D
Meksyk - Polska @ Polska albo remis(1.57)
Francja - Australia @ Francja (1.28)


Bukmacher :Fortuna
AKO:9.19
Stawka: 10j
Bonusy: 1.07
Ewentualna wygrana:86.5 j
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
D 0

DawidAlbicelestes95

Gość
No dzisiaj pieknie to nie wygląda XD ale spokojnie odrobimy mam nadzieje, dalej lecimy patriotycznie
Kupon#6
Francja - Australia @ Over 6.5 strzałów Francja (2.05)
Meksyk- Polska @ Polska over 4.5 strzała w światło bramki (2.80) ch..j w hajs co zrobił Lewy... :/
:siatkówka: Resovia - Zawiercie @ Resovia (1.43)

Bukmacher :Fortuna
AKO:8.21
Stawka: 12j
Bonusy: 1.07
Ewentualna wygrana:86.6 j



Resovie powtarzam, szkolny błąd, ale być może tym razem mnie to nie udupi ;) udupiło XDD Lewy też się popisał, cudowny wręcz wieczór ehhh
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
D 0

DawidAlbicelestes95

Gość
Kupon#7
Chorwacja - Maroko @ Chorwacja więcej strzałów w światło bramki (1.75)
Niemcy - Japonia @ Niemcy liczba strzałów w światło bramki over 5.5 (1.65)
Hiszpania - Kostaryka @ Hiszpania over strzałów w światło bramki (1.48)
Belgia - Kanada @ Belgia (1.53)
:siatkówka: Eczacibasi - Galata @ Eczacibasi-19.5 (1.84)


Bukmacher :Fortuna
AKO:12.87
Stawka: 7.5j
Bonusy: 1.07
Ewentualna wygrana:84.9 j


Kupon#8
Chorwacja - Maroko @ Chorwacja over 4.5 strzała (2.01)
Belgia- Kanada @ Kanada więcej fauli(1.80)
Niemcy - Japonia @ Niemcy (1.48)
Hiszpania - Kostaryka @ Kostaryka over 1.5 strałów w światło (1.78)


Bukmacher :Fortuna
AKO:10.87
Stawka: 12j
Bonusy:happy hours bez podatku mś
Ewentualna wygrana:95.6 j


Kupon#9
Maroko - Chorwacja @ Maroko poniżej 4.5 strzała (1.38)
Niemcy - Japonia @ Niemcy over 5.5 rzutów rożnych (1.64)
Hiszpania - Kostaryka @ Hiszpania liczba fauli under 10.5 (1.70)
Belgia - Kanada @ belgia powyżej 1.5 spalonego (1.55) ajj kur.wa zabolało w ch.uj ale takie uroki tego fachu, mś ida tragicznie ale to pierwsze kolejka może potem sie poprawi
:siatkówka: Bełchatów - Radom @ Bełchatów -14.5 (1.52)


Bukmacher :Fortuna
AKO:9.70
Stawka: 10j
Bonusy: 1.07
Ewentualna wygrana:85.3 j
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
D 0

DawidAlbicelestes95

Gość
No mundial na razie nie do przewidzenia, wyniki z dupy, japonie ogrywają niemcy, arabusy argentyne, patrze w ten telewizor i nie mogę w to uwierzyć, wczoraj belgia miała zrobić 2 spalone na zakończenie kuponu, wyszli 3 napastnikami, kanada też ofensywnie w ch.uj to mówie będzie festiwal spalonych...uwaga był k..a 1 i to dla Kanady XD no ręce opadają, może to dlatego że pierwsza kolejka, trzeba wybadać te drużyny bo narazie to myślę że pół forum udupia ten mundial XD
dlatego ja zmniejsze trochę stawkę i dodam siatkówkę która tradycyjnie daje profity, jak się dobrze pomyśli. Zmieniam trochę taktyke i pora pograć na dogów bo są niedoszacowani, faworyci przeszacowani dostają po dupie albo grają po prostu gorzej i farcą

Kupon#10
Szwajcaria -Kamerun @ Kamerun over 2.5 strzała w światło bramki (1.66)
Urugwaj - Korea @ Korea over 2.5 strzała w światło bramki (1.57)
Portugalia - Ghana @ Ghana over 2.5 strzała(1.44)
Brazylia - Serbia @ Brazylia under 7.5 strzała (1.35)
Perugia - Modena @ Perugia -11.5 (1.58)
Lwów - Olsztyn @ Lwów +10.5 (1.52)


Bukmacher :Fortuna
AKO:13.38
Stawka: 5j
Bonusy: 1.15
Ewentualna wygrana:58.87 j


oczywiście to tylko moje przemyślenia i można też dodawać sobie coś na własną rękę mi mundial zupełnie nie idzie, czy zacznie iść zobaczymy ryzyko moje jak i innych, takze niech każdy sobie pomyśli czy warto grać to co ja czy nie to oczywiste
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
D 0

DawidAlbicelestes95

Gość
Okej pierwsza kolejka dużo pecha, dwa kupony po jednym typie umoczone a bardzo duże ako ehhh no coż żyje się dalej. Druga kolejka powinna być łatwiejsza w obstawianiu, ale ja gram oczywiście tak jak jedynie sensownie się może grać w fortunie czyli tasiemki , bo wtedy dokładają bonusy które kasują podatek, gra z podatkiem i wychodzenie na plus jest oczywiście niemożliwe w dłuższym okresie czasu jest dopiero 25 listopad a jak powiedziałem statystyki zrobie pod koniec grudnia, więc spokojnie ;) po raz kolejny bukmacherka to maraton nie sprint ;)

Kupon#10
Katar - Senegal @ Senegal więcej strzałów w światło bramki (1.45)
Holandia - Ekwador @ Holandia under 5.5 strzała w swiatło bramki (1.52)
Anglia - USA @ USA poniżej 4.5 w światło bramki (1.20)
Walia - Iran @ Iran powyżej 1.5 wświatło bramki (1.30)
Polska - Arabia @ Polska lub remis (1.22)
Francja - Dania @ Francja więcej strzałów w światło bramki (1.52)
Argentyna - Meksyk @ Argentyna wygra mecz (1.57)
licze na Was jak nigdy wcześniej obym się nie zawiódł bo serce pęknie i portfel ucierpi Moje błękitne serce po bramce Messiego wpadło w euforie a potem już była tylko radość z kasy :D
:siatkówka: Skra - ZAKSA @ Zaksa wygra mecz(1.85)


Bukmacher :Fortuna
AKO:21.30
Stawka: 5j
Bonusy: 1.15

Ewentualna wygrana:93.7 j
88.7j


a zresztą niepotrzebna zaczepka bezsensowna w kierunku kolegi z rana który postanowił troche mnie pohejtować, nie ma co prowokować niech se każdy gra co chce i nie ma potem pretensji do innych o typy i nie hejtuje przede wszystkim bo to odstrasza od podawania typów na forum a robie to dla Was a nie dla siebie i warto o tym pamiętać że wkładam w to czas i prace aby skrobnąć pare słów o kuponie czy po prostu aby wpisać go na forum ;) Jest piękny wieczór pozostaje się cieszyć, nie z wygranej, mówie o Polsce i Argentynie, piękne wyniki :DD
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
D 0

DawidAlbicelestes95

Gość
Kupon#12
:siatkówka: Modena - Verona @ Verona (1.91)
Belgia - Maroko @ Maroko over 2.5 strrzała w światło bramki (1.60)
Chorwacja - Kanada @ Kanada over 2.5 strzała w światło bramki (1.38)
Hiszpania - Niemcy @ Hiszpania under 5.5 strzała w światło bramki ( 1.40)



Bukmacher :Fortuna
AKO:6.32
Stawka: 14j
Bonusy: 1.15
Ewentualna wygrana:77.8 j


Kupon#13
Hiszpania - Niemcy @ Niemcy over 3.5 w światło bramki (1.60)
Belgia - Maroko @ Belgia over 10.5 fauli (1.58)
:siatkówka: zawiercie - Warszawa @ Zawiercie -7.5 (1.53)
:siatkówka: Bielsko- Biała - Resovia @ Bielsko Biała +23.5 pkt (1.33)
:siatkowka: Piacenza - Lube @ Piacenza (1.45)


Bukmacher :Fortuna
AKO:8.21
Stawka: 12j
Bonusy: 1.10
Ewentualna wygrana:86.6 j
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
D 0

DawidAlbicelestes95

Gość
Kupon#14
Olsztyn - Suwałki @ 1 (1.80)
Korea - Ghana @ Ghana albo remis (1.52)
Galatasaray - Nilufer @ Galata -14.5 (1.77)
Brazylia - Szwajcaria @ Brazylia over 4.5 strzała w światło bramki (1.30)



Bukmacher :Fortuna
AKO: 6.74
Stawka: 15j
Bonusy: 1.07
Ewentualna wygrana:89 j


Kupon#15
Kamerun -Serbia @ Over 7.5 strzała światło bramki (1.92)
Korea - Ghana @ Ghana over 2.5 strzała w światło bramki (1.45)
Brazylia - Szwajcaria @ Brazylia (1.50)
Portugalia - Urugwaj @ Uruwaj poniżej 14.5 fauli (1.38)


Bukmacher :Fortuna
AKO:6.57
Stawka: 14j
Bonusy: 1.14 happy hours do mś
Ewentualna wygrana:81 j
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
D 0

DawidAlbicelestes95

Gość
Kupon#16
Trentino - Kedzierzyn @ Trentino -9.5 (1.73)
Fryderyki - Jastrzębie @ Jastrzębie -11.5 (1.54)
Ekwador - Senegal @ Senegal over 2.5 strzała w światło bramki (1.42)
Holandia - Katar @ Holandia -1.5 gola (1.64)
Iran - USA @ Poniżej żółtych 6.5 kartek w meczu (1.25)


Bukmacher :Fortuna
AKO:8.30
Stawka: 14j
Bonusy: 1.07
Ewentualna wygrana:102 j


Kupon#17
Holandia - Katar @ Katar over 10.5 fauli (1.52)
Ekwador - Senegal @ Over 8.5 strzałów w światło bramki (2.68)
Walia - Anglia @ Walia over 10.5 fauli (1.30)
Iran - USA @ Iran over 2.5 strzała w światło bramki (1.57)


Bukmacher :Fortuna
AKO:8.90
Stawka: 15j
Bonusy: 1.07
Ewentualna wygrana:117 j
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
D 0

DawidAlbicelestes95

Gość
Kupon#18
Tunezja - Francja @ Francja (1.42)
Australi - Dania @ Dania over 9.5 fauli (1.55)
Arabia - Meksyk @ Meksyk under 6.5 strzała w światło bramki (1.52)
Polska - Argentyna @ Argentyna (1.50)
Zawiercie - Berlin @ Zawiercie (1.20)
Vojvodina - Montpelier @ Monpelier @ (1.22)


Bukmacher :Fortuna
AKO:7.86
Stawka: 27j
Bonusy: 1.07
Ewentualna wygrana:187 j
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
D 0

DawidAlbicelestes95

Gość
No i znów trzeba zmniejszyć stawke, zasada nr.1 nie próbować odrgrywać na siłe tego co się przegrało, jak się przegrało to trudno do konca grudnia jeszcze masa czasu, więc się odrobi jak sie będzie grało mądrze a tak to zaraz stawki po 60 - 70 j czyli po 700 i można by było popłynąć, jak nie idzie zmniejszamy stawke i próbujemy od nowa, ostatnim razem wypaliło idealnie ;) może dziś też się uda

kupon#19
Kanada - Maroko @ Kanada under 4.5 strzała w swiatło bramki (1.45)
Chorwacja - Belgia @ Chorwacja under 5.5 strzałów w światło bramki (1.30)
Kostaryka - Niemcy @ Niemcy over 8.5 fauli (1.49)
Resovia - Nysa @ Nysa +17.5 (1.50)
Japonia - Hiszpania @ Hiszpania -1.5 (2.19)


Bukmacher :Fortuna
AKO:10.15
Stawka: 5j
Bonusy: 1.10
Ewentualna wygrana:44.6 j
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
D 0

DawidAlbicelestes95

Gość
Hiszpania i Francja ... to nie jest sport, za takie coś ch..j wam w twarz i oby szybko się zemściło, szczególnie Hiszpanii która miała bilans taki że powinna grać na poważnie, zagrała tak żeby wrzucić się do łatwej drabinki z Marokiem zamiast z Chorwacją, oby Maroko im pokazało że popełnili błąd :p

Kupon#20
Korea - Portugalia @ Portugalia under 4.5 strzała w światło bramki (1.84)
Ghana - Urugwaj @ Under 9.5 strzała w światło bramki (1.30)
Kamerun - Brazylia @ Brazylia -1.5 gola (2.05)
Serbia - Szwajcaria @ under 9.5 strzała w światło bramki (1.30)
Warszawa - Bielsko @ Warszawa -15.5 (1.47)


Bukmacher :Fortuna
AKO:10.31
Stawka: 5j
Bonusy: 1.10
Ewentualna wygrana:45 j
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
D 0

DawidAlbicelestes95

Gość
kupon#22
Francja - Polska @ Francja -2.5 bramki (3.50)
Kędzierzyn - Radom @ Kędzierzyn -14.5 (1.40)
Piacenza - Cisterna @ Piacenza -10.5(1.85)
Anglia - Senegal @ Senegal over 1.5 strzała w światło bramki (1.40)
Verona - Siena @ Verona -9.5 (1.64)


Bukmacher :Fortuna
AKO:22.89
Stawka: 5j
Bonusy: 1.10
Ewentualna wygrana:100.7 j

Szkoda naszych, ale Francja jest nie do ruszenia, to jeszcze wydaje się poziom wyżej niż Argentyna, na każdej pozycji gwiazda, jak jakieś 5:0 pęknie to się nie zdziwie naprawdę. Jesteśmy w fazie playoff tylko dzięki szczęściu i trzeba to sobie uświadomić, Argentynie nie zależało żeby nas dobijać i strzelać 3 i 4 bramke, bo spokojnie mogli to zrobić, zagrali zebyśmy przeszli, ale dla Franncji to po prostu jakby trafienie na drużyne juniorów, taka jest tutaj różnica klas.Już się boje co zrobi Griezman, Mbappe z naszą obroną, no cóż plan na mundial spełniony i tak jestem dumny z naszych :)

Senegal linia z dupy, to już 1/8 każdy chce wygrać, Anglia strzeli szybkiego gola a potem Senegal odpowie kilkoma akcjami, czy strzelą bramke nie wiem, ale dwa strzały? ludzie to już faza pucharowa a nie Trynidad i Tobago XD
Kędzięrzyn raczej pewniak , Radom to drużyna która powinna grać w drugiej lidze, nie oszukujmy się, Piacenza na papierze obok Perugi najlepszy skład w lidze dziś grają z dołem tabeli a linia jest malutka, spokojnie jakiegoś seta do 15 stukną. Verona gra z najgorszą drużyną w lidze która regularnie zbiera sety do 14, 15 czy 16 nie wierze że tutaj będą jakieś męki
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
D 0

DawidAlbicelestes95

Gość
Kupon#23
Japonia - Chorwacja @ Chorwacja (2.08) no wkur...iły mnie chu.jozy boże tyle szans, i dogrywka z kitajcami na mś boze co za dramat
Brazylia - Korea @ Brazylia -2.5 gola (3.10)
:siata: Panata - Paok @ Panata (1.21)
:siata: Milano - Lube @ Lube -5.5 (1.93)


Bukmacher :Fortuna
AKO:15.06
Stawka: 6j
Bonusy:0
Ewentualna wygrana:79.5 j


Kupon#24
Japonia - Chorwacja @ Chorwacja awans (1.50)
:SIATA: Panata - Paok @ Panata (1.21)
Brazylia - Korea @ Brazylia -1.5 (1.80)


Bukmacher :Fortuna
AKO:3.20
Stawka: 30j
Bonusy:0

Ewentualna wygrana:84.48 j
54.48


No dziś fajne mecze do zagrania, Korea psim swendem weszła do tej fazy, Brazylia ich przejedzie walcem, aż zagrałem za 3 stówki, no w sumie za 360 xd ale widze co Brazylia tutaj gra i nie wierze żeby ta żałosna korea cokolwiek tutaj zrobiła, jakieś 4:0 czy nawet 5:0 nie będzie dla mnie zaskoczeniem. Kolejni skośnoocy weszli kolejnym chyba jeszcze większym psim swendem, Chorwancja no ludzie jednak drużyna która ma gwiazde na każdej pozdycji, nie ma szans na awans czy nawet załapanie się na gre kitajców

Co do siaty przejrzałem przed meczem składy obu drużyn, w Panacie Jiri Kovar na przyjęciu gracz na poziomie Lanzy ze skry, identyczna specyfika gry, w dodatku świetny atakujący z Kuby Fernando Hernandez , w Paoku same ogóry i anonimy będzie pewny rozjazd, nie ma tutaj innej możliwości :)
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom