>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Valuebets by Dawid (wcześniejsze valuebets DawidBarca)

Status
Zamknięty.
D 0

DawidAlbicelestes95

Gość
Kupon #25
:siata: Nysa - Warszawa @ Warszawa (1.80)
Maroko - Hiszpania @ Maroko Awans (4.20)
Portugalia - Szwajcaria @ Portugalia awans (1.44)
:siata women: Fenerbahce - La Laguna @ Under 123.5 (1.85) znowu piękne ako położone bo trenerzyna wymyśliła sobie, że zagra rezerwami bo po co męczyć podstawowe zawodniczki jeszcze im się paluszek złamie, a liga Turecka tak wymagająca przecieć :mad::mad::mad::mad::mad:


Bukmacher :Fortuna
AKO:20.14
Stawka: 5j
Bonusy:0
Ewentualna wygrana:88.6

zęby bolą jak się patrze na ten kupon, dziś jeszcze bardziej o_O tylko w drugim secie sie załapały, jakby nawet te rezerwy zagrały na poważnie 3 sety to by nie było o czym mówić ... ajjj szkoda chyba najbardziej z tych wszystkich kuponów z forum bo reszta typów perły nad perłami
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
D 0

DawidAlbicelestes95

Gość
Na dziś siatkówka kobiet, Liga Mistrzów
Kupon#26
Eczacibasi - Targoviste @ Under 127.5 (1.71)
Olsztyn - Bełchatów @ Bełchatów -9.5 (2.20) tragedia co robi ta skra mając takie gwiazdy w zespole...
Bielsko B - Lwów @ Lwów -7.5 (1.55)
Monza - Prometey @ Under 3.5 seta (1.24)
Vakifbank - Belgrad @ Under 3.5 seta (1.17)
Police - Maritsa Plovdiv @ under 129.5 (1.79)
Conegliano - Vasas @ Under 3.5 seta (1.16)


Bukmacher :Fortuna
AKO:18.80
Stawka: 5j
Bonusy:1.07
Ewentualna wygrana:82.7
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
D 0

DawidAlbicelestes95

Gość
dziś dzień odpoczynku i jutro najważniejszy dla mnie dzień od wielu lat i licze na Argentine w półfinale, ten widok, już prawie 10 lat na niego czekam, widzimy się w Piątek
 
D 0

DawidAlbicelestes95

Gość
Kupon#26
Holandia - Argentyna @ Argentyna (2.20) niewiarygodne...
Chorwacja - Brazylia @ Chorwacja +1.5 (1.79)
Sada Cruzeiro - Perugia @ Perugia -8.5 (2.22)
Minas - Trentino @ Minas +14.5 (1.43)


Bukmacher :Fortuna
AKO:13.38
Stawka: 11j
Bonusy:1.07
Ewentualna wygrana:129.5 zabrakło minuty :censored:

Fajny dzionek dziś, bo dwa mecze z mś w kopaną i dwa mecze w siatkę w klubowych mś. Perełka to moim zdaniem Perugia, Cruzeiro to już tylko nazwa, nie ma tam absolutnie nikogo brazylijskie no nejmy . Z MŚ w nożną oczywiście o godzinie 20:00 moje serce staje się błębitne i Vamos Argentina jedziemy po wymarzony piękny puchar świata :D We wcześniejszym ćwierćfinale po cichu licze na małą niespodzianke i wyjazd kanarków z mundialu, ale zagrałem bezpieczniejszą opcje +1.5 bramki na Chorwacje, poza tym bez jaj jak te kursy wyglądają Chorwacja to nie jakieś ogóry a Brazylia jest mocno przeszacowana, umówmy sie ale mamy taką faze, że nie ma już drużyn na które można sobie wystawić po 1.40, Chorwacja na każdej pozycji gwiazda, mocni fizycznie, mocni w obronie, jak dla mnie będzie tutaj równy mecz.

E:WYNOCHA BRAZOLE A MARADONA ZAWSZE LEPSZY NIŻ PELE NANANANNA JAK TO SŁYNNA PRZYŚPIEWKA Z TRYBUN LECIAŁA HAHAHAHAHHA :p:p:D Jest pięknie oby Argentina nie zawiodła i autostrada do finału :D
Jest Argentinaaaaaaaa!! cóż oni zrobili z moim kuponem... ale ostatecznie weszli, więc i tak jest radość :D
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
D 0

DawidAlbicelestes95

Gość
Nie mam słów by opisać co się wczoraj odjebało... ale grunt że jest półfinał...
dzisiaj siata głównie
Kupon#27
Sada Cruzeriro - Trentino @ Trentino (1.60)
Ziraat Bankasi - Fenerbahce @ Fenerbahce +11.5 (1.80
Maroko - Portugalia @ Portugalia -1.5 (3.20)
Bełchatów - \lublin @ Lublin +16.5 (1.41)
Cisterna - Verona @ Verona (1.55)

Bukmacher :Fortuna
AKO:22.96
Stawka: 5j
Bonusy:1.14
Ewentualna wygrana:101j

Tak patrze na swój temat i po prostu ręce mi opadają, tyle kurwa kuponów poszło w piach przez jakieś absurdalne zamykające kupon mecze, że nawet nie chce mi się liczyć ile to pieniędzy... taka to gra w Fortunie jebać to po prostu, odechciewa się wszystkiego... wczoraj Messi 71 minuta 2:0 kto k..a mógł tutaj liczyć że Holandia która nie oddała strzału nagle strzeli dwie bramki, no i oddali dwa strzały i to jakieś z dupy z niczego tak naprawdę i mamy 2:2 w ostatniej akcji meczu oczywiście musiał k..a zagwizdać wolnego i musieli to strzelić. To się w głowie nie mieści, kupon na 1300zł ehhhh No nic dziś też kupon taki bez sensu i namysłu ale od jutra staramy się jednak trafiać te kupony i może fart tym razem będzie po mojej stronie, bo jak ktoś mądry powiedział "w bukmacherce nie ma farta, w ogóle nie ma czegoś takiego jak fart, suma farta i pecha zawsze jest na zero" i tego się trzymam, bo patrząc na ostatnie kupony to już bym pobiegł do banku i wyjął z 10 koła żeby to odrabiać, ale nie chce oszczędności musza być zachowane, a limit miesięczny który mogę wyjąć jest jaki jest i tylko tyle mogę wyjąć, kontroluje to oczywiście ktoś bardzo mi bliski i z chłodną głową bo inaczej już dawno przepuściłbym wszystko co udało mi sie zarobić na bukmacherce przez 10 lat gry, warto mieć taką osobe a raczej jest to nieodzowne przy poważnej grze i marzeniu o grubych zyskach z tej zabawy ;)



taka chwila przemyśleń, może ktoś skorzysta może nie, warto się wyżalić bo ciężko było wczoraj jakby jeszcze odpadli mi po tych karnych to k..a bym już karetką do szpitala jechał :LOL:
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
D 0

DawidAlbicelestes95

Gość
Kupon#28
Perugia - Trentino @Perugia (1.30)
Jastrzębie - Kędzierzyn @ Jastrzębie -9.5 (2.32) bez Kaczmarczyka dostali, dla mnie szok lekki
Padowa - Piacenza @ Padowa +15.5 (1.58)
Warszawa - Gdańsk @ Gdańsk +8.5 (1.58)
Cukurova - Eczacibasi @ under 132.5 (1.82) Boskovic i wszystko jasne ;)


Bukmacher :Fortuna
AKO: 15.07
Stawka: 5j
Bonusy:1.10
Ewentualna wygrana:
66.3
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
D 0

DawidAlbicelestes95

Gość
dziś dzień odpoczynku i jutro Argentyna w półfinale Mistrzostw Świata :D Nie powiedziałbym że szybko to powiem po przegranym w 2014finale, ale jednak się udało. Jutro zagramy grubiej. Pozdro
 
D 0

DawidAlbicelestes95

Gość
Dziś dzień na który czekałem wiele lat, czułem w kościach na początku mundialu że Argentyna będzie bardzo wysoko, ale czuje też że może się nie udać, Chorwacja jest strasznie wyrachowanym zespołem, ale wierze i licze na Argentyne tak jak zawsze jest blisko złota jak nigdy, w 2014 Niemcy byli za mocni, teraz jest szansa, oby po złoto.
A co do bukmacherki kupon na dwa dni wychuchany i myślę, że dobrze dobrany, ale jednak to bardzo duże ako i nie można sądzić, że wejdzie na zawołanie, aczkolwiek szansa jest dużo większa niż dają buki czyli jest tzw. VALUE

Kupon#29
Argentyna - Chorwacja @ Argentyna (1.92) po złoto VAMOS
Francja - Maroko @ Francja (1.56)
Eczacibasi - Praia Clube @ Eczacibasi (1.25)
Jastrzębie - Montpelier @ Jastrzebie -10.5 (1.56)
Zawiercie - Hebar @ Zawiercie (1.05)
Civivitanova - Tours @ Civitanova (1.15)
Fryderyki - Vojvodina @ Fryderyki (1.08)
Galatasaray - Scandicci @ Scandicci (1.21)
Bełchatów - Narbonne @ Bełchatów (1.16)
Fenerbahce - Piacenza @ Piecenza (1.17)


Bukmacher :Fortuna
AKO:14.26
Stawka: 10j
Bonusy:1.14
Ewentualna wygrana:
125.4
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
D 0

DawidAlbicelestes95

Gość
Kupon#30
Vakifbank - Kuanysh @ Under 117.5 pkt (2.00)
Eczacibasi - Praia Clube @ Praia Clube +16.5 (1.75)
Fenerbahce - Piacenza @ Piacenza -12.5 (1.89)
Bełchatów - Narbonne @ Bełchatów (1.17)
Francja - Maroko @ Francja over 6.5 strzała (2.61)


Bukmacher :Fortuna
AKO:21.61
Stawka: 5j
Bonusy:1.07
Ewentualna wygrana:
95j



I czas zagrać coś mocniej, progresywnie odrabiamy straty, albo się uda albo umocze lekko za grubo, ale jeszcze do odrobienia więc
Kupon#31
Francja - Maroko @ Francja over 4.5 strzała w światło bramki (1.50)
Vakifbank - Kuanysh @ Under 119.5 pkt (1.72)
Fenerbahce - Piacenza @ Piacenza (1.19)
Bełchatów - Narbonne @ Bełchatów (1.17)


Bukmacher :Fortuna
AKO:3.59
Stawka: 50j
Bonusy:0
Ewentualna wygrana:
150j

ajj lipa wczoraj, ale jak się patrzy na kupon 29 to już nie mam pytań k..a naprawde załamać się idzie co jest nie tak z tym grudniem kurwa no o_O
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
D 0

DawidAlbicelestes95

Gość
Kupon#32
Conegliano - Praia Club @ Praia +19.5 pkt (1.83)
Vakifbank - Minas @ under 132.5 pkt (1.97)
Perugia - Ziraat Bankasi @ Perugia -19.5 pkt (2.25)


Bukmacher :Fortuna
AKO:8.11
Stawka: 25j
Bonusy:0
Ewentualna wygrana:
178j

lipa,ale stawki jeszcze spokojne, więc się odrobi ;)
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
D 0

DawidAlbicelestes95

Gość
Dziś STS zaserwował nam perłe nad perłami i trzeba to łykać, dodam też analize
narazie mniejszy, ale też nie jakiś mały a potem wielki ;)
Kupon#33
Eczacibasi - Conegliano @ Conegliano (2.25)
Radom - Lublin @ Lublin (1.47)
Kędzierzyn - Olsztyn @ Kędzierzyn (1.20)
Skra - Zawiercie @ Skra (1.95)
Chorwacja - Maroko @ Maroko over 3.5 strzała w światło bramki (1.85)


Bukmacher :STS
AKO:14.32
Stawka: 11j
Bonusy:0
Ewentualna wygrana:
138j

Kupon#34
Eczacibasi - Conegliano @ Conegliano (2.25)
Bełchatów - Zawiercie @Bełchatów (1.95) ajj ten grudzień to jest jednak tragedia 3x dwoma punktami ujebali sety xd stawki cały czas nie najwyższe na szczęście


Bukmacher :STS
AKO:4.39
Stawka: 60j
Bonusy:0
Ewentualna wygrana:
239j

Kurs na Conegliano to istna promocja, to drużyna złożona z gwiazd, świetnie poukładanych gwiazd na czele z najlepszą zawodniczką świata Szwedką atakującą Haak. Nie rozumiem tego kursu, u Turczynek wiadomo genialna Boskovic kończąca świece ale świecami się z Włoszkami nie wygra, tam jest genialne przyjęcie najlepsza rozrywająca świata czyli nasza dumna Asia Wołosz i ona sypie po prostu genialnie, jej palce są stworzone do rozgrywania to urodzony talent, jak chce gra przyspieszoną, jak chce podwieszoną zawsze dokładnie idealnie przy antence, świetnie rozumie się z Cook oraz z De Krujif z którą gra przepiękne akcje jeśli jest tylko przyjęcie. Eczacibasi? Jedna Boskovic i nic poza tym, czasami to wystarczy, bo wiemy jaka to zawodniczka ale nie z Conegliano bez jaj, drugą skrzydłową jest lekko otyła Rosjanka Woronkowa która nie potrafi skończyć ataku i serwuje z wyskoku, ale nie wiem po co bo jest to daremne i bezsensowne . Jak dla mnie na Włoszki powinno być maks 1.30 aaa domyśliłem się skąd ten kurs, turczynki rozjechały praia clube, ale oglądałem ich mecz zarówno z włoszkami jak i z turczynkami i z turczynkami po prostu przeszły obok meczu kiedy podczas meczu z włoszkami grały naprawdę fajną siatkówkę, tak więc wiemy skąd te kursy ale bez jaj trzeba takie perły łapać i jest to typowe VALUE

Co do Skry, no to bez jaj, Warta to drużyna własnej hali, Bełchatów jest zespołem złożonym z gwiazd może coś im tam nie grało na poczatku sezonu ale teraz idzie świetnie i Bieniek gra kosmos serwuje, atakuje na skuteczności bliskiej 80 % w każdym meczu, do tego atakujący Atanasijevic który umówmy się, ale powinien grać w Perugii, ale sprawy rodzinne czyli małżeństwo z inną genialną siatkarką Elizą Wasilievą i para doczekała się już dziecką, oraz postanowiła zamieszkać w Polsce, umówmy sie ale są sprawy ważniejsze od siatkówki, ale Atan jak przypomni sobie gre z Perugii to kończy bombami nie do odbioru i podobnie serwuje. Dla mnie kurs perełka i też dałbym tutaj maks 1.40



No i kilka słów o meczach z mniejszego kuponu, Maroko już myśle że jest w takiej fazie że nie będzie się tuzinkowało i spokojnie pójdzie po zwycięstwo a do tego potrzebne są strzały a strzelać potrafią, o ile się nie myle nawet z Francją nie odstawali w strzałach. Co do Lublina to raczej gra przeciwko Radomowi bo jest to dla mnie zespół kompromitacja "ni w pińć ni w dzisińć" jak sie ogląda jak ich gre można użyć tego przysłowia. Co do Zaksy dalej wykorzystuje lekki fallstart z początku sezonu który umówmy się ale musi być odrabiany i Olsztyn nie ma tutaj podjazdu.
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
D 0

DawidAlbicelestes95

Gość
Dziś ostatni dzień Mistrzostw, gramy najgrubiej, zaczniemy od taśmy, kończymy na naprawdę grubych betach, tak jak było zaplanowane już na początku mistrzostw, zlało nam się ładnie z MŚ w siatkówce kobiet i możemy grać

Kupon#35
Conegliano - Vakifbank @ Vakifbank -1.5 seta (2.53)
Siena - Trentino @ Trentino -10.5 (1.51)
Monza - Perugia @ Monza +17.5 (1.51)
Argentyna - Francja @ Argentyna zdobędzie złoto (1.90)
Warszawa - Resovia @ Resovia (1.42)
Minas - Eczacibasi @ Eczacibasi -19.5 (1.70)


Bukmacher :Fortuna
AKO:30.43
Stawka: 5j
Bonusy:1.15
Ewentualna wygrana:
134j

Kupon#36
Argentyna - Francja @ Argentyna złoto (1.90)
Conegliano - Vakifbank @ Vakifbank (1.75)


Bukmacher :Fortuna
AKO:3.33
Stawka: 100j
Bonusy:0
Ewentualna wygrana:
293j

Kupon#37
Warszawa - Resovia @ Resovia (1.42)
Conegliano - Vakifbank @ Vakifbank (1.75)
Siena - Trentino @ Trentino -10.5 (1.51)


Bukmacher Fortuna
AKO:4.28
Stawka: 100j
Bonusy:Happy hours gra bez podatku 2022
Ewentualna wygrana:
428j

Kupon#38
Monza - Perugia @ Monza +17.5 (1.51)
Firenze - Monza women @ Monza women -11.5 (1.75)
Argentyna - Francja @ Francja under 5.5 strzała w światło bramki (1.36)

Bukmacher :Fortuna
AKO:4.10
Stawka: 100j
Bonusy:Happy Hours gra bez podatku 2022
Ewentualna wygrana:
410j
310 j


Kupon #39
Minas - Eczacibasi @ Eczacibasi -19.5 (1.70)
Argentyna - Francja @ Francja under 5.5 strzała celnego (1.36)
Monza - Perugia @ Monza +17.5


Bukmacher :Fortuna
AKO:3.98
Stawka: 100j
Bonusy:Happy Hours gra bez podatku 2022
Ewentualna wygrana:
398j

298 j

Kupony rzecz jasna rozbijane na kilka w celu uniknięcie ekstra podatku.

ajjj Argentina złotaaaaaaaaaaaa
nie potrzebny ten vakifbank ale i tak jest w [CUT] zysk dziś i jest piękie w dodatku bo albicelestes wreszcie złoci
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
D 0

DawidAlbicelestes95

Gość
dziś piękny dzień, zarówno zarobione tak jak miało być gruba gra w finale, tak jak Argentyna ten finał wygrać miała, więcej takiej gry jak dziś nie przewiduje, gramy lekko taśmami w fortunie i nie ryzykujemy już z budżetu bo finał MŚ zdarza się tylko raz i tylko raz można wyciągnąć tyle kasy i iść z tym do fortuny, a ujebał ten Vakifbank bo byłby kosmiczny wręcz dzień, ale i tak jest pięknie i niezapomnianie, następny kupon pewnie w Sobote za tydzień jak się pojawi oferta z siatkówki no i czekamy na Ausralian Open w tenisa ;)
 
D 0

DawidAlbicelestes95

Gość
Statystyki Grudzień
Nie był to na pewno najlepszy dla mnie miesiąc, masa pecha, masa kuponów położonych jednym zdarzeniem które zamykało kupon i w jakiś absurdalnych okolicznościach ten kupon kładła patrz arg - hol. No nic, zakończyliśmy grudzień progresywnie, tak jak zresztą planowałem i było mówione o wjechaniu kuponów po 500 zł itp. tak też zrobiłem, taktyka gry progresją nie jest zabroniona nigdze a tym bardziej na forum więc potencjalnych napinaczy odsyłam tam gdzie mają być, przez 13 lat znajomości z forum nie zdarzyło się, żeby ktoś posądził mnie o gre zapałkami w swoim temacie dawidbarca wielokrotnie wrzucałem screeny nawet zagrania za kwote powyżej 7,5 tysiąca zł, więc naprawde tysiak nie jest majątkiem, aczakolwiek taka a nie inna sprawa życiowa po prostu sprawiła, że mam dostęp do swoim pieniędzy tylko na jakieś specjalne okazje (np. mś, finał ao itp, inaczej brat który nie jest hazardzistą nie udostępnia mi moich oszczędności i nawet jak się rzucam itp. na niego to ma powiedziane żeby mi nie dawać, taktyka pewnie pozytywna bo na przestrzeni czasu chociażby wtedy kiedy mnie nie było wiele lat na forum wiele razy już by się zdarzyło że bym popłynął po całości, a tak to mam wyznaczone codzienne pieniążki ze swojego konta które jest zapisane na mojego brata, no i te codzienne pieniążki to jak nie trudno się domyśleć 50zł oczywiście na gre bo na reszte życia moge wydawać ile chce- taka taktyka no cóż tak to mam hajsu dużo tak nie miałbym po prostu grosza jak to u każdego hazardzisty, którym niestety jestem bywa) podczas finalu mś zdarzyło się akurt tak, że było masa pereł do zagrania i udało się, gdyby tylko Vakifbank nie dał d... to byłoby pięknie a tak no cóż, jest po prostu średnio, w styczniu mamy australan open więc przewiduje duże zyski, tym bardziej że fortuna jest stworzona do takich turniejów.


dla nie będących w temacie można uprawiać hazard nie będąc hazardzistą a można uprawiać będąć nim, tak jak można pić piwo będąc alkoholikiem a można pić sobie po pracy do meczu nie będąc alkoholikiem ;)

Jednostki włożone:
873j
Jednostki wygrane/przegrane:
1331j


Co daje nam: 458j czystego zysku
Yield: 15.2%
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
D 0

DawidAlbicelestes95

Gość
STYCZEN

narazie nie ma kompletnie co do gry, więc może spróbujemy coś z najbliższej siatkówki a potem, zaczniemy gre turniejami przed AO i samym AO
 
D 0

DawidAlbicelestes95

Gość
jedziemy ze styczniem, wreszcie będzie co obejrzeć, jednak życie bez siatkówki, tenisa i bukmacherki to nie to samo, piłka w zasadzie tylko reprezentacyjna w moim przypadku do gry, ale teraz spróbuje pograć również klubową w niektórych kuponach ;) człowiek cieszy się jak małe dziecko że sobie trochę siatkóweczki poogląda :D no to zaczynamy:

kupon#1
Zawiercie - Jastrzębski @ Boyer over 19.5 pkt (1.85)
Gdańsk - Bełchatów @ Bełchatów (1.65)
Nysa - Radom @ Nysa (1.20)
Eczacibasi - Bolu uwaga na czas grają o 11.00 @ under 127.5 (1.94)
Modena - Lube @ Lube (1.88)


Bukmacher Fortuna
AKO:14.29
Stawka: 11j
Bonusy:1.07
Ewentualna wygrana:
133j
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
D 0

DawidAlbicelestes95

Gość
Kupon#2
Bielsko Biała - Zaksa @ Zaksa -14.5 (1.33)
Gdańsk - Skra @ Skra (1.65)
Zawiercie - Jastrzębie @ Jastrzębie -1.5 seta (2.83)
Modena - Lube @ Lube (1.83)
Resovia - Lubin @ Resovia -13.5 (1.43)
Casalmaggiore - Chieri @ 1 (2.00)

Bukmacher Fortuna
AKO:46.08
Stawka: 5j
Bonusy:1.15
Ewentualna wygrana:227j
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
D 0

DawidAlbicelestes95

Gość
wracamy po małej przerwie, postanowienie na nowy rok - nie reagować na napinki po nie trafionych typach i radze to każdemu, dla zdrowotności tak ;)

Kupon#3
Resovia - Skra @ Resovia -11.5 (2.08)
Perugia - Padwa @ Perugia -16.5 (1.49)
Milano - Modena @ Modena (1.50)
Lube - Monza @ Lube (1.23)
Jastrzębie - Bielsko @ Jastrzębie -16.5 (1.43)
ręczna: Egipt -11.5 (1.48)
ręczna: Dania -10.5 (1.58)


Bukmacher Fortuna
AKO:21.99
Stawka: 5j
Bonusy:1.15
Ewentualna wygrana:97j
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
D 0

DawidAlbicelestes95

Gość
Kupon#4
Medvedev -9.5 (2.44)
ZAKSA (1.33)
Djokovic -9.5 (1.38)
Rublev -3.5gema (1.54)
Kokkinakis -3.5 (1.30)
ręczna Islandia -5.5 (1.33)
ręczna Hiszpania -10.5 (1.50)
ręczna Wyspy ZP +6.5 (1.33)


Bukmacher Fortuna
AKO:29.74
Stawka: 5j
Bonusy:1.25

Ewentualna wygrana:131j
126 j

super 😃 ręczna mnie zaskakuje, jakie fajne typy idzie pograć

Ktoś napisał, że na taśmach w dłuższym okresie nie da się wygrywać, nie mogę się z tym zgodzić, czy taśma czy single to jedno i to samo w dłuższym okresie czasu liczy się po prostu aby grać value bety i tyle a jeszcze jak mi teraz fortuna sypnęła bonusem 1.25 za darmo toż to czysty zysk, lepiej niż u internetowych
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
D 0

DawidAlbicelestes95

Gość
kupon#5
fenerbahce -11.5 (1.75)
Eczacibasi under 124.5 pkt w meczu (1.65)
Monza -19.5 (1.62)
Zverev (1.18)
Evans (1.15)
ręczna Hiszpania (1.21)
Portugalia -2.5 (1.45)


Bukmacher Fortuna
AKO:11.92
Stawka: 15j
Bonusy:1.07
Ewentualna wygrana:157j


Kupon#6
reczna Korea -9.5 (1.51)
Islandia -5.5 (1.35)
Słowenia -6.5 (1.32)
Hiszpania -3.5 (1.67)
Dimitrov -4.5 (1.58)
Rublev (1.29)


Bukmacher Fortuna
AKO:10.07
Stawka: 15j
Bonusy:1.10
Ewentualna wygrana:132j
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom