>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
F 40

fly198

Użytkownik
no tak jest właśnie sprawdzilem na stsie , czyli co pełna kontrola państwa ;) niedawno wprowadzili obowiązkową rejestracje kart sim,dziś chyba weszło że przy kupnie złota musisz pokazać dowód żeby spisali twoje dane co w tym kraju się dzieje :-|
 
M 444

metallica

Użytkownik
no tak jest właśnie sprawdzilem na stsie , czyli co pełna kontrola państwa ;) niedawno wprowadzili obowiązkową rejestracje kart sim,dziś chyba weszło że przy kupnie złota musisz pokazać dowód żeby spisali twoje dane co w tym kraju się dzieje :-|
To obowiązuje chyba od noweli w 2011 r. To nie wina stsu, fortuny forbet, czy innych, tylko ustawy, a oni muszą się stosować.
Witamy w świecie Orwella. Niedługo zniknie gotówka. Wszelkie płatności (i nie mam tu na myśli tylko płatności do i od bukmachera) TYLKO ELEKTRONICZNIE.
 
T 0

tuukka

Użytkownik
Wczoraj zleciłem przelew na Neteller poprzez przelewy 24. Przelew zszedł z konta , czekalem caly dzień i nie doszedł. Zadzwoniłem na infolinie i konsultant powiedzial mi ze dostali zalecenia aby sprawdzać wpłaty - zwlaszcza na portfele elektroniczne.
- Gdybym nie wyslal potwierdzenia przelewu z banku ( pieniadze by wróciły)
Zapytałem czy chodzi o ustawe hazardową i przytaknął , powołując się na to iz w przeszłości występowało tam mnóstwo wyłudzeń i transerowania pienedzy na zagraniczne serwery i ze takie zalecenia dostali co do weryfikacji. Drążylem temat ale nmnie zbył.
 
D 0

despero1

Użytkownik
To dziwne co piszesz bo ja dzisiaj również zleciłem przelew na Neteller, poprzez przelewy 24 i przelew doszedł po paru minutach i nie było żadnego problemu, więc jak to jest z tą weryfikacją ?
 
F 40

fly198

Użytkownik
Wczoraj zleciłem przelew na Neteller poprzez przelewy 24. Przelew zszedł z konta , czekalem caly dzień i nie doszedł. Zadzwoniłem na infolinie i konsultant powiedzial mi ze dostali zalecenia aby sprawdzać wpłaty - zwlaszcza na portfele elektroniczne.
- Gdybym nie wyslal potwierdzenia przelewu z banku ( pieniadze by wróciły)
Zapytałem czy chodzi o ustawe hazardową i przytaknął , powołując się na to iz w przeszłości występowało tam mnóstwo wyłudzeń i transerowania pienedzy na zagraniczne serwery i ze takie zalecenia dostali co do weryfikacji. Drążylem temat ale nmnie zbył.
a co to ich obchodzi gdzie wysyłasz swoje pieniądze ?
 
D 0

despero1

Użytkownik
Ja tutaj kompletnie czegoś nie rozumiem

Wczoraj zleciłem przelew na Neteller poprzez przelewy 24
Przelew zszedł z konta , czekalem caly dzień i nie doszedł. Zadzwoniłem na infolinie i konsultant powiedzial mi ze dostali zalecenia aby sprawdzać wpłaty - zwlaszcza na portfele elektroniczne.
- Gdybym nie wyslal potwierdzenia przelewu z banku ( pieniadze by wróciły)

Na infolinię Banku czy Przelewy 24 ?
Jeżeli banku to jest jakaś abstrakcja, natomiast jeżeli chodzi o Przelewy 24 to jaka weryfikacja z skoro oni wiedzą gdzie te pieniądze idą na Neteller, więc na czym ma polegać ta weryfikacja? .Pośrednik, który oferujący swoje usługi wpłat na Neteller, nie będzie stawiał jako karty przetargowej żądania wysłania potwierdzenia przelewu z banku bo inaczej cofnie pieniądze i nie dokona wpłaty, gdyby tak było Neteller by zrezygnował z takiego pośrednika

Ale w jednym jak i w drugim przypadku to jest kompletnie niedorzeczne
 
F 40

fly198

Użytkownik
no proste niech nam jeszcze zakażą używać portfeli internetowych, niedługo bedziemy chodzić wszyscy na smyczach Pis do tego chyba ten kraj zmierza
 
T 0

tuukka

Użytkownik
Na infolinie przelewy24. Konsultant ewidentnie zarządal - wyslania potwierdzenia przelewu z banku z maila ktory jest podany w netellerze.
- Zaznaczyl ze w przyszlosci sie to nie pojawi. ( Wnioskuje ze byla to rutynowa kontrola )
 
randomizerr 423

randomizerr

Użytkownik
Mimo wszystko nadal wydaje mi sie, ze to nie przejdzie. Przeciez jedna ustawa nie usunie bukow z Polski, juz buki sie o to postaraja. W koncu to jest mimo wszystko duzy rynek i gigantyczne pieniadze.
 
C 445

cristovao

Użytkownik
Widocznie cweloszek jest przekonany, że buki nie wejdą do PL bo o ile teraz nie ma blokowania stron i oni sobie normalnie oferują gry tak wiedzą, że jak dostawcy internetu zaczną blokować Polaków to trzeba podjąć kroki i wejść do PL. Oczywiście najwięcej ucierpią gracze no ale kto mieczem wojuje ten od miecza ginie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
S 2K

szatan666

Użytkownik
Chyba nie myślisz że jak bet365 czy expekt wejdą do Polski to naziemni upadną...
To i tak będzie o kilkadziesiąc podmiotów oferujących granie mniej niż obecnie.
STS,Fortuna,Toto-mix mają punkty stacjonarne i to im zawsze zapewni jakieś zyski.
 
F 40

fly198

Użytkownik
nawet jakby bet365 wszedł na polski rynek z tym 12% podatkiem to z miejsca zmiata amatorski sts w pył:cool::cool:
punkty stacjonarne mają swoich stałych klientów dlatego się trzymają,ale w internecie taki sts szans by nie miał z betem..
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom