>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
R 0

rooot

Użytkownik
WItam, Jedynie kogo tu mozna sensownie czytac to uzytkownika bukmacher ???? , wszyscy inni to jakas gimbaza nierozumiejaca wogole istoty sprawy. Mieszkancy Francji nie tylko nie moga zakladac kont, ale tez zostaly pozamykane ich konta u bukmacherow i na betfair i jak pisze szpon, aby sobie pograc trzeba bedzie zalozyc konto w kraju, z ktorego mozna grac przedstawiajac rachunek badz rachunek i statement z banku jak w wiekszosci przypadkow dotyczacych gieldy betfair. Nie liczcie na zadne KE, czasy sie zmieniaja, to co bylo nierealne w 2009 jest realne w 2016, UE sie rozpada i niemcy z francja zwyczajnie przyzwola na to, aby polska cos uczknela dla siebie, tym bardziej ze oni nie zbiednieja, nie beda stali i palowali nonstop, ze to zle, tamto zle, i nie piszcie, ze musza dzialac zgodnie z wytycznymi/regulacjami/regulami blablabla na jakim wy swiecie zyjecie?, nie widzicie co sie dzieje?, klapki na oczach? Anglia sobie wyszla z uni, a wy piszecie o jakichs duperelach narzuconych przez tych na gorze szarakom, beda chcieli to zrobia co im sie podoba i uzasadnia to w taki sposob w jaki beda chcieli. KE TO ZATWIERDZI na 99%. Co do surebetow, to juz interes nie oplacalny, wielu bukmacherow nie zezwala na vpny wiedzac, ze zakladaja je grubasy walacy surebety, do tego sa kody na poczte, inne utrudnienia, rachunek za gaz/elektryke/internet nie jest wcale tak latwo uzyskac wyjezdzajac na przyslowiowe &amp;quot;wakacje&amp;quot; czyt. 1-3 miesiace do kraju, z ktorego bedziemy chcieli zalozyc konto, konta bankowego w wiekszosci krajow nie zalozysz bez potwierdzenia adresu w tym kraju, np w irlandii obecnie jest tak, ze aby zalozyc konto bankowe oprocz miejsca zamieszkania potrzebny jest dokument od pracodawcy, ze pracujesz. Jest cala masa sposobow na to, aby dalej byc np traderem na betfair, ale kto normalny bedzie pisal na forum o takich rzeczach? to nie jest jakies podziemie, tu tez zagladaja osoby, ktore stoja nad wami i was golą
 
F 40

fly198

Użytkownik
WItam, Jedynie kogo tu mozna sensownie czytac to uzytkownika bukmacher ???? , wszyscy inni to jakas gimbaza nierozumiejaca wogole istoty sprawy. Mieszkancy Francji nie tylko nie moga zakladac kont, ale tez zostaly pozamykane ich konta u bukmacherow i na betfair i jak pisze szpon, aby sobie pograc trzeba bedzie zalozyc konto w kraju, z ktorego mozna grac przedstawiajac rachunek badz rachunek i statement z banku jak w wiekszosci przypadkow dotyczacych gieldy betfair. Nie liczcie na zadne KE, czasy sie zmieniaja, to co bylo nierealne w 2009 jest realne w 2016, UE sie rozpada i niemcy z francja zwyczajnie przyzwola na to, aby polska cos uczknela dla siebie, tym bardziej ze oni nie zbiednieja, nie beda stali i palowali nonstop, ze to zle, tamto zle, i nie piszcie, ze musza dzialac zgodnie z wytycznymi/regulacjami/regulami blablabla na jakim wy swiecie zyjecie?, nie widzicie co sie dzieje?, klapki na oczach? Anglia sobie wyszla z uni, a wy piszecie o jakichs duperelach narzuconych przez tych na gorze szarakom, beda chcieli to zrobia co im sie podoba i uzasadnia to w taki sposob w jaki beda chcieli. KE TO ZATWIERDZI na 99%. Co do surebetow, to juz interes nie oplacalny, wielu bukmacherow nie zezwala na vpny wiedzac, ze zakladaja je grubasy walacy surebety, do tego sa kody na poczte, inne utrudnienia, rachunek za gaz/elektryke/internet nie jest wcale tak latwo uzyskac wyjezdzajac na przyslowiowe &amp;quot;wakacje&amp;quot; czyt. 1-3 miesiace do kraju, z ktorego bedziemy chcieli zalozyc konto, konta bankowego w wiekszosci krajow nie zalozysz bez potwierdzenia adresu w tym kraju, np w irlandii obecnie jest tak, ze aby zalozyc konto bankowe oprocz miejsca zamieszkania potrzebny jest dokument od pracodawcy, ze pracujesz. Jest cala masa sposobow na to, aby dalej byc np traderem na betfair, ale kto normalny bedzie pisal na forum o takich rzeczach? to nie jest jakies podziemie, tu tez zagladaja osoby, ktore stoja nad wami i was golą
z tymi kontami bankowymi to przesadzileś bylem w uk 5 lat dokładnie w londynie ,miesiac temu wróciłem i żeby założyc tam konto wystarczy sam dowod osobisty z POLSKI! TAK Z POLSKI! Bank się nazywa Lloyds jest jednym z największych banków w Uk, wiec prosze nie wprowadzaj ludzi w bład , a co do francji to wylicza sie tam szarą strefe na około 1 milion ludzi,myślisz że każdy z tego miliona zakłada konto w banku za granicą żeby sobie pograć na koncie które bedzie zlimitowane to inaczej działa a tutaj nie widze sensu tego pisać.
 
tommy83 298

tommy83

Użytkownik
taki drobny szczegol - anglia nie wyszla z unii ; narazie to zrobili sobie ogolnokrajowy sondaz.
nawet gdyby to zrobili, to wcale mnie nie zdziwi jesli b365 zmieni swoja siedzibe ze stoke na np dublin - nie maja shopow w calej uk wiec nie ma nic do stracenia oprocz rynku kilkuset mln klientow w calej ue ;)
 
szpon 154

szpon

Użytkownik
WItam, Jedynie kogo tu mozna sensownie czytac to uzytkownika bukmacher ???? , wszyscy inni to jakas gimbaza nierozumiejaca wogole istoty sprawy. Mieszkancy Francji nie tylko nie moga zakladac kont, ale tez zostaly pozamykane ich konta u bukmacherow i na betfair i jak pisze szpon, aby sobie pograc trzeba bedzie zalozyc konto w kraju, z ktorego mozna grac przedstawiajac rachunek badz rachunek i statement z banku jak w wiekszosci przypadkow dotyczacych gieldy betfair. Nie liczcie na zadne KE, czasy sie zmieniaja, to co bylo nierealne w 2009 jest realne w 2016, UE sie rozpada i niemcy z francja zwyczajnie przyzwola na to, aby polska cos uczknela dla siebie, tym bardziej ze oni nie zbiednieja, nie beda stali i palowali nonstop, ze to zle, tamto zle, i nie piszcie, ze musza dzialac zgodnie z wytycznymi/regulacjami/regulami blablabla na jakim wy swiecie zyjecie?, nie widzicie co sie dzieje?, klapki na oczach? Anglia sobie wyszla z uni, a wy piszecie o jakichs duperelach narzuconych przez tych na gorze szarakom, beda chcieli to zrobia co im sie podoba i uzasadnia to w taki sposob w jaki beda chcieli. KE TO ZATWIERDZI na 99%. Co do surebetow, to juz interes nie oplacalny, wielu bukmacherow nie zezwala na vpny wiedzac, ze zakladaja je grubasy walacy surebety, do tego sa kody na poczte, inne utrudnienia, rachunek za gaz/elektryke/internet nie jest wcale tak latwo uzyskac wyjezdzajac na przyslowiowe &amp;quot;wakacje&amp;quot; czyt. 1-3 miesiace do kraju, z ktorego bedziemy chcieli zalozyc konto, konta bankowego w wiekszosci krajow nie zalozysz bez potwierdzenia adresu w tym kraju, np w irlandii obecnie jest tak, ze aby zalozyc konto bankowe oprocz miejsca zamieszkania potrzebny jest dokument od pracodawcy, ze pracujesz. Jest cala masa sposobow na to, aby dalej byc np traderem na betfair, ale kto normalny bedzie pisal na forum o takich rzeczach? to nie jest jakies podziemie, tu tez zagladaja osoby, ktore stoja nad wami i was golą
Celnie w punkt.
O to caly czas mi chodzi. Ludzie mysla, ze przez VPNy beda sobie to spokojnie obchodzic. A jestem pewien, ze nie bedzie to takie proste. Tak samo jak zdobywanie dokumentow zagranicznych zeby weryfikowac konta.
Jednym slowem, jak to wejdzie to osoby zarabiajace na tym konkretna kase sa w czarnej dupie. Bo przyslowiowy Janusz i tak pojdzie sobie do ciposzka i tam wtopi swoje 5 zlotych.
 
R 0

rooot

Użytkownik
&amp;quot;nie wprowadzaj ludzi w blad&amp;quot; blablabla, konto w banku chcesz zalozyc na jaki adres? na zmyslony?, czy potwierdzony rachunkiem?, ja pisze chlopie o irlandii i niektorych krajach, a ty mi piszesz o anglii?, cos z toba jest nie tak? halo halo?, co z twoim rozumowaniem? Grubasy zawsze sobie poradza, nie martw sie o to, ale mam nadzieje, ze nikt tu na forum nie zacznie wylewac wskazowek co i jak, otrzezwijcie.
 
F 40

fly198

Użytkownik
&quot;nie wprowadzaj ludzi w blad&quot; blablabla, konto w banku chcesz zalozyc na jaki adres? na zmyslony?, czy potwierdzony rachunkiem?, ja pisze chlopie o irlandii i niektorych krajach, a ty mi piszesz o anglii?, cos z toba jest nie tak? halo halo?, co z twoim rozumowaniem?
It’s simple to open an account with us. Normally all you need is your passport or ID card.
Lloyds tak samo jak działa w anglii tak działa w irlandii
Jak juz chcesz tak potwierdzenie adresu wynajmujesz pokój , zakładasz National Insurance Number i masz potwierdzenie adresu
 
musze_schudnac 289

musze_schudnac

Użytkownik
ustawa ustawą,
a cwelom z stsu strona juz od kilku dni nie dziala i nie moga sobie z hakerami totalnie poradzic ???? ???? ????
juroszek zamilkl na twitterze a janusze sie juz gotuja na fanpejdzach :]

teraz oby tylko wyszlo jakies info ze skradli im baze danych i moga zawijac interes
 
K 102

kristo45

Użytkownik
Chodziło mi o pokazanie, że argument rządowy &quot;bo inni blokują, to my podkreślmy, że korzystamy z podobnych wzorców i też zablokujemy&quot; jest śmieszny, bo gdy się wgłębić w to jak to działa w praktyce, to już przykłady różnych krajów nie są takie oczywiste.
No i ok ogólny zarys się zgadza. Tyle tylko, że pisałeś w jednym zdaniu, że nigdzie się blokad praktycznie nie stosuje(że to tylko teoria) a potem napisałeś o Belgii i Estonii że stosują. Zatem jeśli już mieliby się powoływać na jakieś kraje to tylko na te dwa. Tylko ciekawi mnie jak ludzie sobie radzą w tych 2 krajach. Wie ktoś?
 
B 6

bonusbet

Użytkownik
Ja mam pytanie troche z innej beczki. Mianowicie kilka zagranicznych bukow jest zainteresowanych wykupieniem licencji - np Bet365 i Expekt. Tylko pytanie, czy bukmacherzy, ktorzy dzialali dotad w szarej strefie beda musieli placic zalegly podatek za poprzednie lata? Orientuje sie ktos moze?
 
enrico 1,4K

enrico

Użytkownik
Ja mam pytanie troche z innej beczki. Mianowicie kilka zagranicznych bukow jest zainteresowanych wykupieniem licencji - np Bet365 i Expekt. Tylko pytanie, czy bukmacherzy, ktorzy dzialali dotad w szarej strefie beda musieli placic zalegly podatek za poprzednie lata? Orientuje sie ktos moze?
w żadnych uregulowaniach ustawowych nic o tym nie ma, więc nie
 
A 0

arosbetos

Użytkownik
rooot
na temat obeść po blokadzie stron to pełna zgoda
ale to jak sie zachowa UE w sprawie notyfikacji to piszesz dyrdymały dobre na spotkania prawicowe, a ja uważam że podejdą do tego profesjonalnie zgodnie z procedurami wciąż obowiązującymi ,a nie będą patrzeć na politykę- na wynik referendum brexit czy kto ma wygrać wybory we Francji co mówi Merkel lub sprawa TK w Polscxe
 
K 102

kristo45

Użytkownik
Ja mam pytanie troche z innej beczki. Mianowicie kilka zagranicznych bukow jest zainteresowanych wykupieniem licencji - np Bet365 i Expekt. Tylko pytanie, czy bukmacherzy, ktorzy dzialali dotad w szarej strefie beda musieli placic zalegly podatek za poprzednie lata? Orientuje sie ktos moze?
Ciekawe skąd takie info na forach, że chcą/gotowi są to zrobić skoro np. obsługa klienta bet365 nic o tym nie wie na dzień dzisiejszy.
 
R 0

rooot

Użytkownik
jesli nawet wykupia licencje, to dla multikonciarzy bedzie problemem ten zapis ponizej, ktory w praktyce moze oznaczac bardzo duzo roznych rzeczy, od wymuszenia na bukach wplat poprzez konta bankowe, blokowanie skrill/neteller przez buyka chcacego licencje (np: francja-poker) ----------------------------------------------
Wprowadzono obowiązek przeprowadzania – za pośrednictwem rachunków płatniczych – transakcji wynikających z gier urządzanych przez internet. Rozwiązanie to zapewni nadzór nad przepływami finansowymi, a w rezultacie będzie przeciwdziałać procederowi „prania pieniędzy” i finansowaniu terroryzmu.&amp;quot;
 
musze_schudnac 289

musze_schudnac

Użytkownik


tymczasem u &quot;legalnego&quot; bókmachera ???? ???? ????

chyba powinni juz zaczac lobbing w celu zablokowania zagranicznych .. hakerow ????

janusze pisza od tygodnia sie grac u nich nie da :cool:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom