>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
R 0

rooot

Użytkownik
wiazac to mozesz ale sznurowadla, betfair wyjdzie z Polski w 2017r, dlaczego mieliby zostac? widzisz cos w ustawie co ogranicza innym operatora wejscie na nasz rynek? bo ja nic nie widze, nie chca placic podatku 12%? to przeciez nie musza wchodzic, nie ma zadnego monopolu panstwa, zadnego. KE to zatwierdzi, jesli nie to w marcu zatwierdzi, bo beda tak dopieszczac ustawe az ja dopieszcza, model dunski sobie z glowy wybij to Polska a nie Dania, tu sa uklady, rodzina, znajomi tez chca jesc, miec domy, mercedesy co ich obchodzi plebs?
 
kraher 306

kraher

Użytkownik
Tak jak już wcześniej pisałem, jeżeli ustawa będzie notyfikowana przez KE, to ŻADEN bukmacher działający obecnie na terenie UE nie zdecyduje się na oferowanie swoich usług na &quot;starych zasadach&quot;.
Koszty związane z potencjalnymi karami i możliwością odebrania licencji są niewspółmierne, do korzyści z dalszego oferowania zakładów Polakom.
Zrozumcie, że bukmacherzy są zarządzani przez ludzi inteligentnych, którzy nie mają problemu z analitycznym i logicznym myśleniem, który głównie opiera się na liczeniu kasy.
 
szpon 154

szpon

Użytkownik
Ponoc b3,65 i kilka innych firm rozwaza powaznie wejscie na nasz rynek. Niestety podatek ma byc przerzucony na graczy. Co oczywiscie nie zmienia naszej sytuacji i nadal bedziemy w czarnej dupie i ludzie zarabiajacy na tym wieksze pieniadze beda zmuszeni do kombinowania i szukania kont na zagraniczne dane.
 
R 924

radziooh

Użytkownik
Jak ktoś jest ambitny to może napisać do Komisji Europejskiej ładnie po angielsku na czym polega problem z tym chorym podatkiem od każdej stawki. O tym, żee w innym krajach są normalne podatki i nie chodzi o niechęć płacenia tylko o ludzkie traktowanie graczy i wprowadzanie sensownego sposobu opodatkowania np 20% od wypłat/zysków. Może dadzą do poprawki ustawę, to jedyna nadzieja.
 
S 1,1K

slukasz123

Użytkownik
Cos od Juroszka:
Szanowni Klienci,
przepraszamy za utrudniony dostęp do naszego serwisu w ostatnich dniach. Przyczyną był atak, który miał na celu obciążyć nasze łącza i serwery, nie miał nic wspólnego z dostępem do jakichkolwiek danych. Informujemy, że pierwsze efekty stabilizujące działanie serwisu są już widoczne, a wprowadzamy kolejne rozwiązania informatyczne, które mają przywrócić normalne działanie serwisu. Poinformujemy Państwa, gdy nasz system zacznie działać w pełni stabilnie.
Raz jeszcze przepraszamy za zaistniałą sytuację.
 
musze_schudnac 289

musze_schudnac

Użytkownik
Cos od Juroszka:

Szanowni Klienci,
przepraszamy za utrudniony dostęp do naszego serwisu w ostatnich dniach. Przyczyną był atak, który miał na celu obciążyć nasze łącza i serwery, nie miał nic wspólnego z dostępem do jakichkolwiek danych. Informujemy, że pierwsze efekty stabilizujące działanie serwisu są już widoczne, a wprowadzamy kolejne rozwiązania informatyczne, które mają przywrócić normalne działanie serwisu. Poinformujemy Państwa, gdy nasz system zacznie działać w pełni stabilnie.

Raz jeszcze przepraszamy za zaistniałą sytuację.
spoko,dalej nie dziala ;)

jakis cwel tu przywedrowal z wiadomego kierunku,
ale ma tyle samo do powiedzenia co i sts od kilku dni na temat dzialania strony &quot;ojj&quot; :grin:
 
F 3

fbit

Użytkownik
Wpłaty przez p24, Dotpay, payu jak najbardziej można, a wypłaty na razie tylko przelew na konto. I co w tym złego? Przecież to &quot;legal&quot; jak STS, czy Fortuna. Więc?
jak walisz kuponiki ako real madryt + barcelona za 100 zł i Cię nie limituja raz na tydzien, to problem Cię nie dotyczy ...
amatorzy i hobbysci nie beda mieli zadnych wiekszych problemow poza mniejszym kursem ako, najbardziej dowalone maja zawodowcy ....
 
T 0

tuukka

Użytkownik
Zrobiłem mały reserach i widze ze w niektórych krajach w których weszla niekorzystna ustawa hazardowa , zaczeli sie pojawiac brookerzy (posrednicy , zwal jak zwal ) , dzieki ktorym mozna grać np. na betfair , lecz oczywiscie pobieraja oni procent - oplate.
Korzystał ktos moze kiedys z czegos takiego ?
 
F 3

fbit

Użytkownik
Zrobiłem mały reserach i widze ze w niektórych krajach w których weszla niekorzystna ustawa hazardowa , zaczeli sie pojawiac brookerzy (posrednicy , zwal jak zwal ) , dzieki ktorym mozna grać np. na betfair , lecz oczywiscie pobieraja oni procent - oplate.
Korzystał ktos moze kiedys z czegos takiego ?
w azji to normalne, nie wiem jak wyglada sytuacja w europie ...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom