>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
G 30

gggfff

Użytkownik
Witam, miałem przesłuchanie (podejrzany) UC Toruń. Oczywiście nie przyznałem się do winy i odmówiłem składania wyjaśnień i odpowiedzi na pytania. Zaproponowano dobrowolne poddanie sie karze i wtedy można wnioskować o warunkowe umorzenie (ale trzeba sie przyznać) - śmiech na sali - odmówiłem. Celnik powiedział, że trybu nakazowego nawet nie będzie tylko od razu rozprawa w trybie ogólnym (dziwne, ale to dobrze nawet). Jak zbiorą wszystkie materiały do zaproszą na zapoznanie się z nimi (można zrobić odpis za 1 zł za stronę lub zrobić zdjęcia za free). Dam znać co będzie w zebranych materiałach (pewnie tylko wpłaty i wypłaty), a jak tak to bronimy swoich racji w sądzie zgodnie z instrukcją ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
aloen 20

aloen

Użytkownik
Witam, miałem przesłuchanie (podejrzany) UC Toruń. Oczywiście nie przyznałem się do winy i odmówiłem składania wyjaśnień i odpowiedzi na pytania. Zaproponowano dobrowolne poddanie sie karze i wtedy można wnioskować o warunkowe umorzenie (ale trzeba sie przyznać) - śmiech na sali - odmówiłem. Celnik powiedział, że trybu nakazowego nawet nie będzie tylko od razu rozprawa w trybie ogólnym (dziwne, ale to dobrze nawet). Jak zbiorą wszystkie materiały do zaproszą na zapoznanie się z nimi (można zrobić odpis za 1 zł za stronę lub zrobić zdjęcia za free). Dam znać co będzie w zebranych materiałach (pewnie tylko wpłaty i wypłaty), a jak tak to bronimy swoich racji w sądzie zgodnie z instrukcją ????
Ja właśnie wróciłem z UC Poznań i mógłbym dokładnie to samo napisać. Przedstawiono mi zarzut i stałem się podejrzanym. Też mam czekać na zawiadomienie o zaznajomieniu z aktami (&quot;po zakończeniu zbierania dowodów&quot;) hahahaha Mają na mnie wpłaty i wypłaty i twierdza, że WYGRAŁEM (sierpień 2011 do czerwiec 2012) 12.000 zł hahahahaha (w rzeczywistości wielokrotnie obracałem tymi samymi pieniędzmi) Gdybym tyle kiedykolwiek wygrał to bym z domu uciekł ;)
Oczywiście naciskali na mnie, że mogą ugodę zawrzeć ze mną, gdy się przyznam wtedy wyślą wniosek o umorzenie do sądu. Teraz jak dla mnie hit. Pan celnik powiedział, że jeśli im przyniosę historię konta i udowodnię, że więcej straciłem niż wygrałem, to będę musiał &quot;tylko&quot; wpłacić kwotę jaką mi wskażą np. na jakiś dom dziecka.
Do niczego się nie przyznałem, odmówiłem składania wyjaśnień i czekam na sprawę w sądzie.
 
niznekamsk 481

niznekamsk

Użytkownik
Oglądajcie dzisiaj na TV Republika Rozmowę Ściśle Jawna!

Piotr Nisztor ma rozmawiać właśnie o o nielegalnym rynku bukmacherskim. Gośćmi będą: T.Chalimoniuk, G. Sołtysiński i M. Korzeb.

Będzie rozmowa o tym że 90% bukmacherów działa w szarej strefie i co z tym dalej zrobić.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
niznekamsk 481

niznekamsk

Użytkownik
Oglądajcie dzisiaj na TV Republika Rozmowę Ściśle Jawna!

Piotr Nisztor ma rozmawiać właśnie o o nielegalnym rynku bukmacherskim. Gośćmi będą: T.Chalimoniuk, G. Sołtysiński i M. Korzeb.

Będzie rozmowa o tym że 90% bukmacherów działa w szarej strefie i co z tym dalej zrobić.
Pan Nisztor na Twitterze napisał że będzie rozmowa również o planach zakupu przez Totalizator Sportowy firmy Totolotek.

Warto będzie oglądać!
 
P 69

przemek866

Użytkownik
A ja miałem 10-ego na zapoznanie się z aktami końcowymi...nie pojechałem bo bez sensu. Dziś przyszło mi pouczenie co mi wolno a co nie jako oskarżonemu za przestępstwo skarbowe. I pisało pismo że to sąd nakazał im mnie zapoznać z tym...tylko dziwne bo ja takowe pouczenie już podpisywałem przy pierwszym przesłuchaniu w pierwszej jednostce UC które mnie wzywało na przesłuchanie...więc po co drugi raz ? i to pocztą ? bez sensu...to jest dopiero złodziejstwo że za te wszystkie pisma płaci Polski podatnik.
 
G 30

gggfff

Użytkownik
szkoda, że nie pojechałeś zobaczyć bo byś wiedział co dokładnie ustalili (same wpłaty i wypłaty, za jaki okres itd) czy może coś jeszcze znaleźli
 
aloen 20

aloen

Użytkownik
Jesteś pewny, że mają przelelewy do czerwca 2012? Wszędzie dotychczas przewijała się data do kwietnia 2012.
Jestem pewny tylko daty początkowej 23 sierpnia 2011, co do daty końcowej to może faktycznie się pomyliłem i chodziło o marzec. Kwiecień to z pewnością nie był.
Różnice mogą też wynikać z tego, iż mając przelewy np. od sierpnia do czerwca, zarzut musi dotyczyć konkretnej osoby, a jeden zrobił przelewy w marcu inny w maju a inny w czerwcu.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Oglądam i się niestety, śmieję :grin:

Przecież oni nie rozumieją, że Internet nie równa się Polska a strona konkretnojęzyczna nie determinuje jurysdykcji.
Najważniejszą rzecz jak do tej pory, do której oglądam, powiedział pan celnik, już po swojej obowiązkowej tyradzie, która była tytułem wstępu do programu. Zalegalizować to wszystko ????
To wielkie przejęcie się &quot;procederem&quot;, a jakie obserwuję u młodej generacji prowadzącego (jest naprawdę zaaferowany ???? ), wzbudza mój szczery uśmiech. Zdziwienie, wzbudza postawa drugiej względnie młodej osoby, która równie zdziwiona powraca ostro z tematem blokowania stron (zdziwiona, że instytucje posiadające narzędzia blokujące, nie korzystają z tych narzędzi).
W pewnym momencie padła propozycja ściągania podatków wprost &quot;z karty&quot; grającego.

... to tak na bieżąco. Moje &quot;wrażenia&quot;.
 
bukmacherd 537

bukmacherd

Użytkownik
Też to oglądam , spotkało się kilku gości i bredzą nie mając pojęcia o niczym... Tyle gadania a ani słowa o złodziejskim , najwyższym podatku w europie ...
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
V-ce prezes TS p. Grzegorz Sołtysiński wyliczył - chyba na kolanie! - że 30% wygranych z zakładów zawieranych nielegalnie wg Ustawy hazardowej w necie, podlega temu jednak nieuiszczanemu 10% podatkowi od wygranych, czyli że aż 30% wszystkich wygranych przekracza wysokość 2280zł ???? ???? ????
Przecież to absurd.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
I jeszcze na koniec, panowie pogadali o wizji (bardziej bliskiej, niż dalekiej) powstania, przyszłego państwowego bukmachera. Tak więc powrotu do źródeł.
Ciekawa wizja, nie mam nic przeciwko przyjmowaniu (via lottomaty) zakładów prawdziwie sportowych w obecnych kolekturach Totalizatora, a nawet jestem &quot;za&quot;. I nawet na rozwój takiej sytuacji wewnętrznie oczekiwałem.
Jeśli to jednak będzie, tylko proste przejęcie punktów Totolotka, to one się zwyczajnie wyludnią (proces wyludniania punktów wydaje mi się, trwa).
Zapowiedź natomiast walki, olbrzymiego, przyszłego państwowego bukmachera z demonizowaną podczas dyskusji w tym programie &quot;szarą strefą&quot;, traktuję jako krotochwilę na zakończenie programu ???? . Z wiatrakami również można spróbować sobie powalczyć.
 
cock 756

cock

Użytkownik
I jeszcze na koniec, panowie pogadali o wizji (bardziej bliskiej, niż dalekiej) powstania, przyszłego państwowego bukmachera. Tak więc powrotu do źródeł.
GOVBET ????
Zamiast w naiwny sposób bić się o podatek z polskiego portfela, powalczyć preferycyjnym podatkiem o portfele europejskie. Obrót wygeneruje im takie profity, że lepiej nie mówić... Brakuje tu merytoryki, dyskusji stron, prawdziwych analiz.
Wyszli ze złą taktyką - pseudos prospołeczny protektorat antyhazardowy. Szara strefa etc. Tymczasem to zmiana zwrotnicy w kierunku &quot;legalnych&quot; firm.
Jeszcze wiele czasu minie jak zaczną tam myśleć, no chyba że myśleć Polakom nie wolno...
 
L 124

lemko

Użytkownik
Lepsza byłaby nazwa PiSBET ????
Ktoś może nagrywał ten wczorajszy program (albo ma link), bo nie było dane mi wczoraj go obejrzeć?
 
P 69

przemek866

Użytkownik
szkoda, że nie pojechałeś zobaczyć bo byś wiedział co dokładnie ustalili (same wpłaty i wypłaty, za jaki okres itd) czy może coś jeszcze znaleźli
Ale co więcej mogli ustalić ? Jeżeli chcieli by dostęp do mojego konta bankowego znów musieliby wystosować pismo o uchylenie tajemnicy bankowej. Poza tym na nowe dowody było tylko 3 dni. Po prostu po raz kolejny poślą do sądu akt oskarżenia.
A z tym dokumentem który otrzymałem to wiem dlaczego już, prawnik wyjaśnił mi że przepisy się zmieniły więc znów musieli mi wysłać jakie mam prawa i obowiązki jako oskarżony.
 
D 58

dzordz28

Użytkownik
Ale co więcej mogli ustalić ? Jeżeli chcieli by dostęp do mojego konta bankowego znów musieliby wystosować pismo o uchylenie tajemnicy bankowej. Poza tym na nowe dowody było tylko 3 dni. Po prostu po raz kolejny poślą do sądu akt oskarżenia.
A z tym dokumentem który otrzymałem to wiem dlaczego już, prawnik wyjaśnił mi że przepisy się zmieniły więc znów musieli mi wysłać jakie mam prawa i obowiązki jako oskarżony.
Ja dostałem od razu te moje prawa bo sama celniczka mi powiedziała ze sie prawa i obowiązki zmieniły ale to jakies 3 miechy temu jeszcze wciąż czekam na 2 rozprawe i czy BAH udostepni moje &quot; niby&quot; kupony i historię gry....
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom