>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
D 7

davids.

Użytkownik
Dzisiaj byłem na zapoznaniu się z końcowymi aktami postępowania i to jest jakaś masakra, ponad 100 stron w akcie oskarżenia i to wszystko zostaje wysłane do sądu. Celnik coś mówił że gdybym dobrowolnie poddał sie karze to byłaby grzywna około 560zł plus jakieś tam koszty 150zł a teraz to już sam nie wiem czego się spodziewać. Ktoś pisał w tym temacie że gdy zostanie nadana sygnatura sprawy to można składać pismo do sądu o umorzenie sprawy. Mógłby ktoś coś więcej o tym napisać?
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
xmpro&gt;&gt; zachowujesz się jak totalny przymuł, bo po to tu się zarejestrowałeś i zamieściłeś wpis
http://forum.bukmacherskie.com/f98/ustawa-hazardowa-prawo-hazardowe-cz-2-a-58266-307.html#post5814369
zadając pytanie &quot;co mogę zrobić?&quot; -
oraz ten kolejny wpis : http://forum.bukmacherskie.com/f98/ustawa-hazardowa-prawo-hazardowe-cz-2-a-58266-307.html#post5815257
nie mam mnie w tej miejscowosci jakos po ip doszli dlatego sie pytam mam ponad 20lat .Jak mi wyślą wezwanie to napisze specjalnie założyłem tu konto żeby napisać w tej sprawie bo szukam pomocy co mam powiedzieć jak mnie wezwą nie wiem jak to wygląda dokładnie bo koleżanka mnie o tym poinformowała u siebie też grałem i nic nie dostałem wiadomo z jakiego serwisu wyciek lub banku ?
aby opisać/przedstawić swoją sprawę w szerokim zakresie, a nie posługiwać się półsłówkami na podstawie których nikt nadal nic nie wie, więc nie oczekuj odpowiedzi na swoje w/w pytanie, skoro stać Ci jedynie na taką enigmatyczną odpowiedź:
xmpro, napisz gdzie grałeś i jak realizowałeś wygrane.
sprawa nie chodziła o bet at home dzis byłem i sie dowiedziałem
 
X 283

xpiccolox

Użytkownik
Niby nic ale widzisz jak działają Polskie sądy. Już kilka osób wrzucało tutaj wyroki nakazowe a w nich grzywny na kilka tysięcy. Na nich też mieli tylko przelewy.
Gdzie ty te osoby masz? W tej sprawie (nie wliczam sprawy plusgsm która nie jest powiazana z bahem i wyciekiem danych) nie widziałem tutaj żadnych wyroków z grzywnami na kilka tysięcy. Niektórzy to jeszcze od przesłuchań w lutym/marcu nie mają żadnej informacji. Jakieś wyroki wrzucał kapica, ale ile ich było? 3-4? A graczy ponoć ponad 20k. Na tą chwilę jak ktoś płacił jakieś grzywny, kary to były to tylko te osoby co się same przyznały. A wyrok nakazowy jest niewiele wart. Jedyny dowód gry to kupon itd. i nic więcej. Na tą chwilę żeby wygrać sprawę wystarczy nic nie robić. Jak nie doniesiesz haków sam na siebie to na 99% winy Ci nie udowodnią. No chyba że Jarosław Kaczyński zacznie wydawać wyroki - wtedy dowód jest mało wart, a słowo prezesa ważniejsze ;D Opieszałość sądów wpływa też na naszą korzyść, bo bah po 5 latach usuwa historię zakładów, więc jedyny dowód umożliwiający skazanie znika.
 
N 29

nostradik

Użytkownik
Sąd w moim przypadku jasno stwierdził że skoro odmowilem skladania wyjaśnień na sprawie to oskarżenie jest zobowiązane dostarczyć jasnych dowodów które wskażą żeże wpłaty dokonane na konto bah były użyte do zawierania zakładów wzajemnych. Mieli wątpliwości, chcieli zadawać pytania, ale kazdy ma prawo odmówić składania wyjaśnień. Koniec kropka. Nie ma co w kółko tego wałkować. Same wpłaty i wypłaty to nie dowód.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Ja już raz pisałem co najlepiej mówić w sądzie gdy pytają po co tam wpłaciłeś pieniądze:
- Powiedzieć, że jest się fanem jakiejś dyscypliny/zawodnika, a ta firma dawała możliwość obejrzenia meczu poprzez wysokiej jakości stream, więc trzeba było mieć jakieś pieniądze na koncie, aby mieć dostęp do transmisji. Dzięki temu masz możliwość obejrzenia wielu sportów, lig, zawodów itd. które nie są transmitowane u Ciebie w telewizorze.
Najbardziej logiczne wytłumaczenie, bo i tak przecież nie sprawdzą czy zawarłeś zakład na terenie RP. Zawsze też można odwołać się do wyższej instancji, aż do Strasburga gdzie masz prawdopodobnie wygraną sprawę. Wcześniej pewnie już dawno by umorzyli bo nikomu nie chciało by się ścigać &quot;przestępcy&quot; który obstawiał taśmy za 2 zł w necie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
D 7

davids.

Użytkownik
Gdzie ty te osoby masz? W tej sprawie (nie wliczam sprawy plusgsm która nie jest powiazana z bahem i wyciekiem danych) nie widziałem tutaj żadnych wyroków z grzywnami na kilka tysięcy. Niektórzy to jeszcze od przesłuchań w lutym/marcu nie mają żadnej informacji. Jakieś wyroki wrzucał kapica, ale ile ich było? 3-4? A graczy ponoć ponad 20k. Na tą chwilę jak ktoś płacił jakieś grzywny, kary to były to tylko te osoby co się same przyznały. A wyrok nakazowy jest niewiele wart. Jedyny dowód gry to kupon itd. i nic więcej. Na tą chwilę żeby wygrać sprawę wystarczy nic nie robić. Jak nie doniesiesz haków sam na siebie to na 99% winy Ci nie udowodnią. No chyba że Jarosław Kaczyński zacznie wydawać wyroki - wtedy dowód jest mało wart, a słowo prezesa ważniejsze ;D Opieszałość sądów wpływa też na naszą korzyść, bo bah po 5 latach usuwa historię zakładów, więc jedyny dowód umożliwiający skazanie znika.
Napisałem że ludzie dostawali wyroki nakazowe z grzywnami na kilka tysięcy i taka jest prawda, nie napisałem że ludzie płacili te grzywny bo wiadomo że od wyroku nakazowego można napisać sprzeciw i jest nie ważny. Tylko skoro przelewy to nie jest żaden dowód to na jakiej podstawie sąd wydaje te wyroki nakazowe?
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Zawarcie zakładu ma miejsce tam gdzie jest firma zarejestrowana.
W W.Brytanii od roku inaczej do tego podchodzą:
Ministerstwo Finansów informuje, że od 1 grudnia 2014 r. zmieniają się przepisy podatkowe w Wielkiej Brytanii w zakresie opodatkowania podmiotów prowadzących gry hazardowe i zakłady bukmacherskie (betting and gaming duties). Zmiana będzie dotyczyć także operatorów tego rodzaju usług z siedzibą w Polsce i realizujących swoje usługi w Wielkiej Brytanii.
Zmiana dotyczy miejsca opodatkowania – z miejsca dostawy („place of supply&quot;) na miejsce konsumpcji
(„place of consumption&quot;).
W efekcie operatorzy świadczący usługi w zakresie hazardu spoza Wielkiej Brytanii na rzecz konsumentów na jej terytorium, staną się brytyjskimi podatnikami w zakresie podatku od gier hazardowych i zakładów wzajemnych.
http://www.finanse.mf.gov.pl/web/bip/zapowiedzi-prasowe/-/asset_publisher/M1vU/content/gry-hazardowe-i-zaklady-bukmacherskie%3A-zmiana-brytyjskich-przepisow-dot-miejsca-opodatkowania/pop_up?redirect=http%3A%2F%2Fwww.finanse.mf.gov.pl%2Fweb%2Fbip%2Fzapowiedzi-prasowe%3Fp_p_id%3D101_INSTANCE_M1vU%26p_p_lifecycle%3D0%26p_p_state%3Dpop_up%26p_p_mode%3Dview%26p_r_p_564233524_tag%3Dgry%2Bhazardowe%26_101_INSTANCE_M1vU_changeViewTo%3Dabstracts
 
S 0

_sacramento_

Użytkownik
Witam, mam pytanie i proszę o odpowiedź. Przewertowałem mnóstwo stron tego wątku i faktycznie jest ostro. W moim przypadku utworzyłem kilka dni temu konto użytkownika na sportingbet i wpłaciłem 30 złoty nie ze swojego konta ( jak się później dowiedziałem, na tym portalu należy wpłacać i wypłacać tylko na swoje konto ). Więc ostatecznie zgłosiłem się do konsultantów, wyjaśniłem sprawę, pieniądze wrócą na konto bankowe. Swoje konto użytkownika zablokowałem. Dziś natrafiłem na to forum i krew delikatnie mi się zmroziła. Takiego przypadku jak mój nie znalazłem, więc proszę o odpowiedź. Czy jak na moje konto zostały wpłacone 30 złoty, a dosłownie dzień później te 30 złoty wróciły przelewem zwrotnym to mogę się obawiać jakiś problemów w przyszłości? Pieniadze zostały wpłacone, nie było ani jednego zakładu i z powrotem zostały wypłacone. Pomóżcie proszę, zależy mi bardzo bo konto bankowe nie jest na moje nazwisko i boję się, że zaszkodzę znajomej. A tego bym nie chciał. Transakcja była normalnym przelewem bankowym ing.
 
arni87 52

arni87

Użytkownik
Witam, mam pytanie i proszę o odpowiedź. Przewertowałem mnóstwo stron tego wątku i faktycznie jest ostro. W moim przypadku utworzyłem kilka dni temu konto użytkownika na sportingbet i wpłaciłem 30 złoty nie ze swojego konta ( jak się później dowiedziałem, na tym portalu należy wpłacać i wypłacać tylko na swoje konto ). Więc ostatecznie zgłosiłem się do konsultantów, wyjaśniłem sprawę, pieniądze wrócą na konto bankowe. Swoje konto użytkownika zablokowałem. Dziś natrafiłem na to forum i krew delikatnie mi się zmroziła. Takiego przypadku jak mój nie znalazłem, więc proszę o odpowiedź. Czy jak na moje konto zostały wpłacone 30 złoty, a dosłownie dzień później te 30 złoty wróciły przelewem zwrotnym to mogę się obawiać jakiś problemów w przyszłości? Pieniadze zostały wpłacone, nie było ani jednego zakładu i z powrotem zostały wypłacone. Pomóżcie proszę, zależy mi bardzo bo konto bankowe nie jest na moje nazwisko i boję się, że zaszkodzę znajomej. A tego bym nie chciał. Transakcja była normalnym przelewem bankowym ing.
Niczego nie musisz się obawiać.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom