>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
S 674

slukasz123

Użytkownik
Naistotniejszym pytaniem jest to czy Pis nadal bedzie scigal graczy co powplacali po 5zl i chcieli sie pobawic bo byly takie wezwania.....Wg. mnie nie rozlicza Kapicy ale moze przyjdzie ktos nowy kto bedzie trzezwo myslal albo moze byc tylko gorzej....Bo beda szukac chajs zeby dac 5 stowek na kazde dziecko i....pol litra ????
 
X 283

xpiccolox

Użytkownik
Ja już pisałem wcześniej na ten temat - będzie albo tak samo albo gorzej. Kapica miał fioła na punkcie bukmacherki, robił szum, gonił graczy ale wszystko za co się zabierał to było więlką klapą. Bo przecież Ci co zdecydowali się walczyć w sądzie to wygrywali. PIS naobiecywało, nadzieje zrobili i teraz muszą szukać kasy. Na początek opodatkują banki i hipermarkety ale to za mało, więc zaczną szukać dalej i prędzej czy później do bukmacherki trafią. Przecież jesteśmy przestępcami którzy wyprowadzają pieniądze za granicę (na Matlę ;d). Dla mnie to chore, PIS i PO kręcą wałki na grubą kasę a ścigają gościa który raz sobie wpłacił 20 zł do bah. A wszystko przez tego d***** Zandberga, gdyby nie on to komuchy weszłyby do sejmu i PIS nie mógłby samodzielnie rządzić. Na razie jednak nie panikujmy, bo obojętnie kto będzie następcą Kapicy to w sądach będziemy wygrywać. Panikować będzie można zacząć gdy PIS zacznie zmieniać władzę sądowniczą w Polsce..... no i też ten cały pomysł z Trybunałem Ludowym który będzie mógł anulować niesprawiedliwe wyroki to też brzmi conajmniej tajemniczo a zarazem niebezpiecznie
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Dla mnie to chore, PIS i PO kręcą wałki na grubą kasę a ścigają gościa który raz sobie wpłacił 20 zł do bah. A wszystko przez tego d***** Zandberga, gdyby nie on to komuchy weszły
Przecież tu nie chodzi o to zeby z biednego Kowalskiego sciagnac nie wiadomo ile kary za granie u buka ale dać innym przykład i zniechecić do grania u zagranicznych buków. Kowalskiego uniewinną ale kilkuset innych jak się dowie ze przez grę może mieć doczynienia z sądem to z niej zrezygnuje i wybierze Polskiego buka. którego ? No pewnie tego w którym można grać legalnie. A w którym można grać legalnie? Tak to działa ręka rękę myje a Kowalski jest tylko narzędziem w osiągnięciu celu.
Jak ktoś żąda za parking 50zł/h to w 99% przypadkach nie zależy mu na tym żeby zarabiać na parkujących tylko żeby do parkowania na jego terenie zniechęcić innych.
Większość tego nie rozumie...
 
L 124

lemko

Użytkownik
Być może nowy minister finansów https://www.facebook.com/pages/Mateusz-Morawiecki/744484225604863?fref=ts#
Zna ktoś go ? jakie ma poglądy ?
Mateusz Morawiecki jest bankowcem, prezesem zarządu BZ WBK.
Wiem, że to jest syn Kornela Morawieckiego (działacz Solidarności, całkiem znany we Wrocławiu), który startował na Dolnym Śląsku z list Kukiz &#39;15.
Ten ojciec w wieczorze wyborczym na TVP Wrocław mówił, że &quot;będziemy wszystkim patrzeć na ręce&quot; (jako przedstawiciel ruchu Kukiza).
PS Wg mnie ważniejsze będzie kto zostanie wiceministrem finansów odpowiedzialnym za działkę hazardową.
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Mateusz Morawiecki jest bankowcem, prezesem zarządu BZ WBK.
Wiem, że to jest syn Kornela Morawieckiego (działacz Solidarności, całkiem znany we Wrocławiu), który startował na Dolnym Śląsku z list Kukiz &#39;15.
Ten ojciec w wieczorze wyborczym na TVP Wrocław mówił, że &quot;będziemy wszystkim patrzeć na ręce&quot; (jako przedstawiciel ruchu Kukiza).

PS Wg mnie ważniejsze będzie kto zostanie wiceministrem finansów odpowiedzialnym za działkę hazardową.
Nie znam w ogóle człowieka, ale przypisywanie dzieciom poglądów rodziców średnio może działać. Patrz casus profesor Staniszkis, sympatyzującej z PiS oraz jej córki która startowała z list Nowoczesnej
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
P 7

pocio

Użytkownik
W tym temacie zrobił się już kompletny SHIT. Pamiętajmy, że nurtem wiodącym były wezwania graczy do UC na podstawie ustawy hazardowej. Pytania, odpowiedzi, podpowiedzi, rady, dyskusja. Kończy się na pupieniu o dzieciach Staniszkis. Przekopiowałem sobie do Worda konkretne informacje z tej zakładki i zamiast 293 stron, wartościowych zostało mi może z 15. A szkoda! Pozdrawiam
 
N 29

nostradik

Użytkownik
Ja juz po ogłoszeniu wyroku - niewinny.
Brak dowodów na zlamanie prawa. Same wpłaty nie są wdlg sądu zadnym dowodem na popełnienie przestępstwa. Po drugie urząd celny nie wykazał w zaden sposób że domniemane dzialanie oskarżonego (moje) było działaniem świadomym, bo tylko wtedy mozna mówić o znamionach przestępstwa
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
D 58

dzordz28

Użytkownik
Ja juz po ogłoszeniu wyroku - niewinny.

Brak dowodów na zlamanie prawa. Same wpłaty nie są wdlg sądu zadnym dowodem na popełnienie przestępstwa. Po drugie urząd celny nie wykazał w zaden sposób że domniemane dzialanie oskarżonego (moje) było działaniem świadomym, bo tylko wtedy mozna mówić o znamionach przestępstwa[/QUOTE

]
super ???? , pytanie czy UC nie wnioskował do sadu o wystapienie dowodu poprzez napisanie do BAH aby udostepnic historie gry ip kompa?
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
B 21

bielsko

Użytkownik
gratulacje ! Kurcze może i na mnie przyjdzie kolej...mój wniosek dziś wysłany do sądu...czekam na wynik. A na piśmie kiedy będziesz miał ? Miałeś adwokata ?[/quote]

Podłączam się pod temat. GRATULACJE.
Przemo daj tam znać jak będziesz coś wiedział. Napisz tyko jak długo czekałeś na wezwanie na sprawę
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
P 69

przemek866

Użytkownik
gratulacje ! Kurcze może i na mnie przyjdzie kolej...mój wniosek dziś wysłany do sądu...czekam na wynik. A na piśmie kiedy będziesz miał ? Miałeś adwokata ?
Podłączam się pod temat. GRATULACJE.
Przemo daj tam znać jak będziesz coś wiedział. Napisz tyko jak długo czekałeś na wezwanie na sprawę[/quote]

Nie mam żadnego wezwania. Dostałem z UC że sprawę skierowali do sądu a później sam wydzwaniałem do sądu i pytałem czy już jest sygnatura sprawy, jak już nadali to adwokat napisał wniosek o skierowanie sprawy na posiedzenie sądu i uniewinnienie ( bez konieczności odbywania normalnej sprawy ) i dziś wysłał....teraz pozostaje czekać. Adwokat twierdził że te posiedzenia są różnie zależnie od sądu...ale około miesiąca na pewno. Tak że czekam....
 
L 41

lukos1983

Użytkownik
Jest ktoś w podobnej sytuacji do mojej?
Wezwanie w charakterze świadka miałem w połowie maja i do dziś cisza.
Tak straszyła, że prokurator przejrzy konto i nic.
 
N 29

nostradik

Użytkownik
Adwokata miałem z urzędu. Na piśmie nie będę miał wyroku ponieważ adwokat mówi ze do niczego nie jest mi to potrzebne, a po drugie nie chce sedzinie dawać dodatkowej, niepotrzebnej sprawy. Czekam na uprawomocnienie wyroku.
Przy okazji dziękuję za rady które tu wyczytałem. Dzięki temu na przesłuchaniu w uc było tak jak miało być, i cała reszta.
 
N 0

nierad

Użytkownik
@Nostradik
We wtorek mam rozprawę ws. grania na BAHu.
Musze z adwokatem ustalić linię obrony.
Chciałem się przyznać i powiedzieć o nieświadomości nielegalności strony (niecelowość łamania ustawy), a także o tym, ze ustawa koliduje z prawem UE.
Pytanko, czy Ty na sali sądowej się przyznałeś do posiadania konta i grania, czy nie?
Jaką linię obrony przyjąłeś?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom