>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
P 69

przemek866

Użytkownik
Byłem dzisiaj z adwokatem no i nic :) Przedstawili zarzuty za okres 2011-2012 w bah. Generalnie nie pytałem kobiety o możliwość układu. Nawet mecenas stwierdził żebym się nie przyznawał bo sprawy w sądzie i tak nie uniknę, a tam z kolei wywalczymy umorzenie. Jak będę miał jakieś nowe info to dam znać.
Jeżeli jest ktoś z Bielska-Białej kto miał już taką sprawę to dajcie znać o przebiegu itp.
Brawo brawo ???? walczymy ! Oby tak dalej, żaden z nas się nie poddaje i nie przyznaje ???? NIE ROBIMY NIC ZŁEGO !
Polska to kraj złodziei !
Co do polityki....kogo nie wybierzemy i tak będzie źle,szkoda o tym dyskutować nawet jeżeli któryś z polityków mówi że coś zmieni to i tak tego nie zrobi a tym bardziej kukiz czy korwin bo i tak nie wiele głosów dostaną, polska wybierze pisiorów. Niestety daleko nam do zachodu. Ale nie możemy się poddawać.
 
A 63

awax

Użytkownik
Wiadomo, że PISu nikt raczej w tych wyborach nie pokona, ale może im braknąć te kilka czy kilkanaście mandatów aby móc rządzić samodzielnie. Gdyby zawiązali koalicję z KORWIN to pewnie PIS weźmie resorty siłowe bo to najbardziej lubi, a KORWIN mógłby się zająć deregulacją gospodarki. Wg mnie taki scenariusz jest możliwy ale trzeba spełnić podstawowy warunek czyli dać KORWINOWI szansę wejścia do parlamentu.
 
B 21

bielsko

Użytkownik
Brawo brawo ???? walczymy ! Oby tak dalej, żaden z nas się nie poddaje i nie przyznaje ???? NIE ROBIMY NIC ZŁEGO !
Polska to kraj złodziei !

Co do polityki....kogo nie wybierzemy i tak będzie źle,szkoda o tym dyskutować nawet jeżeli któryś z polityków mówi że coś zmieni to i tak tego nie zrobi a tym bardziej kukiz czy korwin bo i tak nie wiele głosów dostaną, polska wybierze pisiorów. Niestety daleko nam do zachodu. Ale nie możemy się poddawać.
Generalnie nie trawię żadnego polityka ale jak to powiedział mój adwokat w UC &quot;czekamy na poniedziałek&quot; :) Nie jestem za żadnym pis ale sam widzisz co się porobiło za rządów po, jedno wielkie *****. Ścigają nas pożądnych obywateli !!!.
Jak mam przegrać to przynajmniej po walce.
A do wszystkich co dopiero dostali wezwania w charakterze świadka: NIE ROZMAWIAĆ Z UC, NA NIC NIE ODPOWIADAĆ bo i tak wszystko zamienią w dowody przeciwko wam.
 
X 283

xpiccolox

Użytkownik
Co do polityki....kogo nie wybierzemy i tak będzie źle,szkoda o tym dyskutować nawet jeżeli któryś z polityków mówi że coś zmieni to i tak tego nie zrobi a tym bardziej kukiz czy korwin bo i tak nie wiele głosów dostaną, polska wybierze pisiorów. Niestety daleko nam do zachodu. Ale nie możemy się poddawać.
PIS wygra ale tutaj gra toczy się o to czy będą samodzielnie rządzić czy też nie. Jeśli nie to muszą szukać koalicjanta i jedyni możliwi to Korwin/Kukiz. I ja chyba zaufam partii KORWIN, po pierwsze dlatego że mają taki punkt odnośnie hazardu w swoim programie, a po drugie to obawiam się że partia Kukiza zostanie po wyborach rozebrana. Rządy PIS pod względem hazardu mogą być gorsze od PO. Teraz jest Kapica, ale w sądach przegrywa jak na razie i na tem moment to ..uja może. Za PISu ma ponoć powstać jakaś instytucja przy Prezydencie, która będzie mogła anulować wyroki sądów, czy też zwalniać sędziów.
 
L 124

lemko

Użytkownik
Jeżeli PiS nie będzie samodzielnie rządził to nie muszą koniecznie szukać koalicjanta na stałe. Mogą stworzyć rząd mniejszościowy i na bieżąco dogadywać się, że się tak wyrażę &quot;ustawa za ustawę&quot; (n.p. 500 zł za każde dziecko z ZL, a coś innego z KORWiN-em). Jeżeli głos graczy nie będzie słyszany n.p. z Partii KORWiN to na pewno rząd PiS-u będzie gorszy od rządów PO. Poza tym w programie KORWINA jest tylko skrótowo napisane &quot;Należy znieść państwowy monopol loteryjny i na gry hazardowe umożliwiając konkurencję w tym zakresie.&quot; (to jest tylko zniesienie koncesji, a nie wymogu opodatkowania firm w Polsce) A wiadomo jaka byłaby stawka podatkowa od udziału w takich grach? Bo jak trzeba będzie płacić VAT taki jaki oni proponują, który jest wymagany w tym momencie przez UE, czyli 14% (i jak to będzie od wkładu to nie poprawi to tej sytuacji).
PS Na pewno teraz będą musiały być przestrzegane unijne zalecenia (których PiS nie będzie chciał przestrzegać), ale i tak myślę, że jakiś admin czy moderator tej strony powinien bardziej pociągnąć temat z przedstawicielem Partii KORWiN.
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
Wiadomo, że PISu nikt raczej w tych wyborach nie pokona, ale może im braknąć te kilka czy kilkanaście mandatów aby móc rządzić samodzielnie. Gdyby zawiązali koalicję z KORWIN to pewnie PIS weźmie resorty siłowe bo to najbardziej lubi, a KORWIN mógłby się zająć deregulacją gospodarki. Wg mnie taki scenariusz jest możliwy ale trzeba spełnić podstawowy warunek czyli dać KORWINOWI szansę wejścia do parlamentu.
Dobrze ze jeszcze nie ma ciszy wyborczej uwazasz ze Korwin jest tak glupi i pojdzie z Kaczynskim w koalicje....Stuknij sie w glowe za nim 3 razy napiszesz...A tak na marginesie 2h temu Stonoga poparl Korwina mozesz wejsc na fejsie i zobaczyc a nie ma wiekszego wroga dla Stonogi niz PO i PIS....Wiec kolego skoncz zbednie pierd...Milego weekendu
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
Oczywiście, że Korwin wejdzie w koalicje z PISem. Jak będzie miał z tego korzyść to wejdzie.
Najpierw to Korwin musi wejsc a jak wejdzie to bedzie mial 10 poslow to bedzie mega max.....To ciekawa koalicje stworzy i bedzie mial tyle do powiedzenia co.....I sobie dokoncz sam kolego
 
A 63

awax

Użytkownik
Dobrze ze jeszcze nie ma ciszy wyborczej uwazasz ze Korwin jest tak glupi i pojdzie z Kaczynskim w koalicje....Stuknij sie w glowe za nim 3 razy napiszesz...A tak na marginesie 2h temu Stonoga poparl Korwina mozesz wejsc na fejsie i zobaczyc a nie ma wiekszego wroga dla Stonogi niz PO i PIS....Wiec kolego skoncz zbednie pierd...Milego weekendu
Dobrze, że Stonoga poparł KORWINa ale w czym to niby miałoby przeszkodzić w kwestii koalicji z PISem?
W mojej opinii w naszym interesie jest taki scenariusz aby PIS nie mógł rządzić samodzielnie (bo może być gorzej niż jest teraz) i aby KORWIN miał na tyle wysoki wynik aby był realnie brany pod uwagę jako koalicjant. Jeśli wejdzie Kukiz to raczej jego dobiorą sobie do koalicji ale i tego może być mało aby stworzyć stabilną większość.
Dlatego ja głosuję na KORWINa ✅✅✅
a jak będzie zobaczymy już &quot;na dniach&quot;.
 
R 36

rafaw1

Użytkownik
Pany potrzebuje informacji...gram na necie i wplacam i wyplacam kase z polskiego i na polskie konto bankowe czyli nielegalnie......ale gram na terenie holandii. Czy wtedy jest to legalne i w razie czego nie moga sie do mnie przyczepic ?
 
kosiorx 1,7K

kosiorx

Użytkownik
Tak sobie czytam ten temat od dłuższego czasu, widzę skany i inne dokumenty, ale mam pytanko do graczy, którzy dostali wezwanie. Jak wypłacaliście/wpłacaliście pieniądze z/na bukmachera? Widziałem tylko informację od jednego Pana, który wpłacił pieniążki z konta bankowego bezpośrednio na konto na bukmachera.
 
G 7

gatlingm61

Użytkownik
I koniec Kapicy ????
Nie cieszyłbym się tak szybko. Myśle, że są tylko dwie możliości. Albo PiS da kogoś kto roliczy Kapicę (bardzo prawdopodone) i zrobi porządek z ustawą hazardową (to już mniej:razz ???? , albo dadzą jakiegoś &quot;radykalnego katolika&quot; i wtedy zacznie się polowanie na czarownice.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom