>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
B 434

boca-juniors

Użytkownik
Wszystko fajnie, jedyny minus że można sobie w papierach namieszać, bo resztą się nie ma co przejmować, czyste papiery niestety czasem na przyszłość są potrzebne.
Przy uniewinnieniu nie ma żadnych adnotacji w dokumentach?
Pytam przy ewentualnych wnioskach o niekaralności w sądach do pracy itp.
Skoro jest uniewinnienie to chyba oczywiste...
Nawet jak masz wyrok w zawiasach to po pół roku od zakończenia okresu zawieszenia ( oczywiście jak się nic nie odwinie) się wymazuje z rejestru i jesteś w systemie jako niekarany, więc nie ma co się obawiać o papiery do póki nie będzie się skazanym na odbycie kary więzienia ????
 
B 21

bazuka

Użytkownik
Skoro jest uniewinnienie to chyba oczywiste...
Nawet jak masz wyrok w zawiasach to po pół roku od zakończenia okresu zawieszenia ( oczywiście jak się nic nie odwinie) się wymazuje z rejestru i jesteś w systemie jako niekarany, więc nie ma co się obawiać o papiery do póki nie będzie się skazanym na odbycie kary więzienia ????
Panowie. Jeśli ktoś zostanie skazany prawomocnym wyrokiem w kwesti KKS art 107 par 1 &amp; 2 to jest (o ile wiem) 5 lat wpsi do KRK z ewentualnością zamazania dopiero po 3 latach. To niszczy ludziom życie bo mamy takie czasy że coraz częściej pracodawca wymaga zaświadczenia o NIE-karalnosci ( np. KNF wydaje licencję na pośrednictwo ubezpieczeniowe na podstawie kartoteki KRK). Skazanie w postępowaniu karno-skarbowym to piętno które może ciążyc bardzo.
 
B 21

bazuka

Użytkownik
Panowie. Jeśli ktoś zostanie skazany prawomocnym wyrokiem w kwesti KKS art 107 par 1 &amp; 2 to jest (o ile wiem) 5 lat wpsi do KRK z ewentualnością zamazania dopiero po 3 latach. To niszczy ludziom życie bo mamy takie czasy że coraz częściej pracodawca wymaga zaświadczenia o NIE-karalnosci ( np. KNF wydaje licencję na pośrednictwo ubezpieczeniowe na podstawie kartoteki KRK). Skazanie w postępowaniu karno-skarbowym to piętno które może ciążyc bardzo.
Jak będzie źle to odwoływać się do Trybunału Europejskiego ludzie. To NIC NIE KOSZTUJE (niewiele osób o tym wie ale naprawdę to nie kosztuje). Osobiście nie wyobrażam sobie żeby ktoś w tych sprawach został skazany i przez to miał problemy w pracy, życiu etc. Walczcie moi drodzy. Walczcie o swoje prawa!!!
 
P 69

przemek866

Użytkownik
Jak będzie źle to odwoływać się do Trybunału Europejskiego ludzie. To NIC NIE KOSZTUJE (niewiele osób o tym wie ale naprawdę to nie kosztuje). Osobiście nie wyobrażam sobie żeby ktoś w tych sprawach został skazany i przez to miał problemy w pracy, życiu etc. Walczcie moi drodzy. Walczcie o swoje prawa!!!
Widzisz właśnie i tu się mylisz bo ja mam problem przez tą sprawę w pracy. Tylko tyle dobrego że mnie nie zawiesili na czas trwania sprawy i chwała im za to. Ale o skazanych za te artykuły też nie słyszałem.
Pomarańczowa gratulacje dla Ciebie ! teraz czekamy na kolejne i kolejne uniewinnienia. No i daj znać jeżeli ewentualnie UC się odwoła od wyroku...bo to też ciekawa sprawa choć mam nadzieję że się tak nie stanie i Twój wyrok się uprawomocni !!!!
 
B 21

bazuka

Użytkownik
Przemek. Dlaczego masz problem w pracy skoro nie ma wyroku skazujacego w Twoim przypadku? Nie bardzo rozumiem - skoro nie ma wyroku i nie jesteś ukarany to co ma pracodawca do Ciebie!!?
 
C 29

czopekkk

Użytkownik
Widzisz właśnie i tu się mylisz bo ja mam problem przez tą sprawę w pracy. Tylko tyle dobrego że mnie nie zawiesili na czas trwania sprawy i chwała im za to. Ale o skazanych za te artykuły też nie słyszałem.
Pomarańczowa gratulacje dla Ciebie ! teraz czekamy na kolejne i kolejne uniewinnienia. No i daj znać jeżeli ewentualnie UC się odwoła od wyroku...bo to też ciekawa sprawa choć mam nadzieję że się tak nie stanie i Twój wyrok się uprawomocni !!!!
Właśnie dlaczego masz problemy z pracodawcą? Wyrok nie zapadł przecież, więc skąd pracodawca wie
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Tytułem przypomnienia:
Art. 21. § 1. O ukończeniu postępowania toczącego się z urzędu przeciw osobom zatrudnionym w instytucjach państwowych, samorządowych i społecznych, uczniom i słuchaczom szkół oraz żołnierzom należy bezzwłocznie zawiadomić przełożonych tych osób.
§ 2. Prokurator zawiadamia również o wszczęciu postępowania przeciw funkcjonariuszom publicznym, a o wszczęciu postępowania przeciw innym osobom, o których mowa w § 1 - jeżeli wymaga tego ważny interes publiczny.
http://forum.bukmacherskie.com/f98/ustawa-hazardowa-prawo-hazardowe-cz-2-a-58266-263.html#post5477907
 
P 69

przemek866

Użytkownik
Tytułem przypomnienia:
Art. 21. § 1. O ukończeniu postępowania toczącego się z urzędu przeciw osobom zatrudnionym w instytucjach państwowych, samorządowych i społecznych, uczniom i słuchaczom szkół oraz żołnierzom należy bezzwłocznie zawiadomić przełożonych tych osób.
§ 2. Prokurator zawiadamia również o wszczęciu postępowania przeciw funkcjonariuszom publicznym, a o wszczęciu postępowania przeciw innym osobom, o których mowa w § 1 - jeżeli wymaga tego ważny interes publiczny.
http://forum.bukmacherskie.com/f98/ustawa-hazardowa-prawo-hazardowe-cz-2-a-58266-263.html#post5477907
Tu macie odpowiedź w mojej sprawie ????
 
B 21

bazuka

Użytkownik
Mnie sąd uniewinnił. Czekam na uprawomocnienie wyroku, żeby się starać o zwrot kosztów za adwokata. Drugi raz bym adwokata nie brała. Po fakcie wydaje mi się, że sprawa była spokojnie do wygrania nawet bez względu na moje wyjaśnienia. Przynajmniej przy tym sędzi.
Uzasadnienia za bardzo nie słuchałam, bo cieszyłam się z wyroku, a na piśmie jeszcze nie dostałam. Ale mowa była i o tym, że prawo polskie stoi w sprzeczności z unijnym i o tym, że ustawa miała chronić przed uzależnieniami i o tym, że reklamowany powszechnie portal mógł uchodzić za całkowicie legalny w opinii użytkowników.
A wkleisz skan wyroku i uzasadnienie? Być może w ten sposób pomożesz innym...
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
A wkleisz skan wyroku i uzasadnienie?
Czytamy wpis Pomarańczowej dokładnie i wtedy wiemy że na obecną chwilę nie, gdyż:
Uzasadnienia za bardzo nie słuchałam, bo cieszyłam się z wyroku, a na piśmie jeszcze nie dostałam.
..........
Bazuka, czy Ty masz ADHD lub IQ under 50?
Bo wszystkie 45 postów jakie dotąd zamieściłeś na FB http://forum.bukmacherskie.com/search.php?searchid=7746937
są tylko w tym wątku o Ustawie hazardowej i w zdecydowanej większości są one tylko zwykłym biciem piany i spamem w postaci cytowania własnych wpisów.
Zatem w nawiązaniu do trwającego XVII Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego im.Fryderyka Chopina: ogarnij się człowieku, bo odstawiasz tu najzwyklejsze pier...nie o Szopenie!
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
A 294

art300

Użytkownik
@ Pomarańczowa
Gratulacje.
Przykład właściwego postępowania.
Ciekawe w Twoim przypadku jest to, że UC wykonał dodatkowe ruchy, czyli wystąpił do operatora o dane telekomunikacyjne. I je oczywiście uzyskał w pojedynczej sprawie, ponieważ sprawa toczyła się przeciwko Tobie, jako osobie podejrzanej.
Ale to jak widać nie wystarczyło, bo same logowania oczywiście żadnym dowodem gry dalej nie są.
BTW, o sporządzenie i dostarczenie uzasadnienia wyroku się występuje. Nie przychodzi z automatu. Piszę to dla przypomnienia innym, bo Ty masz adwokata, który doskonale o tym wie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
I 7

ibrahim.nazgul

Użytkownik
@Pomarańczowa
Wcześniej pisałaś, że UC wystąpił do operatora o dane logowań, ale nie piszesz jednoznacznie, czy je otrzymał.
Doprecyzuj, jeśli możesz, czy pojawił się taki dowód na procesie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
P 7

pomaranczowa

Użytkownik
@ Pomarańczowa
Dziękuję za gratki ????
Ciekawe w Twoim przypadku jest to, że UC wykonał dodatkowe ruchy, czyli wystąpił do operatora o dane telekomunikacyjne. I je oczywiście uzyskał w pojedynczej sprawie, ponieważ sprawa toczyła się przeciwko Tobie, jako osobie podejrzanej.
Nigdzie nie napisałam, że UC wystąpił u mnie o dane telekomunikacyjne. Chyba mnie z kimś pomyliłeś.
BTW, o sporządzenie i dostarczenie uzasadnienia wyroku się występuje. Nie przychodzi z automatu. Piszę to dla przypomnienia innym, bo Ty masz adwokata, który doskonale o tym wie.
A to nie wiedziałam. Myślałam, że dostanę wyrok na piśmie, jak się uprawomocni i zachowam sobie na pamiątkę. Adwokat nic mi o tym nie powiedział, ale też nie pytałam go o to.
 
P 7

pomaranczowa

Użytkownik
Dziękuję za gratki ????
Ciekawe w Twoim przypadku jest to, że UC wykonał dodatkowe ruchy, czyli wystąpił do operatora o dane telekomunikacyjne. I je oczywiście uzyskał w pojedynczej sprawie, ponieważ sprawa toczyła się przeciwko Tobie, jako osobie podejrzanej.
Nigdzie nie napisałam, że UC wystąpił u mnie o dane telekomunikacyjne. Chyba mnie z kimś pomyliłeś.
BTW, o sporządzenie i dostarczenie uzasadnienia wyroku się występuje. Nie przychodzi z automatu. Piszę to dla przypomnienia innym, bo Ty masz adwokata, który doskonale o tym wie.
A to nie wiedziałam. Myślałam, że dostanę wyrok na piśmie, jak się uprawomocni i zachowam sobie na pamiątkę. Adwokat nic mi o tym nie powiedział, ale też nie pytałam go o to.[/quote]
 
I 7

ibrahim.nazgul

Użytkownik
W poście #5380 Pomarańczowa cytowała przemka866 (#5364), ale coś się rozsypało w kodzie.
A więc @przemek866 (albo ktokolwiek inny).
Dostali dane od operatora starsze niż rok?
 
L 41

lukos1983

Użytkownik
Witajcie po dłuższej przerwie bąble!
Od połowy maja, kiedy to byłem przesłuchiwany w swojej sprawie jako świadek nie otrzymałem kolejnego wezwania do UC. Myślicie, że po sprawie?
Pozdrówka!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom