>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
M 0

model36

Użytkownik
A BAH nadal posiada te konto w PKO SA i nadal z niego wypłaca ludziom wypłaty jak ktoś zleci na konto bankowe? SC nadal mu na nim siedzi czy tylko mieli &quot;wgląd&quot; do podawanego tu wiele razy okresu i nie ma szans by teraz tam znowu wbili?
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
A BAH nadal posiada te konto w PKO SA i nadal z niego wypłaca ludziom wypłaty jak ktoś zleci na konto bankowe? SC nadal mu na nim siedzi czy tylko mieli &quot;wgląd&quot; do podawanego tu wiele razy okresu i nie ma szans by teraz tam znowu wbili?
To bardzo dobre pytanie.
 
fejsbvgftrbh 73

fejsbvgftrbh

Użytkownik
A BAH nadal posiada te konto w PKO SA i nadal z niego wypłaca ludziom wypłaty jak ktoś zleci na konto bankowe? SC nadal mu na nim siedzi czy tylko mieli &quot;wgląd&quot; do podawanego tu wiele razy okresu i nie ma szans by teraz tam znowu wbili?
Nie ma czegoś takiego jak PKO SA. Mieszacie dwa banki. Arsenal United i Manchester Londyn też są? W kółko katujecie plotki i złe formułki, a potem się dziwicie paranojom. Sprawdźcie dokładnie raz jeszcze z jakiego banku te informacje pochodziły.
 
Z 793,7K
Jak sie widzi za co ludzie dostaja wazwania,to ja się pytam czy to Bialoruś,Korea czy Bangladesz.Aferzysci typu dojazdowki i takie rózne afery maja się dobrze i im nic niegrozi
 
M 20

mirekswirek

Użytkownik
Nie ma czegoś takiego jak PKO SA. Mieszacie dwa banki. Arsenal United i Manchester Londyn też są? W kółko katujecie plotki i złe formułki, a potem się dziwicie paranojom. Sprawdźcie dokładnie raz jeszcze z jakiego banku te informacje pochodziły.
PEKAO odział w WARSZAWIE wklejcie sobie ten numer konta w przelew i wam wyjdzie jaki to bank Taki nr konta podał forumowicz
 
M 20

mirekswirek

Użytkownik
nie. Jeszcze przyjdzie jakieś pismo z sądu
Jeżeli podpisałeś dokument o dobrowolnym poddaniu się karze i sąd się na to zgodzi to art 18par2 Nie ma wpisu do krk . Celnik ci tak powiedział że wpis będzie?
Poza tym ile ty tam wpłaciłeś? nie łapiesz się na 107§ 4. W wypadku mniejszej wagi, sprawca czynu zabronionego określonego w § 1 lub 2podlega karze grzywny za wykroczenie skarbowe?
 
A 144

askania

Użytkownik
opisz dokladnie przebieg spotkania po kolei wszystko bo tak to kazdy zadaje pytanie potem krotka odpowiedz znowu pytanie i sie robi milion postow
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
A 0

andrew44

Użytkownik
Jeżeli grał na koncie rodziców itp. to, że nie będzie mniejszej wagi to właśnie kombinacje, że konto na rodziców a on grał itp. bo wtedy w mojej ocenie nie ma spełnionych przesłanek mniejszej wagi z art. 53 § 8 kks
 
betowiec 12,7K

betowiec

Użytkownik
nie było mnie tu ze dwa miesiące, dziś wbiłem, obejrzałem kilka stron wstecz, macie tu niezły gnój, to jest jakaś paranoja co Wy tu robicie, panikujecie, spinacie się, a tymczasem nie odbył się z tego co wiem chyba jeszcze żaden normalny proces sądowy w tej sprawie, przy okazji tego jakiś Kolega gdzieś jako pierwszy ogłosił tu, że dostał wezwanie w tej sprawie opisał po krótce sytuację i powiedział, że proces sądowy w jego sprawie ma ruszyć pod koniec grudnia. Jest koniec lutego, odbyło się coś? Panikujecie z tymi bankami, kto w jakim, z jakiego przelew, a to nie ma znaczenia. IC wbiła na konto bankowe Bah w PEKAO i nic im więcej nie trzeba bo tam przeglądnęli sobie histroię wpłat i wypłat i mają o Was wszystko i wcale nie muszą wchodzić na Wasze konto. Inna sprawa to to, że większość Was to pełnoletni faceci, a zachowujecie się jak najgorsze pizdy, jaja macie wielkości orzeszków ziemnych jak widzę tę wasza panikę. Weźcie coś na klatę jak poważni faceci, a nie siejecie zamęt na tym forum. Jak myślicie, dlaczego do dziś nie odbył się żaden normalny proces sądowy w tej sprawie? Bo IC doskonale zdaje sobie z tego sprawę, że kierowanie tego bałaganu do sądu mija się z celem, bo historia przelewów to dowód marny. Wzywają na przesłuchania bo liczą, że tam ktoś się przyzna i zapłaci im za free parę tysiączków.
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Betowiec kojarzysz aferę z Filmami, Serialami itp. sprawami ze sztucznymi FIREMKAMI które wysyłały gotowe już postanowienia i ugodą na parę tysięcy tym czasem osoby dzwoniły że nie maja tyle otrzymywały odp. że proszę wpłacić 500 zł i też będzie po sprawie więc ja się pytam dlaczego tego nie pokazał jeszcze program typu Interwencja czy Uwaga no właśnie czemu...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom