>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
M 20

mirekswirek

Użytkownik
Ja mam spotkanie z nimi w piątek, dam też znać jak poszło, jeszcze ciekawi mnie dlaczego nie którzy dostają wezwanie w charakterze świadka (ja takie dostałem) a nie którzy w charakterze podejrzanego.
Może mają tylko wpłaty...
Nie przyznawaj się do wypłat
Zapamiętaj daty wplat i wyplat jakie mają
 
A 1

adrian1896

Użytkownik
Może mają tylko wpłaty...
Nie przyznawaj się do wypłat
Zapamiętaj daty wplat i wyplat jakie mają
Wydaje mi się że wypłaty też mają, wypłacałem na swoje konto w mbanku 3 razy w sumie 280zł!

Jeśli mogę zapytać to po co mam zapamiętać te daty?
 
B 14

bartek0386h

Użytkownik
Witam.
Dostalem wezwanie do stawienia sie jakos świadek. Termin juz za tydzien.
Gralem u chyba wszystkich bukmacherów. Gram dla zabawy no ale najwazniejsze jak mam z nimi rozmawiac? Przyznawac sie czy odmawiac odpowiedzi?
Dostałem tylko jakos swiadek, zadnych papierow im nie mam przynosic hehe
To jest mocne, dowody przeciwko sobie przynosic...
 
A 1

adrian1896

Użytkownik
ja szczerze powiedziawszy mam mętlik w głowie, z jednej strony się przyznasz dadzą ci 2000zl bez wpisu do KRK, nie przyznasz się wyślą sprawę do sądu i można się spodziewać wyższej grzywny + wpis do KRK, przypusćmy że po skończeniu szkoły chciałbym startować do policji to nie mogę, bo jestem skazany za wypłacenie 200zł z legalnej firmy bukmacherskiej.Nie przyznawać się - źlę, przyznać się - jeszcze gorzej...
 
M 20

mirekswirek

Użytkownik
ja szczerze powiedziawszy mam mętlik w głowie, z jednej strony się przyznasz dadzą ci 2000zl bez wpisu do KRK, nie przyznasz się wyślą sprawę do sądu i można się spodziewać wyższej grzywny + wpis do KRK, przypusćmy że po skończeniu szkoły chciałbym startować do policji to nie mogę, bo jestem skazany za wypłacenie 200zł z legalnej firmy bukmacherskiej.Nie przyznawać się - źlę, przyznać się - jeszcze gorzej...
O policji musisz już zapomnieć na parę lat. Jeżeli masz takie plany to lepiej sie przyznaj i negocjuj karę ???? ale 90 procent sprawa umożona. Oczywiscia jezeli tak jak Adaś sie nie przyznasz...
 
A 1

adrian1896

Użytkownik
O policji musisz już zapomnieć na parę lat. Jeżeli masz takie plany to lepiej sie przyznaj i negocjuj karę ???? ale 90 procent sprawa umożona. Oczywiscia jezeli tak jak Adaś sie nie przyznasz...
Ha! gdybym tylko wiedział że sprawę umorzą (w co wątpie)
jeszcze nie słyszałem w tych postach żeby jakąś sprawę umorzyli, a z tego co czytam to juz kilka wyroków zapadło w szczególności przestraszył mnie ten na 12tyś zł grzywny.Ten jeden wielki cyrk wydaje mi się jak niekończący sen, za wypłacenie 200zł grozi mi 3lata więzienia, (wiem wiem, że to jest nierealne ale cytując 107 niestety tak to wychodzi) w życiu mandatu nie dostałem!
 
Z 0

zonik

Użytkownik
Startowanie do policji odpada nawet w przypadku przyznania się i dobrowolnego poddania karze (bez wpisu do krk, co jest wyjaśnione w skanach adasia) ?
 
musze_schudnac 289

musze_schudnac

Użytkownik
Ha! gdybym tylko wiedział że sprawę umorzą (w co wątpie)
jeszcze nie słyszałem w tych postach żeby jakąś sprawę umorzyli, a z tego co czytam to juz kilka wyroków zapadło w szczególności przestraszył mnie ten na 12tyś zł grzywny.Ten jeden wielki cyrk wydaje mi się jak niekończący sen, za wypłacenie 200zł grozi mi 3lata więzienia, (wiem wiem, że to jest nierealne ale cytując 107 niestety tak to wychodzi) w życiu mandatu nie dostałem!
aha
czytanie ze zrozumieniem to bardzo trudna rzecz
jak Ci sie kiedys uda ją nabyć to się dowiesz co to jest wyrok nakazowy,
oraz że UKARANI zostali tylko ci co się dobrowolnie PODDALI KARZE lub NIEODWOŁALI od wyroku nakazowego
w skrócie bo i tak nie zrozumiesz NIE MA ANI JEDNEJ UKARANEJ OSOBY,która do niczego się nie przyznała.
a te 2k za dobrowolne przyznanie za każdym razem to również Twój wymysł
i te 12k kary,której się tak bardzo boisz to RÓWNIEŻ dla osoby,która DOBROWOLNIE SIĘ PRZYZNAŁA
o tym ze o potencjalnej karze dowiesz sie dopiero jak sie przyznasz tez pewnie nie wiesz
takze jak widac jestes bardzo bystra osoba,ktora przeczytala 107 stron i wciaz nic nie wie,zycze powodzenia na spotkaniu z UC.

Nie szalej bo znowu ci edi pojedzie ????
hehe na wszelki wypadek dokonalem pewnych zmian ustawien co do odbierania prywatnych wiadomosci ????
sorry za info z tymi polskimi kontami,rzeczywiscie niektore mialy PL konta,zdziwilo mnie to mocno ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
M 20

mirekswirek

Użytkownik
aha
czytanie ze zrozumieniem to bardzo trudna rzecz
jak Ci sie kiedys uda ją nabyć to się dowiesz co to jest wyrok nakazowy,
oraz że UKARANI zostali tylko ci co się dobrowolnie PODDALI KARZE lub NIEODWOŁALI od wyroku nakazowego

w skrócie bo i tak nie zrozumiesz NIE MA ANI JEDNEJ UKARANEJ OSOBY,która do niczego się nie przyznała.

a te 2k za dobrowolne przyznanie za każdym razem to również Twój wymysł
i te 12k kary,której się tak bardzo boisz to RÓWNIEŻ dla osoby,która DOBROWOLNIE SIĘ PRZYZNAŁA

o tym ze o potencjalnej karze dowiesz sie dopiero jak sie przyznasz tez pewnie nie wiesz

takze jak widac jestes bardzo bystra osoba,ktora przeczytala 107 stron i wciaz nic nie wie,zycze powodzenia na spotkaniu z UC.
Nie szalej bo znowu ci edi pojedzie ????
 
koneser 339

koneser

Użytkownik
bzdury piszecie, jak się chłopak przyzna to na przesłuchaniu negocjuje grzywną idzie to do sądu i ten to klepie jest to wykroczenie bez wpisu do KRK i może być tym milicjantem jak o tym marzy ;)
oczywiście jest to logiczne tylko jak się wie że grało się za sumy które mieszczą się w granicach widełek wykroczenia a nie przestępstwa
 
J 7

jozek2012

Użytkownik
weźcie pod uwagę, że wykroczenie przedawnia się po roku, więc nie wiem o czym wy mówicie. sprawy musiałyby dotyczyć 2014r. Teraz wzywają 07/2011 i zwykle 2012r. Na tej też podstawie wnoszę, że właśnie dlatego UC nie chcą dawać spraw do sądów, bo sąd uzna że to przedawnione wykroczenie i umorzy.
 
M 20

mirekswirek

Użytkownik
weźcie pod uwagę, że wykroczenie przedawnia się po roku, więc nie wiem o czym wy mówicie. sprawy musiałyby dotyczyć 2014r. Teraz wzywają 07/2011 i zwykle 2012r. Na tej też podstawie wnoszę, że właśnie dlatego UC nie chcą dawać spraw do sądów, bo sąd uzna że to przedawnione wykroczenie i umorzy.
Do wykroczenia to może być zakwalikowane przez sąd, narazie sa wzywani podejrzani o przestepstwo skarbowe 107par 2
 
A 4

adele

Użytkownik
Na razie uniewinnienia, a później zaczną się odszkodowania to dopiero będzie, a najgorsze jest to że my za to zapłacimy, a nikogo nie pociągną za to do odpowiedzialności.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Poradnik w kilku zdaniach: ETAP WEZWANIA: Jedyne wyjście to w razie czego odmówić składania zeznań z uwagi na grożącą odp. karną nam lub naszej rodzinie i delikatnie zasugerować, że właśnie chodzi o rodzinę lub zasłaniać się brakiem pamięci co przecież nie jest takie niemożliwe co było 3 lata temu, delikatnie sugerując, że grało się na rynkach finansowych, ale nie pamiętamy dokładnie (to bez znaczenia, że w bah tego nie było bo i tak to SC musi to po udowadniać, a wobec braku narzędzi w stosunku do buków nie ma jak). ETAP SĄDU: wtedy można się przyznać bo sądy nie lubią kłamców, ale wskazać na nieświadomość prawną, zachęcanie masowe, szczególnie w 2012r. (EURO) przez autorytety, gdzie się nie obejrzałem tam były reklamy na maila i wszędzie zachęcające do gry w POLSKIM internecie; brak notyfikacji; miejsce zawierania zakładów. Można też dalej trwać w &quot;niewiedzy&quot;.
PODSUMOWANIE: Moim jednak zdaniem bez przyznania się przed IC i brakiem innych dowodów nie będą kierować spraw do sądów wobec 17 tyś osób, a może TK nam pomoże w marcu. Tak czy inaczej to się w głowie nie mieści, to co wyprawia ta IC i niech szanowny Pan Kapica nie mówi, że muszą, bo od tego są przepisy o niskiej szkodliwości, że pewne sprawy można odpuścić. Tu jest niestety wola polityczna i determinacja. Żałosna Platforma, żałosne państwo.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom