>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
F 18

fpaixao

Użytkownik
I jak w tym kraju ma być normalnie skoro sami na to pozwalamy.
Nie można iść jak barany na rzeź.
A na programy TV bym nie liczył bo temat nie jest popularny.
 
A 0

andrew44

Użytkownik
poddałeś się dobrowolne karze na podstawie przepisów KKS?
ciekawe wyjaśnienia ze strony wolnypoker
IMO bardzo wartościowy dokument, gdzie realnie osoby &quot;siedzące&quot; w temacie przedstawiają solidne argumenty.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
http://biznes.newsweek.pl/kontrole-podatkowe-i-urzedy-skarbowe-oswiadczenie-petru-i-blikle,artykuly,357480,1.html
- Jeżeli mówi się urzędowi skarbowemu, że 80 proc. kontroli ma się skończyć ukaraniem podatnika, to mamy krok w stronę państwa policyjnego – mówi Newsweek.pl. Ryszard Petru. Razem z Andrzejem Blikle podpisali dziś oświadczenie krytykujące politykę podatkową rządu.
Wyciekło pismo MF: &quot;Małe wpływy z kontroli? Będą zwolnienia w skarbówce&quot;. Kapica dementuje
http://www.tokfm.pl/Tokfm/1,103085,17477874,Wycieklo_pismo_MF___Male_wplywy_z_kontroli__Beda_zwolnienia.html
Celem na 2015 r. jest wzrost dochodów budżetowych. US, które spełnią go w najmniejszym stopniu, będą pozbawiane pracowników - takie wnioski można wyciągnąć z notatki ze spotkania przedstawicieli MF i izb skarbowych, która wyciekła do sieci. - Nie mogę potwierdzić jej autentyczności - mówi w TVN24 BiŚ Jacek Kapica.
Wyciekła poufna instrukcja, jak złupić Polaków
http://www.fakt.pl/polityka/skarbowka-ma-sciagac-wiecej-podatkow-od-polakow-kaze-resort-finansow,artykuly,526824.html
 
S 8

sawio1

Użytkownik
Nie mieszajcie Urzędów skarbowych z UKS czy UC. W ustawie hazardowej chodzi przede wszystkim o Urzędy Celne, a poprzedni artykuł dotyczy kontroli działalności gospodarczych, więc zupełnie nie na temat.
 
J 18

jarcow

Użytkownik
&quot;Ustawa o grach hazardowych nie zabrania uczestniczenia w zakładach zawieranych przez giełdy internetowe&quot;.
Czy to prawda, ktoś się orientuje?
 
F 18

fpaixao

Użytkownik
Brawo chłopaki ze strony wolnypoker. Jest tam jedna bardzo ważna informacja, którą trzeba sobie wbić do głowy przed wizytą w uc. I raczej jest po temacie. Czytajcie uważnie.
 
M 0

model36

Użytkownik
Nie ma czegoś takiego jak PKO SA. Mieszacie dwa banki. Arsenal United i Manchester Londyn też są? W kółko katujecie plotki i złe formułki, a potem się dziwicie paranojom. Sprawdźcie dokładnie raz jeszcze z jakiego banku te informacje pochodziły.
ja pier** czepiasz się szczegółów. Napisałem SA ten o który chodzi a nie BP. Lepiej byś na pytanie odpowiedział, a nie zaśmiecał tematu pseudo mądrościami.
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
nie było mnie tu ze dwa miesiące, dziś wbiłem, obejrzałem kilka stron wstecz, macie tu niezły gnój, to jest jakaś paranoja co Wy tu robicie
Już 20 stron temu pisałem by zamknąć ten temat na jakiś czas bo nic nowego on nie wnosi do całości, dalej wiemy tyle samo co 20 stron wcześniej ;)
 
bsk 184

bsk

Użytkownik
A BAH nadal posiada te konto w PKO SA i nadal z niego wypłaca ludziom wypłaty jak ktoś zleci na konto bankowe? SC nadal mu na nim siedzi czy tylko mieli &quot;wgląd&quot; do podawanego tu wiele razy okresu i nie ma szans by teraz tam znowu wbili?
Wklikujemy i uzyskujemy:

Rachunek prowadzony przez:
Nazwa banku: Bank Polska Kasa Opieki SA
Oddział: O. w Warszawie ul.Emilii Plater 53
Adres: ul.Emilii Plater 53, 00-113 Warszawa
Telefon: 22 586-29-21, 22 586-29-25
Fax: 22 586-29-49, 22 586-29-35
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Tu przecież nie o bilans gry chodzi a o samą grę.
Ale jak już &quot;pochwaliłaś się&quot; to podaj od razu firmę/firmy, sposób dokonania tych wpłat no i oczywiście napisz koniecznie też o swoim okresie gry, bo skoro te jedyne jakich dokonałaś 3 wpłaty po 20zł były zrobione tylko w latach 2013/15, to jak miałaś historię konta gracza u buka już od 2008 roku?
Coś mi tu się nie zgadza...
EDIT:
widzę, że już mocno zmieniłaś treść swojego pierwotnego, nielogicznego wpisu...
 
M 1

messalinka

Użytkownik
To czemu gdzieś pisali ze maja konta/dane 25 tys. graczy, a wygrany 17 tys i te 17 tys ma problem ?? Może to taka sama ściema jak na chwile BOOM ze stronami z filmami ;/.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom