>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
K 3

kutrzeba

Użytkownik
że to artykuł sponsorowany,
dopóki ktoś cie nie podkabluję ze grasz lub w głupi sposób nie będziesz przelewał gotówki. nie maja jak cie namierzyć
 
M 0

michal_mse21

Użytkownik
Kolega wyżej mógłby doprecyzować stwierdzenie &quot;w głupi sposób przelewał gotówki&#39;? Przelewy wychodzące z konta bankowego na Skrilla i z powrotem ale w częściach (1 tyś - 5 tyś ) mogą być niebezpieczne?
 
y3ti 137

y3ti

Użytkownik
Tak długo jak miesięczne transfery nie są powyżej... 15 tyś euro (o ile mnie pamięć nie myli) nikt tego nie ruszy. Bank na pewno nie bo nie ma obowiązku a po co ma kablować na klienta. A nawet jeżeli to przelewy Skrill mogą być z innego źródła, nie tylko bukmacherki.

A w ogóle to znów jest poruszana ta kwesta a na dobrą sprawę w Polsce zakładu online są nielegalne (bo państwo nie ma jak położyć na tym łapy, cwaniaki) a w UE już jest. Więc od każdej kary można składać odwołanie zarówno w Polsce do sądu jak i UE.
 
J 18

jarcow

Użytkownik
Wytłumaczy ktoś o co chodzi z tą nowa ustawą i jak to będzie się miało do grania np w bet 365 na terenie naszego pięknego kraju???Będzie legalka czy też nie,wejdzie ten buk na nasz kraj czy im to się nie opłaca?
Jeśli mieszkasz blisko granicy, to zawsze możesz się tłumaczyć, że zakłady online zawierałeś będąc np. na zakupach za granicą RP. Nikt tego nie podważy, no chyba, że do granicy masz daleko.
 
L 516

lipny

Użytkownik
Forum jest jak najbardziej nielegalne wg ustawy , ale spokojnie , polskie służby nie są w stanie nic z tym zrobić.
chodzi o bezsens
Z początku filmu wynika ze ktos został skazany na grzywne za zdjecie ruletki na Fejsie, w domyśle propagowanie itd. Coś jak kiedyś pare osób za umówioną gre w pokera
Analogicznie mogą Borka czy Bońka za to ciągać tak?;)
 
sw4 13

sw4

Użytkownik
Zamiast uregulować w końcu kwestie ustawy hazardowej to dalej straszą ludzi w mediach bo tylko to mogą zrobić. Przez 4 lata nie potrafią się sprecyzować i poprawić bubla prawnego.
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Jeśli ktoś zna powód pobierania takich opłat (mniej trywialny niż kolejne źródło pieniążków dla banków) - proszę o wytłumaczenie
To jest akurat proste. Banksterzy lecą na łatwą kasę. Niech się ktoś zbuntuje (czytaj: złoży reklamację) to zajmie się nim służba celna, a bank i tak zabierze swoje, bo małymi literkami jest to napisane.
Klienci będą płacić haracz banksterom i siedzieć cicho. Normalny mechanizm z tzw. gospodarce kapitalistycznej.
 
dzodzo1908 365

dzodzo1908

Użytkownik
Nie wiem jak to bedzie w Polsce ale moge przytoczyc jedynie przyklad jak to jest w niemczech. Podatek w naziemnym wynosi 5% (brak dodatkowego podatku od wysokich wygranych) i od niedawna w internetowych wynosi takze 5% co mi sie pokazuje przy rozliczeniu kuponu czy to Doxxbet, bwin czy Bet365 wiec potrafie sobie wyobrazic, ze beda chcieli cos takiego wprowadzic bo inaczej nie widzial bym mozliwosci. Problem w tym, ze 12% to zdzierstwo niesamowite ....
 
przemoevil 283

przemoevil

Użytkownik
Podsumowując te ostatnie doniesienia to czy jest się czego bać i czy trzeba obawiać się listów od izby celnej? ????
nać


a jakże.. pakować się , pożegnać się z rodziną , dziewczyną psem i kotem ..
I uciekać szybko do krajów gdzie listy Służby Celnej nie dochodzą.... :-(
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Ściągnąłem całe wystąpienie Pana Kapicy z tej komisji i to jest tragedia, poseł z Pisu się pyta dlaczego jeszcze wszystkich nie złapali, a Kapica się tłumaczy, że robią co mogą, ale niestety ACTA nie przeszła i blokowanie tych stron i nie ma akceptacji społecznej. To po prostu straszne, chyba jednak zagłosuję na Korwina, bo ci posłowie to nie mają pojęcia ile ludzi potraciło na bukmacherce, a chcą ściągać kasę od wygranych co oznacza, że nawet jak się jest na minusie np 3 letnim i tak się zapłaci wg Pana Kapicy mnóstwo kasy. I w jaki sposób policja, prokuratura i Izba Celna mają dane tych 17 tyś ? Banki mogły tylko to podać, albo jakoś dostali się do baz danych. Pomijam fakt, że jeszcze 2 lata temu obecny Prezes PZPNu sam reklamował parę buków, a taki Kapica mówi, że obywatele MIMO ŚWIADOMOŚCI podejmowali przestępcze działania, ja przez 1 rok nie miałem o tym pojęcia, że to nielegalne. Do tego ta sprzeczność z prawem unijnym i interpretacja izb skarbowych poruszana na tym forum.
 
bartek2050 0

bartek2050

Użytkownik
Podsumowując te ostatnie doniesienia to czy jest się czego bać i czy trzeba obawiać się listów od izby celnej? ????
Wg mnie nie, prawo EU jest nad prawem polskim
Ściągnąłem całe wystąpienie Pana Kapicy z tej komisji i to jest tragedia, poseł z Pisu się pyta dlaczego jeszcze wszystkich nie złapali, a Kapica się tłumaczy, że robią co mogą, ale niestety ACTA nie przeszła i blokowanie tych stron i nie ma akceptacji społecznej. To po prostu straszne, chyba jednak zagłosuję na Korwina, bo ci posłowie to nie mają pojęcia ile ludzi potraciło na bukmacherce, a chcą ściągać kasę od wygranych co oznacza, że nawet jak się jest na minusie np 3 letnim i tak się zapłaci wg Pana Kapicy mnóstwo kasy. I w jaki sposób policja, prokuratura i Izba Celna mają dane tych 17 tyś ? Banki mogły tylko to podać, albo jakoś dostali się do baz danych. Pomijam fakt, że jeszcze 2 lata temu obecny Prezes PZPNu sam reklamował parę buków, a taki Kapica mówi, że obywatele MIMO ŚWIADOMOŚCI podejmowali przestępcze działania, ja przez 1 rok nie miałem o tym pojęcia, że to nielegalne. Do tego ta sprzeczność z prawem unijnym i interpretacja izb skarbowych poruszana na tym forum.
Boniek nadal firmuje swoja twarzą Expekt, chory kraj, niedlugo jak wygrasz kupon to bedziesz musial miec w domu kase fiskalna na ktorej wbijesz sobie paragonik a na koniec miesiaca zaplacisz podatek...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom