>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
P 10

petepistol

Użytkownik
Tylko,że taki jegomość wrzuci problem do sieci i wtedy setki tysięcy graczy zacznie się zastanawiać czy ich to samo nie dopadnie.Więc po co buk ma ryzykować,jak już przez śmieszną ustawę wielu graczy zrezygnowało z gry w necie na rzecz buków &quot;stacjonarnych&quot;?
Tak, zgadzam się, tylko skąd ten jegomość będzie wiedział, że buk udostępnił jego dane? Wg mnie po prostu nie warto narażać się na niepotrzebne ryzyko.
 
P 10

petepistol

Użytkownik
Co rozumiesz pod tym pojęciem?
no właśnie kontrola pod kątem gry u zagranicznych buków, to o czym piszemy. jak ktoś nie grał u nich i chce założyć konto w polskim buku online to ok, ale w przeciwnym razie to nierozsądne - delikatnie mówiąc.
 
C 445

cristovao

Użytkownik
Pożyjemy zobaczymy. Może nadejdzie taki dzień kiedy będziemy się śmiać z tych postów o tym jak nie dać się złapać skarbówce za 100 złociszy bo naprawdę jak ktoś jest na plusie w postaci tysiaka złotówek miesięcznie z bukmacherki to ja szczerze gratuluję.
 
P 10

petepistol

Użytkownik
Pożyjemy zobaczymy. Może nadejdzie taki dzień kiedy będziemy się śmiać z tych postów o tym jak nie dać się złapać skarbówce za 100 złociszy bo naprawdę jak ktoś jest na plusie w postaci tysiaka złotówek miesięcznie z bukmacherki to ja szczerze gratuluję.
Cristovao, ale pamiętaj, że sam fakt grania jest wg prawa karalny. Nie jest istotne czy wygrywałeś, czy przegrywałeś. A kara od skarbówki to druga sprawa. Z resztą było to już pisane wiele razy, nie ma sensu 100 razy odgrzewać tego samego kotleta.
 
C 445

cristovao

Użytkownik
Cristovao, ale pamiętaj, że sam fakt grania jest wg prawa karalny. Nie jest istotne czy wygrywałeś, czy przegrywałeś. A kara od skarbówki to druga sprawa. Z resztą było to już pisane wiele razy, nie ma sensu 100 razy odgrzewać tego samego kotleta.
wg tego prawa wpłata na konto bukmachera i rejestracja nie jest karalna także czysta patologia i te słowa tego Kapicy, że nie mają zamiarów zmieniać prawda bo jest dobre ... masakra
gdyby wszystko było uporządkowane to nie byłoby obaw przed wypłatami i skarbówkami, wygrane do 2280 są zwolnione od podatków
ale nie jest uporządkowane i żyjemy w czystej patologii gdzie Ci wyżej &quot;WIEDZĄ&quot; lepiej
 
P 10

petepistol

Użytkownik
No chyba sam fakt grania nie jest karalny, a dopiero wygrywania czyli wypłacania kasy jest karalny bo nie opodatkowany w Polsce.
Przecież właśnie ta ustawa, o której wciąż trąbimy od kilku lat już kara sam fakt grania ;/ Zresztą niedawno napisał to też kolega temp na forum:

&quot;pete1989 nie ma żadnej kary 100% od nielegalnych przychodów z bukmacherki. W ustawie określone są konkretne kary (nie chce mi się teraz szukać, ale wynosi wielokrotność dziennej stawki). Tylko zauważ że prawo można złamać na 2 sposoby:
1) nielegalne uczestniczenie w zakładach bukmacherskich, które nie posiadają licencji
2) niewykazanie przychodu i nieodprowadzenie podatku
Każde złamanie może być rozpatrywane osobno. Jeżeli nie złapią cię za bukmacherke (bo np. nie ma dowodu), to mogą złapać za podatki.&quot;
 
G 2

garbaty

Użytkownik
ale po co grac w nielegalnych i sie narazac, skoro sa legalne buki ja sie pytam? wg.mnie jesli nie bedziesz na plusie w legalnych, to w nielegalnych tez nie, bedziesz tylko albo mniej tracil bez podatku, albo mniej wygrywal z podatkiem
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
12% różnicy , wynikające z poboru podatku obrotowego w legalnych firmach typu Totolotek, Fortuna, Milenium czy STS - stwarza przy grze w firmach w Polsce niezarejstrowanych , szeroki korytarz mogący decydować o tym czy w bilansie naszej gry jesteśmy po stronie wygranych czy przegranych.

Nie pisz więc , że te 12% nie odgrywają znaczenia , bo robiąc takie porównanie nie wolno zapominać innego aspektu gry w firmach legalnych i nielegalnych: takiego jak wysokość kursów z korzyścią na rzecz tych ostatnich.

Dopiero oba te aspekty widziane razem mówią wszystko...
 
twojprzyjaciel 70

twojprzyjaciel

Użytkownik
ale po co grac w nielegalnych i sie narazac, skoro sa legalne buki ja sie pytam? wg.mnie jesli nie bedziesz na plusie w legalnych, to w nielegalnych tez nie, bedziesz tylko albo mniej tracil bez podatku, albo mniej wygrywal z podatkiem
Mylisz sie. To robi bardzo duzą roznice dla regularnie grającego &quot;zawodowca&quot;
12sto procentowy Yeld to bardzo dobry wynik dla kazdego gracza. teraz w STSie musisz to oddac czyli w najlepszym wypadku bedziesz na zero. Zaden regularnie wygrywajacy gracz nie bedzie zainteresowany STSem albo innym opodatkowanym bukiem, bo w praktyce ten podatek zabierze mu caly zysk.
 
P 10

petepistol

Użytkownik
Panowie, te wszystkie kwestie były już omawiane po stokroć razy. Gra u buka netowego zagranicznego ( celowo nie używam tu słowa &quot;nielegalnego&quot; bo to pojęcie względne ) jest nieporównywalnie bardziej opłacalna, jeśli ktoś ma zamiar wygrywać. Garbaty, chyba od niedawna się interesujesz graniem.
Gwoli ścisłości ja gram teraz u naziemnych ( ale nie online ), więc wiem co mówię. U netowych zagranicznych seria kilka kuponów trafionych pod rząd robi bardzo duży zysk. Teraz taka seria co najwyżej przyzwoicie zniweluje poprzednie porażki ( a wiadomo, że takie zawsze są ).
 
mireklll 6

mireklll

Hmmm...?
Ja wyczytałem takie coś na pewnym forum.
Pewien podobno urzędnik US napisał:

Pamiętajcie również, że bank jest waszym przyjacielem trzymacie tam
pieniądze im więcej tym więcej na was zarobią i tym bardziej się o
was troszczą.
Nie udostępnią danych wyciągów itp z kont bez zawiadomienia was
osobiście przez opiekuna konta.
Po prostu dostajesz telefon, że twoje środki są wątpliwego
pochodzenia i niedługo konto może zostać zamrożone poproszą o
osobisty kontakt.
Co robisz??? - ano podejmujesz całą gotówkę ukrywasz i likwidujesz
konto w tej samej chwili znika cały dostęp do twojej historii.
po co to piszę? bo muszę tutaj pracować za karę....... jeszcze przez
4 lata - no mi się nie udało ale i tak było warto za 4 lata wyjeżdżam
z tego pięknego kraju do innego w którym opiekun... będzie czekać.



Może coś w tym jest.....
 
C 20

celt

Użytkownik
Ja wyczytałem takie coś na pewnym forum.
Pewien podobno urzędnik US napisał:





Może coś w tym jest.....
tak tylko że jak jest zamrożone to bank na pewno nie da Tobie możliwości wypłaty gotówki, proste i logiczne...
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Ja wyczytałem takie coś na pewnym forum.
Pewien podobno urzędnik US napisał:

[...] ukrywasz i likwidujesz
konto w tej samej chwili znika cały dostęp do twojej historii.
[...]
Może coś w tym jest.....
Nie ma w tym nic. Jest to zwykła bzdura. Nie wnikam po kiego takie rzeczy są tutaj wypisuje ale każdy ma prawo sobie pogadać.
Historię to sobie możecie Koledzy wymazać w swojej poczcie email a i tak będzie ona wymazana jedynie w głowie Właściciela konta ????
Dopowiedzcie sobie jak będzie w przypadku likwidowanego rachunku bankowego i jakie ta instytucja ma zobowiązania wobec tak zwanego &quot;państwa&quot;.
 
M 46

metalista

Użytkownik
Historię to sobie możecie Koledzy wymazać w swojej poczcie email a i tak będzie ona wymazana jedynie w głowie Właściciela konta ????
Dopowiedzcie sobie jak będzie w przypadku likwidowanego rachunku bankowego i jakie ta instytucja ma zobowiązania wobec tak zwanego &quot;państwa&quot;.
Banki mają ustawowy obowiązek trzymania historii konta przez okres 5 LAT i to niezależnie od tego czy ktoś zamknie rachunek czy nie zamknie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Banki mają ustawowy obowiązek trzymania historii konta przez okres 5 LAT i to niezależnie od tego czy ktoś zamknie rachunek czy nie zamknie.
Właśnie.
Jest kilka państw w Świecie, gdzie banki naprawdę bezwzględnie chronią dane swojego Klienta.
Nie należy do nich Polska a szerzej, nie są to banki z terytorium Unii Europejskiej.
I zresztą, obywatele RP nie mają prawa trzymać w tych bezpiecznych bankach, swoich pieniędzy.
Pieniądze bowiem należy wg prawa polskiego i unijnego trzymać w bankach niebezpiecznych ???? .
&quot;Państwo&quot;, może sobie tam kiedy zechce zaglądać do naszych danych, a kiedy trzeba to nawet i zrobić takie małe &quot;kuku&quot; jak na Cyprze.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom