>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
nezus 3,1K

nezus

Użytkownik
Wyślij tatę nie do Gowina a do Prezesa...
Gdyby to było takie proste :-|
Gowin go przyjmie a prezes to nie wiadomo + mój ojciec jest pierwszą kadencje więc ciężko, żeby prezes go wysłuchał..
 
L 124

lemko

Użytkownik
No tak, ale Gowin wie co zrobić i ma dobre pomysły, więc to chyba nie ma za bardzo sensu.
Musiałby twój ojciec mieć wtyki wyżej niż Gowin, a niżej niż Prezes, żeby coś można było zrobić.
 
nezus 3,1K

nezus

Użytkownik
Dobra można też i nie robić nic a Gowin jednak ma wysokie stanowisko i on gdyby wiedział, że wielu ludzi jest przeciw i za jego propozycją to mógłby coś zrobić. Ja tylko proponuję aby coś zrobić, ale skoro mówicie, że nie warto to okej
 
L 124

lemko

Użytkownik
To niech twój ojciec pójdzie do Gowina, ale KONIECZNIE! niech próbuje się gdzie indziej zaczepić i szukać poparcia u innych posłów. Piszę jeszcze raz - Gowin ma dobre pomysły w tej kwestii.
 
H 79K

hagi84

Użytkownik
Panowie, a ja pytanie z innej beczki, nie wiem gdzie go zadac, takze jakby co prosze o przeniesienie pytania.
Gralem z 2-3 lata temu w interwetten na kolege, chcialem wyplacic jakis czas temu i pierwsza wyplata tylko i wylacznie na konto bankowe.
Znajomy okazalo sie, ze kont bankowych nie ma bo ma dlugi i ma komornika sadowego i boi sie, ze mu zabiora pieniadze.
Teraz pytanie: Jaka jest szansa, ze zalozy konto w banku, zlecimy wyplate (2-10 dni) i zamkniemy konto. Bedzie to bezpieczne?
Nie chce by starszy chlopina mial nie przyjemnosci przeze mnie
Dzieki za odpowiedz
 
H 79K

hagi84

Użytkownik
Panowie, a ja pytanie z innej beczki, nie wiem gdzie go zadac, takze jakby co prosze o przeniesienie pytania.
Gralem z 2-3 lata temu w interwetten na kolege, chcialem wyplacic jakis czas temu i pierwsza wyplata tylko i wylacznie na konto bankowe.
Znajomy okazalo sie, ze kont bankowych nie ma bo ma dlugi i ma komornika sadowego i boi sie, ze mu zabiora pieniadze.
Teraz pytanie: Jaka jest szansa, ze zalozy konto w banku, zlecimy wyplate (2-10 dni) i zamkniemy konto. Bedzie to bezpieczne?
Nie chce by starszy chlopina mial nie przyjemnosci przeze mnie
Dzieki za odpowiedz
 
L 124

lemko

Użytkownik
Jeśli chodzi o działanie długofalowe, to ewentualne (bo przecież widać, ze nie garniemy się do tego) wyłonienie oficjalnej reprezentacji środowiskowej oraz odpowiedź politykom przy urnie wyborczej.
Problem jest raczej z tym, że trudno znaleźć odpowiednich ludzi do takiej reprezentacji środowiskowej, którzy będą godnie reprezentowali nasze interesy.
 
L 124

lemko

Użytkownik
Jeszcze głosowanie projektu ustawy hazardowej MF nie jest poddane pod obrady Sejmu. Dopóki nie będzie przegłosowana ustawa, dopóty przyszłość tej branży nie jest przesądzona.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
[...]
I już mamy zarząd ????
Może nie zauważyłeś, ale gdyby któraś z tych osób chciała, wystarczyłoby abyśmy się już dawno pozgłaszali nawzajem.
Uaktywniasz się raczej wtedy, kiedy jest okazja do storpedowania inicjatywy śmiechem
albo uderzenia w firmę nienależącą do polskiego oligopolu bukmacherskiego (vide, korespondencja z niedobrym B A H - em).
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
[...] Skąd ja to znam.
Może takie zasady wpojono pracownikom firmy Twojego pryncypała?

Jeśli rozmawiamy o &quot;podejrzliwości&quot; to w stosunku do Ciebie wynika ona w nawiązaniu do Twoich forumowych zachowań.
Są trzy możliwości:
1. jesteś osobą, która tutaj zawitała wprost od Juroszków,
2. nie jesteś osobą od Juroszków ale w zw. z tym, że część forumowiczów uważa, że nią jesteś - dobrze się bawisz i nie wyprowadzasz nikogo z błędu w tej kwestii,
3. podobnie jak w punkcie 2, ale nie bawisz się dobrze, kontynuujesz pozę, ponieważ zaszedłeś z nią tak daleko, że i tak osoby przekonane nie uwierzą już, iż jest inaczej.


W każdym z tych przypadków, chcąc czy nie chcąc, pracujesz dla Juroszków.
 
B 50

bukowina

Użytkownik
vide, korespondencja z niedobrym B A H - em
Może Ciebie nie interesuje, czy BAH się sypnął, ale wielu tutaj na pewno TAK.
Może takie zasady wpojono pracownikom firmy Twojego pryncypała?

Jeśli rozmawiamy o &quot;podejrzliwości&quot; to w stosunku do Ciebie wynika ona w nawiązaniu do Twoich forumowych zachowań.
Są trzy możliwości:
1. jesteś osobą, która tutaj zawitała wprost od Juroszków,
2. nie jesteś osobą od Juroszków ale w zw. z tym, że część forumowiczów uważa, że nią jesteś - dobrze się bawisz i nie wyprowadzasz nikogo z błędu w tej kwestii,
3. podobnie jak w punkcie 2, ale nie bawisz się dobrze, kontynuujesz pozę, ponieważ zaszedłeś z nią tak daleko, że i tak osoby przekonane nie uwierzą już, iż jest inaczej.


W każdym z tych przypadków, chcąc czy nie chcąc, pracujesz dla Juroszków.
Jak udajesz psychologa, to jesteś kiepski, bardzo kiepski. A jak udajesz detektywa, to jesteś do d*py.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
=bukowina;6046938]Może Ciebie nie interesuje, czy BAH się sypnął, ale wielu tutaj na pewno TAK.
[...]
Na pewno, tak.
I na pewno, nie byłoby tych moich teraz przemyśleń publicznych, gdybyś wcześniej zachowywał się na Forum, w inny sposób niż to robiłeś.
[...] Jak udajesz psychologa, to jesteś kiepski, bardzo kiepski. A jak udajesz detektywa, to jesteś do d*py.
Udawać nikogo nie muszę. Mówię to, co myślę.
 
B 50

bukowina

Użytkownik
Przewodniczący Stałego Komitetu Rady Ministrów Henryk Kowalczyk komentując propozycje Jarosława Gowina stwierdza, że:
€ž&quot;głównym celem ustawy hazardowej nie jest pozyskanie pieniędzy -€“ wręcz odwrotnie, może być ich nawet mniej ale odciągnięcie ludzi od hazardu, czyli zapobieganie wpadaniu w uzależnienie od hazardu, bo straty społeczne z tego tytułu są ogromne.&quot;
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom