>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Najlepiej przestań pouczać, a zacznij szanować oficjalną nazwę własnego kraju Rzeczpospolita Polska. To, że w dawnych czasach różnie &quot;zmiękczano&quot; nasz język, nie znaczy, że musisz to powielać.

Czy rozumiesz, że odesłałem Cię do dwudziestopierwszowiecznego słownika języka polskiego PWN a nie do zamierzchłych czasów?
Wiesz co to odmiana przez przypadki i oboczność?
Ty używasz nazwy potocznej, a ja użyłem nazwy podniosłej, oficjalnej.
Dlaczego chcesz się dalej i na siłę kompromitować?
Na, mam nadzieję koniec, odsyłam Cię jeszcze do moim zdaniem ułomnej ale jednak obowiązującej Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej.
http://www.sejm.gov.pl/prawo/konst/polski/kon1.htm
 
M 444

metallica

Użytkownik
Czy rozumiesz, że odesłałem Cię do dwudziestopierwszowiecznego słownika języka polskiego PWN a nie do zamierzchłych czasów?
Wiesz co to odmiana przez przypadki i oboczność?
Ty używasz nazwy potocznej, a ja użyłem nazwy podniosłej, oficjalnej.
Dlaczego chcesz się dalej i na siłę kompromitować?
Na, mam nadzieje koniec, odsyłam Cię jeszcze do moim zdaniem ułomnej ale jednak obowiązującej Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej.
http://www.sejm.gov.pl/prawo/konst/polski/kon1.htm
Nie ma Rzeczypospolitej Polskiej.
Jest Rzeczpospolita Polska.
Dlaczego chcesz udowadniać, że nie wiesz w jakim kraju żyjesz.
 
L 124

lemko

Użytkownik
W sumie mogę: są zapytania o ten bubel co chce PiS wprowadzić dla swoich korzyści i dla korzyści STS-u. (z Kukiz&#39;15 i z Nowoczesnej) ????
 
L 124

lemko

Użytkownik
Do Ministra Finansów, do Ministra Sportu i Turystyki, do Ministra Zdrowia (jeden link na ten temat już dzisiaj wklejałem). &quot;Zapytania poselskie&quot; albo &quot;interpelacje poselskie&quot;: mówi ci to coś?
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Nie ma Rzeczypospolitej Polskiej.
Jest Rzeczpospolita Polska.
Dlaczego chcesz udowadniać, że nie wiesz w jakim krajy żyjesz.
Przypatrz się mojej wypowiedzi raz jeszcze, zanim się wypowiesz.
Czy widzisz to?
To już nie tylko PiS ale Rząd Rzeczypospolitej Polskiej stanie się wtedy kimś w rodzaju sutenera
Nawiasem mówiąc, konstytucyjnie jest Rada Ministrów (potocznie: Rząd), ale jest to Rada Ministrów Rzeczypospolitej Polskiej.
Istnieje również instytucja Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.
Sejm i Senat również, a jakże, Rzeczypospolitej Polskiej.
Wykłócaj się może z Konstytucją na te tematy, metallica. W tej konkretnej rozmowie ze mną tylko się pogrążasz.
 
M 444

metallica

Użytkownik
Do Ministra Finansów, do Ministra Sportu i Turystyki, do Ministra Zdrowia (jeden link na ten temat już dzisiaj wklejałem). &quot;Zapytania poselskie&quot;: mówi ci to coś?
No i? Wszyscy zainteresowani o tym wiedzą więc?
Zaczepiłeś mnie i @bukowina
Im bardziej się czepiają, tym gorzej dla nich i możemy przez to wywnioskować, że nie wszystko idzie po ich myśli z ustawą hazardową
O co Ci chodzi? Nie umiesz się wypowiedzieć tak po prostu?
 
B 50

bukowina

Użytkownik
Przypatrz się mojej wypowiedzi raz jeszcze, zanim się wypowiesz.

Czy widzisz to?



Nawiasem mówiąc, konstytucyjnie jest Rada Ministrów (potocznie: Rząd), ale jest to Rada Ministrów Rzeczypospolitej Polskiej.

Istnieje również instytucja Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.
Sejm i Senat również, a jakże, Rzeczypospolitej Polskiej.

Wykłócaj się może z Konstytucją na te tematy, metallica. W tej konkretnej rozmowie ze mną tylko się pogrążasz.
Takiego pogrążonego jak Ty to na forum nie ma nikogo.
 
L 124

lemko

Użytkownik
@metallica
Niestety udała Ci się da zarzutka, aby odbiec od meritum. (trzeba coś zrobić, aby ten smród po tym projekcie się rozpłynął, nie?)
Uważam, że większość graczy, których będzie dotyczyła nowa ustawa hazardowa nie interesuje się interpelacjami poselskimi (dobrze, że jest strona E-PLAY.eu ???? ).
Niestety już dzisiaj nie będę odpisywał, bo idę oglądać mecz ????
Miło było.
 
M 444

metallica

Użytkownik
Przypatrz się mojej wypowiedzi raz jeszcze, zanim się wypowiesz.
Czy widzisz to?

Nawiasem mówiąc, konstytucyjnie jest Rada Ministrów (potocznie: Rząd), ale jest to Rada Ministrów Rzeczypospolitej Polskiej.
Istnieje również instytucja Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.
Sejm i Senat również, a jakże, Rzeczypospolitej Polskiej.
Wykłócaj się może z Konstytucją na te tematy, metallica. W tej konkretnej rozmowie ze mną tylko się pogrążasz.
Piszemy: Poseł Rzeczpospolitej czy Poseł Rzeczypospolitej? Słowo Rzeczpospolita można odmieniać dwojako, zmieniając końcówki tylko w drugim jego członie (Rzeczpospolitej, Rzeczpospolitą) lub w obu członach jednocześnie (Rzeczypospolitej, Rzecząpospolitą). Drugi sposób odmiany jest nacechowany starannością i wydaje się bardziej uroczysty. Może być zatem poseł Rzeczpospolitej i poseł Rzeczypospolitej, ale ta druga forma jest stosowniejsza w oficjalnej sytuacji, np. w uroczystej przemowie.
A Twoja przemowa, no wybacz, uroczysta nie była. Teraz rozumiesz?
Źródło
http://sjp.pwn.pl/poradnia/haslo/b-Rzeczpospolita-b;1231.html
 
M 444

metallica

Użytkownik
@metallica
Niestety udała Ci się da zarzutka, aby odbiec od meritum. (trzeba coś zrobić, aby ten smród po tym projekcie się rozpłynął, nie?)
Uważam, że większość graczy, których będzie dotyczyła nowa ustawa hazardowa nie interesuje się interpelacjami poselskimi (dobrze, że jest strona E-PLAY.eu ???? ).
lemko, zaczepiłeś mnie, więc wypowiwdaj się wprost, a ja w dalszym ciągu naszej dyskusji nie wiem o co Tobie chodzi.
 
L 124

lemko

Użytkownik
To trudno.
Ten co ogląda Zagłębie - Slavia może pooglądać na koszulkach Slavii Sofia reklamy bet365 (całorocznego) ????
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
[...]
A Twoja przemowa, no wybacz, uroczysta nie była. Teraz rozumiesz?
[...] l
metallica,
naprawdę, załamuję ręce nad Tobą ????

Zarzucasz mi, że nie wiem jak brzmi nazwa oficjalna naszego państwa. Podałem Ci na jak na tacy link do Konstytucji RP. Jest tam zawarta nazwa naszego państwa, którą i ja się posługuję. W jak najbardziej oficjalnych bo forumowych dyskusjach.

Powiedziałbym, że to co próbujesz tutaj wykazać, to kolokwialnie mówiąc, &quot;przyprawianie d ... ie uszów&quot;. Nie wiem po co to robisz i nawet mnie to nie obchodzi.
----
Mam nadzieję, że dyskusja o ustawie hazardowej trwać będzie nadal.
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Nie ma Rzeczypospolitej Polskiej.
Jest Rzeczpospolita Polska.
Dlaczego chcesz udowadniać, że nie wiesz w jakim kraju żyjesz.
Ale ty jesteś ułomny, naskoczyłeś na gościa, który na temat prawa wie kilka razy więcej od ciebie i przeciągasz bezsensowną dyskusję - w której co najlepsze nie masz racji - o jedną literę, tylko po to żeby okazać się mądrzejszy od Yar000. Zacznij rozmawiać na temat dzieciaku.

Yar000: jak widzisz szansę na notyfikację tego bubka przez KE?
 
M 444

metallica

Użytkownik
Ale ty jesteś ułomny, naskoczyłeś na gościa, który na temat prawa wie kilka razy więcej od ciebie i przeciągasz bezsensowną dyskusję - w której co najlepsze nie masz racji - o jedną literę, tylko po to żeby okazać się mądrzejszy od Yar000. Zacznij rozmawiać na temat dzieciaku.

Yar000: jak widzisz szansę na notyfikację tego bubka przez KE?
Jak na razie, to ty naskakujesz na mnie. Z Yar000 zgredzie, to była dyskusja. A jak tego nie rozumiesz, to się nie odzywaj.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom