>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Dyskusja? Na temat jednej literki w nazwie państwa? Z taką dyskusją to idź sobie na forum literackie a nazwa tego tematu to Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2
@down: no w tej sprawie jest to decydujące ????
jaki miałeś nick przed 20.04.2016?
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
M 444

metallica

Użytkownik
Może jak kiedyś dorośniesz, to zrozumiesz, że i przecinek też jest ważny.
I żebyś nie zrobił głupiej miny to ci wyjaśnię. Afera Rywina.
nazwa tego tematu to Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2
Jak najbardziej, tylko co z Wami za dyskusja, jak każdy który tu coś napisze o kłopotach z UC jest przez Was glanowany. I to jest dyskusja wg ciebie? Zaczęliście od plusgsm. Facet, o którym głośno było w całym kraju, a Wy? Zero szacunku i &quot;glanowanie&quot;. A już nie daj Boże jak ktoś wypowie swoje zdanie. Zaraz go &quot;mędrcy&quot; zjedzą. Tak wygląda dyskusja na tym forum, więc jak miałeś okazję wysłuchać dyskusji dorosłych, to nie narzekaj. Jak coś się wydarzy w temacie, to będzie na tym forum udostępnione. Tylko po co wklejać, tak jak lemko tysiące linków w sumie o tym samym?
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
[...]
Yar000: jak widzisz szansę na notyfikację tego bubka przez KE?
zksstal,
zastanawiające, iż rządzący podkreślają, że projekt ustawy od razu prześlą do Komisji Europejskiej (notyfikacja = to po prostu zawiadomienie), od razu po przyjęciu projektu tej ustawy przez Rząd.
Zastanawiam się, czy Artur Górczyński nie ma racji pisząc to, co przywoływaliśmy tutaj w wątku wielokrotnie, czyli o możliwym gotowcu otrzymanym z Brukseli:
https://www.facebook.com/artur.r.gorczynski/posts/1175578085840062
Rządzący poprawią (czytaj: dokręcą śrubę) bubla Platformy, dodając swoje możliwie jak najdalej idące propozycje restrykcyjne. Następnie Komisja Europejska wytknie wiele błędów, wskaże możliwe rozwiązania, a to co z projektu ustawy pozostanie po uwagach Komisji Europejskiej i będzie przez nią do przełknięcia, to także pozostanie w projekcie rządowym ustawy.
I dopiero wtedy, ustawa zostanie przedstawiona w Sejmie.
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Yar000: czytałem tą rozprawę Górczyńskiego i uważam że jego teoria jest mocno naciągana. Jednak zgadzam się z nim co do tego, że PiS nie wie jak się za tą ustawę zabrać, bo plotą bzdury jedna za drugą, najpierw mówiąc że nie chcą reklamy i nawet kosztem mniejszych wpływów budżetowych, chcą aby społeczeństwo odciągnęło się od hazardu (oczywiście tego zagranicznego, bo grając w sts się nie uzależnisz) a potem chcą zrobić ten wykaz stron legalnych bukmacherów, czy jakoś tak, które samo w sobie jest reklamą hazardu.
Jak najbardziej, tylko co z Wami za dyskusja, jak każdy który tu coś napisze o kłopotach z UC jest przez Was glanowany. I to jest dyskusja wg ciebie? Zaczęliście od plusgsm. Facet, o którym głośno było w całym kraju, a Wy? Zero szacunku i &quot;glanowanie&quot;. A już nie daj Boże jak ktoś wypowie swoje zdanie. Zaraz go &quot;mędrcy&quot; zjedzą. Tak wygląda dyskusja na tym forum, więc jak miałeś okazję wysłuchać dyskusji dorosłych, to nie narzekaj. Jak coś się wydarzy w temacie, to będzie na tym forum udostępnione. Tylko po co wklejać, tak jak lemko tysiące linków w sumie o tym samym?
Mistrzu, glanuję tylko osobników, którzy się zarejestrują za forum i napiszą: dostałem 30k grzywny - niczym tego wpisu nie popierając. Jeśli ktoś wklei screena wyroku/pisma, można dyskutować. Kto cisnął plusgsm? Przecież gość powklejał co trzeba i wtedy dyskusja wyglądała jak trzeba, bo ten user miał wielkie doświadczenie i widać było nie nie jest pierwszym lepszym łebkiem.
Zrozum, że to forum jest otwarte, każdy się może zarejestrować i pisać bzdury niczym tego nie podpierając, dlatego trzeba weryfikować niektóre sytuacje.
 
bukmacherd 537

bukmacherd

Użytkownik
Oglądałem właśnie Gowina w superstacji i z tego co mówi to dyskusje wciąż trwają co do jak to nazywa miękkiego hazardu czyli buki + poker. Powiedział że mają spór jeżeli chodzi włąsnie o ,, miękki hazard&quot;. Jeszcze nie wszystko stracone , zdaje sie że Gowin jest mocno zdeterminowany aby wprowadzono jego pomysły. Zobaczymy jak to będzie
 
bukmacherd 537

bukmacherd

Użytkownik
Jaki to był program i czy można go gdzieś obejrzeć w necie?
Program sie nazywa ,, Więc jak ? &quot;
Nie wiem czy można go obejrzec na necie ale o hazardowej mówili może 5 min i w skrócie to jest to co opisałem. Nic konkretnego ale napewno nie jest tak że sprawa jest już przegrana a Gowin mocno naciska .
 
A 294

art300

Użytkownik
Zastanawiam się, czy Artur Górczyński nie ma racji pisząc to, co przywoływaliśmy tutaj w wątku wielokrotnie, czyli o możliwym gotowcu otrzymanym z Brukseli
Jeżeli liczą na gotowca albo nawet tylko na &quot;szczegółowe&quot; poprawki, to nie zdążą do 1 stycznia:
Państwo, które jest autorem projektu jest zobowiązane do uwzględnienia otrzymanego komentarza w toku dalszych prac legislacyjnych. Natomiast otrzymanie szczegółowej uwagi powoduje poważne konsekwencje. Przede wszystkim okres wstrzymania procedury legislacyjnej zostaje wydłużony o kolejne trzy miesiące (w takim
przypadku łączny okres standstill wynosi sześć miesięcy) .

krmc.mc.gov.pl/download/50/6851/Infoosystemienotyfik20120806.pdf
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
M 444

metallica

Użytkownik
Program sie nazywa ,, Więc jak ? &quot;
Nie wiem czy można go obejrzec na necie ale o hazardowej mówili może 5 min i w skrócie to jest to co opisałem. Nic konkretnego ale napewno nie jest tak że sprawa jest już przegrana a Gowin mocno naciska .
Dla mnie to będzie taki &quot;wyznacznik&quot; jak silną pozycję ma w rządzie. Oby miał silną. ????
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
=zksstal;6049045]Yar000: czytałem tą rozprawę Górczyńskiego i uważam że jego teoria jest mocno naciągana. [...]
zksstal,
no właśnie też tak patrzyłem na rewelacje :grin: Górczyńskiego.
Jednak, kiedy sobie przypomnę, gdy ktoś z kręgu naprawdę osób, dużowiedzących z otoczenia Gowina o ustawie, przekonywał mnie, że Gowin jako Wiceminister ma pozycję bardzo mocną, inaczej niż się powszechnie sądzi a gdyby dodać do tego tajemniczą ostatnio na twitterze pozę tegoż Wiceministra to się nie dziwię, że Górczyński wysnuł taką hipotezę. Gdzieś, w którymś momencie Rząd musi odpuścić. Poważnie odpuścić a nie tylko w zakresie zmiany nazwy jakiegoś rejestru. Zbyt wiele poważnych nacisków. Wewnętrznych (Gowinowcy) i niebawem zewnętrznych (Komisja Europejska). Z pozostałymi się (albo, już) nie liczą.
Może po notyfikowaniu, nie tylko uwzględnią (to akurat pewnie zrobią) opinię KE ale i wniosą poprawki wprost z projektu ustawy Gowina?
---
Oglądałem właśnie Gowina w superstacji [...] Jeszcze nie wszystko stracone , zdaje sie że Gowin jest mocno zdeterminowany aby wprowadzono jego pomysły. Zobaczymy jak to będzie
Edit:
właśnie.
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
Ja mam takie pytanie.. czy ktośz Was orientuje sie czy w jakimś innym państwie Uni EUropejskiej doszło do takiego radykalnego ograniczenia rynku hazardowego ( poker + bukmacherka) jak to planują zrobic u nas?? Po prostu nie wierze że to sie dzieje .. jak żyć w takim zaściankowym ograniczonym mentalnie kraju?
 
K 1

krzysiek-l

Użytkownik
Niestety wiekszosc firm bedzie sie wycofywac z polski i sa juz takie co sie wycofały. Trudno ludzie bede grali w sts itd ale sam nie wiem co bede robic jak PokerStars sie wycofa a jestem pewny ze politycy to spierdola
 
B 482

bmoran

Użytkownik
Jak niedawno bylem na wczasach na wyspach kanaryjskich (czyli nalezacych do Hiszpanii) jak chcialem sie zalogowac na expekt i betclic (rowniez wpisujac betclic.pl) wyskakiwala strona z informacja ze wg. prawa nie mozna wyswietlic strony.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
bmoran&gt;&gt; obecnie w Hiszpanii gracze są pod lupą urzędników, wobec konieczności rejestrowania się w firmach mających oficjalną licencję rządu i tam płacących podatki.Te firmy musiały założyć spółki-córki z netową domeną .es i do rejestracji graczy ( tylko obywatele Hiszpanii i rezydenci ) niezbędne jest przedstawienie karty zdrowia.
Dochody z gry w necie muszą być zgłaszane w zeznaniach podatkowych i od nich płaci się podatki.
.........
http://forum.bukmacherskie.com/f98/e-hazard-w-hiszpanii-115505.html
http://forum.bukmacherskie.com/f98/jak-grac-bedac-w-hiszpanii-119438.html
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom