>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
G 83

geo5

Użytkownik
G woli ścisłości : państwowy dług w przeliczeniu na obywatela wynosi : 38 351 pln, dane z dnia 6.05.2016.
 
D 50

doradcapr

Użytkownik
Zaglądałem też na stronę TSUE w sprawie którą mieli dziś podjąć. Numer sprawy C-303/15 ale niestety brak tam jakich kolwiek danych, w jednym miejscu pisze ze sprawa &quot; w toku &quot; a w innych miejscach że &quot; brak informacji&quot; i że dziś miał być podjęty ten temat. Trzeba by kogoś kto jest znawcą tej strony o co tam chodzi.
Rozprawa się odbyła, wyrok nie zapadł. Na wokandzie nadal brak jest informacji nt. daty rozstrzygnięcia tej sprawy, także jeszcze sobie poczekamy na stanowisko euro-biurokratów. Dopiero potem orzeczenie polskiego Sądu Najwyższego. Do tego czasu niezawiśli polscy sędziowie muszą sobie radzić w obecnym stanie prawnym &quot;bez wytycznych z góry&quot; ????
 
A 294

art300

Użytkownik
G woli ścisłości : państwowy dług w przeliczeniu na obywatela wynosi : 38 351 pln, dane z dnia 6.05.2016.
Tylko w styczniu i lutym deficyt budżetowy wyniósł 28 mld zł.
Dla porównania w 2010 roku, czyli roku największego deficytu budżetowego Tuska, za cały rok było to 70 mld zł.

W ten sposób szybko dobiją do konstytucyjnych progów ostrożnościowych.
Dlatego chcą zmienić konstytucję ;)

A Wielka Brytania wprowadziła ustawę o zakazie deficytu budżetowego w ogóle...
=======================

W zeszłym tygodniu Gowin mówił, że do końca tego tygodnia pojawią się oficjalne propozycje zmian w ustawie hazardowej.
Mamy piątek i nic nie zauważyłem, z inicjatywy rządowej przynajmniej...
 
C 29

czopekkk

Użytkownik
Rozprawa się odbyła, wyrok nie zapadł. Na wokandzie nadal brak jest informacji nt. daty rozstrzygnięcia tej sprawy, także jeszcze sobie poczekamy na stanowisko euro-biurokratów. Dopiero potem orzeczenie polskiego Sądu Najwyższego. Do tego czasu niezawiśli polscy sędziowie muszą sobie radzić w obecnym stanie prawnym &quot;bez wytycznych z góry&quot; ????
cytuje ,,Jak dowiadujemy się z komunikatu Rzecznik Generalny został zobowiązany do zajęcia w sprawie C-303/15 stanowiska w terminie do 30 czerwca 2016 roku. W związku z tym wyroku Trybunału możemy się spodziewać dopiero po tym terminie,,

ponizej link
http://e-play.pl/?option=com_k2&amp;amp;view=item&amp;amp;id=5905:komunikat-dotyczacy-posiedzenia-trybunalu-sprawiedliwosci-ue
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
D 152

damian0012

Użytkownik
ale z ciebie cipak...
nie wysypali sie ani sie nie zesrali.... dane wyciekly przy innym sledztweie walkowane bylo to mln razy
 
G 83

geo5

Użytkownik
do @cipalo : nie ośmieszaj się do reszty brakiem wiedzy na ten temat , sianie fermentu jest tu zbędne.
 
B 50

bukowina

Użytkownik
Tylko w styczniu i lutym deficyt budżetowy wyniósł 28 mld zł.
Dla porównania w 2010 roku, czyli roku największego deficytu budżetowego Tuska, za cały rok było to 70 mld

No tak, a sprawdziłeś jaki był dedicyt w styczniu i lutym w 2010 r.? A obecne 28 mld (nie sprawdzałem, ale zaufam Twoim danym) nie znaczy nic, jeżeli taka prognoza była na dwa miesiące. I to nie znaczy, że na koniec roku będzie 168 mld zł., bo chyba do tego zmierzałeś? A to zwykła manipulacja no nie?
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
A 294

art300

Użytkownik
A obecne 28 mld (nie sprawdzałem, ale zaufam Twoim danym) nie znaczy nic, jeżeli taka prognoza była na dwa miesiące.
I to Twój błąd, bo sprawdzać trzeba. Ja też popełniłem ten sam błąd, nie sprawdziłem i cytowałem kogoś innego.

Po sprawdzeniu okazuje się, że to nie deficyt budżetowy, a wzrost długu o 23,5 mld w styczniu i lutym. Deficyt do końca lutego wyniósł nieco ponad 5% zaplanowanego na cały rok i wyniósł ponad 3 mld zł.

Powstaje zatem pytanie, skąd się wzięła różnica. Gdzie w tej naszej kreatywnej księgowości &quot;ukryty&quot; jest wzrost długu, który jednocześnie nie jest pożyczką na pokrycie deficytu. Możliwości jest wiele.

Tak czy owak, dług rośnie szybciej, niż za rekordowych czasów Tuska. Który trzeba będzie spłacić.

Manipulacja? Nieintencjonalna. Intencją jest zwrócenie uwagi na &quot;cały obraz&quot; sytuacji.
Nie ma darmowych lunchów!

Pozdr.
 
B 50

bukowina

Użytkownik
Za mało czasu minęło, aby wyciągać zbyt wczesne i pochopne wnioski, nie mając kompletnych danych i bazując na suchych cyferkach. Jak napisałeś, możliwości jest wiele i ...nie koniecznie idących w złą stronę. Jedną z opcji mogą być ( a wręcz napewno znaczna część długu ) rosnące odsetki od zadłużenia her Tuska i jego nadwornych błaznòw dla których, jak sami mówili, POLSKA, to ch.j dupa i kamieni kupa.
Pzdr.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
tommy83 298

tommy83

Użytkownik
Za mało czasu minęło, aby wyciągać zbyt wczesne i pochopne wnioski, nie mając kompletnych danych i bazując na suchych cyferkach. Jak napisałeś, możliwości jest wiele i ...nie koniecznie idących w złą stronę. Jedną z opcji mogą być ( a wręcz napewno znaczna część długu ) rosnące odsetki od zadłużenia her Tuska i jego nadwornych błaznòw dla których, jak sami mówili, POLSKA, to ch.j dupa i kamieni kupa.
Pzdr.
obecna partia rzadzaca od poczatku swojej kadencji juz 4 razy sprzedawala obligacje (czytaj zaciagala pozyczke) od ktorych tez bedzie trzeba splacac odsetki ;)
 
M 444

metallica

Użytkownik
No skoro dalej w tym temacie, to: Obligacje sprzedają wszystkie rządy i będą sprzedawać, a jak obligacje się sprzedają to znaczy, że inwestorzy mają zaufanie do kraju, więc to wszystko w Polsce nie wygląda tak, jak podają zachodnie media i &quot;nasi&quot; frustraci z KOD - nagle oderwani od koryta. Jak widać zachodni kapitał z naszego kraju nie ucieka. Rentowność naszych obligacji jest na poziomie 2 - 2,5% w zależności od terminu wykupu. Termin wykupu nie znaczy, że trzeba wyłożyć całą kwotę na odkupienie, bo zwykle 70-80 % obligacji jest rolowane, tzn. za te do wykupienia, nabywane są nowe. I dla nie znających tematu - To nie jest żadna piramida finansowa, to w prostych słowach, przedłużenie lokaty, której termin się skończył. Kolejna sprawa, jak pisałem rentowność jest na poziomie 2-2,5%. Link http://www.obligacjeskarbowe.pl/?gclid=CMej2dfpzswCFasMcwodIEIIoQ
a to jest o wiele mniej niż zaciągane pożyczki przez, jak napisał bukowina, her Tuska w Europejskich czyt. niemieckich bankach komercyjnych, za które trzeba płacić 7-8%. A z rentowności naszych obligacji jeszcze wróci do budżetu 19% w formie podatku od zysków kapitałowych. Taka mała różnica, prawda? Przez osiem lat rządzenia poprzedniej ekipy otrzymaliśmy z Unii MILIARDY euro różnego rodzaju dofinansowań. Przy mądrym zarządzaniu, dbałości o kraj i ludzi przede wszystkim, to Polska powinna wykonać potężny skok cywilizacyjny, jak swego czasu &quot;azjatyckie tygrysy&quot;. A my co mieliśmy? P R O P A G A N D Ę. Wspomnę tylko najdroższe na świecie autostrady?, ha ha niedokończone, które już są remontowane, upadek wielu polskich firm, które powinny kwitnąć przy takich kontraktach, czy chociażby jako JEDYNI NA ŚWIECIE potrafili stracić na koncercie Madonny i jeszcze dopłacić 6 mln. To tylko kropla w morzu. Można by pisać o tym &quot;fajnym&quot; poprzednim rządzie w nieskończoność, a miliardów nie ma. Ciekawe gdzie się podziały? Więc teraz jak czytam, czy patrzę na OBROŃCÓW DEMOKRACJI, to śmieję się do łez. Sami ją zdeptali wiedząc, że przegrają wybory niekonstytucyjnie wybrali nowych sędziów.
Tak jak powiedział &quot;fajny&quot; &quot;demokratyczny&quot; pewien dziennikarz - Myślicie, że naród jest głupi? Mylicie się, naród jest głupszy niż wam się wydaje.
I na koniec, dla mnie DEMOKRACJA to dziwka - każdy rząd ją pier..li.
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
B 50

bukowina

Użytkownik
tommy83 - na pożyczkach, cały świat stoi. Trzeba tylko umieć pożyczać z głową. Czasem, żeby coś zbudować, trzeba się zapożyczyć. Ważne jest, aby z tego zapożyczania i budowania kożyści odczuli wszyscy, a nie tylko wybrani. ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
G 30

gggfff

Użytkownik
U mnie sprawa zaczęła się w grudniu 2015 - wezwanie jako podejrzanego. Oczywiście odmówiłem odpowiedzi na pytania i nie przyznałem się do winy. I dzisiaj ku mojemu zdziwieniu przyszło pismo z UC zatwierdzone przez prokuratora o umorzeniu dochodzenia.
Powód &quot;z uwagi na brak danych dostatecznie uzasadniających podejrzenie popełnienia przestępstwa&quot;. Ja już byłem przygotowany na sprawę w sądzie a tu taka niespodzianka.
Dziękuje bardzo forumowiczom bo to dzięki ich wpisom wiedziałem żeby nie przyznawać się do winy i co mówić w UC. (oczywiście byłem niewinny).
 
B 50

bukowina

Użytkownik
Post nr.6985 napisany przez metallica wczoraj, to taka pigułka, ale jak trafna, tego, co dzisiaj możemy usłyszeć w sejmie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
marchi 9

marchi

Użytkownik
Witam
Panowie jestem zainteresowany sprawą, przeczytałem z zaciekawieniem ostatnich 10 stron. Ale 350 nie sposób. Pytanie zasadnicze - czy na dzień dzisiejszy można bezpiecznie grać i wypłacać od zagranicznych buków (powiedzmy do 5000 zł miesięcznie); pytanie drugie czy można jakoś sobie z tym poradzić, żeby się w ogóle nie martwić?; pytanie trzecie - czy legalne buki internetowe są jakąś alternatywą (nie wiem, bo nigdy nie próbowałem).

Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 444

metallica

Użytkownik
1. Na dzień dzisiejszy, teoretycznie to jest nielegalne :grin:
2. Zawsze istnieje jakieś ryzyko
3. W pewnym sensie tak, chociaż wygrane dużo mniejsze - 12% podatek
obrotowy + 10% od wygranych powyżej 2280 zł.
Powodzenia ;)

Jeśli Ci pomogło kliknij &quot;dzięki&quot;
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom