>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
M 444

metallica

Użytkownik
Czy jak zrobię wypłatę z BaH do banku w ipko nie przekraczając 100zł skarbówka sie doczepi?
Ty tak na poważnie? Xuz, wyluzuj, ale zadałeś źle sformułowane pytanie i trudno na nie odpowiedzieć. A tak na poważnie, to przelewy na mniej niż 100 zł. jeżeli nie idą w tysiące sztuk i na dodatek w krótkim czasie, to chyba nikogo nie interesują. Teraz wytłumacz, co miałeś na myśli pytając o skarbówkę?
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
C 445

cristovao

Użytkownik
Panowie, jak PiS stoi z nowelizacją tego bubla, wiadomo już coś o terminach? Wiadomo, walec PiS nie bierze jeńców więc pewnie będzie szybko i sprawnie (a jak napisane prawo to już inna sprawa).
Na czym konkretnie stoimy, co Nas czeka (graczy) w najbliższych miesiącach? Jakieś daty, zmiany?
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/blokowanie-stron-ustawa-antyterrorystyczna,18,0,2068242.html
Takie cos znalazlem niby chodzi o ustawe antyterrorystyczna ale jak znajdzie sie ktos nadgorliwy z UC to tez moze i buki poblokowac...Chyba ze zmienia ta ustawe.....CHYBA...
Na razie odbywa się słowna przepychanka kto ma blokować i dlaczego Bukmacherów, wydaje mi się że jeszcze to się przeciągnie do końca roku. Teraz mistrzostwa powoli idą najwazniejszy okres dla każdej branży raczej nikt nie będzie teraz decydował o czymś takim ???? .
 
niznekamsk 481

niznekamsk

Użytkownik
Panowie, jak PiS stoi z nowelizacją tego bubla, wiadomo już coś o terminach? Wiadomo, walec PiS nie bierze jeńców więc pewnie będzie szybko i sprawnie (a jak napisane prawo to już inna sprawa).

Na czym konkretnie stoimy, co Nas czeka (graczy) w najbliższych miesiącach? Jakieś daty, zmiany?
Moim zdaniem zajmą się po tym po wydarzeniach które mają być na przełomie czerwiec/lipiec tj szczyt NATO i ŚDM. Teraz będą głównie zajmowali się ustawą antyterrorystyczną więc raczej nie będą się zajmować niczym innym.
Możliwe że prace będą trwały w podgrupach, grupach czy jak to tam się zwie.

Stawiam że wrzesień/październik się tym na poważnie zajmą.
 
M 7

madziamk

Użytkownik
Jak ktoś chce niedługo podzielę się z wami moją taktyką uzgodnioną z mecenasem na wypadek gdyby UC wraz z Prokuratorem oraz Sądem byłyby dla was nieprzychylne, może to komuś pomoże, przynajmniej tym którzy byli w podobnej sytuacji do mojej. W dowodach, myślę, że wszystkich spraw, jest kilka wątków, które można wykorzystać na swoją korzyść i nie liczę tu oczywistych elementów takich jak to przelew nie równa się uczestnictwo.
Witam! pszemekg czy mógłbyś mi wysłać skan umorzenia dochodzenia orz podzielić się taktyką jaką obraliście z adwokatem w sprawie. Bardzo byś mi pomógł.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
M 0

matrix24

Użytkownik
Czy jest możliwe, że zadzwoniono do mnie z promocją od jednego z buków, dokładniej Betsson ? kierunkowy z Warszawy, chcieli dodać jakiś bonus na konto i pytali czemu od dłuższego czasu nie korzystam z ich strony
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Jest możliwe. Skoro buki dzwonią w dniu urodzin i dają niekiedy bonusy, to mogą też dzwonić i proponować bonusy powrotne.
 
betxp 230

betxp

Użytkownik
Nowelizacja tak jak ktoś wcześniej pisał w rządzie znajdzie się za tydzień (początek maja). I jest w fazie końcowej. W sejmie ma być ogłoszona również w maju. Z tego co wiem. Przeważył model duński. Teraz pytanie numer jeden brzmi, jakie opodatkowanie od zysku postanowi nowy rząd. Od tego zależy ile firm wejdzie na rynek Polski. W Danii wszedł np. Betfair na rynek. Niestety Pinnacle ze względu na małe marże zrezygnował ze świadczenia usług dla Duńczyków, ale dopiero po pewnym czasie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
M 444

metallica

Użytkownik
Oj tam, oj tam, jak zwał tak zwał. Nie czepiajmy się słówek. Nie ważne jak to nazwią - nowelizacja, nowa ustawa - ważne, żeby coś się zmieniło. I oby na lepsze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
P 69

przemek866

Użytkownik
No i u mnie koniec. UC nie wystąpił z wnioskiem o apelację, zadzwonili do mojego adwokata że nie będą dalej tego ciągnąć bo nie ma to większego sensu. Tak że wyrok się uprawomocnił i jest umorzenie. Teraz czekam na zwrot kosztów za adwokata.
W tym miejscu chciałbym podziękować wszystkim forumowiczom którzy pomogli mi przez ostatni rok czasu !!!! Niech moc będzie z wami !
WALIĆ KAPICĘ !!!!!!!
Pozdrawiam !
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
R 30

raffc

Użytkownik
No i u mnie koniec. UC nie wystąpił z wnioskiem o apelację, zadzwonili do mojego adwokata że nie będą dalej tego ciągnąć bo nie ma to większego sensu. Tak że wyrok się uprawomocnił i jest umorzenie. Teraz czekam na zwrot kosztów za adwokata.

W tym miejscu chciałbym podziękować wszystkim forumowiczom którzy pomogli mi przez ostatni rok czasu !!!! Niech moc będzie z wami !
WALIĆ KAPICĘ !!!!!!!
Pozdrawiam !
SUPER! Daj znać jaką kwotę zwrotu przyznają.
 
B 21

bielsko

Użytkownik
No i u mnie koniec. UC nie wystąpił z wnioskiem o apelację, zadzwonili do mojego adwokata że nie będą dalej tego ciągnąć bo nie ma to większego sensu. Tak że wyrok się uprawomocnił i jest umorzenie. Teraz czekam na zwrot kosztów za adwokata.

W tym miejscu chciałbym podziękować wszystkim forumowiczom którzy pomogli mi przez ostatni rok czasu !!!! Niech moc będzie z wami !
WALIĆ KAPICĘ !!!!!!!
Pozdrawiam !
Gratulacje !!!! U mnie zasrańcy się odwołali i czekam na apelacyjny. Paranoja ale jebać ich :)
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Z tego co wiem. Przeważył model duński
O co chodzi w tzw. modelu duńskim?
http://e-playbet.com/o-co-chodzi-w-tzw-modelu-dunskim/
...........
Ustawę hazardową kilka lat temu złagodziła Dania. Teraz firmy bukmacherskie płacą tam 20 proc. podatku od przychodu brutto. W 5,5-milionowym kraju zarejestrowanych jest ponad 40 operatorów, którzy w 2015 r. oddali do budżetu państwa ok. 470 mln koron - o 170 mln więcej niż przed wprowadzeniem ustawy. Zmiana przełożyła się na sport - liga piłkarska ma sponsora tytularnego (bet25), który wspiera też Brondby, a FC Midtjylland i FC Kopenhaga podpisały umowę z Unibetem, reprezentację Danii wspiera Tipico.
http://www.sport.pl/pilka/1,65039,19513336,ustawa-hazardowa-nadchodzi-nowelizacja-miliony-trafia-do.html
...........
Model duński to także i blokowanie Internetu - o czym można poczytać w tym artykule sprzed 2 lat ale o aktualnej treści:
Najskuteczniejszym rozwiązaniem jest blokowanie adresów IP stron internetowych nielegalnych operatorów, co uniemożliwia działanie niezgodne z założeniami ustawodawcy i jednocześnie jest zachętą do rejestrowania działalności oraz odprowadzania podatków w kraju, w którym oferowane są zakłady wzajemne.
http://www.podatnik.info/publikacje/jak_dania_wygrala_z_nielegalnym_hazardem,moja_firma,optymalizacja_podatkowa,3340f1
 
P 57

pszemekg

Użytkownik
Witam! pszemekg czy mógłbyś mi wysłać skan umorzenia dochodzenia orz podzielić się taktyką jaką obraliście z adwokatem w sprawie. Bardzo byś mi pomógł.
Sorki, że dopiero teraz ale z racji obowiązków nie zaglądam tu codziennie.
Skan prześlę jutro wieczorkiem (wtedy będę dysponował czasem) bo teraz nie chce mi się już skanować. Strategią też się podzielę choć niewiele nowego ona wniesie w stosunku do tego co jest tutaj na forum. Podpowiem co mi doradził adwokat w sprawie.

Jest też coś co UC przedstawia jako &quot;dowód&quot;, który prawdopodobnie tak jak u każdego z was tak jak i u mnie łatwo by było podważyć gdyby doszło do procesu przed sądem. Ja na szczęście nie musiałem nic podważać po prostu się nie przyznałem. Ale za strach i tak zapłaciłem, który ukrył się pod postacią adwokata. Kosztowało mnie to kilka k, no ale miałem wiele do stracenia i na wszelki wypadek potrzebowałem &quot;Messiego&quot; polskiej Temidy aby choć trochę spać spokojnie.

Wiem, że byłem i jestem niewinny i powinienem powiedzieć, że sam bym sobie poradził i szkoda pieniędzy ale człowiek jest tylko człowiekiem i nawet sąd popełnia błędy. A to, że szansa w takiej sytuacji na skazanie jest niewielka to jednak człowiek myśli o tym, że może być tym pierwszym, więc ja wybrałem opcję w nomenklaturze gracza &quot;wygraną z podpórką&quot;
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom