>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
M 444

metallica

Użytkownik
Pytam bo widzę, mnóstwo stron, na których takie banery widnieją i te jakoś działają bez problemów.
Tak, UC może wystąpić z wnioskiem do operatora o zablokowanie strony, a te co widzisz, to albo nie zostały namierzone przez UC, albo działają na zagranicznych serwerach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
D 50

doradcapr

Użytkownik
Ja po wyroku już - warunkowe umorzenie postępowania na okres 1 roku. Sąd uznał, mimo że sie nie przyznałem, że jednak chyba grałem, lecz wziął pod uwagę, że to firma rozpoznawalna, a moje warunki życiowe, materialne, niekaralność dziąłają na moją korzyść - zatem warunkowo umorzył postepowanie - będę występował o uzasadnienie, jak myślicie - odpuścić już? Czy składac apelację?
Złóż wniosek o sporządzenia uzasadnienia na piśmie, to nic nie kosztuje, po zapoznaniu się z jego treścią, Ty lub ew. Twój prawnik oceni czy zasadne jest składanie apelacji od wyroku, ale skoro jednak wyrok tylko warunkowo umarzający postępowanie to raczej trzeba walczyć o uniewinnienie.

Jak widać powyżej, większość spraw na plus, dziś 20 kwietnia - Dzień Sądu ???? w Trybunale Sprawiedliwości pochylą się nad treścią polskiej ustawy hazardowej. Jakby ktoś miał info o treści orzeczenia ETS to wrzucać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
R 30

raffc

Użytkownik
Właśnie napisałem wniosek, jutro to zawiozę ???? i czekamy. Tez wolałbym uniewinnienie, gorzej i tak już chyba nie będzie.
 
Z 14

zygzak84

Użytkownik
Bardzo pokrzepiajace wiadomosci!
Ja dostalem wczoraj pismo - w poniedzialek mam stawic sie na przesluchanie. Jak wielu z Was - na poczatek jako swiadek.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 444

metallica

Użytkownik
Jako świadek nie możesz odmówić zeznań, ale możesz odmówić odpowiedzi na każde pytanie. I tak powinieneś zrobić.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
P 69

przemek866

Użytkownik
Ja nadal czekam na pisemne potwierdzenie z sądu o moim umorzeniu, myślałem że już dziś coś dojdzie ale niestety nie ma... w sumie to nie wiem ile czasu po wyroku wysyłają takie pisemka.
Zaglądałem też na stronę TSUE w sprawie którą mieli dziś podjąć. Numer sprawy C-303/15 ale niestety brak tam jakich kolwiek danych, w jednym miejscu pisze ze sprawa &quot; w toku &quot; a w innych miejscach że &quot; brak informacji&quot; i że dziś miał być podjęty ten temat. Trzeba by kogoś kto jest znawcą tej strony o co tam chodzi.
 
M 444

metallica

Użytkownik
Super! U Ciebie Sąd rozsądnie, a u mnie umorzenie warunkowe wziete z d**y, ale ciesze się, że Ci sie udało ???? gratuluje
Spoko, to tak jakbyś dostał zawiasy. Po roku sprawy nie ma ;) Nawet nie zauważysz jak ten rok minie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
M 444

metallica

Użytkownik
Jestem niewinny ???? - chyba będe walczył dalej,
Masz rację. I ja tak uważam. Hm..., nie jestem prawnikiem, ale wg mnie to sąd też tak uważa. Nie skazał Cię, nie uznał winnym, a z tego co piszesz, to warunkowo umorzył postępowanie na rok. Co to oznacza? Dla mnie to, że jak przez rok UC nie znajdzie nowych dowodów (niby jak i co?) to koniec sprawy. U mnie skończyło się o &quot;jeden stopień&quot; niżej, tzn. UC umorzył postępowanie i nie było rozprawy sądowej. Spróbuj zasięgnąć porady u jakiegoś prawnika, jak interpretować wyrok w Twojej sprawie. Ja uważam, że będzie ok.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
B 50

bukowina

Użytkownik
Ha ha ha, shingper - nie strasz świerzaka.
Ha ha ha, metallica - też jesteś &quot;świerzak&quot;, chociaż po przejściach (UC) i z doświadczeniem. Od dawna czytasz to forum. Podoba mi się Twoje podejście do tematu. Rzeczowo z humorem, konkretnie i na temat.:spoko
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom