>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
K 1

kosmos1987

Użytkownik
tak na podstawie przelewów, sędzia powiedział, że skoro wpłacałem to grałem. nie miałem adwokata, a kara łącznie coś koło 1500zł.
z tego co pamiętam w Twoich wcześniejszych postach to chyba też przyznałeś się do grania
 
shingper 563

shingper

Użytkownik
No właśnie czopekkk przecież przyznałeś się do grania jak pisałeś wcześniej, to pewnie skomplikowało Twoją sprawę.
 
P 0

pump

Użytkownik
Siemanko,ja świeżo po wyroku-UNIEWINNIONY.
Ogólnie w skrócie to sędzina strasznie jechała UC za bezpodstawny wniosek oskarżenia(brak wystarczających dowodów). Była zdziwiona że uzyskali dostęp do mojego konta bankowego(tajemnica bankowa),uważa że jest to nie zgodne z prawem.Ogólnie mówiła o tym że w 95% takie sprawy są umarzane lub uniewinniające bo UC przedstawia śmieszne dowody w sprawie.Żaden zapis w oskarżeniu że korzystało się z dysku w miejscowosci....o IP ..... jest też bez sensu.Jak powiedziała,przelewy można robić teraz wszędzie,dostęp do internetu jest dla każdego i nie ma dowodu na to czy np nie robiłem przelewu w Argentynie.To oni mają dowieść tego że grałeś na terytorium RP.
Powiedziała że jeśli nawet UC wniesie wniosek o uzasadnienie i apelacje to i tak nic tym nie uzyska.
Także powodzenia w walce ze złodziejami ???? ) Nie przyznawać się nie dawać sie! ????
 
C 29

czopekkk

Użytkownik
Oczywiście, że się odwołam. Tak na przesłuchaniu w uc rok temu przyznalem się do grania ale nie w danym okresie w którym przedstawiony był mi zarzut. Urzędnik to sobie dopowiedzial, a ja głupi w stresie podpisałem swoje zeznanie bez dokładnego przeczytania, co w sądzie opowiedziałem. Naprawdę uważam blacha sprawa ale stres robi swoje. Walczę dalej. Pismo z wnioskiem o uzasadnienie wyroku jutro wysyłam wiec pewnie najwcześniej za 3 tygodnie wrzucę skana na forum.
 
C 29

czopekkk

Użytkownik
Chciałem jeszcze dodać jak ktoś obserwuje stronę eplay to tam czasami są udostępniane wyroki graczy którzy się przyznali do grania i były to wyroki uniewinniajace
 
aloen 20

aloen

Użytkownik
Chciałem jeszcze dodać jak ktoś obserwuje stronę eplay to tam czasami są udostępniane wyroki graczy którzy się przyznali do grania i były to wyroki uniewinniajace
Pomimo przyznania się do grania możesz spokojnie się wybronić. Przestępstwo z paragrafu 107&amp;2 można popełnić tylko umyślnie. Nie miałeś pojęcia, że gra jest przestępstwem i tyle.
Nigdzie nie widziałeś kampanii, w której Państwo informowałoby o nielegalności takiej gry, wszędzie reklamy BaH na zawodach sportowych itp., znani ludzi zachęcają do gry. Na stronie Bah Polska nie widnieje na liście krajów, w których nie można korzystać z Bah, pomimo iż są tam kraje z naszych stron Europy.
 
bukmacherd 537

bukmacherd

Użytkownik
Rzeczywiście nie wygląda to za dobrze , jednak Szałamacha to jest gość z głową na karku i on dobrze wie że jedynie zliberalizowanie przepisów przyniesie gigantyczne pieniądze a na 500 + trzeba kase mieć. Jeżeli chodzi o fortune czy sts to nie sadze zeby mieli siłe przebicia , natomiast totalizator sportowy jeżeli bedzie naciskał na MF to może być róznie .
 
P 69

przemek866

Użytkownik
I co z tą komisją co dziś miała być ? ktoś coś wie ? Bo w telewizji ani w internecie nigdzie nie mogę znaleźć informacji na ten temat.
Moja sprawa za 3 dni ???? trzymajcie kciuki. Dam znać co i jak. Oby UC sobie odpuścił i nie bawił się w odwołania.
 
N 0

nie-legalny

Użytkownik
tak na podstawie przelewów, sędzia powiedział, że skoro wpłacałem to grałem. nie miałem adwokata, a kara łącznie coś koło 1500zł.
a do tej kary jest wpis do KRK czy nie ?
to w Siedlcach jest chyba 1:1 bo wcześniej kogoś z tego co pamiętam to skazali mimo że się nie przyznawał ? Oo
 
V 5

vipdavid

Użytkownik
Niech ktoś mi powie czy się mylę czy nie

STS jest w Polsce licencjonowanym bukmacherem więc granie w zakładach na żywo jest w pełni legalne tak ??
 
perek99 20,9K

perek99

Użytkownik
Niech ktoś mi powie czy się mylę czy nie

STS jest w Polsce licencjonowanym bukmacherem więc granie w zakładach na żywo jest w pełni legalne tak ??

STS w Polsce legalny w 100% i możesz sobie przelewać na konto od nich nawet 100 000 zł dziennie i nikt się nie doczepi
 
enrico 1,4K

enrico

Użytkownik
I co z tą komisją co dziś miała być ? ktoś coś wie ? Bo w telewizji ani w internecie nigdzie nie mogę znaleźć informacji na ten temat.
Moja sprawa za 3 dni ???? trzymajcie kciuki. Dam znać co i jak. Oby UC sobie odpuścił i nie bawił się w odwołania.
była, pogadali ogólnie o ustawie, kilku posłów przedstawiło swoje opinie (obecny stan rynku - szara strefa, konieczność egzekwowania/liberalizacji ustawy, dlaczego w ogóle jest jak jest) + planują jakąś większą konferencję sejmową na temat ustawy w najbliższym czasie, tyle
http://www.sejm.gov.pl/sejm8.nsf/transmisje.xsp?unid=C7B99A6DBC64B347C1257F8B003B52ED#
 
D 0

doswiadczony

Użytkownik
www,e-play,pl/File/ustawahaz2016,pdf

nowa ustawa hazardowa

a w niej przez neta tylko w licencjonowane zakłady
Art. 29a. 1. Zakazane jest urządzanie gier hazardowych przez sieć Internet.
2. Zakazane jest uczestniczenie w grach hazardowych urządzanych przez sieć Internet.
3. Zakazy określone w ust. 1 i 2 nie dotyczą urządzania zakładów wzajemnych przez sieć Internet na podstawie
udzielonego zezwolenia.
Kary nieco inne na to wychodzi, że tylko wygrane zabiorą.

Art. 89. 1. Karze pieniężnej podlega:
1) urządzający gry hazardowe bez koncesji lub zezwolenia, bez dokonania zgłoszenia, lub bez wymaganej rejestracji
automatu lub urządzenia do gry;
2) urządzający gry na automatach poza kasynem gry;
3) uczestnik w grze hazardowej urządzanej bez koncesji lub zezwolenia.
2. Wysokość kary pieniężnej wymierzanej w przypadkach, o których mowa:
1)71) w ust. 1 pkt 1 – wynosi 100% przychodu, w rozumieniu odpowiednio przepisów o podatku dochodowym od osób
fizycznych albo przepisów o podatku dochodowym od osób prawnych, uzyskanego z urządzanej gry;
2) w ust. 1 pkt 2 – wynosi 12 000 zł od każdego automatu;
3) w ust. 1 pkt 3 – wynosi 100% uzyskanej wygranej.
Poker razem z innymi karciankami plus podatek niezmieniony 25%
5) gry w karty: black jack, poker, baccarat;
4) gry bingo pieniężne, gry telebingo, loterii audioteksowej i pokera rozgrywanego w formie turnieju gry pokera – 25%;
Oczywiście zakaz reklamy w Art. 29.

Szkoda gadać.....
Oby się pomylili publikując zamiast nowej ustawy kalkę ustawy kapicowej, przecież krążyła w necie inna wersja...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom