>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
[...] że logowałeś się tego i tego dnia z tego i tego komputera na konto bukmachera oraz stawiałeś zakłady to już wtedy masz fakty niepodważalne i z tego się nie wybronisz.
A odnośnie myśli - UC nie zadaje sobie wiele trudu, idzie na skróty, licząc, że oskarżonemu dupa spuchnie lub będzie miał mokro w gaciach to się przyzna do winy.
TyperekS,
powyżej, Koledzy już odpowiedzieli, ale dopowiem jeszcze,
że &quot;przyznanie się do winy, jest królową dowodów&quot;.
Jeśli ktoś nie zrobi sam sobie &quot;kuku&quot;, to nikt mu krzywdy nie zrobi.
Przypomnę, iż oskarżonego uznaje się za niewinnego, dopóki jego wina nie zostanie udowodniona.
Już nie mówiąc, o statusie osoby (tylko) podejrzanej.
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Zwracam się do Ciebie, osoby, która choć ma 343 strony tematu pisze jak kompletny ignorant: przelew od bukmachera nie może być wystarczającym dowodem do skazania! Choćby pisało tam: &#39;pieniądze za kokainę&#39; lub &#39;hajs za broń&#39;.
 
B 50

bukowina

Użytkownik
Nic mu nie zrobił urząd skarbowy w kwestii podatku, bo to nie podlega opodatkowaniu, ale przekazali sprawę do urzędu celnego w kwestii &quot;nielegalnego grania&quot;. Odwołał się od wyroku nakazowego i dalej nie wiadomo jak się to skończyło, bo przestał ponad rok temu podawać jakiekolwiek informacje na ten temat. No chyba, że ja coś przegapiłem.
 
C 29

czopekkk

Użytkownik
hej, ja już po wyroku. Sąd orzekł, że jestem winny jako dowód podał przelewy które dostarczył urząd celny( przypomnę że były tylko wpłaty na niską kwotę). Oczywiście będę się odwoływał i jak dostanę orzeczenie sądu na piśmie to wkleję skan.
 
C 29

czopekkk

Użytkownik
tak na podstawie przelewów, sędzia powiedział, że skoro wpłacałem to grałem. nie miałem adwokata, a kara łącznie coś koło 1500zł.
 
typereks 866

typereks

Użytkownik
tak na podstawie przelewów, sędzia powiedział, że skoro wpłacałem to grałem. nie miałem adwokata, a kara łącznie coś koło 1500zł.
Odwołuj się, nie ma co. ???? Jest kilka możliwości obrony, ale to też zależy czy byłeś zagranicą czy co.
 
G 0

gvizdek

Użytkownik
a Wysoki Sąd zauważył że można ukarać kogoś za granie na terenie RP a nie za samo granie a więc przelewanie pieniędzy?

zabronione jest tylko i wyłącznie granie na terytorium PL
 
J 7

jozek2012

Użytkownik
tak to jest jak ludziom szkoda na adwokata. Jak jest obrońca to od razu sąd inaczej człowieka traktuje. A teraz będziesz się męczył z nimi dalej.
 
D 50

doradcapr

Użytkownik
hej, ja już po wyroku. Sąd orzekł, że jestem winny jako dowód podał przelewy które dostarczył urząd celny( przypomnę że były tylko wpłaty na niską kwotę). Oczywiście będę się odwoływał i jak dostanę orzeczenie sądu na piśmie to wkleję skan.
Wystąp o uzasadnienie wyroku, to trochę czasu sądowi zajmie. Z uzasadnieniem wyroku do adwokata albo radcy prawnego - niech pomoże napisać apelację. W międzyczasie być może 20 kwietnia zapadnie orzeczenie w Trybunale Sprawiedliwości UE, a w ślad za tym orzeczenie Sądu Najwyższego dotyczące braku notyfikacji KE przepisów ustawy hazardowej - trochę to postepowanie zapewne jeszcze potrwa, ale materiał do apelacji na pewno jest.
 
R 30

raffc

Użytkownik
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom