>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
independent 94

independent

Użytkownik
Panowie,mam pytanie,czy ustawa inwigilacyjna może w jakiś zaszkodzic nam , graczom ? Nie jestem &quot;zagrożony&quot; (nie mam nawet konta w bahu) ale czy poprzez samą obserwację na jakich stronach przesiadujemy nie mogą niczego dowieść ?
 
B 21

bielsko

Użytkownik
Nawet jakby ścigali to przelew z WorldPay nie mówi skąd &quot;przyleciał&quot; ;)
Bardziej chodzi o to że BAH miało konto w PKO i w toku postępowania przeciwko BAH dostali się do przelewów z tego banku. Generalnie żaden bank spoza Polski nie udostępni danych swoich klientów
 
D 58

dzordz28

Użytkownik
Bardziej chodzi o to że BAH miało konto w PKO i w toku postępowania przeciwko BAH dostali się do przelewów z tego banku. Generalnie żaden bank spoza Polski nie udostępni danych swoich klientów
ok sami od siebie nie udostępnią ale jeśli prokuratura zawnioskuje to zrobią to na 100%.
 
aloen 20

aloen

Użytkownik
Czekałem 2 miesiące na dalszy ciąg mojej sprawy i dzisiaj dostałem pismo datowane na 28 stycznia 2016r pt. &quot;POSTANOWIENIE o umorzeniu dochodzenia&quot;.
W punkcie 1 postanowienia czytam że UC postanowił umorzyć dochodzenie przeciwko mnie - &quot;wobec braku danych dostatecznie uzasadniających podejrzenie popełnienia czynu&quot;.
W punkcie 2 niniejsze postanowienie przekazuje do zatwierdzenia Prokuratorowi.
Na podstawie art. 325e &amp; 1 Kpk z zw. z art. 113&amp;1 Kks odstąpiono od uzasadnienia.
Na dole pisma jest dopisek, iż w dniu 02.02.2016 asesor Prokuratury po zapoznaniu się z aktami sprawy zatwierdza powyższe postanowienie o umorzeniu.
 
aloen 20

aloen

Użytkownik
Dziękuję wszystkim z tego forum, którzy swoimi radami przyczynili się do takiego zakończenia sprawy.
Wiem, że lepiej byłoby wygrać w Sądzie i być uniewinnionym, ale nie będę rozdzierał szat z powodu umorzenia.
Moja droga w sprawie:
- jako świadek uchylałem się od niektórych pytań (w żadnym momencie nie przyznałem się do gry)
- jako podejrzany odmówiłem składania zeznań (nie poszedłem na propozycję ugody, którą miało być wpłacenie przeze mnie nieokreślonej kwoty na nieokreślony cel w zamian za zakończenie postępowania)
- przedstawienie zarzutu
- umorzenie dochodzenia
W ciągu 7 dni mogę wnieść zażalenie na postanowienie. Czy to ma sens ? Walczyć o uniewinnienie czy czekać 10 lat, po których umorzonej sprawy nie można na nowo podjąć ?
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
R 30

raffc

Użytkownik
Dziękuję wszystkim z tego forum, którzy swoimi radami przyczynili się do takiego zakończenia sprawy.
Wiem, że lepiej byłoby wygrać w Sądzie i być uniewinnionym, ale nie będę rozdzierał szat z powodu umorzenia.
Moja droga w sprawie:
- jako świadek uchylałem się od niektórych pytań (w żadnym momencie nie przyznałem się do gry)
- jako podejrzany odmówiłem składania zeznań (nie poszedłem na propozycję ugody, którą miało być wpłacenie przeze mnie nieokreślonej kwoty na nieokreślony cel w zamian za zakończenie postępowania)
- przedstawienie zarzutu
- umorzenie dochodzenia
W ciągu 7 dni mogę wnieść zażalenie na postanowienie. Czy to ma sens ? Walczyć o uniewinnienie czy czekać 10 lat, po których umorzonej sprawy nie można na nowo podjąć ?
ciężko powiedzieć, moim zdaniem nie ma sensu, umorzenie też jest dla Ciebie dobre, jeżeli nic się w sprawie bukmacherki nie zmieni na gorsze dla graczy to chyba nie ma się czego bać. Ale gratuluję, chociaż nie doszło do tego, że urząd celny ośmiesza się przed sądem.
 
B 21

bielsko

Użytkownik
ok sami od siebie nie udostępnią ale jeśli prokuratura zawnioskuje to zrobią to na 100%.
Nie sądzę żeby prokuratura miała taką możliwość np w przypadku banku na Malcie czy w Szwecji. Ale z drugiej strony nie wiem na 100% więc nie będę się zarzekał ;-)
 
B 21

bielsko

Użytkownik
Dziękuję wszystkim z tego forum, którzy swoimi radami przyczynili się do takiego zakończenia sprawy.
Wiem, że lepiej byłoby wygrać w Sądzie i być uniewinnionym, ale nie będę rozdzierał szat z powodu umorzenia.
Moja droga w sprawie:
- jako świadek uchylałem się od niektórych pytań (w żadnym momencie nie przyznałem się do gry)
- jako podejrzany odmówiłem składania zeznań (nie poszedłem na propozycję ugody, którą miało być wpłacenie przeze mnie nieokreślonej kwoty na nieokreślony cel w zamian za zakończenie postępowania)
- przedstawienie zarzutu
- umorzenie dochodzenia
W ciągu 7 dni mogę wnieść zażalenie na postanowienie. Czy to ma sens ? Walczyć o uniewinnienie czy czekać 10 lat, po których umorzonej sprawy nie można na nowo podjąć ?
GRATULACJE !!!
Do sądu nie idź bo wszystko może się wydarzyć. Pozdrawiam
 
aloen 20

aloen

Użytkownik
Nie sądzę żeby prokuratura miała taką możliwość np w przypadku banku na Malcie czy w Szwecji. Ale z drugiej strony nie wiem na 100% więc nie będę się zarzekał ;-)
Bah mi kiedyś odpisał, że NIE UDOSTEPNIĄ historii mojego konta ŻADNEJ polskiej instytucji.
Nie wiem jak wygląda sprawa (i czy to jest w ogóle możliwe), gdyby polski sąd zwrócił się do sądu innego państwa o pomoc prawną.
 
B 21

bielsko

Użytkownik
Bah mi kiedyś odpisał, że NIE UDOSTEPNIĄ historii mojego konta ŻADNEJ polskiej instytucji.
Nie wiem jak wygląda sprawa (i czy to jest w ogóle możliwe), gdyby polski sąd zwrócił się do sądu innego państwa o pomoc prawną.
Raczej to niemożliwe ale nie krakaj :)
 
P 57

pszemekg

Użytkownik
Gratuluję Aloen wygranej bitwy choć w Twoim przypadku jestem pewien, że i wojna jest zakończona.
A co do pomocy prawnej innego państwa istnieje taka instytucja ale rozmawiałem z adwokatem, że w takich przypadkach raczej nie korzysta się z takiej możliwości gdyż jest to podobno wielka biurokracja, na którą rzadko kto ma odwagę i czas a i nie koniecznie droga ta przynosi spodziewany efekt.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
A co do pomocy prawnej innego państwa istnieje taka instytucja ale rozmawiałem z adwokatem, że w takich przypadkach raczej nie korzysta się z takiej możliwości gdyż jest to podobno wielka biurokracja
Swego czasu minister Ziobro wybrał się do Szwajcarii, aby uzyskać informacje z zakresu tajemnicy bankowej
( konta numeryczne prominentnych działaczy SLD z Kwaśniewskim na czele - które to konta za ułaskawienie w Polsce zakładał im uciekinier z PRL, morderca staruszki Vogiel, późniejszy urzędnik szwajcarskich banków ) i Ziobro odbił się od ściany...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom