>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
aloen 20

aloen

Użytkownik
Generalnie ja miałem tak:
1. UC poinformował o skierowaniu sprawy do sądu
2. Sąd bez mojego udziału wydał wyrok zaocznie - skazali mnie na grzywnę 700 zł - skana wrzucałem na forum
3. Po otrzymaniu wyroku zaocznego papuga złożył odwołanie w terminie chyba 7 dni
4. Następnie otrzymałem informację o posiedzeniu sądu w mojej sprawie i jednocześnie wezwanie jako oskarżony
5. Posiedzenie sądu.
6. Wyrok: niewinny
Witam i gratuluję.
Czy na rozprawie odmówiłeś odpowiadania na pytania i składania wyjaśnień ?
Czy jeśli tak zrobię, to będę mógł zachować prawo do &quot;ostatniego słowa&quot; czy jak to się tam nazywa ?
 
B 21

bielsko

Użytkownik
Witam i gratuluję.
Czy na rozprawie odmówiłeś odpowiadania na pytania i składania wyjaśnień ?
Czy jeśli tak zrobię, to będę mógł zachować prawo do &quot;ostatniego słowa&quot; czy jak to się tam nazywa ?
Generalnie skorzystałem z prawa do odmowy składania zeznań/wyjaśnień. Następnie papuga wygłosił swoją mowę, &quot;śmiejąc się z UC&quot;. Oczywiście na końcu sędzina zapytała czy mam coś do dodania a więc możesz coś od siebie dodać. Pzdr
 
R 0

rogirogaty

Użytkownik
Pewnie że mają tylko wyciągi z banków...
A czy ja napisałem gdzieś inaczej?
Oczywiście że buk nie będzie sypał swoich klientów z wielu powodów.
Ja opisałem swoją sytuację i uzasadniłem wybór.
Teraz to tak czy siak musztarda po obiedzie.
 
N 0

nie-legalny

Użytkownik
Nie wiem czy widzieliście ale 5.02.2015 r. w bazie orzeczeń orzeczenia.ms.gov.pl pojawiło się niekorzystne orzeczenie sądu rejonowego w Siedlcach z dnia 17.12.2015 r. w sprawie art. 107 par 2 Kks. Co prawda wyrok jest nieprawomocny, i mam nadzieje, że student złożył apelację ale po raz pierwszy widzę aby sąd nie widząc dowodów kogoś skazał. Na niekorzyść dla studenta zapewne zadziałało to, że skłamał wobec jedynego dowodu UC tj. przelewów, mówiąc, że nie robił przelewów... Swoją drogą dziwne podejście sądu, że mając tyle wątpliwości sędzina podjęła decyzję na podstawę swoich wniosków a nie dowodów.
ma ktoś może linka do tego bo nie mogłem znaleźc ?
 
N 0

nie-legalny

Użytkownik
pierwszy raz widzę że sąd bez żadnych dowodów kogoś skazał ... bo przecież wpłaty to nie dowody Oo a ta babka jeszcze dodała że to &quot;duża szkodliwość czynu&quot; ... tragedia

ps dziwna kara - w UC za przyznanie się dostać można podobno 2-3 tysie a ten od sądu dostał 2k

3. nie znalazłem nic o wpisie do rejestru - czy taka kara jest adekwatna ze wpisem czy to musi być napisane tak jak wysokość grzywny ?
 
A 294

art300

Użytkownik
Należy zwrócić uwagę na ogólne warunki handlowe i regulamin działalności firmy (...) at (...) /k 69 akt/ gdzie w pkt G pkt 4 wyszczególnione są państwa w których uczestnictwo w grach hazardowych przez Internet jest dozwolone. Polska jest tu pominięta właśnie ze względu na treść art. 29 a ustawy o grach hazardowych/ vide k 69 akt/.
A punkt 4 G mówi:
4. Osoby mieszkające lub posiadające pobyt stały lub czasowy w wymienionych krajach nie są uprawnione do rejestracji konta gracza na bet-at-home.com, dokonywania wpłat ani do korzystania z usług serwisu bet-at-home.com:

Sędzia Sądu III RP nie potrafi czytać ze zrozumieniem.
Ale copy-paste - ma opanowane.
 
P 0

pump

Użytkownik
Siema,
moja sprawa już trwa ponad pół roku i dotarła właśnie do Sądu.Odmawiałem składania zeznań w UC więc sprawę skierowali do Sądu.Rozprawę mam w połowie marca.Teraz moje pytanie.Czy orientuję się ktoś z Was jak mogę napisać(może ktoś już z Was to robił) wniosek o warunkowe umorzenie?Bo chyba mogę coś takiego wysłać do sądu bo z tego co się orientuję to można na każdym etapie postępowania takie coś zrobić.Pozdr!
 
D 50

doradcapr

Użytkownik
Żadnych warunkowych umorzeń, wszyscy macie dążyć do uniewinnienia nawet w takich sytuacjach jak w przywołanej sprawie tego studenta, chyba z Siedlec, nawet jeśli byłaby to nieco dłuższa droga. Wyrok uniewinniający dla oskarżonego jest o wiele bardziej korzystniejszy niż umarzający postępowanie, w dodatku warunkowo.

A co do panikarzy - od 13 lutego br. wchodzi nowelizacja kodeksu karnego skarbowego i żadne więzienie za udział na terenie RP w &quot;zagranicznym zakładzie wzajemnym&quot; już nie grozi :grin: jedynie grzywna.
 
N 0

nie-legalny

Użytkownik
Żadnych warunkowych umorzeń, wszyscy macie dążyć do uniewinnienia nawet w takich sytuacjach jak w przywołanej sprawie tego studenta, chyba z Siedlec, nawet jeśli byłaby to nieco dłuższa droga. Wyrok uniewinniający dla oskarżonego jest o wiele bardziej korzystniejszy niż umarzający postępowanie, w dodatku warunkowo.

A co do panikarzy - od 13 lutego br. wchodzi nowelizacja kodeksu karnego skarbowego i żadne więzienie za udział na terenie RP w &quot;zagranicznym zakładzie wzajemnym&quot; już nie grozi :grin: jedynie grzywna.
więzienie to i tak nigdy nie było opcją ;) ale wpis chyba nadal został
 
typereks 866

typereks

Użytkownik
Historia plusgsm nie rozwiała wątpliwości? Ja bym nie szedł w zaparte, przyznał się, powołał się na prawo Unijne, które bodajże stoi szczebel wyżej niż polskie, a jak wyrok wskazujący to do Strassburga.
 
P 0

pump

Użytkownik
Żadnych warunkowych umorzeń, wszyscy macie dążyć do uniewinnienia nawet w takich sytuacjach jak w przywołanej sprawie tego studenta, chyba z Siedlec, nawet jeśli byłaby to nieco dłuższa droga. Wyrok uniewinniający dla oskarżonego jest o wiele bardziej korzystniejszy niż umarzający postępowanie, w dodatku warunkowo.

A co do panikarzy - od 13 lutego br. wchodzi nowelizacja kodeksu karnego skarbowego i żadne więzienie za udział na terenie RP w &quot;zagranicznym zakładzie wzajemnym&quot; już nie grozi :grin: jedynie grzywna.
To skoro nie składać takiego wniosku to jak się zachować na rozprawie skoro odmawiałem składania zeznań?Dalej nic nie mówić czy prowadzić rozmowę i bronić się?
 
R 30

raffc

Użytkownik
To skoro nie składać takiego wniosku to jak się zachować na rozprawie skoro odmawiałem składania zeznań?Dalej nic nie mówić czy prowadzić rozmowę i bronić się?
Można odmówić składania wyjaśnień i wnioskować o uniewinnienie na podstawie braku dowodów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
aloen 20

aloen

Użytkownik
Historia plusgsm nie rozwiała wątpliwości? Ja bym nie szedł w zaparte, przyznał się, powołał się na prawo Unijne, które bodajże stoi szczebel wyżej niż polskie, a jak wyrok wskazujący to do Strassburga.
Mam nadzieję, że nikt nie skorzysta z Twojej pseudoporady.
Jeśli nie ma żadnego dowodu na grę, do niczego nie należy się przyznawać. Najlepiej odmówić składania zeznań i zawnioskować o uniewinnienie.
Na tym forum jest pełno argumentów, które można (jeśli ktoś chce) przedstawić sędziemu na rozprawie. Tego należy się trzymać !!!
 
B 21

bielsko

Użytkownik
Można odmówić składania wyjaśnień i wnioskować o uniewinnienie na podstawie braku dowodów.
Popieram. To UC ma udowodnić twoją winę a nie ty udowodnić swoją niewinność.
W piątek odebrałem orzeczenie wyroku. Jak dostanę uzasadnienie to wrzucę na forum
 
B 21

bielsko

Użytkownik
Mam nadzieję, że nikt nie skorzysta z Twojej pseudoporady.
Jeśli nie ma żadnego dowodu na grę, do niczego nie należy się przyznawać. Najlepiej odmówić składania zeznań i zawnioskować o uniewinnienie.
Na tym forum jest pełno argumentów, które można (jeśli ktoś chce) przedstawić sędziemu na rozprawie. Tego należy się trzymać !!!
Dokładnie. Jak można przyznać się do czegoś na co nie ma dowodów. Totalna bzdura.
Pamiętajcie też że w przypadku wygranej w sądzie macie zwrot kosztów za adwokata więc polecam zaangażować papugę
 
F 0

fari20

Użytkownik
Witam, u mnie sprawa ciągnęła się ok 10 miesięcy. Jestem już po sprawie sądowej - oczywiście wyrok uniewinniający mnie z powodu braku dowodów na grę.
Pozdrawiam
 
R 30

raffc

Użytkownik
Witam, u mnie sprawa ciągnęła się ok 10 miesięcy. Jestem już po sprawie sądowej - oczywiście wyrok uniewinniający mnie z powodu braku dowodów na grę.

Pozdrawiam
Widzę, że jesteś nowy, czy możesz zatem powiedzieć, jak to przebiegało u Ciebie, na jakiej podstawie uniewinnienie? Jak się broniłeś? Jeżeli wogóle?
 
P 0

pepco

Użytkownik
Witam, czy dobrze rozumiem, że problemy dotyczą graczy, którzy korzystali z usług b a h i wpłacali bezpośrednio na konto, a nie np. przez przelewy24?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom