>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Oczywiście to chciałem cytować.
I jeszcze jedno... Jeżeli dla Ciebie 15tys ludzi na których nałożono kary to mało w ciągu jednego miesiąca to sory ale nie mamy o czym gadać. Tym bardziej nie ma o czym gadać jeżeli tlumaczysz się tym że nie mogą Ci udowonić że nie grałeś....
Jeszcze z taką osobą nie miałem przyjemności rozmawiać która z przesłuchania wyszłaby bez kary albo w sądzie wszystko byłoby na jej korzyść.
tyle
1. Gdzie masz dane że 15tysięcy ludzi zapłaciło po 3kafle? Gdzie? Nie chce mi się wierzyć że Kapica znalazł aż tylu jeleni.
2. Jak ci mogą udowodnić że grałeś? Jak? Przecież jak masz dobrą linię obrony to uniewinnienie jest niemal pewne, co potwierdzają tylko ostatnie wyroki sądów, gdzie ludzie którzy się postawili osiągali uniewinnienie.
Jesteś marnym prowokatorem i ignorantem, któremu nie chciało się czytać tego tematu, wbija tu i udaje mądrego.

A jak ktoś wierzy, że CBŚ pisze do kogoś na fejsie o tym żeby się przyznał do nielegalnego grania u buków to nawet nie wiem co mu poradzić... Chyba tylko dużo zdrowia.
 
B 65

blusior94

Użytkownik
Serio myślicie, że ktoś byłby taki &quot;mądry&quot; by pisać na FB? To się załatwia oficjalną drogą, no chyba, że ktoś chcę wjechać na psychę i sprawdzić, że trop trafiony, czy pudło.
Nie przypadkowo się mówi, że u internetowych trzeba umieć, grać a nie tylko wygrywać. Za przeproszeniem, tylko niedorozwój da się złapać. Jak ktoś chcę tam grać rekreacyjnie, to niech nawet nie zaczyna, bo wpadnie prędzej czy później.
 
R 0

rogirogaty

Użytkownik
1. Gdzie masz dane że 15tysięcy ludzi zapłaciło po 3kafle? Gdzie? Nie chce mi się wierzyć że Kapica znalazł aż tylu jeleni.
2. Jak ci mogą udowodnić że grałeś? Jak? Przecież jak masz dobrą linię obrony to uniewinnienie jest niemal pewne, co potwierdzają tylko ostatnie wyroki sądów, gdzie ludzie którzy się postawili osiągali uniewinnienie.
Jesteś marnym prowokatorem i ignorantem, któremu nie chciało się czytać tego tematu, wbija tu i udaje mądrego.

A jak ktoś wierzy, że CBŚ pisze do kogoś na fejsie o tym żeby się przyznał do nielegalnego grania u buków to nawet nie wiem co mu poradzić... Chyba tylko dużo zdrowia.
Nie jestem żadnym żadnym prowokatorem i ignorantem, znam sprawę od podszewki. Każda sytuacja jest indywidualna, moim przypadku było dużo małych wpłat i trochę większych wypłat, trudno byłoby udowodnić że nie grałem.
Ty raczej jesteś marny pisząc takie teksty aby przypodobać się innym. Spotkała mnie nieprzyjemna sprawa i po prostu opisałem jak jest, zaznaczę tylko że wynająłem wtedy adwokata.
A co do pisania na face o CBŚ to raczej nadal wygląda to jako słaby żart i obym miał rację.
A jeżeli komuś udało się siebie uniewinnić to brawo, szkoda że wcześniej kogoś takiego nie poznałem
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Nie jestem żadnym żadnym prowokatorem i ignorantem, znam sprawę od podszewki. Każda sytuacja jest indywidualna, moim przypadku było dużo małych wpłat i trochę większych wypłat, trudno byłoby udowodnić że nie grałem.
Ty raczej jesteś marny pisząc takie teksty aby przypodobać się innym. Spotkała mnie nieprzyjemna sprawa i po prostu opisałem jak jest, zaznaczę tylko że wynająłem wtedy adwokata.
Mając adwokata przegrałeś sprawę czy poddałeś się karze? Jeśli jedno albo drugie to i tak gratuluję, bo nie trzeba było znać szczegółów innych spraw żeby się próbować skutecznie bronić. Miałeś ileśtam wpłat i wypłat: nie mogłeś odmówić odpowiedzi na pytania? Przecież to nie ty miałeś udowadniać swoją niewinność a sąd/UC twoją winę. Mogłeś kłamać byle co, mówić że nie pamiętasz czy grałeś, wciskać kity a i tak nie mieliby jak ci udowodnić winy, bo same przelewy to nie dowód - to też było wałkowane tysiąc razy przed tym, jak sądy zaczęły uniewinniać.
Jeśli miałbym pisać teksty żeby &#39;przypodobać się innym&#39; to nawet bym się nie fatygował z logowaniem tu.
 
P 69

przemek866

Użytkownik
Witam!
Słuchajcie dostałem doręcznie odpisu aktu oskarżenia z sądu z wezwaniem do złożenia wniosków dowodowych.
Mam na złożenie wniosków dowodowych 7 dni. I jest napisane coś takiego &quot; nadto poucza o prawie złożenia wniosku o zobowiązanie finansowego organu postępowania przygotowawczego do uzupełnienia materiałów postępowania przygotowawczego dołączonych do aktu oskarżenia o określone dokumenty zawarte w aktach tego postępowania gdy ma to znaczenie dla interesu oskarżonego&quot;
Co to znaczy ?????
Dalej jest pouczenie.Dalej jest sam akt oskarżenia i pisze w pewnym momencie że sprawa podlega rozpoznaniu przez sąd w postępowaniu zwyczajnym.
Czy to oznacza że będę miał zwykłą sprawę ???
 
B 21

bielsko

Użytkownik
Witam!
Słuchajcie dostałem doręcznie odpisu aktu oskarżenia z sądu z wezwaniem do złożenia wniosków dowodowych.
Mam na złożenie wniosków dowodowych 7 dni. I jest napisane coś takiego &quot; nadto poucza o prawie złożenia wniosku o zobowiązanie finansowego organu postępowania przygotowawczego do uzupełnienia materiałów postępowania przygotowawczego dołączonych do aktu oskarżenia o określone dokumenty zawarte w aktach tego postępowania gdy ma to znaczenie dla interesu oskarżonego&quot;
Co to znaczy ?????
Dalej jest pouczenie.Dalej jest sam akt oskarżenia i pisze w pewnym momencie że sprawa podlega rozpoznaniu przez sąd w postępowaniu zwyczajnym.
Czy to oznacza że będę miał zwykłą sprawę ???

Z twoich postów wcześniej wynika że miałeś adwokata. Nie prościej się jego zapytać? Bądź co bądź profesjonalista.
Tak czy inaczej nie przejmuj się. Rozprawa to farsa, a raczej oskrżyciel czyli UC
 
B 21

bielsko

Użytkownik
Oczywiście to chciałem cytować.

I jeszcze jedno... Jeżeli dla Ciebie 15tys ludzi na których nałożono kary to mało w ciągu jednego miesiąca to sory ale nie mamy o czym gadać. Tym bardziej nie ma o czym gadać jeżeli tlumaczysz się tym że nie mogą Ci udowonić że nie grałeś....
Jeszcze z taką osobą nie miałem przyjemności rozmawiać która z przesłuchania wyszłaby bez kary albo w sądzie wszystko byłoby na jej korzyść.

tyle
Z tego co piszesz ja jestem pierwszy.
Jak z przesłuchania można wyjść z karą?
Dlaczego w sądzie ma coś nie być na korzyść oskarżonego?
Naprawdę piszesz jakieś bzdury
 
P 69

przemek866

Użytkownik
Owszem mam adwokata ale pismo odebrała dziś moja żona w ciągu dnia a ja byłem w pracy do 19 i adwokat telefonu nie odbiera, dlatego zadałem pytanie tutaj. Po prostu trochę nerwy zżerają.
Czyli co wynika z tego że to normalna rozprawa będzie ? To dlaczego terminu od razu nie napisali ?
 
P 57

pszemekg

Użytkownik
Nie wiem czy widzieliście ale 5.02.2015 r. w bazie orzeczeń orzeczenia.ms.gov.pl pojawiło się niekorzystne orzeczenie sądu rejonowego w Siedlcach z dnia 17.12.2015 r. w sprawie art. 107 par 2 Kks. Co prawda wyrok jest nieprawomocny, i mam nadzieje, że student złożył apelację ale po raz pierwszy widzę aby sąd nie widząc dowodów kogoś skazał. Na niekorzyść dla studenta zapewne zadziałało to, że skłamał wobec jedynego dowodu UC tj. przelewów, mówiąc, że nie robił przelewów... Swoją drogą dziwne podejście sądu, że mając tyle wątpliwości sędzina podjęła decyzję na podstawę swoich wniosków a nie dowodów.
 
R 0

rogirogaty

Użytkownik
Nie wiem czy widzieliście ale 5.02.2015 r. w bazie orzeczeń orzeczenia.ms.gov.pl pojawiło się niekorzystne orzeczenie sądu rejonowego w Siedlcach z dnia 17.12.2015 r. w sprawie art. 107 par 2 Kks. Co prawda wyrok jest nieprawomocny, i mam nadzieje, że student złożył apelację ale po raz pierwszy widzę aby sąd nie widząc dowodów kogoś skazał. Na niekorzyść dla studenta zapewne zadziałało to, że skłamał wobec jedynego dowodu UC tj. przelewów, mówiąc, że nie robił przelewów... Swoją drogą dziwne podejście sądu, że mając tyle wątpliwości sędzina podjęła decyzję na podstawę swoich wniosków a nie dowodów.
I właśnie dlatego mówi że może być różnie.
Adwokat być może był słaby i faktycznie nie byłem z jego zadowolony, co nie zmienia faktu że wpłaty i wypłaty nie są dowodem to przegrania sprawy. Bo skoro robisz to po co?
Żeby zakończyć ten głupi temat z moim wykonaniem chciałem tylko przypomnieć, że jestem nauczycielem, więc dlatego wolałem nie ryzykować. Gdybym pracował jak kiedyś jako pracownik fizyczny to miałbym to w poważaniu i wymyśliłbym jakąś bajeczkę np że przelewy robiłem ja a obstawiał kolega w Anglii. Po prostu pracy w szkole nie wyobrażałem sobie stracić. Więc wyszedłem na chwile z przesłuchania i sam to sobie przemyślałem na spokojnie, być może jak poszedłbym zaparte to teraz byłbym bogatszy o 3 tys. być może,,, bo równie dobrze mógłbym teraz pracować gdzieś w mniej atrakcyjnym miejscu dla mnie.
Pomijając fakt. Jeżeli ktoś nie pracuję w państwówce to nie bałbym się na waszym miejscu iść do sądu bo tam ponoć wnioskują o niewiele większą kare, bodajże 4500 zł, do tego oczywiście dochodzi szansa na umorzenie sprawy.
Inna sprawa że niektóre SC dają np kare 500zł wtedy nawet bym się nie zastanawiał żeby iść do sądu tylko przyjąłbym ja bez mrugnięcia okiem
 
P 69

przemek866

Użytkownik
Już zadzwoniłem do adwokata. Postępowanie zwyczajne to rodzaj postępowania jaki określa oskarżyciel czyli uc ale narazie nie jest określone czy sprawa będzie zwykła czy na posiedzeniu sądu. Do sądu też zadzwoniłem to nie mam nadal żadnego terminu. Ile czasu może potrwać wyznaczenie terminu sprawy?
 
R 30

raffc

Użytkownik
No i jestem z powrotem.
Mam wyrok: NIEWINNY !!!!!
Jak będę miał prawomocne orzeczenie to wrzucę skana.
Gratulacje, również ja czekam na posiedzenie - o co wnioskowałem lub na rozprawę, na której odmówię składania wyjaśnień i odpowiedzi na cokolwiek, oraz zawnioskuję o uniewinnienie na podstawie braku dowodów.

Tak czy inaczej ciesze się, że udało |Ci się pokonać tę patologię.
Daj znac jak się uprawomocni.
 
R 30

raffc

Użytkownik
Nie wiem czy widzieliście ale 5.02.2015 r. w bazie orzeczeń orzeczenia.ms.gov.pl pojawiło się niekorzystne orzeczenie sądu rejonowego w Siedlcach z dnia 17.12.2015 r. w sprawie art. 107 par 2 Kks. Co prawda wyrok jest nieprawomocny, i mam nadzieje, że student złożył apelację ale po raz pierwszy widzę aby sąd nie widząc dowodów kogoś skazał. Na niekorzyść dla studenta zapewne zadziałało to, że skłamał wobec jedynego dowodu UC tj. przelewów, mówiąc, że nie robił przelewów... Swoją drogą dziwne podejście sądu, że mając tyle wątpliwości sędzina podjęła decyzję na podstawę swoich wniosków a nie dowodów.
Gościu szedł w zaparte, że &quot;nie przypomina sobie&quot;, że &quot;nie przelewał&quot; - mimo wyciągu. Trochę niespójne te wyjaśnienia, sądze, że lepiej by było gdyby odmówił składania jakichkolwiek wyjaśnień. Oczywiście sądzę, że przy odwołaniu ma spore szanse na uniewinnienie.
 
majkel92 271

majkel92

Użytkownik
Oczywiście to chciałem cytować.
I jeszcze jedno... Jeżeli dla Ciebie 15tys ludzi na których nałożono kary to mało w ciągu jednego miesiąca to sory ale nie mamy o czym gadać. Tym bardziej nie ma o czym gadać jeżeli tlumaczysz się tym że nie mogą Ci udowonić że nie grałeś....
Jeszcze z taką osobą nie miałem przyjemności rozmawiać która z przesłuchania wyszłaby bez kary albo w sądzie wszystko byłoby na jej korzyść.
tyle
naprawdę trzeba mieć nie po kolei w głowie i to jest łagodne określenie na taką osobę żeby się przyznawać do czegoś czego nie można udowodnić. No bo powiedz jak sąd ma Ci udowodnić granie? Musi mieć Twoją historię zakładów (bo zakazane jest GRANIE a nie posiadanie środków u bukmachera, te środki możesz mieć z darmowego bonusu które wygrałeś np. na tym forum),myślisz że jakikolwiek buk udostępni takie dane? Oni mają w dupie polskie sądy i polskie prawo bo są zarejestrowani w rajach podatkowych i tylko tamto prawo ich obowiązuje
 
B 65

blusior94

Użytkownik
rog, za przeproszeniem, co ty pierdolisz? Albo naprawdę jesteś tanim prowokatorem, co tylko szuka jakiś haków, albo wtyk co i jak, albo jesteś totalnym bezmózgiem.
Po pierwsze, jak można dostać karę na przesłuchaniu :v, jak się przyznasz, to dostaniesz pisemko, że zawarta została ugoda, ty płacisz karę, a UC się cieszy, że znalazł jelenia co dorobi do premii.
Po drugie, wytłumacz mi, jak można się przyznać do grania, jak niby mają tylko wykaz konta. Ja też mogę wziąć byle jaki wyciąg, i powiedzieć, że te pieniądze, są tak naprawdę za handel bananami, bez sensowne.
Po trzecie. Jak pisze majkel92, buk prędzej się zesra niż odda polskim władzom wszystkie twoje dane, pisałem ze supportem różnych buków nie raz. Oczywiście ostrzegali, że gram na swoje odpowiedzialności, ale oni nie są od wsypywania. Więc, jeżeli nie mają nic innego, a w 99.9% przypadków nie mają nic innego jak wyciągi z konta. To trzeba było siedzieć cicho i czekać i uniewinnienie. No ale tak jak mówię, albo jesteś słabo myślącym człowiekiem, i z grania u buków lepiej rezygnuj, albo zwykłym prowokatorem.
Co do tego studenta, trochę sam sobie wykopał dołek. Mógł albo nie mówić nic, albo najprostszą metodą. Nie mam kasy, przelałem tyle i tyle, by mieć dostęp do transmisji i po zawodach. Jak się odpowiednio przygotuje, to się wywinie, ale ma pod górę.
 
B 21

bielsko

Użytkownik
Owszem mam adwokata ale pismo odebrała dziś moja żona w ciągu dnia a ja byłem w pracy do 19 i adwokat telefonu nie odbiera, dlatego zadałem pytanie tutaj. Po prostu trochę nerwy zżerają.
Czyli co wynika z tego że to normalna rozprawa będzie ? To dlaczego terminu od razu nie napisali ?
Generalnie ja miałem tak:
1. UC poinformował o skierowaniu sprawy do sądu
2. Sąd bez mojego udziału wydał wyrok zaocznie - skazali mnie na grzywnę 700 zł - skana wrzucałem na forum
3. Po otrzymaniu wyroku zaocznego papuga złożył odwołanie w terminie chyba 7 dni
4. Następnie otrzymałem informację o posiedzeniu sądu w mojej sprawie i jednocześnie wezwanie jako oskarżony
5. Posiedzenie sądu.
6. Wyrok: niewinny
 
B 21

bielsko

Użytkownik
Już zadzwoniłem do adwokata. Postępowanie zwyczajne to rodzaj postępowania jaki określa oskarżyciel czyli uc ale narazie nie jest określone czy sprawa będzie zwykła czy na posiedzeniu sądu. Do sądu też zadzwoniłem to nie mam nadal żadnego terminu. Ile czasu może potrwać wyznaczenie terminu sprawy?
Z tego co papuga mówił to np w Bielsku-Białej do 3 m-cy
 
B 21

bielsko

Użytkownik
rog, za przeproszeniem, co ty pierdolisz? Albo naprawdę jesteś tanim prowokatorem, co tylko szuka jakiś haków, albo wtyk co i jak, albo jesteś totalnym bezmózgiem.

Po pierwsze, jak można dostać karę na przesłuchaniu :v, jak się przyznasz, to dostaniesz pisemko, że zawarta została ugoda, ty płacisz karę, a UC się cieszy, że znalazł jelenia co dorobi do premii.

Po drugie, wytłumacz mi, jak można się przyznać do grania, jak niby mają tylko wykaz konta. Ja też mogę wziąć byle jaki wyciąg, i powiedzieć, że te pieniądze, są tak naprawdę za handel bananami, bez sensowne.

Po trzecie. Jak pisze majkel92, buk prędzej się zesra niż odda polskim władzom wszystkie twoje dane, pisałem ze supportem różnych buków nie raz. Oczywiście ostrzegali, że gram na swoje odpowiedzialności, ale oni nie są od wsypywania. Więc, jeżeli nie mają nic innego, a w 99.9% przypadków nie mają nic innego jak wyciągi z konta. To trzeba było siedzieć cicho i czekać i uniewinnienie. No ale tak jak mówię, albo jesteś słabo myślącym człowiekiem, i z grania u buków lepiej rezygnuj, albo zwykłym prowokatorem.

Co do tego studenta, trochę sam sobie wykopał dołek. Mógł albo nie mówić nic, albo najprostszą metodą. Nie mam kasy, przelałem tyle i tyle, by mieć dostęp do transmisji i po zawodach. Jak się odpowiednio przygotuje, to się wywinie, ale ma pod górę.
Potwierdzam. Mają tylko przelewy na konta i nic więcej. Żadnych logowań, IP komputera itp. Niestety wszystko zależy od sądu
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom