>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
M 12

midify

Użytkownik
Witam,
U Mnie bedzie raczej ciąg dalszy, UC wystapił o uzasadnienie wyroku, wiec pewnie po tym bede chcieli apelować, ale moj prawnik twierdzi ze i tak nie maja szans, takze czekam dalej.. ;)
 
lbj 142K

lbj

Użytkownik
Wie ktos dlaczego zostaly zablokowane zaklady sportowe na ComeOn ? Rozlicza mi zaklady ktore juz postawilem i wtedy wyplace kase, bo strona na szczescie jest jeszcze czynna, bo kasyna sa otwarte, ale na stronie widnieje komunikat, ze przestaja z dniem dzisiejszym oferowac zaklady sportowe dla rezydentow Polski.
 
P 57

pszemekg

Użytkownik
Wie ktos dlaczego zostaly zablokowane zaklady sportowe na ComeOn ? Rozlicza mi zaklady ktore juz postawilem i wtedy wyplace kase, bo strona na szczescie jest jeszcze czynna, bo kasyna sa otwarte, ale na stronie widnieje komunikat, ze przestaja z dniem dzisiejszym oferowac zaklady sportowe dla rezydentow Polski.
Wspomina o tym serwis e-play.pl
Sprawa ma związek z zeszłorocznym pozwem FORTUNY przeciwko właścicielowi ComeOn
Sąd jako zabezpieczenie nakazał spółce na Malcie zablokowanie możliwości korzystania z serwisu przez &quot;rezydentów z Polski&quot;
 
Otrzymane punkty reputacji: +37
tommy83 298

tommy83

Użytkownik
Wspomina o tym serwis e-play.pl
Sprawa ma związek z zeszłorocznym pozwem FORTUNY przeciwko właścicielowi ComeOn
Sąd jako zabezpieczenie nakazał spółce na Malcie zablokowanie możliwości korzystania z serwisu przez &quot;rezydentów z Polski&quot;
teraz strach sie bac - fortuna pewnie od jutra pozywa wszystkich bukow online po takim wyroku i decyzji comeon ;)

taki bwin juz dawno znalazl rozwiazanie tego problemu - dopisali na stronie, ze polska wersja jest przeznaczona dla Polakow mieszkajacych poza granicami kraju.
 
tommy83 298

tommy83

Użytkownik
ja wiem, ze to powszechna sprawa wsrod duzych firm z branzy - dziwi mnie tylko ze comeon dalo sie tak zalatwic jak dziecko.
 
enrico 1,4K

enrico

Użytkownik
teraz strach sie bac - fortuna pewnie od jutra pozywa wszystkich bukow online po takim wyroku i decyzji comeon ;)

taki bwin juz dawno znalazl rozwiazanie tego problemu - dopisali na stronie, ze polska wersja jest przeznaczona dla Polakow mieszkajacych poza granicami kraju.
Luzik, sprawa Fortuny z ComeOn trochę jednak trwała i wynikała z jakiś innych pobudek, bo podobno Comeon jakoś Fortunie się naraził. O innych tego typu postępowaniach ostatnio nie słyszałem (oprócz donosu Juroszka na unibet, że reklamowali się na euro w ręczną).
 
yam 93

yam

Użytkownik
Ten come-on mial wplaty i wyplaty wylacznie na konto bankowe to mogl byc ich gwozdz do trumny.
 
lazar 109

lazar

Użytkownik
Witam,
u mnie sprawa z uc zaczela sie w 07.2015, dostalem wezwanie jako podejrzany bo mialem spore obroty (wplaty i wyplaty) w bah. Poszedlem, pogadalem z miłą panią, odmówiłem wyjaśnień i do dzis cisza. Z ciekawostek moge powiedziec ze przed wezwaniem musieli mi przeczesać konto w banku, bo mieli zestawienie do 2015 roku i generalnie kwoty ktore mi przedstawili zgadzaly sie z tymi w banku.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom