>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
@minnie3: napisz, czy dostawałeś wcześniej jakieś wezwania do UC, listy z sądu itp., czy wiedziałeś o tym że toczy się przeciwko tobie postępowanie, czy po prostu, tak z dnia na dzień przyszedł ci taki liścik (w co osobiście nie wierzę).
 
L 35

lolu

Użytkownik
Powiedz czy miałeś jakąś sprawę z art. 107 par. 2? Miałeś wezwanie chociaż do UC? Bo samo przyjście wezwania do zapłaty musi być prawdopodobnie konsekwencją wyroku nakazowego lub wynikiem sprawy toczącej się przed sądem.
 
M 0

minnie3

Użytkownik
Bylem UC w pazdzierniku 2015 dwa razy
św.potem podejrzany
w listopadzie pismo ze sprawa jest skierowana do sądu
i teraz dopiero to pismo.
byc może inpost dał ciała albo było to celowe działanie za moimi plecami.
zksstal: z sądu tylko ile mam zapłacic
lolu:art. 107 par. 2 - tak
 
M 0

minnie3

Użytkownik
edi8 : Portal orzeczeń Sądu Rejonowego w Będzinie jak widze ma pustą baze
Josef39 : Dokładnie nie miałem mozliwości obrony
 
A 294

art300

Użytkownik
właśnie odebrałem wezwanie do zapłaty z Sądu.
Jeżeli uchybiono procedurze dostarczenia pisma sądowego, możesz wnioskować o przywrócenie terminu.
Masz na to 7 dni od właśnie odebrałem, czyli od momentu ustania przyczyny, czyli po prostu od momentu, w którym się dowiedziałeś.
 
lazar 109

lazar

Użytkownik
Dostalem na priv pytanie od talerza, ale nie moge na priv mu odp. bo nie mam jeszcze 10 postow, dlatego wkleje tu, bo moze to akurat wszystkich zainteresować:
Witam, uważasz, że urząd celny wszedł sam na Twoje konto bankowe i stąd mają przelewy do 2015 roku? Czy po prostu urząd celny zdobył wszystkie przelewy tego rachunku bankowego którego właścicielem był bah do konca 2015 roku?
Hmm, nie mam pojecia. W ogóle tego zestawienia nie widziałem, bo nie dostałem do wglądu, ale zgadzało się to z sumą wplat i wyplat wiec na pewno mieli historie do 2015.

Przed tym jak tam bylem w UC, to czytałem całe forum i nie widzialem zeby komus od razu wykazali tak dluga historie, dlatego spytalem skad ja mają. To dostalem info, ze maja swoje sposoby, hehe. To spytalem czy nie zlamali przypadkiem tajemnicy bankowej, stwierdzili ze nie, itd...

Dokumentow jak mowilem nie widzialem, ale po tej rozmowie wydaje mi sie ze to oni wystapili do banku o ta historie. Na 100% tego jednak nie wiem :/
 
D 7

davids.

Użytkownik
Dzisiaj przyszedł mi wyrok nakazowy razem z odpisem aktu oskarżenia i oczywiście będę składał sprzeciw od tego wyroku, ma ktoś może wzór pisma takiego sprzeciwu? Odrazu chciałbym złożyć odpowiedź na akt oskarżenia i w tej odpowiedzi wnioskować o umorzenie postępowania coś na wzór tego co wrzucał tutaj raffc. Rozumie że w biurze podawczym składam razem sprzeciw od wyroku nakazowego i odpowiedź na akt oskarżenia? I jeszcze pytanie w ilu egzemplarzach złożyć odpowiedź na akt oskarżenia bo ktoś tutaj pisał że jeden idzie do sądu a drugi sąd przesyła do urzędu celnego.
 
R 30

raffc

Użytkownik
Dzisiaj przyszedł mi wyrok nakazowy razem z odpisem aktu oskarżenia i oczywiście będę składał sprzeciw od tego wyroku, ma ktoś może wzór pisma takiego sprzeciwu? Odrazu chciałbym złożyć odpowiedź na akt oskarżenia i w tej odpowiedzi wnioskować o umorzenie postępowania coś na wzór tego co wrzucał tutaj raffc. Rozumie że w biurze podawczym składam razem sprzeciw od wyroku nakazowego i odpowiedź na akt oskarżenia? I jeszcze pytanie w ilu egzemplarzach złożyć odpowiedź na akt oskarżenia bo ktoś tutaj pisał że jeden idzie do sądu a drugi sąd przesyła do urzędu celnego.
U mnie sąd nie znalazł podstaw do wydania wyroku nakazowego, później otrzymałem akt oskarżenia i wtedy odpowiedziałem - w 3 egzemplarzach: 1 dla sądu, drugi dla UC i trzeci potwierdzenie dla Ciebie.

Ostatnio przysżło mi pismo zawiadamiające o terminie rozprawy na 12.04 ???? - zobaczymy jaki będzie finał sprawy - nie stresuje mnie to jakoś szczególnie.
 
P 69

przemek866

Użytkownik
Kurczę wy macie już uniewinnienia, jakieś konkretne daty rozpraw a ja czekam już nie wiadomo ile, dzwonię do sądu tydzień w tydzień i zero. Ciągle nie ma daty wyznaczonej rozprawy bądź daty posiedzenia sądu. Sprawa mi się ciągnie od maja zeszłego roku....i chyba jeszcze sobie poczekam.
 
R 30

raffc

Użytkownik
Kurczę wy macie już uniewinnienia, jakieś konkretne daty rozpraw a ja czekam już nie wiadomo ile, dzwonię do sądu tydzień w tydzień i zero. Ciągle nie ma daty wyznaczonej rozprawy bądź daty posiedzenia sądu. Sprawa mi się ciągnie od maja zeszłego roku....i chyba jeszcze sobie poczekam.
Dzwoń do sądu i sprawdzaj, bo inpost może zawalić zawsze... ciekawe co tak sie przeciąga.
 
Z 14

zygzak84

Użytkownik
Witam,

czytam posty o tej sprawie, ale nigdzie nie mogę spotkać się z przypadkiem podobnym do mojej sytuacji. Dzisiaj przyszli do mnie 3 pracownicy UC z żądaniem wydania komputera, laptopa, tableta itp. Dysponowali postanowieniem prokuratury na temat żądania tego wydania oraz możliwości przeszukania. Oznajmili, że mogę odmówić, ale i tak zabiorą sprzęty. I najdziwniejsze jest to, że był to mój absolutnie pierwszy sygnał o takiej sprawie, do tej pory nie wiedziałem, że wszczęto wobec mnie jakieś postępowanie.
Ci pracownicy również byli zdziwieni moim zaskoczeniem - powiedzieli, że raczej nie spotkali się z taką sytuacją, że ktoś nie był przesłuchany lub chociaż nie dostał jakiegoś pisma...
Teraz nie wiem jaką postawę przyjąć. Liczne porady podają, że przelewy bankowe nie są wystarczającym dowodem, ale mi zabrano komputer
 
L 35

lolu

Użytkownik
Witam,

czytam posty o tej sprawie, ale nigdzie nie mogę spotkać się z przypadkiem podobnym do mojej sytuacji. Dzisiaj przyszli do mnie 3 pracownicy UC z żądaniem wydania komputera, laptopa, tableta itp. Dysponowali postanowieniem prokuratury na temat żądania tego wydania oraz możliwości przeszukania. Oznajmili, że mogę odmówić, ale i tak zabiorą sprzęty. I najdziwniejsze jest to, że był to mój absolutnie pierwszy sygnał o takiej sprawie, do tej pory nie wiedziałem, że wszczęto wobec mnie jakieś postępowanie.
Ci pracownicy również byli zdziwieni moim zaskoczeniem - powiedzieli, że raczej nie spotkali się z taką sytuacją, że ktoś nie był przesłuchany lub chociaż nie dostał jakiegoś pisma...
Teraz nie wiem jaką postawę przyjąć. Liczne porady podają, że przelewy bankowe nie są wystarczającym dowodem, ale mi zabrano komputer i pewnie tam zabezpieczą dowody na moją grę... Czy ktoś z Was miał zabrany komputer?
Pozostaje kilka spraw do ustalenia. Czym uzasadnili to wezwanie? Przedstawili ci artykuł np. 107 par. 2? Jestes podejrzany? Miałeś w ogóle konto na bet In home?
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
lolu, czy naprawdę do napisania tych raptem 2 linijek musiałeś robić cytat całego wpisu? Wystarczy podać nick tego do kogo kierujesz swoją wypowiedź.
 
Z 14

zygzak84

Użytkownik
Tak, mialem konto i gralem. Postanowienie o żądaniu wydania rzeczy oraz przeszukaniu uzasadnione jest wszczętym dochodzeniem art. 107 $2 kks dotyczącym uczestnictwa w grach hazardowych. Jest wymieniony okres na przelomie 2011 - 2012 oraz kwota 177 tys. wplat na moje konto w mBanku z tytulem Gewinnauszahlung. W pismie nie ma zadnego mojego statusu czy jestem podejrzany czy swiadkiem. Nie wiem jaka postawe przyjac, ale zakladam, ze beda w stanie na podstawie komputera ustalic, ze logowalem sie na terytorium RP i nie mam co tu chyba krecic...
Co do tej osoby, ktora neguje moja wiarygodnosc na podstawie takiej, ze mam 1 post: Chyba normalne, ze poszukalem takiego tematu w necie dopiero jak zapukano do moich drzwi? Nie gralem w zaklady sportowe aby tu wchodzic wczesniej - gralem w black jacka.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom