>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
cock 756

cock

Użytkownik
Viren możesz sobie... Wiatr, który rozdmuchano - mianowicie hasło o ograniczeniu dostępu do patologii jest sprzeczny z każdym apelem...

Używając języka korzyści postaw na:
- korzyść państwa
- korzyść potencjalnego lobbysty
- na końcu korzyść obywatela
- ani słowa o przeciwdziałaniu? No co Ty?

Nie zapominaj, że jesteś dotknięty patologią i ta ewentualna rozmowa sprowadzać się będzie do uproszczenia: &quot;chciałbym, by papierosy były w paczkach po 3 sztuki, bo nie zawsze stać mnie na 20...&quot;.

Nie zapominaj również o wymaganych podpisach zebranych w społeczeństwie, to umocni Twój głos... ;)

I wracając do wygenerowanego obrazu patologii - jak teraz miałaby rządząca partia wejść w temat hazardu? Obok spraw TK?

Zapewne masz jakiś misternie uknuty plan, ale nie postawiłbym na niego nawet 5 groszy.
 
J 159

jonaszdt

Użytkownik
Bede rozmawial z ministerstwami sportu i finansow. W tym celu zbieram argumenty za uporzadkowaniem tego badziestwa

Zalozenia proponowanej przeze mnie ustawy

1. To bukmacher placi podatki dochodowe w Polsce od swojego dochodu z graczy zarejestrowanych na terytorium Polski. Moze byc 19% tak jak CIT.
2. Nie ma podatkow obrotowych i podatkow nie placi gracz
4. Licencja dostepna dla kazdego.
3. Blokowanie bukmacherow ktorzy nie podporzadkuja sie tym regulom. To sa naprawde dobre warunki i dla firm, i dla graczy, ten podatek 19% od dochodu. Jesli bukmacher nie wystapi o licencje znaczy to tylko tyle, ze ejst zachlanny i nie chce placic podatkow w ogole a taki nie ma czego szukac na polskim rynku
5. Zbadanie procesu legislacyjnego i ukaranie tych odpowiedzialnych za obecny stan rzeczy. Ustawa hazardowa byla pisana pod dyktando wlascicieli naziemnych kasyn, rola niektorych politykow jak np pana Schetyny, ktory powiazany jest z wieloma &#39;podziemnymi&#39; biznesami nie do konca zostala ujawniona. Zamiast tego wine na cale zlo zrzuca sie na graczy i bukmacherow. Tymczasem pan Schetyna, bezposrednio zaangazowany w afere hazardowa zostal tak zdymisjonowany, ze znalazl sie na wyzszym stanowisku.

Zalety uporzadkowania sytuacji:

1. Wieksze wplywy do budzetu. Obecnie bukmacherka online jest formalnie zdelegalizowana, wszyscy graja ale panstwo nic z tego nie ma
2. Naplyw dodatkowych pieniedzy do polskiego sportu - od sponsorow - firm bukmacherskich, z reklam
3. Polityczna smierc kilku politykow z PO jak np pana Schetyny, powiazanego z mafia hazardowa, jakkolwiek przez immunitet poki co nic mu nie mozna zrobic, ale ujawniajac jak chamecil i kto za nim stal atanie sie politycznym zombie niechianym nigdzie.
4. Spokoj dla graczy
5. Sluzby panstwa przestana zajmowac sie glupotami, mozna je skierowac tam, gdzie sa wazniejsze problemy juak np unikanie opodatkowania przez korporacje, wiec odciazenie dla sluzb celnych i skarbowych
6. Wymuszenie na bukmacherach wiekszego przestrzegania praw konsumenta, wyeliminowanie przez nich szkodliwych rynkowo praktykk, przynajmniej w odniesieniu do polskich obywateli. Chcac byc na polskim rynku beda musialy przestrzegac polskiego prawa

Prosze o dalsze korzysci, wlasnie odpowiednie pisma sie formuluja ????
A kim ty jesteś że będzięsz taką rozmowę przeprowadzał.
Może być PW
 
cock 756

cock

Użytkownik
1. To bukmacher placi podatki dochodowe w Polsce od swojego dochodu z graczy zarejestrowanych na terytorium Polski. Moze byc 19% tak jak CIT.
No świetnie, tylko czemu tak mało panie Viren, jak teraz mamy więcej?
Nie ma podatkow obrotowych i podatkow nie placi gracz
Dlaczego mam rezygnować ze swoich wpływów? Nie wystarczy Panu, że może Pan grać? Hazard jest zły...
Licencja dostepna dla kazdego.
Panie Viren... Co z Pana taki altruista? Nie dość, że jest Pan hazardzistą i rozpierdziela Pan pieniądze na lewo i prawo zamiast kupić dziecku zabawkę, a sobie buty to jeszcze ma Pan wydać ostatniego grosza na Curacao? My mamy problem emerytur, dróg a pan przychodzisz tu i pieprzysz o kuponach? Tworki Pani Viren... Tworki.
Blokowanie bukmacherow ktorzy nie podporzadkuja sie tym regulom. To sa naprawde dobre warunki i dla firm, i dla graczy, ten podatek 19% od dochodu. Jesli bukmacher nie wystapi o licencje znaczy to tylko tyle, ze ejst zachlanny i nie chce placic podatkow w ogole a taki nie ma czego szukac na polskim rynku
Hahaha, ale odkrycie...
Zbadanie procesu legislacyjnego i ukaranie tych odpowiedzialnych za obecny stan rzeczy.
To jest korzyść państwa? Niech Pan już idzie i sobie bada...
Ustawa hazardowa byla pisana pod dyktando wlascicieli naziemnych kasyn, rola niektorych politykow jak np pana Schetyny, ktory powiazany jest z wieloma &#39;podziemnymi&#39; biznesami nie do konca zostala ujawniona. Zamiast tego wine na cale zlo zrzuca sie na graczy i bukmacherow. Tymczasem pan Schetyna, bezposrednio zaangazowany w afere hazardowa zostal tak zdymisjonowany, ze znalazl sie na wyzszym stanowisku.
Od pana Schetyny to się pan odp... i daruj sobie osobiste wycieczki jak nie jesteś w stanie czegokolwiek udowodnić. Krzyk i oczernianie.
Wieksze wplywy do budzetu.
A coś więcej? Analizy? Z czego pan to wyssał? Kto panu to powiedział?
Obecnie bukmacherka online jest formalnie zdelegalizowana, wszyscy graja ale panstwo nic z tego nie ma
Wie Pan więcej niż ja... Może jakieś liczby?
Naplyw dodatkowych pieniedzy do polskiego sportu - od sponsorow - firm bukmacherskich, z reklam
Sport sobie świetnie radzi. Mamy piękne stadiony. To żaden argument. To bełkot.
Polityczna smierc kilku politykow z PO jak np pana Schetyny, powiazanego z mafia hazardowa, jakkolwiek przez immunitet poki co nic mu nie mozna zrobic, ale ujawniajac jak chamecil i kto za nim stal atanie sie politycznym zombie niechianym nigdzie.
Ja do pana Schetyny nic nie mam... ;) Jest pan mały i żałosny. W dodatku uzależniony.
Spokoj dla graczy
Jak się uda wszystko z czym Pan przychodzi będzie Pan spokojny? Czy wystarczy tylko załatwienie pana Schetyny by Pana uspokoić?
Sluzby panstwa przestana zajmowac sie glupotami, mozna je skierowac tam, gdzie sa wazniejsze problemy juak np unikanie opodatkowania przez korporacje, wiec odciazenie dla sluzb celnych i skarbowych
To czym się zajmujemy nie jest żadną głupotą, jest Pan chory słaby zdesperowany. STan pańskiego zdrowia jako obywatela RP nie jest dla nas głupotą. Chronimy Pana.
Wymuszenie na bukmacherach wiekszego przestrzegania praw konsumenta, wyeliminowanie przez nich szkodliwych rynkowo praktykk, przynajmniej w odniesieniu do polskich obywateli. Chcac byc na polskim rynku beda musialy przestrzegac polskiego prawa
Bukmacherzy nie działają tu legalnie, w związku z czym, nie mają żadnych praw. A Pan grając tam popełnia przestępstwo.

wlasnie odpowiednie pisma sie formuluja
Co robią? ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
A kim ty jesteś że będzięsz taką rozmowę przeprowadzał.
Może być PW
Viren to jest gość, który ma ogromne problemy zarówno na gruncie gramatyki jak i znajomości funkcjonowania administracji państwowej:
a kto bedzie gral w takim panstwowym bukmaherze jesli marze w internecie beda 1% moze (a surebety sie trafia)
ktory departament i jaki wiceminister jest odpowiedzialny za zakladuy i gry liczbowe?
lecz pomimo tego poczucia humoru mu nie brakuje:
sprobuje zadzwonic w piatek
 
L 124

lemko

Użytkownik
Otrzymane punkty reputacji: +1
V 1,1K

viren

Użytkownik
nie rozumiem skad najazd ze obstawianie to &#39;patologia&#39; to jest normalna konsumpcja niczym nie rozniaca sie od zakupu chleba, uslug fryzjerskich, papierosow, moze tylko wieksze restrykcje.
Tak wybiorczo: stadiony sa okazale a nikt na nie nie przychodzi, zarzadzanie kuleje, poszly budowy na koszt podatnika po dwukrotnie zawyzonych kosztach, duzo druzyn ledwie zipie, to ze sa ladne stadiony nie ma nic wspolnego z majetnoscia klubow bo takowe naleza na ogol do panstwa/miasta
Co do Schetyny zobacz tylko to spojrzenie
https://www.google.co.uk/search?q=schetyna&amp;amp;source=lnms&amp;amp;tbm=isch&amp;amp;sa=X&amp;amp;ved=0ahUKEwio7KClkPDJAhWGvBoKHbAFAoAQ_AUICCgC&amp;amp;biw=1280&amp;amp;bih=923
na 70% lis w kurniku, na pzostale 30 idiota. Sa billingi, wszystkie dowody czarno na bialym, stenogramy, tylko niewlasciwie prokuratura sie nimi zajela, bo swoich zatapiac nie bedzie. Teraz jest inna bajka, no chyba ze hoduja sobie nieudacznika jako lidera opozycji tak jak PO robila to z KAczynskim dzieki czemu wygrala 8 wyborow z rzedu
Wplywy beda, poniewaz jakiekolwiek sa wieksze od zadnych, teraz panstwo nic nie ma od betow365, unibetow itp
Wlasnie beda pieniadze dla panstwa, teraz one wyfruwaja wiec nie wiem argumenty od czapy .na emerytury nie ma a ty przychodzisz z pierdolami&#39; - wlasnie troche panstwo zarobi wiec powinni mnie po rekach calowac
Lepiej nic nie robic i isac ze celnik bije i trzepie? Nie rozumiem tego napastliwego tonu. Prosze o wiecej argumentow &#39;za&#39; i zobaczymy co sie da z tym fantem zrobic, mysle ze juz dosc dobrze mam umotywowane pisemko, im wiecej tym lepiej
 
cock 756

cock

Użytkownik
Viren... Ty już nic nie pisz, bo bardziej sobie zaszkodzisz niż pomożesz innym, zwłaszcza bukmacherom. Nie takie łby jak twój próbowały kruszyć beton tej ustawy. Atak na osobę Schetyny jest już kompletnym błazeństwem.
Daleko Ci do odpowiedniego rozumowania...
I dwie strony temu jedno kluczowe zdanie Ci umknęło...
I teraz nie zauważyłeś, że wcieliłem się w rolę sekretarki jakiegoś ministra który normalnie Cię spławia...
Popłyniesz z imienia i nazwiska jako hazardzista do udupienia w pokazówce, bo obronić się nie obronisz, jak i nie obronisz korzyści w uregulowania hazardu w Polsce, a i przedstawić ich &quot;do kupienia&quot; najzwyczejaniej nie potrafisz. Schetyna to żadna korzyść choć by siedział na składzie amunicji i strzelał do cywili! To bezskuteczne. Kumaj to.
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
co tam sekretarka moze wiedziec
rozmawiamy ja, moj posel i minister sportu na starcie
zreszta nawet jak bedzie taka postawa jak mowisz zmieciemy PIS wraz z nowoczesna juz w 2018 w samorzadach
mi to rybka kto bedzie rzadzil wazne zeby polityka byla normalna
nic nie poplyne nie boj zaby. korzysci z uregulowania sytuacji sa oczywiste dla wszystkich
jedyni co straca to mafia hazardowa wraz z ich rezydenten Grzegorzem Schetyna dziwne zeby jeden czlowieczek z jego zakulisowa baanda tak dlugo trzesli krajem
 
L 124

lemko

Użytkownik
Może jeszcze Caps Lock&#39;a polubić ????
A tak na serio wydaje mi się, że użytkownik viren sobie bajdurzy, albo coś Jemu się przyśniło ????
 
M 0

mrvoo

Użytkownik
Witam wszystkich,
czy grając w bet365 mogę dostać jakieś wezwania? Wcześniej grałem w Betssonie. Wpłaty robiłem za pomocą karty kredytowej. Jedna wypłata 1000 zł z Betssona przez przelewy24.pl. Bank BZ WBK.
Dzięki za odpowiedź.
 
M 0

mrvoo

Użytkownik
Grzecznie zapytałem, bo nie ogarniam tematu - po to jest forum. Nie udzielaj się ignorancie jak nie potrafisz kulturalnie odpowiedzieć. Ego połechtane?
 
D 152

damian0012

Użytkownik
z okazji swiat zycze modertorom i adminom wytrwalosci w prowadzeniu forum i czytaniu co 2 dni tych samych pytan w tym waznym temacie ...
nie pozdrawiam pajacow ktorym sie czytac nie chce
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom