>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Prawda jest niestety jasna ktoś w tamtym okresie korzystał z usług bankowych i przelewowych ma kłopoty. Kto korzystał ze Skrilla czy Poczty ich niema. Dlatego cały czas się mówi że warto uważać co się robi. Czasem warto poczekać 2 dni dłużej ale mieć spokój a nie teraz kłopoty warto o tym pamiętać również teraz.
 
P 69

przemek866

Użytkownik
Ja dziś dostarczyłem pismo do sądu żeby nie odsyłali moich akt do Urzędu Celnego, napisałem że z aktami zapoznałem się przy okazji robienia fotokopii w Sądzie i żeby dalej kontynuowali normalnym tokiem i że proszę o umorzenie postępowania tak jak we wcześniejszym wniosku. Zobaczymy co z tego wyjdzie....
 
B 13

blaszka123

Użytkownik
Odpowiadając na twoje pytanie przyszło mi zawiadomienie o sprawie. Papuga określa termin do 2-3 m-cy. WOJNA !!!!!!!!!!!!!

Nawiązując do twoich postów to tajemniczy coś jesteś i troszeczkę gubisz się w tym co piszesz ale nieważne. Jeżeli piszesz o południowej Polsce to napisz o jakie miasto chodzi albo po prostu nie pisz takich rzeczy bo sprawiasz wrażenie jakbyś był kapo z UC. Pamiętaj też o jednym. Przywołujesz przykład jakiegoś wyroku nie znając sprawy - bez sensu, bo nie wiesz co on tam nagadał w sądzie
Chodzi o stolicę Podkarpacia. A co do kapo z Uc... to za 2-3 miesiące wrzucę to swój wyrok z uniewinnienia. Cierpliwości ????
 
B 21

bielsko

Użytkownik
Chodzi o stolicę Podkarpacia. A co do kapo z Uc... to za 2-3 miesiące wrzucę to swój wyrok z uniewinnienia. Cierpliwości ????
Spokojnie, nie irytuj się. Nic nie musisz udowadniać, tylko zrozum że piszesz troszeczkę bez konkretów a wszyscy tutaj są wyczuleni na szmaty z UC :) Generalnie daj znać kiedy masz sprawę, może ja będę już po i coś ci pomogę.
 
R 30

raffc

Użytkownik
Na początku chciałbym bardzo serdecznie wszystkich powitać. Od gdzieś tak 250str śledzę to forum ponieważ sam prawdopodobnie będę miał sprawę w sądzie - oczywiście
z 107 par 2. Buk: BaH. Sprawa w UC gdzie byłem wzywany jako podejrzany już za mną - do niczego się nie przyznałem oraz odmówiłem składania wyjasnień. Po jakimś czasie przyszło mi pismo, że mogę zapoznać się z końcowymi materiałami (piszę z pamięci - w liście to było sformułowane inaczej). Po jakichś 2-3 miesiącach przyszło pismo z sądu - wzywa się mnie - stawiennictwo nieobowiązkowe - na początku stycznia celem &quot;zawieszenia postępowania&quot;. Sądzę, że chcą zawiesić postępowanie do czasu orzeczenia trybunału europejskiego - u nas sąd najwyższy podał to w wątpliwość właśnie do czasu rozstrzygnięcia przez trybunał europejski. Jeżeli będzie jak myślę to chyba jestem w domu - bo decyzja trybunału europejskiego nei może być inna jak korzystna dla graczy.
Sprawa będzie w SR Kielce. Dla zainteresowanych mogę wrzucić skan pisma z sądu.
Aha w UC oczywiście mieli tylko tabelkę z wpłatami za rok 2011-2012. W międzyczasie jeszcze skoczę do sądu zapoznać się z aktami. Do tej pory tylko czytałem to forum, ale b. mi to pomogło - nawet nie potrzebuję adwokata - więc i ja postaram się Wam pomóc.
Pozdro
 
B 21

bielsko

Użytkownik
Prawda jest niestety jasna ktoś w tamtym okresie korzystał z usług bankowych i przelewowych ma kłopoty. Kto korzystał ze Skrilla czy Poczty ich niema. Dlatego cały czas się mówi że warto uważać co się robi. Czasem warto poczekać 2 dni dłużej ale mieć spokój a nie teraz kłopoty warto o tym pamiętać również teraz.
Teraz po fakcie to łatwo krytykować
 
B 21

bielsko

Użytkownik
Mam do was pytanie:
Jak myślicie czy ma znaczenie jakie kwoty wypłacamy u bukmachera i wpływają nam na konto ?
Cczy US tego nie kontroluje, czy Bank jak zobaczy np. wypłatę 10 000 pln od buka bwin, a wypłacają z Londynu podajże, to nie zgłosi tego, coś kiedyś słyszałem ze US kontroluje wpłaty na konto z dziwnych miejsc powyżej 999 pln.
Wiecie coś na ten temat ?
A co to niby jest wg ciebie dziwne miejsce?
 
X 283

xpiccolox

Użytkownik
@Doberman to nie jest do końca tak. IMHO ludzie wpadli nieświadomie. Ci co siedzieli w bukmacherce od jakiegoś czasu, w momencie gdy wybuchła ta cała afera to wiedzieli co zrobić. Ale Ci co mieli wtedy bukmacherkę głęboko w poważaniu, a wchodzili w jej świat w 2011 czy 2012 roku to nie zdawali sobie sprawy że to co robią to coś niezgodnego z prawem. Z resztą jak ktoś zaczyna to nie myśli o skrillach itd itd tylko wpłaca jakąś kwotę i po prostu gra. W pierś mogą się bić jedynie Ci co wygrali pokaźną kwotę że nie zapaliła im się żadna czerwona lamka i wypłacali na konto bankowe.
 
M 10

meec

Użytkownik
Wszystkie te sprawy dotyczą bukmachera BAH więc jeśli z niego wyciekły te informacje to pewnie kwestią czasu są inne buki mające konto w Polsce.
Myślę że Bet 365 jest akurat tutaj nie do ruszenia, aby celnicy mogli zdobyć jakieś informacje o wpłatach, wypłatach danych graczy.
Nie ma żadnej sprawy dotyczącej innej jednostki niż Bank Pekao S.A i Bah
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Prawda jest niestety jasna ktoś w tamtym okresie korzystał z usług bankowych i przelewowych ma kłopoty. Kto korzystał ze Skrilla czy Poczty ich niema. Dlatego cały czas się mówi że warto uważać co się robi. Czasem warto poczekać 2 dni dłużej ale mieć spokój a nie teraz kłopoty warto o tym pamiętać również teraz.
Nie do końca. Kłopoty mają tylko i wyłącznie Ci użytkownicy którzy dokonywali bezpośrednich przelewów bankowych na rachunek bah. W praktyce podejżewam że takich osób jest bardzo niewiele bo z tej opcji wpłaty korzysta mniej niż 10% grających dlatego że na zaksięgowanie bezpośredniego przelewu potrzeba 1/2 dni robocze. W praktyce to większość nie rozumie nawet pojęcia bezpośredni przelew bankowy stąd się wzieło tylu zesranych w pory. Wystarczy znać najważniejszą zasadę bankowości i można uniknąć naprawdę wielu problemów z ujawnianiem gdziekolwiek swoich danych osobowych. Jedynie odbiorca przelewu może poznać dane nadawcy, nadawca nie ma pratycznie żadnych możliwości poznać danych odbiorcy.
 
M 10

meec

Użytkownik
No tak a jeśli pośredmnikiem jest Skrill to można mieć problemy?
Np Bet 365 jest bardzo solidnym bukmacherem i wątpię że kiedykolwiek jakiekolwiek info dostaną. Swoim drogą moim zdaniem to PEKAO udostępniło info a nie sam BAH. Nie wierzę w to że buk miałby wsypywać ludzi...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom