>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
Z 0

zonik

Użytkownik
Pytam, bo niektórzy wolą sami pogadać z pracodawcą co i jak i jakoś się dogadać, zanim pracodawca sam się o tym dowie..
 
B 50

bukowina

Użytkownik
zonik - O nikim takim nie słyszałem. Dla mnie to niepojęte, żeby samemu informować pracodawcę o jakiejkolwiek toczącej się sprawie karnej, pracodawca również nie ma prawa żądać takich informacji, więc Twoje pytanie mnie rozbawiło. Co innego skazanie prawomocnym wyrokiem. przemek866 informował, że prokurator wysłał powiadomienie o wszczęciu postępowania i nie wiem, czy to zgodne z prawem.
 
D 0

derek123

Użytkownik
Dzięki za zainteresowanie... Yar000 Twoja odpowiedź dała zupełnie inne światło na temat jaki rzuciłem, zupełnie nie pomyślałem o ewentualnym &quot;punkcie zaczepienia&quot; jakie mogłaby stanowić dostarczone im informacje. Z natury trochę jestem &quot;bojaźliwy&quot; ale faktycznie nie ma co się wychylać.
 
bukmacherd 537

bukmacherd

Użytkownik
Mój przypadek jest zupełnie inny...Posiadam konto w bah założone rok temu zweryfikowane jednak ani razu nie grałem co za tym idzie nie dokonywałem wpłat/wypłat. Jednak posiadam jeszcze konto w WH gdzie wpłaciłem 100 euro nic nie obstawiałem zrobiłem to do celów transmisyjnych.(oglądanie meczy itp.). Niedawno temu wypłaciłem tą sumę (100 euro) wszystko za pośrednictwem Skrill a następnie na konto bankowe PKO SA. Ze względu na rodzaj pracy jaką wykonuje jedynie mogę zdradzić że to państwowa robota nie chce mieć namieszane w papierach. Skłania mnie to do stawienia się w najbliższym UC i przedstawienia sprawy. Oczywiście konta już zamknąłem posiadam historie zakładów,wypłat/wpłat (jedynie na WH widnieje wpłata/wypłata) kopie e-maili z prośbą jak i samo zamknięcie kont. Do tego historię konta z banku, oraz historię z strony skrill moje pytanie co jeszcze może być przydatne? Jaką formę może przyjąć ta sytuacja? Chce sam się zgłosić jednak de facto nie jako żebym naruszył ustawę, więc nie mam bladego pojęcia jak to się może odbyć!!! Nie chce żeby to UC &quot;zapukał do mnie&quot; wolę go ubiec nikt mnie nie zapewni iż za samo posiadanie konto nie dostanę wezwania. Tym bardziej jeśli wcześniej mieli by historię konta bankowego gdzie widniej przelew na skril te 100 euro.
Jeżeli to nie jest prowokacja , to współczuje ci stary .... idz jeszcze zgłoś sie na policje że kilka lat temu przeszedłeś na czerwonym świetle na pasach ....
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
=Derek123;5774813][...] Skłania mnie to do stawienia się w najbliższym UC i przedstawienia sprawy. [...]&quot;
Tak, tak. Zrób to niezwłocznie. Nie zapomnij zabrać własnych dybów.
[...] Jaką formę może przyjąć ta sytuacja? [...]
Jesteś zwykłym i niewyjątkowym podejrzanym w omawianej sprawie. Odstępstw nie będzie. Na takich frajerów jak Ty, &quot;państwo&quot; właśnie czeka. Czeka na punkt zaczepienia. Na jednego delikwenta przypada kilku urzędników oczekujących premii i dostrzeżenia przez zwierzchnika.
Czy rozumiesz (a na pewno rozumiesz gdyż najprawdopodobniej jesteś jednym z ludzkich &quot;trybów&quot; składających się na ten system), że żyjesz w &quot;państwie&quot;, dla którego ważniejszym jest istnienie osób popełniających wykroczenia i przestępstwa, niż ich nieistnienie? Sytuacja dotyczy także osób uznanych za potencjalnie popełniających wykroczenia i przestępstwa (podejrzanych).
W obecnej Polsce okupowanej przez ten system, liczy się jak największa liczba tych ww. negatywnych zjawisk ponieważ urzędnicy obecnego &quot;państwa&quot; są nagradzani za skuteczne wytropienie. Na &quot;policyjnym&quot; przykładzie widać jasno, iż funkcjonariusz Policji jest nagradzany za liczbę mandatów przyniesionych w zębach. To jest patologia. Nie, &quot;państwo prawa&quot;.

Pomijając, że Twój wpis zasadnie może zostać uznany za działalność, która przyszła zlecona z odpowiednich służb albo konkurencji bukmacherskiej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Ze względu na rodzaj pracy jaką wykonuje jedynie mogę zdradzić że to państwowa robota nie chce mieć namieszane w papierach. Skłania mnie to do stawienia się w najbliższym UC i przedstawienia sprawy. Oczywiście konta już zamknąłem posiadam historie zakładów,wypłat/wpłat (jedynie na WH widnieje wpłata/wypłata) kopie e-maili z prośbą jak i samo zamknięcie kont. Do tego historię konta z banku, oraz historię z strony skrill moje pytanie co jeszcze może być przydatne? Jaką formę może przyjąć ta sytuacja? Chce sam się zgłosić jednak de facto nie jako żebym naruszył ustawę, więc nie mam bladego pojęcia jak to się może odbyć!!! Nie chce żeby to UC &quot;zapukał do mnie&quot; wolę go ubiec nikt mnie nie zapewni iż za samo posiadanie konto nie dostanę wezwania. Tym bardziej jeśli wcześniej mieli by historię konta bankowego gdzie widniej przelew na skril te 100 euro.
Ja pierdziele, normalnie ten temat wyprał niektórym mózgi do granic możliwości. Mogę Ci tylko współczuć, to naprawdę nie jest śmieszne to jest po prostu żałosne, nawiność ludzka nie zna granic. Einstein miał racje że są tylko dwie nieskończone rzeczy wszechświat i ludzka głupota.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
B 50

bukowina

Użytkownik
Yar000 - bardzo trafnie to ująłeś, tylko mam wątpliwości, czy nowy user Derek123 to zrozumie. Wnioskuję to po Jego rozterkach i walce z samym sobą......Sam się przekonałem, chociaż rzadko coś wpisuję, że tu trzeba tak jak do dzieci... kawę na ławę i to baaaaardzo dokładnie jeszcze wytłumaczyć, a i tak mało kto coś zrozumie. 6016 postów, a z tego 5550 to bełkot, lament i .... nowy Derek123

Brawo Derek123, może coś zrozumiałeś, bo usunąłeś Swój wpis.
 
P 69

przemek866

Użytkownik
Ludzie poczytajcie trochę wstecz bo ciągle będziemy wałkować to samo. Prokuratura powiadomiła mojego pracodawcę i tak jest to legalne, jeżeli pracę mamy w budżetówce, mają prawo powiadomić pracodawcę o wszczęciu postępowania a później o jego zakończeniu i wyniku czyli wyroku jaki zapadł. Gdzieś to ktoś pisał dokładnie paragrafami jak to tam leci...ja nie znam dokładnie tego przepisu ale wiem że jest coś takiego.
 
S 1,1K

slukasz123

Użytkownik
I jeszcze wazna kwestia ile lat ma ten Derek123 bo pisze ze ma zweryfikowane konto Bah jak nie mozna zweryfikowac przed zleceniem wyplaty nie wierzycie to zapytajcie support Bah od adminow osobiscie dalbym typowi bana bo nie wie co pisze i sieje tylko zamet ????
 
L 124

lemko

Użytkownik
ale nawet w przypadku gdy ktos wpłaca pieniądze z wlasnego konta bankowego na konto skrill poprzez przelewy24, a wyplaca karta skrilla z bankomatu?
Może jeszcze każdy sklepik, wodociągi, dostawca prądu etc. będzie sprawdzał czy masz legalne pieniądze. (też tam zostawiasz ślad XD ???? )
A tak na serio :zoltakartka: za takie pisanie, bo zrobi się z tego tematu drugi dział płaczu :]
 
J 0

jugador

Użytkownik
Powiedzcie mi jak wyglada kwestia przepadku wygranej. Czy o tym też decyduje sąd, czy po prostu jeśli wyrok za grę jest skazujący to przepadek jest z automatu?
 
mayster90 0

mayster90

Użytkownik
Czy ktoś mi może łopatologicznie powiedzieć który buk oraz bank wsypał graczy ? Grałem swego czasu trochę w bwin oraz bet-365 dla rozrywki za małe stawki. Wpłaciłem w sumie ok 300 zł trochę wygrałem trochę przegrałem i wypłaciłem mniej więcej tyle samo. Obecnie wpłaciłem sobie 100zł do bet365 aby pograć kosmiczne taśmy (a może się uda)
Czy mam się czego obawiać ? Coś słyszałem o kwocie 2280 zł O co z tym chodzi ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom