>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
D 58

dzordz28

Użytkownik
Wróciłem z przesłuchania jako świadek. Oczywiście nic się nie dowiedziałem na temat tego jakie mają wobec mnie dowody. Pytania dotyczyły okresu 2011/2012 i BaH. Maglował mnie gość przez godzinę. Pytania czy grałem, czy mam konto na BaH, kiedy je założyłem, w jakim celu, czy wpłacałem, dlaczego wpłacałem, w jaki sposób wpłacałem, w jakim banku mam konto, czy dostawałem od BaH środki na to konto, czy wiem że BaH daje możliwość składania zakładów, czy czytałem regulamin BaH, z jakiego komputera korzystałem, czy mam ten komputer. Masakra jakaś. Teraz czekam co dalej. Może ktoś wie jakie są dalsze możliwości. Wezwanie jako podejrzany na zapoznanie to wiadomo, ale co jeśli się nie zdecydują mnie oskarżyć ? Będzie jakieś pismo jeśli nie zrobią ze mnie podejrzanego ? Jak długo mogę czekać na ich decyzję co ze mną zrobią ?
Widocznie dostali te dane ok 24 tys . osob i muszą te sprawy jakos zakonczyc, ale raczej większość będzie się w sądzie bronić i tam są b. duże szanse na wina..., ja czekam nadal na to czy Bah udostepni dane z &quot; mojego&quot; niby konta do sprawy sadowej...
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
Wróciłem z przesłuchania jako świadek. Oczywiście nic się nie dowiedziałem na temat tego jakie mają wobec mnie dowody. Pytania dotyczyły okresu 2011/2012 i BaH. Maglował mnie gość przez godzinę. Pytania czy grałem, czy mam konto na BaH, kiedy je założyłem, w jakim celu, czy wpłacałem, dlaczego wpłacałem, w jaki sposób wpłacałem, w jakim banku mam konto, czy dostawałem od BaH środki na to konto, czy wiem że BaH daje możliwość składania zakładów, czy czytałem regulamin BaH, z jakiego komputera korzystałem, czy mam ten komputer. Masakra jakaś. Teraz czekam co dalej. Może ktoś wie jakie są dalsze możliwości. Wezwanie jako podejrzany na zapoznanie to wiadomo, ale co jeśli się nie zdecydują mnie oskarżyć ? Będzie jakieś pismo jeśli nie zrobią ze mnie podejrzanego ? Jak długo mogę czekać na ich decyzję co ze mną zrobią ?
Szybkie pytania:
Jaka formą wpłacałes na konto bah?
Jaka forma wyplacales z bah???
Czekam na odp
 
L 41

lukos1983

Użytkownik
Nie wierzę w to, co czytam...Odkąd się tu pojawiłem przybyło chyba 70 stron...
A pytania powtarzają się wielokrotnie...Tu naprawdę jest wszystko, czego wam potrzeba.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
B 21

bazuka

Użytkownik
Najważniejsze.... KAPICA WYLECIAŁ ???? HUUURAAA
Pytanie teraz co następca nakaże na pierwszej odprawie szefów wojewódzkich UC? Mpim zdaniem powinien nakazać wszysto przejrzeć ponownie i posprzątać trochę. Zamiast zaśmiecać sądy takimi duperelami powinni wręczac mandaty/grzywny z pouczeniem (co najwyżej)
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
X 283

xpiccolox

Użytkownik
Najważniejsze.... KAPICA WYLECIAŁ ???? HUUURAAA
Ja bym się tak nie cieszył. Kapica to nieudacznik i wszystkie rozprawy by przegrał. Ale jak PIS zacznie majstrować przy władzy sądowniczej do czego się już zabierają to fajnie może nie być. A oni to teraz kasy potrzebują, bo naobiecywali tyle że szok. Wcześniej w tym wątku pisałem że będziemy jeszcze tęsknić za Kapicą i obym się pomylił.

Pytanie teraz co następca nakaże na pierwszej odprawie szefów wojewódzkich UC? Mpim zdaniem powinien nakazać wszysto przejrzeć ponownie i posprzątać trochę. Zamiast zaśmiecać sądy takimi duperelami powinni wręczac mandaty/grzywny z pouczeniem (co najwyżej)
Tak najlepiej, wlepywać mandaty osobą co wpłacały po 20 zł do buka, a na boku dawać przyzwolenie na robienie wałków np. ze SKOKami. Jedynie co powinni zrobić to porządek z tą całą ustawą hazardową, bo obecnie to zwykły bubel, na którym tracą wszyscy - począwszy od graczy, po kluby polskie, a skończywszy na budżecie państwa.
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
Jego miejsce mógłby zastąpić Pan Scyzoryk, idealnie by się nadał na to stanowisko.Jego poglądy na temat pokera i bukmacherki są bardzo konkretne.
Niestety nie jest w koalicji zgadzam sie z kolega wyzej...Skoro PIS bedzie chcial szukac kasy to naprawde moze sie dobrac do bukow....Sam PIS podczas prac nad nowelą powiedzial ze pokaze jak sie blokuje strony bukow....Takze sprawa nie wymaga komentarza poki co maja wazniejsze sprawy ale co dalej bedzie zycie pokaze....
 
L 124

lemko

Użytkownik
Nowymi wiceministrami [przyp. Finansów] mają zostać Marian Banaś (były szef Służby Celnej), prof. Konrad Raczkowski (członek zespołu ekspertów gospodarczych PiS) i Leszek Skiba (Instytut Sobieskiego, pracownik Instytutu Ekonomicznego Narodowego Banku Polskiego).
ŹRÓDŁO:Wolny Poker
CAŁY ARTYKUŁ: http://www.wolnypoker.org/aktualnosci/jacek-kapica-i-jaroslaw-neneman-odchodza-z-ministerstwa-finansow
Ktoś coś o nich wie? Jakie mają poglądy na temat bukmacherki?
 
G 8

gizberg

Użytkownik
gdzieś wyczytałem że po nowelizacji 107 2 kks bedzie traktowane jako wykroczenie skarbowe jeżeli kara bedzie niższa niż 5 minimalnych wynagrodzeń, ktoś o tym już słyszał ?
czy to prawda ?
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom