>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
shingper 563

shingper

Użytkownik
Jak wpłaciłeś 100zł to strzeliłeś sobie w kolano. Mogłeś poniżej bo teraz to już po ptakach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
N 29

nostradik

Użytkownik
Myster co kilka stron ktoś się o to pyta,. Wystarczy poszukać. Czemu komuś ma się chcieć w kółko to samo pisać jak niektórym nie chce się czytać.
No offence
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Dobrze by było w pierwszym poście napisać co i jak aby inni nie szukali tych informacji i nie robili dodatkowego zamieszania.
Z innej beczki powiem jedno jeśli ktoś chce uzyskać informację to przeszuka te 300 stron i dowie się jak to wyglądało po kolei. Nikt nie wypisze Ci &#39;&#39;recepty&#39;&#39; idź tam zrób to bo niestety ale to nie forum prawne, lecz bukmacherskie ludzie dzielą się swoimi przypadkami, doświadczeniami a każdy przypadek jest inny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
B 13

blaszka123

Użytkownik
Osobiście słyszałem o dwóch wyrokach Gdzie sąd zadecydował o przepadku wygranych i grzywny w przedziale 2500-7000 ta druga dość wysoka bo wygrane były na ponad 30 tys PLn
 
B 13

blaszka123

Użytkownik
kilka dni temu byłem na końcowym zapoznaniu się z aktami mojej sprawy.. I przy okazji zapytałem w Uc jakie wyroki zapadają w sprawach które prowadza (nie będę podawał miasta). Nie mam podstaw nie Wierzyć Urzędnicze
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Nie mam podstaw nie Wierzyć Urzędnicze
A gdyby ta urzędniczka Ci powiedziała, że za to przestępstwo sądy skazują każdego po kolei na 3 lata bezwzględnego więzienia, a gdy się przyznasz to umarzają postępowanie(teoretycznie), to też byś nie miał powodów żeby nie wierzyć urzędnikowi państwowemu?
Ludzie, te wszystkie UC, US właśnie po to pieprzą głupoty (jak np Kapica na tt), żeby wpłynąć na psychikę graczy, żeby ci się przyznawali a urzędasy mieli premie za wysoką wykrywalność. Nie wierzę że dorosły człowiek może powiedzieć, że nie ma powodów żeby nie wierzyć urzędnikowi - albo jest po prostu prowokatorem, albo nie orientuje się w aktualnej sytuacji...
 
C 445

cristovao

Użytkownik
Obecnie wpłaciłem sobie 100zł do bet365 aby pograć kosmiczne taśmy (a może się uda)
Czy mam się czego obawiać ? Coś słyszałem o kwocie 2280 zł O co z tym chodzi ?
1. granie w bet365 i innych zagranicznych bukach które w Polsce nie mają oddziałów i nie płacą podatków z punktu widzenia polskiego prawa jest nielegalne, praktyka jak pewnie wiesz inaczej wygląda, dopóki nie wpadniesz to możesz grać, oczywiście jak wpadniesz to wtedy albo się przyznajesz albo droga Sądowa

2. kwota 2280 to kwota od której wg. polskiego prawa nie pobiera się podatku czyli jak wygrasz w lotto (multi multi) 6/6 z 20 to tam jest za to 1300 zł więc nie zapłaciłbyś od tego podatku, to samo u buka który w PL jest (Fortuna, STS), tylko u buka to przy zakładzie pobierają już podatek, gdybyś wygrał 3k PLN to musiałbyś zapłacić podatek
 
B 13

blaszka123

Użytkownik
Kolego nie jestem prowakatorem i jak dobrze poszukasz to znajdziesz moje scany z wezwaniami do Uc... Nie mam zamiaru nikogo straszyć. Ale babka która mi to powiedziała wydawała się wiarygodna. Są też wyroki uniewinniajace u nich. Dodam że chodzi o południowa Polskę. Wiem ze od tego wyroku gdzie kolesiowi przepadło 35 tys wygranych i dowalili mu 7000 kary plus koszty obrona złożyła apelacje, wiec wyrok jest jeszcze nieprawomocny. Wystarczyło ze sąd wydał postanowienie o zniesieniu tajemnicy bankowej i tym samym mieli wszystkie przelewy na kolesia od 2011 do dnia dzisiejszego.
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
I co z tego że sąd miał przelewy gościa? Fajnie że piszesz że się orientujesz dobrze w sytuacji, a przecież było tu tłuczone 500 razy że przelewy nie są żadnym dowodem.
Dobra ja kończę, bo nie chcę się kopać z wiatrakami
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Osobiście słyszałem o dwóch wyrokach Gdzie sąd zadecydował o przepadku wygranych i grzywny w przedziale 2500-7000 ta druga dość wysoka bo wygrane były na ponad 30 tys PLn
Haha. Czy mógłbyś mi to uzmysłowic podajac jakiś przykład? Jak według Ciebie może się odbyć przepadek wygranej? Zabiorą twoją wygraną? Kto i jakim prawem?
 
B 13

blaszka123

Użytkownik
Wyrok sądu Przepadek wygranych plus karą grzywny plus koszta sądowe. Zapytaj prawnika to ci odpowie jakim prawem i uzmysłowić na pewno. Koleś i jego obrońca od te go wyroku złożyli apelacje.. Nic więcej nie wiem
 
B 13

blaszka123

Użytkownik
I co z tego że sąd miał przelewy gościa? Fajnie że piszesz że się orientujesz dobrze w sytuacji, a przecież było tu tłuczone 500 razy że przelewy nie są żadnym dowodem.
Dobra ja kończę, bo nie chcę się kopać z wiatrakami
Dokaldnie przelewy nie są dowodem. Tak więc musieli mieć coś jeszcze aby uznać go winnym. Pytanie co... A z sądami wPolsce jest różnie, na podstawie tego samego materiału jeden cie uniewinni, a a drugi nie. Pożyjemy zobaczymy. Teraz będzie sporo spraw ludzi Którzy byli wzywani w okresie Luty-maj tego roku.
 
B 21

bielsko

Użytkownik
Dokaldnie przelewy nie są dowodem. Tak więc musieli mieć coś jeszcze aby uznać go winnym. Pytanie co... A z sądami wPolsce jest różnie, na podstawie tego samego materiału jeden cie uniewinni, a a drugi nie. Pożyjemy zobaczymy. Teraz będzie sporo spraw ludzi Którzy byli wzywani w okresie Luty-maj tego roku.
Odpowiadając na twoje pytanie przyszło mi zawiadomienie o sprawie. Papuga określa termin do 2-3 m-cy. WOJNA !!!!!!!!!!!!!

Nawiązując do twoich postów to tajemniczy coś jesteś i troszeczkę gubisz się w tym co piszesz ale nieważne. Jeżeli piszesz o południowej Polsce to napisz o jakie miasto chodzi albo po prostu nie pisz takich rzeczy bo sprawiasz wrażenie jakbyś był kapo z UC. Pamiętaj też o jednym. Przywołujesz przykład jakiegoś wyroku nie znając sprawy - bez sensu, bo nie wiesz co on tam nagadał w sądzie
 
X 283

xpiccolox

Użytkownik
Osobiście słyszałem o dwóch wyrokach Gdzie sąd zadecydował o przepadku wygranych i grzywny w przedziale 2500-7000 ta druga dość wysoka bo wygrane były na ponad 30 tys PLn
Ciekawe w jaki sposób sąd ustalił że wypłaty z okresu lipiec2011-kwiecien2012 są wygranymi z gier hazardowych z okresu lipiec2011-kwiecien2012. O wygranych z tego okresu świadczyć mogą tylko kupony. Bah im tego nie udostępnił, więc widocznie mamy do czynienia z debilem który im sam na siebie przyniósł haki, bo na wezwaniu tak mu kazano ;D Nie mnie rozstrzygać czy to co piszesz jest prawdą czy nie, ale żeby znać pełną sprawę to należało by wiedzieć co ten wezwany zrobił i co im mówił ;D
 
J 18

joker1989

Użytkownik
Mam do was pytanie:
Jak myślicie czy ma znaczenie jakie kwoty wypłacamy u bukmachera i wpływają nam na konto ?
Cczy US tego nie kontroluje, czy Bank jak zobaczy np. wypłatę 10 000 pln od buka bwin, a wypłacają z Londynu podajże, to nie zgłosi tego, coś kiedyś słyszałem ze US kontroluje wpłaty na konto z dziwnych miejsc powyżej 999 pln.
Wiecie coś na ten temat ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom