>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
tokarz1989 0

tokarz1989

Użytkownik
przemek866 jeśli możesz podaj mi w wiadomośći prywatnej swojego maila bo nie moge pisać gdyż nie mam wystarczającej ilości postów,
slukasz123 ja tylko stwierdzam fakty, nie rozumiem tej flustracji, zamiast pomóc oskarżasz mnie nie wiem o co, jakbym wpłacał tradycyjnym przelewem mieli by również mój numer gracza który jest zamieszczany tytułem, mieli również mój adres IP, zresztą nie musze Ci niczego udowadniać skoro wiesz lepiej ode mnie za co dostałęm wyrok
homel napisz mi maila na priv wysle jutro
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
przemek866 jeśli możesz podaj mi w wiadomośći prywatnej swojego maila bo nie moge pisać gdyż nie mam wystarczającej ilości postów,

slukasz123 ja tylko stwierdzam fakty, nie rozumiem tej flustracji, zamiast pomóc oskarżasz mnie nie wiem o co, jakbym wpłacał tradycyjnym przelewem mieli by również mój numer gracza który jest zamieszczany tytułem, mieli również mój adres IP, zresztą nie musze Ci niczego udowadniać skoro wiesz lepiej ode mnie za co dostałęm wyrok

homel napisz mi maila na priv wysle jutro
Drogi kolego ja Cie nie oskarzam ale to co piszesz tj mega podejrzane wiesz ile firm korzysta z p24 Wszystkie prawie jakie sa na rynku.To moze mi powiesz ze wplace np na unibet to tez dostane wezwanie? A co do twojej sprawy napisze ci na pw strone na ktorej mozna zobaczyc sprzeciw jaki ty dostales
 
tokarz1989 0

tokarz1989

Użytkownik
przeglądałem dziś akta mojej sprawy i powiem Ci że polskie sądy to parodia, same dopisują nie prawdę aby podciągnąć sprawę pod określony wyrok, parodia, spier*** z tego państwa jak najszybciej, jeśli ktoś jest zainteresowany proszę podać maila
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Niezależnie od przebiegu tej dyskusji, proponuję aby Panowie jednak powstrzymali się z przesyłaniem namiarów na swoja pocztę email, osobom bądź co bądź spoza aktywnego obrębu Forum (liczba postów, ranga).
To naprawdę żaden problem aby zrobić tak (skan), jak to przedstawił Homel. Poza tym, magiczne 10 postów przekracza się bardzo szybko.
Uważam, niezależnie od tej bieżącej dyskusji, iż każdy kto jest wzywany a przyszedł tutaj żeby o tym napisać, nie zawadzi aby pokazał &quot;kwity&quot;.
Dla transparentności. I uwiarygodnienia, jak kto woli. Wtedy nie będzie nasuwających się podtekstów.
 
A 0

arronlewis

Użytkownik
Dostałem wezwanie na rozprawę sądową, która odbędzie się na początku sierpnia, w akcie oskarżenia, który ma jakieś 4 strony jest raptem z 10 linijek o tym,że dowodem są przelewy na konto zatytułowane Gewinnauszahlung - co oznacza wypłatę wygranej a potem 3 strony lania wody o tym, dlaczego jestem oskarżony mimo, że jest to wbrew prawu europejskiemu.
Najdziwniejsze jest dla mnie, że nie dostałem wyroku nakazowego, o czym piszą wszyscy na forum, tylko od razu rozprawa sądowa (być może sędzia uznał, że dowody są za słabe), ale chciałem zapytać zorientowanych o potwierdzenie. W uzasadnieniu do aktu oskarżenia widnieje informacja: &quot;wbrew ustawie, która weszła w życie 14.07.2011 r.&quot; czyli należy przyjąć, że jeśli grałem 13.07.2011 r. to było to w pełni legalne ? Można przyjąć taką linię obrony ?
 
B 50

bukowina

Użytkownik
Brawo Yar000!!! Zgadzam się w 100%, że pochopne udostępnianie prywatnych danych - to, delikatnie mówiąc lekkomyślność. tokarz1989, tak jak napisał Yar000, przekroczenie 10 postów to żaden problem.
 
tokarz1989 0

tokarz1989

Użytkownik
w takim razie poczekam na to 10 postów, nie muszę nic uwiarygodniać, poprostu nie słusznie mnie skazano na podstawie dowodów wyssanych z palca które sąd uznał za wiarygodne i tyle
 
tokarz1989 0

tokarz1989

Użytkownik
Art. 233 § 1 Kodeksu karnego stanowi:
„Kto, składając zeznanie mające służyć za dowód w postępowaniu sądowym lub w innym postępowaniu prowadzonym na podstawie ustawy, zeznaje nieprawdę lub zataja prawdę, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3”.
Art. 233 § 4 Kodeksu karnego stanowi:
„Kto, jako biegły, rzeczoznawca lub tłumacz, przedstawia fałszywą opinię lub tłumaczenie mające służyć za dowód w postępowaniu określonym w § 1, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3”.
Zastanawia mnie czy do powyższych przepisów musi stosować się funkcjonariusz celny, choć pewnie to fikcja bo w Polsce swój swojemu krzywdy nie zrobi
 
F 18

fpaixao

Użytkownik
Art. 233 § 1 Kodeksu karnego stanowi:
„Kto, składając zeznanie mające służyć za dowód w postępowaniu sądowym lub w innym postępowaniu prowadzonym na podstawie ustawy, zeznaje nieprawdę lub zataja prawdę, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3”.
Art. 233 § 4 Kodeksu karnego stanowi:
„Kto, jako biegły, rzeczoznawca lub tłumacz, przedstawia fałszywą opinię lub tłumaczenie mające służyć za dowód w postępowaniu określonym w § 1, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3”.

Zastanawia mnie czy do powyższych przepisów musi stosować się funkcjonariusz celny, choć pewnie to fikcja bo w Polsce swój swojemu krzywdy nie zrobi

Ty tak na serio?
 
X 283

xpiccolox

Użytkownik
Tokarz, wejdź na swoje konto w banku lub u buka. I sprawdź dokładnie jeszcze raz czy nie zaplatala się tam chociaż jedna wpłata poprzez konto bankowe....przelewajac przelewem odbiorca widzi wszystkie dane, więc łatwo namierzyć taką osobę. Ale żeby takie coś zrobić poprzez p24? To jest dziwne.....jak nie niemożliwe.
Po drugie, jaką dostałeś karę? W jakiej kwocie?
 
T 13

txc

Użytkownik
Albo łżesz, albo p#@#$!@sz jak potłuczony. Zobacz w historii konta, czy nigdy nie wpłaciłeś ZWYKŁYM przelewem na konto buka, bo aż mi włosy na piętach rosną jak czytam, że dorwali cię po wpłatach przez p24.
 
black-star 54,3K

black-star

Użytkownik
od wyrku nakazowego nie ma odwołania tylko sprzeciw, nie są ważne tu żadne wyjaśnienia, nie mieli mojego numeru konta ani num konta gracza i jak mówię że przez p24 to chyba wiem jak było
Ale my nie wiemy jak było i chcemy się dowiedzieć, a takie coś bez podawania żadnych podstaw to może sobie napisać tutaj każdy użytkownik forum i piszący tutaj to właśnie maja na myśli. A te kilka postów, przez które piszesz, że tego nie robisz to mógłbyś sobie zawsze nabić bardzo łatwo. Mnie osobiście naprawdę ciężko w to uwierzyć.
 
tokarz1989 0

tokarz1989

Użytkownik
nic nikomu nie muszę udowadniać, jak ktos pytał to odpowiadam, jeśli ktoś chce mi pomóc lub coś doradzić zapraszam na priv, jeśli ktoś potrzebuje pomocy również chętnie pomogę
 
B 50

bukowina

Użytkownik
Wszyscy chętnie Ci pomogą, tylko się uwiarygodnij. Jak na razie Twoje informacje są trochę chaotyczne. Napisz w jakim mieście sąd Cię skazał, jakie kwoty przelewów i jaka kara. Podaj kwoty, a jak przekroczysz &quot;10&quot; to wrzuć jakiś skan. Pozdro.
 
X 283

xpiccolox

Użytkownik
nic nikomu nie muszę udowadniać, jak ktos pytał to odpowiadam, jeśli ktoś chce mi pomóc lub coś doradzić zapraszam na priv, jeśli ktoś potrzebuje pomocy również chętnie pomogę
Jakiś czas temu pisał tutaj admin aby osoby które mają tutaj takie sprawy potwierdzaly swoją wiarygodność poprzez wrzucenie skanu z zamazanymi danymi itp. więc czekamy na te 10 postów. Na tą chwilę nikt ci nie pomoże bo piszesz rzeczy niewiarygodne i połowa Ci nie wierzy. A po drugie to nie walisz jakichkolwiek konkretów a rzucasz ogolnikami. Jak na razie jedyne co powodujesz to chaos i zamieszanie. Prawda taka ze dopóki nie wrzucisz skanu dopóty nikt nie będzie Cię tutaj traktował poważnie.
 
tokarz1989 0

tokarz1989

Użytkownik
byłem u radcy prawnego i tak, nie chce zamieszczać publicznie takich informacji, jeśli ktoś ma podobną sytuację i będzie chciał się podzielić przebiegiem jego sprawy zrobi to na priv, podobnie jak ktoś jest ogarnięty w temacie i będzie umiał coś doradzić. Jak narazie to pomoc tutaj wygląda tak że co druga osoba obraża więc jaki sens, jak ktoś faktycznie może coś wnieść zapraszam na priv, a udzielę rzeczowych informacji
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom