>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
tokarz1989 0

tokarz1989

Użytkownik
Mojej sprawy ciąg dalszy : Wniosek o umorzenie napisany i złożony w Urzędzie Celnym ( dlatego tutaj ponieważ to właśnie ten urzędnik który mnie przesłuchiwał będzie w porozumieniu z prokuratorem nadzorującym sprawę decydował o ewentualnym umorzeniu ). Teraz trzeba czekać bo urzędas jest na urlopie, wróci i zobaczymy jaki wynik.
czesc moja sprawa jest podobna do Twojej, byłem miesiac temu na przesłuchaniu w urzedzie celnym, byłem oskarżony o popełnienie przestępstwa art 107 paragra 2 kks, nie przyznałem sie i odmówiłem składania wyjaśnien. Sprawa trafiął do sądu, który wydał wyrok nakazowy, uznał mnie winnym popełnienia przestępstwa mimo ze jedyny materiał dowodowy na mnie to przelewy za abrdzo niskie kwotył, sąd uznał moją winę jako nie budzącą wątpliwości nałożono na mnie karę a co za tym dostane wpis do rejestru karnego i stracę pracę. mógłbyś mi przestawić Twoją sytuację? jak ewentualnie moge postąpic? jaka linie obrony przyjąc co zrobic?
 
L 516

lipny

Użytkownik
....Sprawa trafiął do sądu, który wydał wyrok nakazowy, uznał mnie winnym popełnienia przestępstwa mimo ze jedyny materiał dowodowy na mnie to przelewy za abrdzo niskie kwotył, sąd uznał moją winę jako nie budzącą wątpliwości ....
Napisz jaki sąd z ktorego miasta tak działa

Co mozesz zrobic, odwołanie jak najszybciej (ew. z radcą prawnym) że w świetle zebranego materiału dowodowego nie wykazano złamania art. 107 par 2 tj. zawieranie zakładu...z terytorium RP;)
 
tokarz1989 0

tokarz1989

Użytkownik
w świetle zebranego materiału dowodowego nie wykazano złamania art. 107 par 2 tj. zawieranie zakładu...z terytorium RP;)
na to też bedę musiał mieć jakieś dowody że faktycznie złamanie prawa miało poza granicą Państwa
 
L 516

lipny

Użytkownik
nie wypłacałem nic, całą sprawa jest o wpłaty przez p24
chcesz powiedziec ze Celny mial tylko jakies wplaty przez P24, nic nie powiedziales na wizycie i Cie skazali wyrokiem nakazowym?
nie wiem czy komedia czy dramat
napisz jakie miasto
na to też bedę musiał mieć jakieś dowody że faktycznie złamanie prawa miało poza granicą Państwa
no to raczej oni powinni udowodnić ze zlamales artykul...
Pozatym moze wplaciles i te pieniadze caly czas tam sobie leża, a co nie moga? ????
no komedia...
dowody kilku wpłat na konto bah, jak dla mnie to też komedia, jak widać oni nie muszą nic udowadniać skoro sąd wydał wyrok
nie wiem na co czekasz, w wyroku masz napisane ile masz na odwołanie
napisz z jakiego miasta sąd tak działa ???? , moze byc priv
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
Koles nie pisze calej prawdy musial wplacac na konto bah i tyle...Nie ma opcji aby doszli po p24!!!
Kolego to moze napisz co pokazali ci na przesluchaniu???
 
tokarz1989 0

tokarz1989

Użytkownik
chcesz powiedziec ze Celny mial tylko jakies wplaty przez P24, nic nie powiedziales na wizycie i Cie skazali wyrokiem nakazowym?
nie wiem czy komedia czy dramat
napisz jakie miasto

no to raczej oni powinni udowodnić ze zlamales artykul...
Pozatym moze wplaciles i te pieniadze caly czas tam sobie leża, a co nie moga? ????
no komedia...
dokładnie nie przyznałem sie i odmówiłem składania wyjaśnień
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
dowody kilku wpłat na konto bah, jak dla mnie to też komedia, jak widać oni nie muszą nic udowadniać skoro sąd wydał wyrok
To nie pisz głupot bo to stanowcza roznica idz do pierwszego lepszego mecenasa i zloz odwolanie bylo juz wielokrotnie poruszane co pisac itd...
 
tokarz1989 0

tokarz1989

Użytkownik
To nie pisz głupot bo to stanowcza roznica idz do pierwszego lepszego mecenasa i zloz odwolanie bylo juz wielokrotnie poruszane co pisac itd...
od wyrku nakazowego nie ma odwołania tylko sprzeciw, nie są ważne tu żadne wyjaśnienia, nie mieli mojego numeru konta ani num konta gracza i jak mówię że przez p24 to chyba wiem jak było
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
od wyrku nakazowego nie ma odwołania tylko sprzeciw, nie są ważne tu żadne wyjaśnienia, nie mieli mojego numeru konta ani num konta gracza i jak mówię że przez p24 to chyba wiem jak było
Powtorze raz jeszcze zeby weszli przez p24 musieli by miec wykaz z p24 a nie z konta bah...Sam napisałeś ze pokazali ci wyciagi z konta bah wiec musiałes wpłacić bezpośrednio na konto bah i tyle...
I skąd mieli twoj adres skoro uparcie twierdzisz ze tylko p24???
 
D 5

daanny1702

Użytkownik
tokarz 1989 napisz sprzeciw od wyroku nakazowego. Na wyrok nakazowy nie ma co się bulwersować bo to instytucja wykorzystywana do przyśpieszenia postepowania i choć tak być nie powinno często zapadają w oparciu o nią złe wyroki. Dlatego też twój sprzeciw od razu powoduje, że wyrok nakazowy traci moc. Wystarczy, że napiszesz na kartce dużymi literami sprzeciw od takiego a takiego wyroku nakazowego i zrobisz to w terminie. W zasadzie nie trzeba tam podnosić żadnych okoliczności ale możesz napisać to, co na tym forum było już wielokrotnie podnoszone, a mianowicie, że nie ma dowodów na twoją winę. Wtedy Sąd jeszcze raz pochyli się nad twoją sprawą i już dokładniej zbada materiał. Zapewne cofnie sprawę do uzupełnienia. Możesz im zasugerować w sprzeciwie umorzenie.
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
Kolego jakos analizujac ten temat ciezko mi uwierzyc ze wplacales inna metoda niz p24 czy moglbys pokazac wszystkie twoje wplaty do bah albo skan wyroku ktory dostales oczywiscie mozesz zaslonic dane bo jestem ciekaw jakim cudem doszli tylko po wplatach p24!!!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom