>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
K 66

kanarek

Użytkownik
No nie wiem...
Dziś na komisji sportu i rekreacji generał zapewnił, że wśród wykrytych graczy jest między innymi przebiegły, ale też rozchwiany emocjonalnie gracz, posługujący się nickiem KoNeSeR. Ustalenie jego tożsamości służby uznały za swój priorytet, a ten wobec ciążących na nim zarzutów wsypał resztę osób, które znał i kojarzył z jednego z for - czyli 67 523 os. Podobno dzięki temu, obniżono mu grzywnę z 5000zł na 3600zł płatne w ratach po 20zł przez kolejne kilkanaście lat...
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
4 0

4move

Użytkownik
Panowie prosze o zaprzestanie kłotni, a skupieniu na watku.
Robi sie tu śmietnik, a osoby takie jak ja oczekują konkretów.
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
Sądze, że mając nr rachunku to dojście do właściciela nie jest problemem dla UC
Kolejny zaczyna a slyszales o czyms takim jak tajemnica bankowa wbrew pozorom nie jest to takie proste jak sie wydaje...No chyba ze bank zlamie tajemnice bankową...
 
B 0

basturk

Użytkownik
Napisz raz jeszcze wplacales bezposrednio na ich konto w banku czy tylko przelewy24 bo raz napisales tak teraz piszesz wplaty p24....Wiec jak jest w koncu???????
Zawsze pisałem, że wpłaty czyniłem przez przelewy24. Przelewy24 traktuję (nie wiem może się mylę) jak wpłaty bezpośrednio z banku na konto buka. Nie używam do tego pośrednika (Skrill itp.) Stąd moje problemy z EL Comendante Kapicą.
 
C 445

cristovao

Użytkownik
Odnośnie ostatniego wyroku TK, autor tekstu jest adwokatem

Trybunał Konstytucyjny w obronie budżetu
Choć pytanie NSA i zawarta w nim teza o niezgodności przepisów ustawy hazardowej z ustawą zasadniczą nie znalazła uznania Trybunału Konstytucyjnego należy zwrócić uwagę, że orzeczenie nie przesądza, że działania podejmowane przez organy celne, prokuratury i sądy, które zatwierdzają zatrzymania automatów, są zgodne z prawem.
Zgodność przepisów ustawy hazardowej z konstytucją nie przesądza bowiem o ich zgodności z prawem unijnym, co chociażby wynika ze wspomnianych wyroków TSUE.
Wyrok TK nie powinien przełożyć się na linię orzecznictwa sądów. Argumentacja zawarta w pytaniu NSA, dotycząca niemożności stosowania nienotyfikowanych przepisów (i powiązanych z nimi przepisów karnych skarbowych) jest wciąż aktualna. Nie została też podważona ani obalona przez trybunał.
Tym samym pomoc udzieloną przez Trybunał rządzącym można uznać za połowiczną i tymczasową. Celnicy po tym wyroku wciąż będą zajmować automaty, a przekonana o swojej racji branża powołująca się na zasady prawa unijnego nie da za wygraną. Pojawią się kolejne pozwy o odszkodowanie, zmianie ulegnie tylko zawarta w nich argumentacja prawna.
http://www4.rp.pl/artykul/1189756-Trybunal-Konstytucyjny-w-obronie-budzetu.html
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
Zawsze pisałem, że wpłaty czyniłem przez przelewy24. Przelewy24 traktuję (nie wiem może się mylę) jak wpłaty bezpośrednio z banku na konto buka. Nie używam do tego pośrednika (Skrill itp.) Stąd moje problemy z EL Comendante Kapicą.
Moze bank cie sypnal ciekawe w ktorym banku masz konto....
 
C 445

cristovao

Użytkownik
nigdy nie zrozumiem ludzi którzy po wpłacie chcą mieć kasę natychmiast u buka, co zakład ucieknie? będzie tysiąc kolejnych (i tysiąc kolejnych wpłat)
co za problem kupić UKASH i tak wpłacić i kasa będzie na następny dzień, albo przez Skrill? to nie kasa musi być w 5 min. u buka i koniec i kropka!
jak bank sypnie klienta to warto zawnioskować na jakiej podstawie to zrobił i czy zgodnie z prawem (oprócz oczywiście tej sytuacji, że banki informują kogo trzeba jeżeli widzą transakcję powyżej x euro - o tym już było wałkowane na forum)
mało prawdopodobne, że bank sypnął, klient to jego pokarm (tzn. kasa klienta) a jak klient zacznie rozpowiadać (w dobie internetu, fb), że bank go sypnął to chyba jasne, że wybiorą kogoś innego
 
koneser 339

koneser

Użytkownik
nigdy nie zrozumiem ludzi którzy po wpłacie chcą mieć kasę natychmiast u buka
mylimy pojęcia
jak ktoś ma odblokowaną opcję wypłaty na skrilla to co za problem wpłacać p24 ?
zonk jest tylko wtedy gdy ktoś po wpłacie p24 wypłaca bezpośrednio na konto
nie było 1 osoby co by tylko wpłaciła p24, nie miała wypłat i dostała wezwanie
bynajmniej ja takowej nie znam
 
B 0

basturk

Użytkownik
Mam pytanie do tych co podostawali wezwanie na przesłuchanie do UC. Czy ktoś tak jak ja dostał wezwanie a później priorytetem informację, że do kontynuacji postępowania nie muszą stawiać się ?
 
endremix 38

endremix

Użytkownik
Tak jak wcześniej pisałem kolega dostał wezwanie do urzędu celnego, mimo ze nigdy nie grał w zakładach bukmacherskich, wczoraj był termin wizyty, opowiem wam o przebiegu rozmowy z tego co mi przekazał .Wezwali go jako świadka a pytali jak oskarżonego , na początku zapytali sie go czy wie dlaczego został wezwany i czy brał udział w nielegalnych zakładach odpowiedz była ze NIE . Po czym zaczęli wypytywać o jego brata czy grał itp , ponieważ jest podejrzany o gre w nielegalnych zakładach, w koncu zapytali czy dokonywał pan z własnego konta bankowego wpłat na konto brata u nielegalnego bukmachera , zaczęli go straszyć grzywną i powiedział ze dokonywał wpłat . Chodzi tu o gre z roku 2011 .
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Bo czym innym jest właściwe tu &quot;przynajmniej&quot; a czym innym błędne &quot;bynajmniej&quot;, które oznacza: wręcz przeciwnie, na odwrót. Ale masa ludzi ma z tym ogromne problemy...
Może ktoś oczyścić temat o ustawie hazardowej z takich wypocin milicjanta ?
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Takie czyszczenie ale całego forum, to należy zacząć od pogonienia stąd w pizdu troglodyty, który będąc userem forum bukmacherskiego, ma wielki życiowy problem wyrażony kompromitującym go tekstem:
a co to jest w ogóle ten betradar ?
Zabij się leszczu @betradar :razz: własną pięścią, bo cię ludzie śmiechem zajebią! ????
Tak to już jest z elementarną nawet wiedzą, gdy się kupuje pracę licencjacką o bukmacherce...
Więc nie udawaj że ogarniasz tematykę tego wątku o Ustawie hazardowej, gdy nie masz nawet pojęcia co to jest Betradar ????
 
musze_schudnac 289

musze_schudnac

Użytkownik
Takie czyszczenie ale całego forum, to należy zacząć od pogonienia stąd w pizdu troglodyty, który będąc userem forum bukmacherskiego, ma wielki życiowy problem wyrażony kompromitującym go tekstem:




Zabij się leszczu własną pięścią, bo cię ludzie śmiechem zajebią! ????

Tak to już jest z elementarną nawet wiedzą, gdy się kupuje pracę licencjacką o bukmacherce...
swiat sie zmienia,ludzie rozwijaja a dziadzio po 50tce edi8 ze swoim psychicznym łbem niezmiennie prowadzi napinki

teraz rozszerzyl znaczaco dzialalnosc nie tylko do tego tematu ale i rowniez do PW i tematu ozborna ;) ;)

a administracja jak nic z tym nie robila tak nie robi dalej,
chyba jedyna nadzieja dla wszystkich uzytkownikow jest taka ze dziadzio predzej czy pozniej podupadnie na zdrowiu i tej energii do żwawej obsługi klawiatury moze mu zabraknac :]
 
shingper 563

shingper

Użytkownik
Ciekawe kiedy pojawią się multikontowcy z bah z postami typu &quot;babcia dostała wezwanie do UC co robić&quot; itp. ;) Pewnie kwestia czasu.
 
C 445

cristovao

Użytkownik
Tak jak wcześniej pisałem kolega dostał wezwanie do urzędu celnego, mimo ze nigdy nie grał w zakładach bukmacherskich, wczoraj był termin wizyty, opowiem wam o przebiegu rozmowy z tego co mi przekazał .Wezwali go jako świadka a pytali jak oskarżonego , na początku zapytali sie go czy wie dlaczego został wezwany i czy brał udział w nielegalnych zakładach odpowiedz była ze NIE . Po czym zaczęli wypytywać o jego brata czy grał itp , ponieważ jest podejrzany o gre w nielegalnych zakładach, w koncu zapytali czy dokonywał pan z własnego konta bankowego wpłat na konto brata u nielegalnego bukmachera , zaczęli go straszyć grzywną i powiedział ze dokonywał wpłat . Chodzi tu o gre z roku 2011 .
przecież taką gadką to oni zmuszają każdego aby się przyznał, jakby miał koło siebie adwokata to od razu byłoby: nie wiem, odmawiam odpowiedzi
i czy brał udział w nielegalnych zakładach
odp: brałem ale Niech mi Państwo poda w tej chwili podstawę prawną do tego aby można było jednoznacznie stwierdzić, że gra w oddziale STS lub na Wyspach Brytyjskich jest nielegalna
i tutaj pewnie byłoby: proszę pokazać kupony z STS, musimy mieć dowody, że Pan tam grał
odp: no to Wy oskarżacie tzn. wzywacie na świadka a przesłuchujecie jako oskarżonego więc to Wy musicie być w posiadaniu obciążających mnie dowodów
powtarzam oskarżyć mogą każdego, sama rejestracja, wpłata pieniędzy na konto buka jest legalna, nielegalne jest obstawienie zakładu z IP znajdującego się w Polsce ale żeby ktoś ujrzał na to dowody to musi odbyć drogę Sądową! (nie wiem czy na takim przesłuchaniu muszą pokazać dowód)
zaczęli go straszyć grzywną i powiedział ze dokonywał wpłat
jak to w ogóle brzmi? zaczęli straszyć? tak właśnie postępują z szarym człowiekiem który pójdzie na takie przesłuchanie z marszu (nie poczyta o tym w necie - już były odwołania od nakazu, nie poświęci 20-50 zł za poradę prawną albo 100-200 zł za godzinę pracy adwokata i nie wybierze się tam z adwokatem)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom