>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
fencyn 584

fencyn

Użytkownik
Ludzie dajcie już spokój , robicie tak niesamowite zamieszanie a 99 % wypowiedzi tutaj to jakiś bullshit , piszą ludzie którzy nie mają zielonego pojęcia o czym piszą a udaję ekspertów. Musicie sobie uświadomić jedną rzecz, aby celny lub skarbówka udowodniła wam grę i wygrywanie u buków zagranicznych musiało by się wydarzyć szereg rzeczy : banki musiały by się rozpruć przed odpowiednimi organami , zagraniczni bukmacherzy musieli by podać odpowiednim organom dane graczy , podgląd kont , naprawde wierzycie że takie rzeczy się wydarzą ? jestem wstanie uwierzyć ze urząd celny ma na oku jakąś grupe graczy ale tak naprawde nic nie są wstanie zrobić . Dlatego w najgorszym razie będą straszyć wezwaniami do celnego i ugodami czyt. przyznaniem się do winy + kara ( ktoś wyżej pisał 5k plus jakieś drobne za sprawe) . Naprawde dla gracza który wygrywa dobry hajs na zakładach 5 tysiecy za cene spokoju i zamknięcie sprawy to jakiś wielki problem ? nie ma opcji aby skarbówka żądała zwrotu wygranych bo na 1000% nie bedzie wstanie tego udowodnić. Więc grzywna i sprawa zamknięta - to jest najgorsze co się może wydarzyć. Więc wyluzujcie ludzie , idzcie pobiegać , do kina z dziewczyną zamiast pisać o rzeczach o których nie macie zielonego pojęcia.....
To powinno zostać a reszta to śmieci, ja yebie cały ten temat wziąć i można nakręcić.
 
P 12

pefkohori6

Użytkownik
ustawa była napisana na kolanie i ostateczny kształt nabrała 19.11.2009 weszła w życie miesiąc po ogłoszeniu w Dzienniku Ustaw

wpadli Ci co wypłacali bezpośrednio na konto bankowe i podejrzewam, że tutaj też złamano prawo a tak w ogóle trzeba było śledzić temat na forum
moje pytanie bylo celowe ;) bo nie wiem czy masz swiadomosc ale wyrok nakazowy ktory byl tutaj przedstawiony dotyczyl grania od 1 stycznia 2009 ;)
 
P 12

pefkohori6

Użytkownik
skąd te statystyki , masz jakiś link?
Jak informowaliśmy przed tygodniem, szef tego urzędu Jacek Kapica (także zamieścił wyrok na swoim Twitterze) ujawnił, że namierzono już 24 636 graczy łamiących w sieci przepisy ustawy hazardowej, a 17,7 tys. z nich uzyskało wygrane na łączną kwotę 27 mln zł.

nie ale mam kalkulator ;)
 
C 445

cristovao

Użytkownik
moje pytanie bylo celowe ;) bo nie wiem czy masz swiadomosc ale wyrok nakazowy ktory byl tutaj przedstawiony dotyczyl grania od 1 stycznia 2009 ;)
post #2405
http://forum.bukmacherskie.com/f98/ustawa-hazardowa-prawo-hazardowe-cz-2-a-58266-121.html
jaki 1 stycznia o czym Ty mówisz, nie widziałeś tego wyroku nakazowego, syf się tutaj robi niesamowity przez przestraszonych, &quot;niczego nie świadomych&quot; graczy, łamali prawo od 2009 a teraz się obudzili bo zamiast użyć Skrill to lepiej na konto bankowe od razu
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
moje pytanie bylo celowe ;) bo nie wiem czy masz swiadomosc ale wyrok nakazowy ktory byl tutaj przedstawiony dotyczyl grania od 1 stycznia 2009 ;)
Przed Ustawą hazardową z 2009 roku, nie było spalonej ziemi a obowiązywała poprzednia
Ustawa o grach i zakładach wzajemnych* z dnia 29 lipca 1992 r. , która przecież także jasno zakazywała gry w zagranicznych firmach.
* http://isap.sejm.gov.pl/DetailsServlet?id=WDU19920680341
Jednolity jej tekst po poprawkach z 2003 roku:
http://www.e-play.pl/File/Ustawa%20o%20grach%2029%20lipca%201992.pdf
Art. 119 paragraf 1.
Kto uczestniczy w grach losowych i zakładach wzajemnych urządzanych bez wymaganego zezwolenia, podlega karze grzywny do 50.000.000 zł
.
 
P 12

pefkohori6

Użytkownik
Przed Ustawą hazardową z 2009 roku, nie było spalonej ziemi a obowiązywała poprzednia Ustawa o grach i zakładach wzajemnych z dnia 29 lipca 1992 r. , która przecież także jasno zakazywała gry w zagranicznych firmach.

.
dokladnie !! ale sprobuj to wytlumaczyc koledze ktory oskarza wszystkich o syf a sam robi najwiekszy nie majac zielonego pojecia o niczym :;/:
 
perek99 20,9K

perek99

Użytkownik
Przed Ustawą hazardową z 2009 roku, nie było spalonej ziemi a obowiązywała poprzednia
Ustawa o grach i zakładach wzajemnych* z dnia 29 lipca 1992 r. , która przecież także jasno zakazywała gry w zagranicznych firmach.
niby tak, ale po wstąpieniu Polski do UE a szczególnie przyjęcie traktatu z Lizbony w 2008 roku wiele zmienia w tej sprawie...
 
B 482

bmoran

Użytkownik
Naprawde dla gracza który wygrywa dobry hajs na zakładach 5 tysiecy za cene spokoju i zamknięcie sprawy to jakiś wielki problem ?
To jest wlasnie najgorsze podejscie jakie moze byc. Co z tego, ze przez ta kwote nikt nie umrze, ale z jakiej racji placic? Ja w swojej firmie mialem kilka kontroli ze skarbowki i nie jestem latwa osoba pod tym wzgledem bo znam prawo np. dostalem telefon, ze bedzie kontrola, to powiedzialem, ze przez telefon to nie wiem kto dzwoni i chce listem na pismie (awizo odebralem po 12 dniach), musialem udostepnic miejsce do pracy urzedasa... tylko ze wstawilem tam zarowke najslabsza, a na pytania niedotyczace kontroli odpowiadalem, ze tego kontrola nie dotyczy. W efekcie kontroler powiedzial, ze musi za cos wystawic mandat (mimo, ze nie znalazl) i zaproponowal 50zl. Jako, ze nagrane wszystko mialem dyktafonem to stracil prace. I prosze mi wierzyc urzedasy nie lubia takich ludzi jak ja, bo od tamtego czasu (jakies 2 lata) mialem tylko 1 kontrole, ktora przebiegla szybko i sprawenie. No, ale jak chcecie placic to placcie...
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
A 294

art300

Użytkownik
To jest wlasnie najgorsze podejscie jakie moze byc. Co z tego, ze przez ta kwote nikt nie umrze, ale z jakiej racji placic? Ja w swojej firmie mialem kilka kontroli ze skarbowki i nie jestem latwa osoba pod tym wzgledem bo znam prawo np. dostalem telefon, ze bedzie kontrola, to powiedzialem, ze przez telefon to nie wiem kto dzwoni i chce listem na pismie (awizo odebralem po 12 dniach), musialem udostepnic miejsce do pracy urzedasa... tylko ze wstawilem tam zarowke najslabsza, a na pytania niedotyczace kontroli odpowiadalem, ze tego kontrola nie dotyczy. W efekcie kontroler powiedzial, ze musi za cos wystawic mandat (mimo, ze nie znalazl) i zaproponowal 50zl. Jako, ze nagrane wszystko mialem dyktafonem to stracil prace. I prosze mi wierzyc urzedasy nie lubia takich ludzi jak ja, bo od tamtego czasu (jakies 2 lata) mialem tylko 1 kontrole, ktora przebiegla szybko i sprawenie. No, ale jak chcecie placic to placcie...
Tak, tylko Ty mówisz o kontroli dupka żołędnego na najniższym szczeblu.
Rzecz wygląda trochę inaczej na wyższych szczeblach.
Co z tego, że ludzie wygrywają procesy po n-latach, gdy firma dawno nie istnieje, a ludzie na bruku?
To oczywiście nie jest argument, aby cokolwiek darować pieskom skarbówki, ale konieczne są zmiany systemowe..
I jednoczesnie - mało prawdopodobne. Bo ogłupianie ludzi trwa w najlepsze.
 
A 294

art300

Użytkownik
Przeciez te argumenty, jakie wysuwa Kapica na twitterze, to jest prymitywny zresztą populizm. I to taki, że gdyby zmienił fotel, do którego przyspawał tyłek, równie dobrze operowałby argumentami przeciwnymi.
Taki &quot;live&quot; ;)
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Ale oni mowia ze dzialaja w Polsce legalnie.To jak tak niejest to dlaczego Polske sluzby nic nierobią zeby zamknac takie strony ,tylko czepiaja sie nieswiadomych graczy
Dopalacze też działają w Polsce niby legalnie ( jak zadasz to pytanie to tak dopowiedzą) tylko firmy przeniosły swoje siedziby za granice m.in do Holandi. Możesz kupić przez internet co tylko zechcesz z dostawą do domu. Nigdzie nie ma informacji że środki które sprzedają są nie legalne a wszystkie strony sklepów są po Polsku.
Myślisz że kogo będą ścigać ?

Jeżeli chodzi o bukmacherów to co mają mówić ? Mają licencje na unie więc mogą powiedzieć że działają legalnie wg ich jurysdykcji, pozatym w regulaminie każdego masz wyraźnie napisane drukowanymi literami że do obowiązku gracza należy zorientowanie się czy gra na danym terenie jest legalna czy nie a oni nie ponoszą za to żadnej odpowiedzialności.
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Pytanko. Czy taki szary Janusz może spokojnie wypłacić np. 100 zł z bet-at-home i się do niego nie przyczepią?
Taka moja opinia w tej sprawie, sorry że trochę się rozpisałem, ale chciałem kompleksowo przekazać moje myślenie w tym temacie, bo już nie mogłem patrzeć na każdej stronie tego tematu na pytania &quot;Czy jak wpłacę 100 zł, a za miesiąc wypłacę 200 to dostanę 5000 grzywny&quot;
???? Jeszcze ∞ razy zobaczysz.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Witam, mam pytanie czy przerzuciwszy się z zagranicznego buka netowego na legalnego buka w necie jest bezpiecznym rozwiązaniem?
i tak juz jesteś namierzony,to tak jakbyś okradł sklep a tydzień później oddał towar i chciał wyjść z tego wolno:]
 
twojprzyjaciel 70

twojprzyjaciel

Użytkownik
No dobra. My gramy u buków za grosze, a co z borkiem i zibim? reklamują te &quot;złe&quot; buki w tv i w necie i co jest to ok? Ciekawe czy borek tez puszczał taśmy w betclicu.. może i jemu pisemko przyjdzie ???? hehe ????
a ten cały Kapica to już nie wie co ma robić chyba...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom