>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

US Open 26.08-09.09.2013

Status
Zamknięty.
abraxas 3,2K

abraxas

Forum VIP
Maximo Gonzalez - Jerzy Janowicz @12,25✅✅ Pinnacle
Widzę, że nikt nie gra przeciwko Polakowi. Jerzy zawsze wychwala USO i że jest to jego ulubiony turniej a nigdy nie przeszedł tu pierwszej rundy. Rok temu przegrał z Novikowem kiedy już zaczynał pukać do bram wielkiego tenisa. Janowicz to gracz na halę, tutaj na kortach w Nowym Yorku jest bardzo odczuwalny wiatr i chyba to najbardziej przeszkadza Polakowi. Gonzalaz to zdecydowanie clayowiec ale jak widać po poprzednich meczach tacy zawodnicy całkiem dobrze sobie radzą na tegorocznym US open. Dobry forhend i gra z głębi kortu doprowadziły go do turnieju głównego ( po drodze ograł zawodników gdzie ani raz nie był faworytem). Janowicz ujemny tegoroczny bilans na hardzie i sromotna porażka z Blakiem. Także kurs na win Maximo zdecydowanie przesadzony.

edit/
edit: no na tę chwilę to mogłem się pomylić sromotnie, z tym barkiem coś nadal jest nie tak, bo serwis słabiutko, winnery też nie mają mocy takiej, jak za dobrych czasów.
Miej to na uwadze jeśli następnym razem zaczniesz kogoś wyśmiewać ;)
Mam nadzieję, że ktoś skorzystał ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +91
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
ATP US Open
???? Dodig I. - Davydenko N.
Dodig I. ::: 1,65 ::: Pinnacle ::: 3/10
Dodig Ivan tak jak przewidywałem we wcześniejszej analizie rozprawił się z Verdasco, choć był to długi 5 setowy mecz, to warto dodać, że dwa pierwsze były na korzyść Chorwata. Rosjanin również zagrał długi mecz z przeciętnym Amerykaninem Rhyne Williamsem. Tak jak już wcześniej pisałem, Chorwat w tym sezonie naprawdę nieźle wygląda, 11 zwycięstw na hardzie, ostatnio co prawda na US Open Series nie miał szczęścia do rywali bo trafił na Del Potro, Tommiego Haasa czy Hewitta. Dawidienko za to wręcz przeciwnie, miał szczęście do rywali. W Montrealu najpierw bez formy Gilles, później Andujar grający wyłącznie na mączce no i Bogomolov z poziomu Challenger. Kolejne jego 4 zwycięstwa były z turnieju na początku sezonu w Doha gdzie Nikolay był rzeczywiście w świetnej formie. Bilans 14:8 na hardzie w 2013 roku zrobił sobie pokonując po drodze takie gwiazdy jak Lorenzi, Hanescu, Tipsarevic, Mathieu. Może i Rosjanin w 2011 roku pokonał właśnie Chorwata na US Open, to jednak teraz sytuacja wydaje się całkowicie odmienna i Dodig Ivan jest słusznym faworytem meczu.
Wynik: 6:1 6:4 6:4 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Dodig - Davydenko 1 1.67 ✅ 3-0
Paddy Power




popularne buki dają ok 1.6


No dla mnie to jest peffka i specjalnie nie ma co się rozpisywać. Padłem już wczoraj jak zobaczyłem, że Denko wisi z kursem ok 1.2 i chętnie zainwestowałem w setowe handi na Williamsa, który był bardzo blisko wyeliminowania Davydenki i chyba coś mu się stało złego, gdyż nagle zaczął przegrywać gemy seriami. Dodig zaś udowodnił, że po kontuzji nie ma śladu i odprawił po wyrównanym meczu hiszpana Verdasco. Davydenko to zawodnik, który na obecną chwilę wysoki poziom jest w stanie utrzymać przez co najwyżej kilka, kilkanaście piłek. Nie ma mowy w jego wypadku o regularności. Panowie spotkali się dwa razy z bilansem 1-1, lecz chyba bardziej miarodajne będzie zwycięstwo 2-0 w obecnym roku Chorwata, Denko wygrał nawet na US Open, lecz było to w roku 2011 kiedy Dodig dopiero wchodził do pierwszej setki rankingu. W obecnym roku Chorwat pokazuje, że ma wszelkie atuty by plasować się dużo wyżej niż w okolicach 40 pozycji. Z pewnością Dasco mocno pomógł swoją grą Dodigowi, lecz ten prezentował się co najmniej przyzwoicie i taka gra moim zdaniem spokojnie wystarczy by odprawić Denkę. Ja to stawkuję osobiście 10/10 bo w tym kursie widzę promocję. Dla mnie 1.3-1.4.



http://snag.gy/fiX7c.jpg
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Dodig I. - Davydenko N (1.60)
Zgadzam się tu z kolegami powyżej. Dodig, jest w gazie i wczoraj mimo że wiele osób go skreślało, dał chłopaczyna radę. Jest pewny w swoich podaniach, kontroluje je, a co najważniejsze, potrafi szybko przełamać rywala. Po drugiej stronie siatki, Rusek, który rozprawił w decydującym secie, szybko Amerykańca, ale Chorwat nie należy do słabeuszy, wg mnie, to będzie rewanż z 2011 roku, gdzie Davydenko wygrał z Chorwatem 3:2 w setach. Teraz już Dodig, to inny zawodnik inna forma zawodnika, spodziewam się neutralizacji w tym meczu na rzecz Chorwata i wygrana pewna 3:0 lub 3:1 ale stawiam na czysty win.

Prócz tego na dzisiaj proponuje bez anallizy:
Benneteau J. - Przysiezny M. +1.5 Przysiezny (3.90)
Taki kurs, na co najmniej jednego seta, dla Polaka, myślę że powinno wejść, zwłaszcza, że na hardzie, Michał też swoje potrafi.. // 2 sety co najmniej, poprawka.. może da rade. ;)
Stakhovsky, S - Chardy, J +1,5 Stakhovsky (1.75) ✅
Oprócz tego:
Haas T. - Mathieu P-H ✅
Haas T - 3:0
1.57
Haas, w gazie, każdy kto go odrobinę zna i jego możliwości i jaki ma potencjał w grze, świadomy jest tego, że ten mecz, nie będzie należał do trudnych w jego wykonaniu. Tomy, mimo swojego wieku cały czas zachwyca, jego poezja i czysta gra na kortach, może budzić wciąż ogromny podziw. Z kolei Francuz, na hardzie, gra bardzo słabo, nie jest przyzwyczajony do takiej szybkiej nawierzchni, więc Haas, to również wykorzysta, co prawda, to jest ich pierwsza runda, ale spodziewam się ogromnej neutralizacji, na rzecz Niemca i szybką wygraną. Wygrać spokojnie wygra, z jakim efektem, to mam nadzieje, szybko znaczącym dla siebie samego. Niemiec posiada ogromne atuty z pewnością będzie tu łamał i szybko wygrywał, no nie widzę innej opcji, gdyż wiem, że w takich wielkich turniejach jak Wielki Szlem, Haas nie próżnuje po prostu.
/ Unibet !
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
ATP US Open - INSIDER, VALUEBET, FIX - PROMOCJA DNIA 100%
???? Kubot L. - Nieminen J.
Kubot L. +2,5 seta ::: 1,60 ::: Pinnacle ::: 3/10
Dziś Shakal obsypie Was złotem i robi forumowy zakat. Zapodaję Wam lokatę dnia, a dla lubiących ryzyko polecam zagrać na zwycięstwo Łukasza Kubota po kursie 4,05. A Ci którzy lubią kursy powyżej 10,00 niech grają na dokładny wynik 3:0 dla Polaka.
Po ostatnich wynikach szczerze powiedziawszy trudno w tym meczu wskazać faworyta, zarówno Kubot nie prezentował się najlepiej jak i Nieminen, ale za to bukmacherzy już widzą wyraźnego faworyta meczu Jarkko Nieminena co moim zdaniem jest błędne. W takim razie mamy valuebet.
Po drugie Nieminen nie lubi grać z zawodnikami preferującymi styl Serve&amp;Volley. Niby H2H 1:3 na korzyść Fina, ale Kubot wygrał raz na trawie bez straty seta w 2012 roku, poprzednie dwa mecze były na hali gdzie Jarkko czuje się najlepiej. Jeden mecz został rozstrzygnięty w trzecim secie po tie-breaku, a drugi z okazji Pucharu Davisa po 4 setach. Rozegrali jeszcze jeden mecz w 2008 roku na dywanie, gdzie również doszło do zaciętego 3 setowego spotkania. Wystarczy sprawdzić bilans gier Fina z np. Llodrą czy Stepankiem. Z Francuzem H2H 2:1 z czego jedno zwycięstwo w trzech setach na Wimbledonie 2013, jedno na hardzie z 2008 roku, a raz zwyciężył na hali 7 lat temu Jarkko. Przeciwko Czechowi jego H2H wynosi 5:4.
Jak znam życie to tam gdzie spadają kursy w 90% bukmacherów na mocnego faworyta, tam najczęściej wygrywa dog. Przykładów nie trzeba szukać daleko, bo mieliśmy ich aż 2 wczoraj.

Wynik: 5:7 5:7 2:6 ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Nieminen 1,30 Interwetten
Oj, AKA SHAKAL ale poleciałes. Nie mowie, że twoj bet nie wejdzie bo Polak jednego seta ugrać może, ale jak liczysz na jego wygraną to jestem w szoku. Nie wiem jak możesz pisać, że oboje są w słabej formie? Polak tak jest w tragicznej, ale Fin? Niby czemu?
Zaczynam od Polaka, moje osobiste zdanie(nie hetować odrazu, to moje zdanie) jest już za słaby na poziom ATP, zagrał fenomenalny Wimbledon, może będzie go stać na jeden dwa dobre starty i tyle, za kilka miesiecy spodziewam się go w turniejach rangi challanger ???? Ostatnio porazki bez walki z Mahitem,Beckerem czy Polansky. Bilans na hardzie 3/10!
Nieminen bez formy? W zeszłym tygodniu 3 sety z Querreyem ujmy mu nie przynosza. Jeszcze wczesniej porazka z Berdychem. Przegrywał mecze na trawie, ale na hardzie mega grozny nadal, na pewno stać go tutaj na dobry wynik, Polak nie bedzie dla niego wieksza przeszkodą...
 
D 0

drozdatsw

Użytkownik
Panowie podawajcie poważne typy bo szukanie na siłę sensacji nie ma sensu, albo nowy dział z kozak typami, bo ludzie to czytają i potem zagrają rzeczywiście na Kubota albo Davydenke. Przecież Davydenko bez szans z Dodigiem ,łatwiej mu będzie odwalić numer jak zawsze, a tym razem nikt go niebędzie o nic podejrzewał, bo faworytem nie jest.
Dodig- Davydenko 1
Nieminen - Kubot 1✅
Wawrinka-Stepanek 1
Chardy- Stakhowsky 1✅
 
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
???? Andujar P. v De Bakker T. ⛔
1,66 Unibet
Pierwsza runda turnieju US Open i spotkanie bardzo słabo obstawione, dwaj zawodnicy, którzy w tym roku grają średni tenis. O De Bakkerze słyszeliśmy w lipcu gdzie doszedł do półfinału turnieju w Bastad, gdzie po drodze pokonał między innymi Tomasa Berdycha. Andujar zagrał również jeden dobry turniej, mianowicie w Madrycie gdzie doszedł do półfinału. Pablo to zawodnik, który na hardzie gra kiepsko (ostatnio jeszcze starałem się bronić tego zawodnika, jednak z każdym następnym spotkaniem na twardej nawierzchni przekonywuje mnie do tego, że grać po prostu tutaj nie potrafi), jego żywiołem jest mączka. Holender De Bakker jest bardziej uniwersalnym zawodnikiem i na twardej nawierzchni może pochwalić się bilansem 79/38 - w tym roku 7/4. Oczywiście największym jego atutem powinien być serwis, który jest mankamentem hiszpańskiego rywala. On znów swoich sił będzie szukać w przedłużaniu wymian, jednak Holender posiada taką smykałkę do kończących uderzeń z głębi kortu.
Obaj Panowie w swojej karierze spotykali się na korcie dwukrotnie, mamy remis. Dwa spotkania na mączce, odległe czasy bo rok 2008 i 2009, turnieje rangi Challenger. Oba spotkania wyrównane, trzy setowe. I tutaj taka ciekawostka, raczej istotna. Gdy Andujar wygrywał spotkanie z Thiemo, starszy z tenisistów był wtedy wyżej w rankingu, gdy w 2009 roku zbliżyli się do siebie zwyciężył Holender. To pokazuje, że gdy znaleźli się na podobnym punkcie kariery (druga setka ATP) więcej argumentów miał Holender, myślę, że dziś może być podobnie. Andujar nie potrafi się odnaleźć na kortach twardych. Thiemo dobrze zaprezentował się w Winston Salem, nie ugrał zbyt wiele jednak wygrał z Sijslingiem i skreczował w pierwszej rundzie w spotkaniu z późniejszym tryumfatorem. Powodem poddania był ból palca u nogi. Nie ma powodu do obaw. Kurs kuszący, myślę, że Holender powinien poradzić sobie.
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Bukmacherzy w tym spotkaniu wyraźnie faworyzują Hiszpana, być może jest to efekt jego 15 pozycji w rozstawieniu, ponieważ względem dyspozycji jest nieco daleki chociażby porównując go do początku sezonu
w Australii. Nicolasowi definitywnie brakuje ostatnio pewności siebie i odpowiedniej motywacji, wystarczy bowiem popatrzeć na ostatnie wyniki, w szczególności na kortach twardych.

Nie mam zamiaru zachwycać się tutaj na pewno formą Istomina, który nie prezentuje nic nadzwyczajnego, tym bardziej porównując go do Almagro. Mimo wszystko Uzbek potrafi na wielkich imprezach wrzucić &quot;ogień na tłoki&quot; i postarać się o solidny mecz.

Śmiało mogę powiedzieć, że umiejętności na szybkich kortach są w przypadku obu tenisistów porównywalne. Nico świetnie serwuje, potrafi nastukać winnersów. Dennis podobnie, dodatkowo posiada niezłe warunki fizyczne. Uważam, że to mecz rzędu tych, gdzie może paść nawet 5 setów, tak więc over gemowy, tym bardziej na tak korzystnej lini śmiało mogę pobrać.

Dennis Istomin - Nicolas Almagro over 40 @ [1,84] PinnacleSports
 
gemsetmecz 927

gemsetmecz

Użytkownik
#77#
Benjamin Becker - Lukas Rosol ✅
Kurs: 1.50​
Na dzisiaj chyba lepszej okazji niż ten mecz nie ma. Kurs 1.50, a moim zdaniem ten typ, który zwiemy &quot;pewniakiem&quot;. Rosol od Wimbledonu gra fatalnie, żadnego meczu nie wygrał, w USA przegrywał co prawda w trzech setach, ale nie pokazywał nic ciekawego. To bardziej jego przeciwnicy przegrywali partię niż on je wygrywał. Becker natomiast gra całkiem dobrze od kiedy jest w Ameryce. Przeciętny występ w Montrealu, ale w Cincinnati pokazał się z dobrej strony. Liczę, że utrzyma swoją dyspozycję i łatwo wygra.
Jak wiadomo Szlemy rządzą się własnymi prawami, mecz do trzech wygranych setów powinien przynieść wiele emocji. W tym meczu raczej nie doszukiwałbym się na siłę pięciosetówki, ale być może Lukas wreszcie się obudzi i zagra tak jak kilka miesięcy wcześniej. Rok temu na US Open Benjamin nie przeszedł pierwszej rundy, Rosol nawet nie dobrnął do niej. Jest więc okazja na poprawienie rankingu dla obu graczy. Jeżeli będzie funkcjonował pierwszy serwis u Beckera powinien łatwo wygrać z rywalem. Rosol oczywiście też ma potencjał, jednak ostatnio nie potrafi z niego korzystać.
Sądzę, że mecz zakończy się w 4 setach, jak nie trzech na korzyść Niemca. Jest w dobrej formie i będzie potrafił wykorzystać słabą grę Rosola. Jak dla mnie bet dnia, warto także dodać, że H2H 2-0 dla Beckera. Mecze rozegrane w tym roku na trawie oraz hardzie w Auckland.

#78#
Donald Young - Martin Klizan ✅
Kurs: 1.80​
Young bardzo zdolny chłopak, jednak marnuje swój potencjał. Grając w challengerach mało kto go zna, a myślę, że w turniejach rangi ATP 250 mógłby się pojawiać. Dobry forehand i serwis, w wymianach także nie najgorzej. Klizan także młody, ale w tym sezonie całkowicie bez formy. Po bardzo udanym zeszłym roku zagubił się i cały czas szuka optymalnej dyspozycji. Jak dla mnie kurs warty do gry, szkoda, że tak późno wstawiam, bo był wyższy.
Donald przez kwalifikacje przeszedł bez straty seta, a dwóch ostatnich przeciwników niemalże rozniósł. Widać, że dobrze mu się gra przed własną publicznością i czuje się na siłach, aby powalczyć o kolejną rundę. Tak jak wspomniałem Martin to nie ten gracz co kilka miesięcy wcześniej. Przegrywa z przeciętniakami, choćby Bautista - Agut, czy Berlocq wrażenia na nim nie powinni wywrzeć, a jednak musiał uznać ich wyższość. Nie mówię, że Young jest lepszy ale na pewno o zbliżonych umiejętnościach do powyższych graczy. Spotkanie moim zdaniem będzie 5 setowe, więc zapowiadają się wielkie emocje.

@DOWN
Isner na hardzie znakomity, najlepszy serwis na świecie, świetny w wymianach
Ja rozumiem napisać o Nadalu czy Murray&#39;u świetny w wymianach, ale nie o Isnerze. Jeżeli gra forehandem owszem gra bardzo dobrze, ale jeżeli zmienią mu na backhand prawie każdy jest w siatkę, albo aut. Nie rozumiem tego zachwytu. Typ jak najbardziej na miejscu, ale nie róbcie zaraz z zawodnika jakiegoś boga.

To ty chyba innego Isnera znasz. Mega genialny zawodnik i jak ktos pisze o nim, że to tylko serwis i drewno to aż włos na głowie jeży. Nie wiem kiedy ty widziałeś jakiś błąd z backhendu, Isner jest tak regularny, że szok. Przy swoim wzroście poruszanie po korcie ma wprost fenomenalne. Genialna ręka i czucie piłki. Jak on potrafi zagrać trudną sytuacyjną piłkę lub jakieś niekonwencjonalne zagranie to po prostu poezja. Świetny forhend, backhend bardzo regularny a do tego potrafi nim przyłożyć. Zasięg przy siatce ogromny i do tego jak wyżej pisałem genialne czucie piłki. A twoje porównanie do Nadala czy Murraya kompletnie nie na miejscu, bo kogokolwiek byś do nich nie porównał to wypadają słabo.
Wiem co piszę, jest to mój ulubiony zawodnik, ale trzeba być obiektywnym, a nie wyolbrzymiać jego umiejętności na potrzeby analizy. Jeżeli uważasz, że jego backhand jest regularny nie widziałeś chyba jego żadnego spotkania live, więc przestań pleść bzdury. Czucie piłki? On wali ile ma siły w ręce, nie raz widziałem auty po 2 metry od linii. O skrótach nie wspominajmy, bo to u niego jest rzadkie zagranie, więc na jakiej podstawie piszesz, że ma znakomite czucie piłki? Przestań pisać bzdury kolego.

Jeśli twoim ulubionym zawodnikiem jest zawodnik, który według ciebie nie potrafi grać w tenisa to współczuję. Musisz mocno nienawidzić tenisa. I przestań komentować moje posty, bo nie chce mi się tych twoich kompromitujących wypowiedzi czytać i komentować. I tak uważam, że jego backhend jest regularny, a powód tego jest taki, że ten backhand jest bardzo regularny, więc się nie kompromituj. Nie mówimy o czuci piłki w siłowych uderzeniach, bo jak sama nazwa wskazuje jest to uderzenie siłowe. Ja widziałęm nawet 5 metrowe auty i Federera, Djokovica i Nadal i co to ma do tego? Oni nie potrafią grać w tenisa? Weź przestań, bo ty chyba sam nie wiesz o czym piszesz. Każdy popełnia błędy. A czucie piłki ma fenomenalne. Mistrzowskie odbijanie sytuacyjnych piłek, half-volley z linii końcowej, sytuacje gdzie nie ma czasu na pełen zamach, samą ręką potrafi zdziałać cuda, świetne czucie piłki przy siatce. A teraz wyjdź i nie wracaj. Bo jedyne co można wyczytać z twojej wypowiedzi, to Przestań pisać bzdury kolego powtórzone kilkakrotniesamemu nie przytaczając żadnych argumentów. Także żegnam.
Nikt Ci po pierwsze tego czytać nie każe,a po drugie gdzie ja napisałem, że Isner w tenisa grać nie umie? Padło na wzrok czy z głową już coś nie tak? Powiedziałem, że backhand to jego słaba strona, najsłabsza, ale jak widać dla ciebie backhand = wszystko co w tenisie potrzebne. Naucz się więcej o tenisie i później pisz, bo właśnie przez takich jak ty coraz mniej odpowiednich ludzi tutaj pisze zgodne z prawdą rzeczy. Ignore, więc teraz możesz sobie pisać wszystko co ci się podoba.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
nowicjuszz 287

nowicjuszz

Użytkownik
ATP - SINGIEL: US Open (USA), twarda
Spotkanie: J.Isner - F.Volandri ✅ 6:0 6:2 6:3
Typ: under 29,5
Kurs: 1,85 Pinnacle

Isner w formie, ostatnio spisuje się znakomicie. W ostatnich tygodniach pokonał Raonica, Del Potro, Djokovica, w finale w Cincinnati stoczył zacięty pojedynek z Nadalem (6:7 6:7). Takie wyniki muszą robić wrażenie. Poza tym każdy zna atuty Isnera, atomowy serwis oraz forhend, hard to jego nawierchnia, gra u siebie. Po drugiej stronie Volandri, była 25 rakieta świata, było to jednak bardzo dawno. Poza tym Włoch gra praktycznie wyłącznie na cegle. Od 2009 roku na nawierzchni twardej zagrał zaledwie 9 spotkań wszystkie przegrał, w 2007 roku kiedy to osiągnął swoją najlepszą pozycję w rankingu ATP bilans na hardzie 1-8, w całej swoje karierze dodatni bilans na tej nawierzchni miał tylko raz, w 2001 roku (8-6). To chyba wystarczy, żeby stwierdzić, że hard mu wybitnie nie leży. Nie ma się też co dziwić. Volandri słynie przecież z bardzo słabego serwisu jak na męski tenis, a jego drugie podanie jest niemiłosiernie karcone przez jego rywali. Nie widzę tu żadnych szans na przełamanie serwisu Isnera, w drugą stronę natomiast powinno być zupełnie inaczej. Moim zdaniem okazji do przełamania Włocha w każdym z setów nie zabraknie, które Amerykanin zapewne wykorzysta nie raz.
 
majestro 3K

majestro

Użytkownik
Widzę, że kolega wyżej mnie ubiegł, choć szczerze dziwię się, że tylko 1 osoba pisze o tym meczu bo jest to promocja jakich mało.
Isner John - Volandri Filippo under 29,5 @ 1.91 Mega easy.
Isner John - Volandri Filippo 3:0 @ 1.30

Zbieramy pieniądze z ziemi, bo leżeć tam w nieskończoność nie będą. Szykuje się pogrom jakich mało. Isner ostatnio bardzo odbudował swoją formę, po prawie roku bardzo przeciętnej gry. Fenomenalny zawodnik w każdej płaszczyźnie, gdyby nie pechowe losowanie i w 1/8 mecz z Nadalem to widziałbym go bardzo wysoko w tym turnieju. Isner na hardzie znakomity, najlepszy serwis na świecie, świetny w wymianach. Z drugiej strony tragiczny na hardzie Volandri on nie wie jak się piłka na tej nawierzchni odbija. W tym sezonie rozegrał aż 1 mecz na tej nawierzchni. Serwis jak u przedszkolaka. Krótko mówiąc będzie po prostu pogrom.

Pella Guido +7,5 gema
- Querrey Sam @ 1.83 Aj zabrakło 1 gema, trzeba było grac hindi setowe po podobnym kursie i by siadło.
Querrey ostatnio bardzo słaba forma. Porażka z Melzerem, męczarnie z Nieminenem i GGL. Porażka z Tipsarevicem i lanie od Dimitrova. Wcześniej na trawie było jeszcze gorzej. Pella bardzo ciekawy zawodnik. Leworęczny, bardzo dobry serwis, świetnie zawija forhendem, waleczny i na pewno ma tutaj szanse powalczyć o korzystny wynik.
Ja rozumiem napisać o Nadalu czy Murray&#39;u świetny w wymianach, ale nie o Isnerze. Jeżeli gra forehandem owszem gra bardzo dobrze, ale jeżeli zmienią mu na backhand prawie każdy jest w siatkę, albo aut. Nie rozumiem tego zachwytu. Typ jak najbardziej na miejscu, ale nie róbcie zaraz z zawodnika jakiegoś boga.
To ty chyba innego Isnera znasz. Mega genialny zawodnik i jak ktos pisze o nim, że to tylko serwis i drewno to aż włos na głowie jeży. Nie wiem kiedy ty widziałeś jakiś błąd z backhendu, Isner jest tak regularny, że szok. Przy swoim wzroście poruszanie po korcie ma wprost fenomenalne. Genialna ręka i czucie piłki. Jak on potrafi zagrać trudną sytuacyjną piłkę lub jakieś niekonwencjonalne zagranie to po prostu poezja. Świetny forhend, backhend bardzo regularny a do tego potrafi nim przyłożyć. Zasięg przy siatce ogromny i do tego jak wyżej pisałem genialne czucie piłki. A twoje porównanie do Nadala czy Murraya kompletnie nie na miejscu, bo kogokolwiek byś do nich nie porównał to wypadają słabo.
Wiem co piszę, jest to mój ulubiony zawodnik, ale trzeba być obiektywnym, a nie wyolbrzymiać jego umiejętności na potrzeby analizy. Jeżeli uważasz, że jego backhand jest regularny nie widziałeś chyba jego żadnego spotkania live, więc przestań pleść bzdury. Czucie piłki? On wali ile ma siły w ręce, nie raz widziałem auty po 2 metry od linii. O skrótach nie wspominajmy, bo to u niego jest rzadkie zagranie, więc na jakiej podstawie piszesz, że ma znakomite czucie piłki? Przestań pisać bzdury kolego.
Jeśli twoim ulubionym zawodnikiem jest zawodnik, który według ciebie nie potrafi grać w tenisa to współczuję. Musisz mocno nienawidzić tenisa. I przestań komentować moje posty, bo nie chce mi się tych twoich kompromitujących wypowiedzi czytać i komentować. I tak uważam, że jego backhend jest regularny, a powód tego jest taki, że ten backhand jest bardzo regularny, więc się nie kompromituj. Nie mówimy o czuci piłki w siłowych uderzeniach, bo jak sama nazwa wskazuje jest to uderzenie siłowe. Ja widziałęm nawet 5 metrowe auty i Federera, Djokovica i Nadal i co to ma do tego? Oni nie potrafią grać w tenisa? Weź przestań, bo ty chyba sam nie wiesz o czym piszesz. Każdy popełnia błędy. A czucie piłki ma fenomenalne. Mistrzowskie odbijanie sytuacyjnych piłek, half-volley z linii końcowej, sytuacje gdzie nie ma czasu na pełen zamach, samą ręką potrafi zdziałać cuda, świetne czucie piłki przy siatce. A teraz wyjdź i nie wracaj. Bo jedyne co można wyczytać z twojej wypowiedzi, to Przestań pisać bzdury kolego powtórzone kilkakrotniesamemu nie przytaczając żadnych argumentów. Także żegnam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
acetate 474

acetate

Użytkownik
C. Altamirano vs P. Kohlschreiber - 1 (+12) @ 2.30 (Pinnacle) ⛔ 1:6, 3:6, 1:6
Troszke typ przeciwko Kolbie. Altamirano, nikt o nim nie slyszal, ale bywaly sytuacje, w ktorych takie DOG&#39;i cos tam pograly z top 50 atp, a tutaj wystarczy 7 gemow, przy 6 jest zwrot. Kolba na hardzie rozegral ostatnio 3 mecze, w tym dwa przegral (z Federerem i Paire). Wygral z Fish&#39;em. Licze, ze mlokos sie postawi, a i Kolbie nie bedzie sie chcialo go lac po 6:0. Kurs fajny.
 
dx2 243K

dx2

Użytkownik
Robredo-Dancevic 1 @1.38
Tommy wyglada mi dobrze. Pewna wygrana nad niezle grajacym w ostatnich tygodniach Matosevicem, wiec powinna tez byc wygrana nad Dancevicem. Kandyjczyk swoje zrobil, tutaj roznica umiejetnosci jednak zdecydowanie na korzysc Hiszpana. I doprawdy nie ma sensu pisac komunalow typu &quot;Robredo/ Fognini/Andujar nie potrafi grac na twardej &quot;, bo to wrecz paranoja. To ze ktos preferuje konkretna nawierzcnie nie czyni go od razu zlym zawodnikeim na innej. Robredo byl w cwiercfinale AO, 7 razy w 4 rundzie US Open. Mowi samo za siebie. Jak rok temu Fognini zagral na USO fantastyczny 4-setowy mecz z konczacym kariere Roddickiem, ktory w tamten turniej wlozyl serce idawal wszystko co mial najlepszego, to co to bylo ? Andujar gra na tej twardej nawierzchni najmniej teoretycznie, ale Hiszpan byl w 3 rundach w Indian Wells czy Miami, a to wynik dla sporej czesci tenisistow rzekomo lepszych naprawde trudny do osiagniecia. Komunaly, komunaly i komunaly, niczym nie podparte... To sa zawodowi tenisisci i jak sama nazwa wskazuje jest to ich zawod, a nie zabawka. Niektorzy to jednak faktycznie siegaja pamiecia co najwyzej dwa, moze trzy miesiace wstecz. Tutaj Hiszpan jest dla mnie faworytem i smialo powinien wypunktowac Dancevica wyzszymi umiejetnosciami w tym spotkaniu.
 
van_der_vaart 294

van_der_vaart

Użytkownik
???? Jack Sock - Philipp Petzschner 1,57
✅ ✅ ✅ 7:6 3:6 5:2 i krecz

Jack Sock to młody, ofensywnie grający zawodnik, który w zeszłym roku pokazał się z bardzo dobrej strony podczas US Open docierając do trzeciej rundy, także teraz na pewno będzie mu zależało na obronie punktów. Dzisiaj po drugiej stronie siatki stanie niemiecki tenisista, dobrze znany polskim kibicom, z pamiętnego finału debla - Philipp Petzschner. Niemiec nigdy w swojej karierze nie dotarł w Wielkim Szlemie dalej niż do trzeciej rundy. Stawiam dziś na zwycięstwo reprezentanta gospodarzy, gdyż uważam, że ma on więcej argumentów niż Niemiec. Petzschner od Wimbledonu nigdzie nie grał oprócz kwalifikacji, które musiał przebrnąć żeby znaleźć się w turnieju głównym, gdzie miał jedynie problemy z Kunitsynem, a dwóch pozostałych rywali odprawił bardzo szybko, ale były to nazwiska jeszcze nic nie znaczące na światowych kortach. Sock wystąpił w kilku turniejach na hardzie i mimo niezbyt oszałamiających wyników moim zdaniem pokazał się z dobrej strony, jedynie porażka z Giraldo może nieco zastanawiać, ale pozostałe mecze jak najbardziej dobre w wykonaniu amerykańskiego gracza, bo potrafił urwać seta nawet Milosowi Raoniciowi, czy Marinko Matoseviciowi choć to już nie jest jakieś olbrzymie osiągnięcie. Ostatni mecz Sock rozegrał dziewiętnastego sierpnia i wtedy zszedł z kortu na początku trzeciego seta, sądzę, że z myślą właśnie o US Open, by nie ryzykować poważnego urazu przed tak ważną imprezą. Obecnie Sock jest klasyfikowany na 86 pozycji w rankingu ATP, a Petzschner dopiero na miejscu numer 163. Niegdyś niemiecki tenisista klasyfikowany był nawet na 35 miejscu, ale te czasy minęły już raczej bezpowrotnie. Jack ma niezły serwis, bardzo ofensywny forehand i naprawdę dobrze porusza się po korcie. Petzschner z pewnością będzie próbował ataków do siatki, ale myślę, że to nie będzie odpowiednia taktyka na szybko biegającego po korcie Socka. Kondycyjnie Niemiec nie błyszczy więc im dłużej będzie trwał ten mecz tym bardziej będą rosły szanse na zwycięstwo Amerykanina.


???? Jeremy Chardy - Sergiy Stakhovsky 1,57
✅ ✅ ✅ 6:4 4:6 6:2 4:6 6:4

Jeremy Chardy przyleciał do Ameryki Północnej na turniej w Montrealu, ale los się do niego nie uśmiechnał gdyż od razu trafił na Milosa Raonicia, który jak wiemy dotarł aż do finału tego turnieju. Trzeba jednak powiedzieć, że Francuz poległ dopiero w decydującym secie 7:5 więc nawiązał wyrównaną walkę z późniejszym finalistą. Następnie Jeremy przeniósł się jak cała światowa czołówka do Cincinnati, gdzie odprawił bez większych problemów swojego rodaka, Adriana Mannarino, a następnie poddał mecz z Feliciano Lopezem na początku drugiego seta. Mam nadzieję, że dzisiaj po kontuzji nie będzie już śladu i Chardy będzie mógł pokazać co tak naprawdę potrafi, a trzeba powiedzieć, że trochę potrafi - forehandem potrafi rozgonić po korcie każdego, przy siatce również potrafi się bardzo dobrze zachować. Stakhovsky po sensacyjnym zwycięstwie nad Federerem nie wygrał żadnego spotkaniu z cyklu ATP World Tour, poniósł aż pięć porażek z rzędu, ale trzeba powiedzieć, że były to korty ziemne. Po tych porażkach zdecydował się zagrać w challengerze w Kazaniu na twardej nawierzchni i wygrał go bez straty seta, jednak rywalom z jakimi mierzył się Ukrainiec (Fufygin, Klec, Karatsev, Kudryavtsev i Rudnev) daleko do poziomu dzisiejszego rywala. Z Rosji Sergiy przyleciał prosto do Nowego Jorku, więc na amerykańskim hardzie nie zagrał jeszcze żadnego spotkania. Mając w pamięci mecz Stakhovskiego z Rogerem spodziewam się w tym spotkaniu wielu akcji przy siatce, bo Francuz również lubi atakować, więc może to być bardzo miłe dla oka widowisko. Jeśli Chardy jest w pełni sił to powinien bez problemów pokonać ukraińskiego gracza.


???? Donald Young - Martin Klizan 1,91
⛔ ⛔ ⛔ 6:1 6:0 6:1

Co do ostatniego spotkania to napiszę tylko tyle, że już nawet organizatorzy chyba przestali wierzyć w talent Younga, bo nie dostał dzikiej karty tylko musiał przebijać się przez kwalifikacje. Ten dobrze zapowiadający się gracz już dawno stracił formę i nic nie wskazuje na to żeby miał do niej powrócić. Przed US Open dużo grał w turniejach ATP 250 i ATP 500, ale wyników godnych uwagi nie osiągał. Klizan to zdecydowanie wyższy poziom, więc swoich sił próbował w Montrealu i Cincinnati, gdzie wygrał jedno spotkanie pokonując Bellucciego i poniósł dwie porażki z Gasquet i Tursunovem, więc ujmy mu to nie przyniosło. Potem jeszcze pojechał do Winston Salem, ale też szybko odpadł, a jego pogromcą był Roberto Bautista-Agut, ale w tym turnieju niewielu zawodnikom zależało na dobrym wyniku. Może Klizan nie jest w jakiejś wybornej formie, ale umiejętności ma zdecydowanie wyższe niż Young i liczę na to, że pokaże to na korcie, z resztą Young tak jak wspominałem też nie błyszczy więc nie sądzę, aby mógł nawiązać walkę z wyżej notowanym rywalem. Young swoją grę opiera na trzymaniu piłki w korcie, nie ma za bardzo kończących uderzeń w przeciwieństwie do Klizana, który potrafi ustawić sobie przeciwnika i kończyć forehandem, bądź backhandem. Słowak to naprawdę solidny gracz - niezły serwis, forehand i backhand na równym poziomie. Nie widzę w grze Younga czegoś czym mógłby zaskoczyć Martina.


EDIT: Szkoda, że Klizan zmagał się z bólem pleców z resztą podobnie jak nasz Jurek...
 
frank-caruso 6

frank-caruso

Użytkownik
Mayer -Monaco 2.10 ✅6-4,6-2,3-0 krecz
Do meczu pół godziny i nie ma się co zastanawiać tylko w stronę Niemca pograć.Monaco nie przekonuje od dłuższego czasu,mało regularny,chyba coś z psychiką u niego nie tak,bo często przegrywa gdy rywala ma na widelcu.
Niemiec ostatnio dobre wyniki na cegle osiągał,na hardzie odpadał szybko w Montrealu i Cincinati ale rywali miał bardzo dobrych,bo Djoka i Isnera.
Myślę,że regularny i mocny Niemiec bez problemu tutaj rozprawi się z Monaco.Kurs dobry i trzeba skorzystać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Mayer - Monaco over 38,5g @ 1,97
Pinnacle

W meczy w/w panów nie ma moim zdaniem faworyta. Bukmacherzy lekko faworyzują Argentyńczyka, ale wydaje mi się, że jest to spowodowane po prostu osiągnięciami. Na hardzie żaden z nich nigdy nie osiągał spektakularnych wyników, obaj raczej do gry na wolniejszych nawierzchniach. Oczywistym faktem wydaję się być over gemowy, może być sporo brejków, a przede wszystkich dużo walki na równowagi. Serwisem żaden z nich nie miażdży, powinniśmy zobaczyć &quot;przebijanki&quot;. Kurs od wyjściowego znacznie wyższy, można było złapać wyższy, ale i tak ten jest całkiem niezły. Patrzę na ich ostatnie meczw to Mayer wygrana nad Tomiciem, natomiast monaco nad Mahutem czy Melzerem, więc przyznajmy szczerze, że ciężko im idzie. Zapowiada się niezłe spotkanie, więc warto obejrzeć ????
 
M 185

marcin_uk

Użytkownik
Djokovic v Berankis Over 26.5 gems @ 2.02 Marathonbet (6/10)
Krótko, bo nie ma o czym pisać. Novak w tym roku we wszystkich 3 poprzednich szlemach dał pokryć tą linię, rywali miał jakich miał, pierwsza runda, bez szału. Fibak mu doradza, więc może trochę go stłumi, bo wygrane do 1, czy 2 wcale nie muszą służyć. A poważniej to Berankis serwuje nie najgorzej, spory talent, ostatnio niezła forma, zapewne na Djokovica się zepnie i postara się powalczyć, wielki stadion mobilizuje i nie widzę tu wygranych do 1 czy 2 ;)
 
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
M.Fyrstenberg/M.Matkowski vs S.Stakhovsky/M.Youzhny / To Win Match - M.Fyrstenberg/M.Matkowski @ 1.48 Marathon ⛔ szkoda słów, chyba czas na przerwę.
Dla mnie peffka, chociaz bylo juz troche niespodzianek, naszej najlepszej deblowej pary jestem pewny. Przed turniejem chlpaki zagrali kilka bardzo dobrych meczow, mysle, ze z forma przygotowali sie optymalnie i jutro bedzie to dla nich lekka rozgrzewka. Wiadomo jaki jest debel, ale mimo wszystko umiejetnosciami deblowymi S.Stakhovsky/M.Youzhny sa daleko od Polakow.
Wczoraj byl czarny dzien polskiego tenisa, czas zmazac plame ????
 
gamesetmatch 538

gamesetmatch

Użytkownik
Janowicz J. / Kubot L. - Qureshi A. U. H. / Rojer J-J. 2 1,8

Promocja rodem z Biedronki, inaczej tego chyba nazwać nie można. Janowicz zagrał dzisiaj dramatyczne spotkanie, do tego jakaś kontuzja. Kubot powalczył (stwierdzam to wyłącznie na podstawie wyniku, bo nie oglądałem), ale przegrał niestety. Qureshi i Rojer to dobra para, a nawet bardzo dobra. Turniejowa piąteczka nie powinna przegrać. Nic na to nie wskazuje, na ten moment wszystko mówi, że Polacy albo nie zagrają albo zagrają, ale z taką postawą Janowicza może być ciężko coś ugrać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom