>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

US Open 26.08-09.09.2013

Status
Zamknięty.
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
ATP US Open
???? Blake J. - Karlovic I.
Blake J. -1 gem ::: 2,02 ::: Pinnacle ::: 3/10
Blake James na konferencji prasowej ogłosił, że dla niego to będzie ostatni turniej w karierze. Chce więcej czasu poświęcać rodzinie, a czas leci nieubłaganie na jego niekorzyść. Dlatego też gram na jego zwycięstwo, na pewno w ostatnim turnieju będzie chciał pokazać się z jak najlepszej strony. Mecz powinien być długi i wyrównany, obaj zawodnicy są z tego samego rocznika 1979. H2H 3:6 na korzyść wielkiego Chorwata, a pierwszy raz spotkali się na kortach 13 lat temu, warto dodać, że ich mecze najczęściej były długie, 3 setowe lub więcej. Karlovic przed US Open Series wygrał turniej w Bogocie, ale uważam to tylko za jednorazowy występek i &quot;turniej sezonu&quot; tak jak w przypadku też innych tenisistów jak np. Pella w Dusseldorfie, Bautista-Agut w Chennai itp. Ivo grał tutaj od kwalifikacji które przeszedł dość gładko, ale poziom zawodników był tam najniższych lotów i w porównaniu z Blakiem jego przeciwnicy wypadają naprawdę blado. Wierzę to, że Blake przed własną publicznością na turnieju kończącym jego karierę da z siebie wszystko i ostatecznie wygra mecz.
Wynik: 7:6(2) 6:3 4:6 (2)6:7 (2)6:7 ⛔
 
abraxas 3,2K

abraxas

Forum VIP
Marcos Baghdatis - Go Soeda @3,22⛔⛔ Pinnacle się Japończyk nie popisał.
Cypryjczyk przechodzi najgorszy sezon, całkiem bez formy. Ostatnie spotkania to pasmo porażek, poczynając od clay przez korty trawiaste. Na amerykańskich kortach również bez szału, porażka z clayowcem Fogginim w bardzo dziwnym meczu oraz z Francuzem, Benneteau. Jedyna wygrana w tej części sezonu to mecz z Nishikorim ale jak wiemy Japończyk jest od dłuższego czasu kontuzjowany. Marcos z Soedą spotkali się ze sobą raz, rok temu na karcie trawiastym. Baghdatis był wtedy o wiele w lepszej formie a i tak stracił seta. Japończyk Go bardzo dobrze poczynia sobie w Wielkich Szlemach 2013(jak na jego możliwości oczywiście), 2r w AO i Wimbledonie. Dobra gra z głębi kortu oraz mocno bity, płaski dwuręczny beckhand Japończyka wzróciły moją uwagę. Przez kwalifikacje przeszedł bez większych problemów, tracąc tylko jednego seta przez co jest już zaaklimatyzowany na kortach w NY.
 
sasuke-uchiha 263

sasuke-uchiha

Użytkownik
???? Melzer, J vs Donskoy, E @ 1.39
Widze, że nikt nie opisał jeszcze tego spotkania. Dla mnie to pewniak dnia. Zawodnicy jeszcze nigdy ze sobą nie grali. Umiejętności po stronie Austriaka, tak samo jak forma. Ostatnio Melzer jest w świetnej formie co udowodnił w Winston Salem wygrywając turniej. Pokonał tam takich zawodników jak: De Bakker, Paire, Tursunov, Querrey, Monfils, jak widać to nie byle jacy grajkowie, tylko bardzo dobrzy zawodnicy. W związku z formą Melzera nie widzę dzisiaj innego wyniku jak jego wygrana.
Jeśli typ się spodobał, skorzystałeś - kliknij dzięki, dla Ciebie to tak niewiele, a dla mnie tak dużo znaczy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
m@jster 424

m@jster

Użytkownik
Marcos Baghdatis - Go Soeda @3,22 Pinnacle

Cypryjczyk przechodzi najgorszy sezon, całkiem bez formy. Ostatnie spotkania to pasmo porażek, poczynając od clay przez korty trawiaste. Na amerykańskich kortach również bez szału, porażka z clayowcem Fogginim w bardzo dziwnym meczu oraz z Francuzem, Benneteau. Jedyna wygrana w tej części sezonu to mecz z Nishikorim ale jak wiemy Japończyk jest od dłuższego czasu kontuzjowany. Marcos z Soedą spotkali się ze sobą raz, rok temu na karcie trawiastym. Baghdatis był wtedy o wiele w lepszej formie a i tak stracił seta. Japończyk Go bardzo dobrze poczynia sobie w Wielkich Szlemach 2013(jak na jego możliwości oczywiście), 2r w AO i Wimbledonie. Dobra gra z głębi kortu oraz mocno bity, płaski dwuręczny beckhand Japończyka wzróciły moją uwagę. Przez kwalifikacje przeszedł bez większych problemów, tracąc tylko jednego seta przez co jest już zaaklimatyzowany na kortach w NY.
Muszę przyznać , że też dziś miałem na oku ten typ . To co Bagieta prezentuje to dnoo . Ostatnie 16 spotkań na różnych nawierzchniach to aż 2 wygrane i 14 porażek . Japończyk w zdecydowanie lepszej formie + to że grał już kwale daję mu przewagę na starcie . Kurs zdecydowanie przesadzony.Wiadomo , że lepszym graczem bez wątpienia jest Cypryjczyk , ale w takim kryzysie solidny Go Soeda powinien go dziś pyknąć.

Baghdatis - Soeda @ 3.25 bet365​

Powodzenia !​
 
T 95

typychecmana

Użytkownik
Matosevic M./Zemlja G. 2.10 bet365
Serio na nich taki kurs ? Davydenko od 2005 nie przeszedł 1 rundy w deblu(każdy szlem). Mimo, że to rodacy to jakoś Elgin mnie nie przekonuje. Matosevic, Zemlja oboje dobry serwis, przyzwoita gra przy siatce i z głębi kortu. Żeby przegrać musieliby się sami wykończyć.
Hanesu 2.10 bet365
Mimo, że na hardzie Mayer wygrywał z lepszymi zawodnikami to moim zdaniem Rumun dzisiaj odniesie zwycięstwo. Victor gra fajnie w tym roku umiejętności stoją po jego stronie. Jednym słowem valuebet
 
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Isner Monfilis
Isner złapał kapitalną formę przed US Open i trzeba kuć żelazo poki gorące. Monfi kreczował w Winston, jednak z Ungurem poradził sobie gładko. Ale przepraszam kim jest Ungur? Jeszcze na dodatek na twardej nawierzchni. Biorąc pod uwagę atomowe serwisy Johna, aktualną dyspozycję, Monfi i jego mięśnie brzucha będą musiały się sporo napracować, zobaczymy czy problemy się nie odnowią. Po za aspektem zdrowotnym Isner na chwilę obecną przewyższa Francuza.
Isner 1.47 Fortuna - najlepiej pograć w buku, w którym krecz= wygrana/przegrana
 
gemsetmecz 927

gemsetmecz

Użytkownik
#79#
Stanislas Wawrinka - Radek Stepanek ✅
Kurs: 1.40​
Stasiu wreszcie musi się przełamać grając na Stepanka. Grali dotychczas ze sobą 5 razy i żadnego spotkania Wawrinka nie wygrał. Lepsza okazja do tego nie mogła się nadarzyć. Szwajcar potrafi grać w Nowym Jorku co już nie raz udowodnił, odpadł tylko raz w I rundzie, a jego najczęstszym wynikiem jest czwarta faza imprezy. Czech radzi sobie trochę gorzej, aktualna forma także nie pozwala myśleć o dobrym wyniku. Mimo, że pokonał w Montrealu Almagro, później przegrał z rewelacyjnym Pospisilem.

Ostatnie spotkanie między tenisistami odbyło się w 2009 roku, więc to także ma znaczenie. Wawrinka grał wtedy dobrze, ale teraz na pewno ma większe umiejętności. Z drugiej strony Stepanek radził sobie świetnie, był w najlepszym okresie dla siebie, jednak teraz jego gra wygląda zupełnie inaczej. Technika nadal pozwala wygrać mu z przeciętnymi graczami, ale myślę, że na Wawrinkę jednak to nie wystarczy. Wyrzucający jednoręczny backhand u Szwajcara funkcjonuje już tak jak powinien, wcześniej (sezon/dwa sezony temu) miał z tym problemy, aby należycie z niego korzystać. Również serwis będzie jego atutem, więc nie widzę innego wyjścia jak zwycięstwo Stanislasa.
 
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Odnośnie Kubota i Janowicza
&quot;Pytany o szanse na to, że wyjdą z Janowiczem na mecz deblowy, Kubot odparł: - Zobaczymy, porozmawiamy, na szybko nie ma co decydować. Zobaczymy jutro jak się obudzimy, w jakiej będziemy dyspozycji. Uważam, że jak nie będziemy w 100 procentach gotowi, to nie ma sensu wychodzić na kort.
Kubot w ostatnim gemie swojego meczu lekko skręcił kostkę, a Janowicz w sobotę nabawił się kontuzji pleców. W efekcie gładko przegrał z kwalifikantem z Argentyny Maximo Gonzalezem 4:6, 4:6, 2:6.&quot;


#79#
Stanislas Wawrinka - Radek Stepanek
Kurs: 1.40​
Stasiu wreszcie musi się przełamać grając na Stepanka. Grali dotychczas ze sobą 5 razy i żadnego spotkania Wawrinka nie wygrał. Lepsza okazja do tego nie mogła się nadarzyć. Szwajcar potrafi grać w Nowym Jorku co już nie raz udowodnił, odpadł tylko raz w I rundzie, a jego najczęstszym wynikiem jest czwarta faza imprezy. Czech radzi sobie trochę gorzej, aktualna forma także nie pozwala myśleć o dobrym wyniku. Mimo, że pokonał w Montrealu Almagro, później przegrał z rewelacyjnym Pospisilem.

Ostatnie spotkanie między tenisistami odbyło się w 2009 roku, więc to także ma znaczenie. Wawrinka grał wtedy dobrze, ale teraz na pewno ma większe umiejętności. Z drugiej strony Stepanek radził sobie świetnie, był w najlepszym okresie dla siebie, jednak teraz jego gra wygląda zupełnie inaczej. Technika nadal pozwala wygrać mu z przeciętnymi graczami, ale myślę, że na Wawrinkę jednak to nie wystarczy. Wyrzucający jednoręczny backhand u Szwajcara funkcjonuje już tak jak powinien, wcześniej (sezon/dwa sezony temu) miał z tym problemy, aby należycie z niego korzystać. Również serwis będzie jego atutem, więc nie widzę innego wyjścia jak zwycięstwo Stanislasa.
Forma Staśka od dłuższego czasu pozostawia wiele do życzenia. Na Wimbledonie szybko się spakował, przygoda z mączką zakończona kontuzją. Po przylocie za Ocean słabe wyniki . Montreal także 1 runda i odpadł, w Cincinnati poleciał już w 2 rundzie. Byłbym ostrożny przy graniu po takim kursie przy takiej dyspozycji Szwajcara. Tyle, że Radek ma swoje lata, więc już nie jest tak groźny jak kiedyś, ale jeżeli Wawrinka zaprezentuje to co w poprzednich turniejach Stepanek nie jest bez szans. Dla mnie to no bet.
 
gemsetmecz 927

gemsetmecz

Użytkownik
#80#
James Blake - Ivo Karlovic ✅
Kurs: 1.90​
Chyba najciekawsze dzisiejsze spotkanie, dwóch doświadczonych graczy u schyłku kariery. Jak wiemy Blake ogłosił, że po US Open kończy karierę. Spędził na korcie długi czas i na pewno będzie chciał się pokazać w ostatnim turnieju jak najlepiej, ale czy wszystko zależy od niego? Myślę, że będzie to szybkie rozstanie z Wielkim Szlemem. Karlovic na hardzie gra dobrze, wiadomo główną jego siłą jest serwis. Dorzuci forehand i jest maszynka do punktów. Jeżeli nie ma dnia jest trochę gorzej, piłki posyła w siatki albo auty. Wszystko zależeć będzie od pierwszego serwisu, ale ostatnio funkcjonuje dobrze, więc się nie martwię. Blake także gra dobrze przy własnym podaniu, jest na pewno wszechstronniejszym graczem, ale czasami popełnia bardzo proste błędy.
Tenisiści spotkali się już 9 krotnie i górą jak na razie (i tak zostanie) jest Ivo, który prowadzi 6-3. Wiadomo, że nawet jeżeli Amerykanin wygra to spotkanie H2H zostanie na korzyść Chorwata. Karlovic musiał przebijać się przez kwalifikacje co także ma tutaj znaczenie, zapoznał się z kortami i ma już trochę minut spędzonych na korcie. Przeszedł je bez straty seta, chociaż w niektórych momentach było gorąco. Forma myślę, że nie jest przewagą żadnego z nich, w ostatnich turniejach wystąpili podobnie. Lepszych rywali pokonał moim zdaniem James, ale czy to ma akurat teraz tak wielkie znaczenie? Janowicz bez formy, dobry mecz z Isnerem oraz porażka z Paire. To wszystko mówi samo za siebie.
Przewagą na pewno będzie publiczność, która będzie wywierać presję na &quot;Dr Ivo&quot;. Nie wiem czy to go zdeprymuje, jest doświadczonym graczem i znalazł się w takiej sytuacji już wielokrotnie. Myślę, że jeżeli pierwszy serwis będzie na wysokim poziomie Karlovic wygra ten mecz w 4 setach, gorzej jeżeli trafi na zły dzień. Zapowiada się emocjonująca rywalizacja, więc warto czekać na to spotkanie. Kto wygra? Okaże się w nocy czasu polskiego.
 
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
???? Lacko L. v DevVarman S.
2,55 Unibet

Wbrew spostrzeżeniom, bardzo ciekawe spotkanie. Będący na fali DevVarman zmierzy się ze Słowakiem, Lacko, który ten sezon ma bardzo kiepski, jedynie odnotowuje niezłe spotkania na turniejach rangi Challenger. Patrząc jednak ogólnikowo, można zauważyć, że na hardzie te wyniki nie są aż tak słabe bo ogólne bilans Lukasa to 17/19 a na hardzie 16/14 - ta statystyka pokazuje nam, że najlepiej Słowak czuje się na twardej nawierzchni a pozostałych próbuje unikać. Co do Hindusa - Somdev złapał wiatr w żagle w ostatnich tygodniach, jednak ja byłbym go nie przeceniał, chociażby ze względu słabej głowy jest to zawodnik, którego po takich kursach nie warto grać. Bardzo często traci głupio sety, co widać chociażby po kwalifikacjach do US gdzie w dwóch ostatnich meczach je stracił a w ostatnim z Wardem powinien być po za burtą, jednak tylko Brytyjczyk nie wie jak to możliwe, że to Indianin jest w turnieju głównym a nie on. DevVarman gra bardzo nie równo i zawodnik takiej klasy jakim jest Słowak, może to wykorzystać. Lukas bardzo dobre spotkanie zagrał w Waszyngtonie przeciwko Baghdatisowi, gdzie po zaciętym meczu ostatecznie przegrał. Następny występ to porażka z małym objawieniem turnieju w Montrealu Polańskim, który pokonał m.in. Łukasza Kubota i wygrał seta z Kei&#39;em Nishikorim. Kilka tygodni odpoczynku i treningów powinno dobrze zrobić Lukasowi i dzisiaj widzę szansę tego zawodnika. Statystyki tego nie podpierają jednak ja te szanse widzę.
 
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
???? Lacko L. v DevVarman S.
2,55 Unibet
Wbrew spostrzeżeniom, bardzo ciekawe spotkanie. Będący na fali DevVarman zmierzy się ze Słowakiem, Lacko, który ten sezon ma bardzo kiepski, jedynie odnotowuje niezłe spotkania na turniejach rangi Challenger. Patrząc jednak ogólnikowo, można zauważyć, że na hardzie te wyniki nie są aż tak słabe bo ogólne bilans Lukasa to 17/19 a na hardzie 16/14 - ta statystyka pokazuje nam, że najlepiej Słowak czuje się na twardej nawierzchni a pozostałych próbuje unikać. Co do Hindusa - Somdev złapał wiatr w żagle w ostatnich tygodniach, jednak ja byłbym go nie przeceniał, chociażby ze względu słabej głowy jest to zawodnik, którego po takich kursach nie warto grać. Bardzo często traci głupio sety, co widać chociażby po kwalifikacjach do US gdzie w dwóch ostatnich meczach je stracił a w ostatnim z Wardem powinien być po za burtą, jednak tylko Brytyjczyk nie wie jak to możliwe, że to Indianin jest w turnieju głównym a nie on. DevVarman gra bardzo nie równo i zawodnik takiej klasy jakim jest Słowak, może to wykorzystać. Lukas bardzo dobre spotkanie zagrał w Waszyngtonie przeciwko Baghdatisowi, gdzie po zaciętym meczu ostatecznie przegrał. Następny występ to porażka z małym objawieniem turnieju w Montrealu Polańskim, który pokonał m.in. Łukasza Kubota i wygrał seta z Kei&#39;em Nishikorim. Kilka tygodni odpoczynku i treningów powinno dobrze zrobić Lukasowi i dzisiaj widzę szansę tego zawodnika. Statystyki tego nie podpierają jednak ja te szanse widzę.
???? L. Lacko vs S. Devvarman dla Mecz (1.505) WYNIK 64 16 26 64 46
???? M. Baghdatis (-2.5 Sets) vs G. Soeda (+2.5 Sets) dla Mecz (1.457) WYNIK 64 63 61
KURS: 2.192
Stawka: 85 | Do wygrania: 101.34 PLN

PinnacleSportshttp://www.pinnaclesports.com/default.asp?language=British&amp;LExt=bri&amp;refer=xforumbuch
Tym razem muszę się nie zgodzić z
Mad3Rsem mimo, że szanuję jego zdanie... Owszem, Lacko preferuje nawierznie typu HARD ale wg mnie forma Lacko jest daleka od dobrej. Oglądałem go ostatnio w finale Chellengera w Granby i szczerze to tylko dzięki mega łatwej drabince Lacko znalazł się w tamtym finale, który zresztą przegrał z Dancevicem. Mimo, że Lacko ugrał seta to i tak cały tamten mecz kontrolował Kanadyjczyk. Po tym turnieju Lacko zaliczył 3 porażki, kolejno z Istominem, słabym ostatnio Bagietką i (o zgrozo) Polanskim!! Wygrał tylko jedno spotkanie z Falla po wyrównanej 3setoewj walce.
Somdev wg mnie ostatnio lepsza forma - pokonał Dolgo czy Williamsa, powalczył z Isnerem, w kwalach do US OPEN pokonał Warda i Ginepriego. Mad3Rs pisze, że to zawodnik &quot;słabej głowy&quot; a ja się pytam skąd taka teoria ??? Nigdy nie zauważyłem aby Somdev miał jakieś większe wybuchy agresji czy strzelał fochy na korcie...
Czy traci głupio sety ??? Też wg mnie chyba z palca to wyssane, przecież Ward czy Ginepri to nie są chłopcy do bicia i po prostu się postawili walcząc...
Kolejny aspekt, czy Devvarman &quot;gra bardzo nie równo&quot; ??? Chyba też pudło, bo przecież Somdev potrafi przebijać do bólu czekając na błąd rywala, więc wg mnie jego gra jest stonowana i równa, bez fajerwerków ale solidnie.
Wg mnie kursy są prawidłowo wystawione i to Somdev jest faworytem w tym pojedynku. Zagrał tutaj już trzy spotkania zatem ogranie też jest po jego stronie. Zdziwię się jak on przegra to spotkanie.
Do dubelka dokładam seta na Soede w starciu z Bagietką, który ostatnio formą nie grzeszy i powinien mieć chociażby moment słabości w spotkaniu z Japończykeim.
 
D 243

_danonek_

Użytkownik
Karlovic-Blake typ 1 kurs 1,9 BET365
Karlovic to taki typ zawodnika, któremu jeśli dane korty pasują to jest piekielnie groźny. Patrząc po jego wynikach w kwalifikacjach bardzo dobrze się tu czuje i świetnie serwuje. Jest praktycznie nie do przełamania i dobrze czuje korty. Może wywierać presję na Blake&#39;u także w gemach serwisowych Amerykanina. To fakt, że Blake będzie chciał pokazać się z dobrej strony w ostatnim swoim turnieju, ale w meczu z Karlovicem będzie mu ciężko , bo to Karlovic będzie narzucał swój rytm gry poprzez świetny serwis i agresywny return. Blake to gracz ofensywny, coraz gorzej się poruszający na korcie i uważam, że ciężko mu będzie grać z jeszcze bardziej ofensywnym zawodnikiem
Brian Baker-Lleyton Hewitt typ 1 kurs 3,00 BET365
świetny kurs na Amerykanina. Jest to gracz o dużych możliwościach, ciągle jednak nękany przez kontuzje. Fakt że grał mało w tym sezonie, ale tam gdzie grał to nie pokazywał się ze złej strony. W ostatnim swoim turnieju w Cincinatti 11.08 ograł nie byle kogo bo Istomina. Dodatkowo dochodzi element własnej publiczości która będzie pomagać Bakerowi. Hewitt natomiast gra w tym sezonie solidny tenis, lecz w jego ostatnim turnieju 29.07 przegrał w 1 rundzie z Harrisonem. Nie grał więc prawie miesiąc jego dyspozycja może być małą zagadką. Szanse oceniam mniej więcej pół na pół a w takim układzie wolę wybrać 3,0 niż 1,36
Dodam jeszcze jeden typ.
Go Soeda-Marcos Baghdatis typ 1 kurs 3,25 Bet365
Przyznam się szczerze, że nigdy nie widziałem w akcji Soedy. Patrząc jednak po warunkach fizycznych 178 cm 73 kg +fakt że jest Japończykiem przypuszczam, że grę swoją opiera na dobrym poruszaniu się po korcie oraz na przerzucaniu piłki z głębi kortu. (Jeśli się mylę to niech mnie ktoś poprawi). Przeszedł on kwalifikację tracąc tylko jednego seta. Wydaje się, że jest w dyspozycji pozwalającej ograć beznadziejnego w ostatnim czasie Baghdatisa . Cypryjczyk chyba powoli ma dość tenisa, gra bardzo nierówno, popełnia masę niewymuszonych błędów. W ostatnim czasie przerwał swoją niechlubną &quot;passę&quot; 10 przegranych meczów pod rząd w ATP docierając do 1/4 ATP w Waszyngtonie po czym przegrał w 1 rundzie w kolejnych dwóch turniejach. Podejrzewam, że nie jest też chyba gotowy kondycyjnie na 4 lub 5 setów
 
gamesetmatch 538

gamesetmatch

Użytkownik
Brands - Anderson over 38,5 gema @ 1,7✅

Brands i Anderson to tenisiści, których mocną bronią jest serwis. Faworytem spotkania jest Anderson jednak ja nie skreślam Niemca. Nie widzę tutaj zwycięstwa Andersona 3:0, a widzę chociaż jednego seta, do rozstrzygnięcia potrzebny będzie tie-break. W takim wypadku, gdzie nie obejrzymy zbyt wiele przełamań i sety będą kończyć się jednym przełamaniem, a jeden z nich zakończy się tb to linia jest do pokrycia. Dla odważnych 5 setów albo Brands, który może odpalić, ale nie jest na tyle równy by wygrać w 3 setach.

Smyczek - Duckworth over 39,5gema @ 1,8????????⛔

Kolejne spotkanie, które pachnie mi długą batalią. No po prostu nie widzę, żeby mecz skończył się gładkim zwycięstwem któregoś z zawodników. Smczyek w niezłej formie, Duckworth w gorszej, ale stać go na dobrą grę. Jeśli Duckworth nie wtopi gładko i zagra na swoim poziomie to powinni stworzyć ciekawe widowisko koncentrując się głównie na wygrywaniu swoich podań.

Lacko - Dev Varman over 38,5gema @ 1,8✅

Trzecie już spotkanie, w którym widzę over gemowy. Nieważne jak dobrze będzie grał Hindus, to i tak trafi mu się słabszy moment, w którym odda inicjatywę Lacko. Lucas potrafi trzymać serwis więc łatwo meczu nie odda. Nie jest faworytem, ale ja czuję, że wygra. Może jednak często nie wytrzymywać długich wymian z Dev Varmanem przez co do zwycięstwa będzie potrzebował więcej gemów aniżeli 38 ???? 3:0 nie powinno się skończyć, a przy 3:1 również linia do pokrycia.
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Dziś, na pierwszy rzut biorę pod uwagę starcie dwóch wielkoludów.
Anderson jest faworytem w tym meczu, według mnie słusznym, jednak spodziewam się tutaj bardziej wyrównanego spotkania, niż to można wywnioskować poprzez kursy wystawione przez bukmacherów.

Brands robi spore postępy, od ponad roku chadza się pewnie po tourze osiągając sporo dobrych wyników. Jego 12-miesięczny bilans na twardych to 18-6. Warto również przytoczyć jego zwycięstwo nad Federerem w tym roku czy chociażby urwanie seta samemu Rafie podczas RG - co prawda, było to na cegle, ale to jeszcze bardziej działa na jego korzyść, uwzględniając skill oraz predyspozycje fizyczne stworzone na korty twarde.

Jeśli chodzi o Andersona, to prawde mówiąc po niezłym początku sezonu w Australii, nagle zgasł, powrócił do drewnianej postawy z głębi kortu i ciężko wymagać od tego zawodnika jednostronnych spotkań z graczami pokroju Brandsa, który notuje z roku na rok widoczny progres.

Co prawda nie odważę się tutaj grać czystego zwycięstwa, ale jak najbardziej uważam , że HC w strone Niemca wygląda zacnie.

Daniel Brands +5 games - Kevin Anderson [2,17] PinnacleSports ⛔

Tutaj uderzam w strone Leo Mayera, który na twardych jest w mojej opini lepszym graczem. Potrafi pomóc sobie serwisem ,nieźle radzi sobie z głębi kortu, a co za tym idzie - jest regularny. Z kolei bilans Hanescu na tej nawierzchni jest bardzo cieniutki. Mayer w zeszłym roku osiągnął tutaj 3 rundę i jeśli tylko jego atuty spełnią dziś odpowiednią rolę, myślę , że Rumun odjedzie do domu ze swoją zaliczką za I rundę.

Victor Hanescu - Leonardo Mayer [1,80] PinnacleSports ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
M 5

michal94sport

Użytkownik
Spotkanie: Wawrinka-Stepanek ????
Godzina: około 20 (3 mecz na korcie Granstand)
Typ: Stepanek ⛔
Kurs: 2,3
bukmacher: toto-mix

Analiza:
Marion Bartolii we wczorajszej rozmowie z Willanderem w Gem Set and Mats (eurosport) powiedziała, że podczas treningu Wawrinki i Federera Stan wyglądał słabo. Stepanek to stara gwardia trzyma się dobrze w Montrealu wygrał z Almagro jego już nie ma w turnieju przegrał z Istominem. Czech umie grać z Wawrniką wielokrotnie z nim wygrywał. Ostatnie turnieje pokazuję, że Wawrinka nic wielkiego nie prezentował porażki z Paire i Robredo, po Wimbledonie borykał się z kontuzją. Rankingi nie grają to, że Stan wysoko rozstawiony nie znaczy że wygra odpadli już Janowicz i Nishikori czy czas na Szwajcara? w tym meczu możliwy że także over 39,5,
W Nowym Yorku pada zatem ten mecz szybko się nie rozpocznie, Na tym korcie nie skończyło się jeszcze 1 spotkanie potem zagrają panie i dopiero Wawrinka ze Stepankiem czyli dziś najwcześniej kolo Północy jak już a jak nie to jutro ????
 
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
???? Smyczek T. v Duckworth J. ⛔
2,60 Unibet
Na wstępie chciałbym zaznaczyć, że jest to typ do którego bardzo ciężko napisać analizę, jednak widzę bardzo duże prawdopodobieństwo powodzenia. Smyczek gra u siebie, bilans pojedynków bezpośrednich na korzyść Amerykanina, ostatnie starcie w tym roku i zakończone dość pewnym zwycięstwem Smyczka. Jedyne w czym Duckworthowie nie można ujmować to nawierzchnia, na której gra bardzo dobrze. W tym sezonie uwagę przykuł mi jego jeden mecz, który pechowo przegrał, jednak grał bardzo dobrze. Bogota, pojedynek z Pospisilem Vaskiem. Bardzo fajne, trzy setowe spotkanie, zrobiło na mnie wrażenie. James dysponuje bardzo dobrym serwisem i dobrą grą pod siatką. Z głębi kortu jest trochę gorzej jednak nadal na niezłym poziomie. Smyczek, to dla mnie jeden z wielu Amerykańskich tenisistów, którzy próbują się przebić do pierwszej setki (w jego przypadku trwa to już bardzo, bardzo długo i jak widać z mizernym skutkiem), nigdy jego gra mi się nie podobała, może z tego powodu, że gra strasznie chimerycznie. Duckworth w końcówce lipca na hardzie wygrał nieźle obsadzonego Challengera w Lexington, gdzie pokonał chociażby Polansky&#39;ego, Klahna czy Marchenkę. Smyczek również całkiem nieźle sobie radzi w turniejach ATP u siebie w kraju, czasem zaglądnie do drugiej rundy. Dzisiaj liczę na dobrą grę Duckwortha i przede wszystkim dobrą dyspozycję serwisową. Smyczek zdecydowanie jest zawodnikiem do pokonania a kurs mnie w pełni satysfakcjonuje.
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Baker - Hewitt @ 3.35 Pinnacle⛔
Dziś czeka nas ciekawy mecz na turnieju US Open spotkają się 185 w rankingu Amerykanin Brian Baker. Kiedy w tamtym roku pojawił się ten zawodnik nie wiedziałem co to zawodnik mimo że od 2005 roku szczególnie zacząłem interesować się tenisem. Wyskoczył jak &quot;diabeł z pudełka&quot; okazało sie ,że t owielki talent prześladowany przez kontuzje. Rok powrotu do światowego tenisa mial bardzo udany finał w Nicei , 4 runda Wimbledonu oraz 2 rundy Rolland Garros oraz US Open. Doszedł do 52 miejsca na swievcie niestety na początku roku znów kontuzja. wrócił przed US Opena aby znów zawalczyć. Baker ma bardzo dobre warunki fizyczne i papiery na grę. Myślę ,z ejeżeli zdrowie mu pozwoli zagra jeszcze kilka dobrych meczów mimo 28 lat. Natomiast jego rywala nie trzeba chyba przedstawiać Australijczyk gwiazda tenisa która powoli gaśnie. lleyton ostatnio niezły turniej w Newport gdzie przegrał finał z Mahutem jednak 32 lata robią swoje i moim zdaniem nie zrobi kariery na US Open gdzie wygrywał w 2001 roku. Dzis czeka nas wyrownane spotkanie i po kursie zaproponowanym przez bukmacherów nie waham się zagrac na Briana ,ktory gra u siebie ma możliwości i umiejętności aby wygrac z Hewittem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
sheym88n 52

sheym88n

Użytkownik
Granollers - Zopp 3:0 @1,80 bet365
na dzisiaj Marcel.
Myślę, że powinien tutaj łatwo ogarnąć Zoppa, który jest cieniem siebie sprzed czasów kontuzji. Po powrocie raczej bez szału.
Natomiast Marcel ostatnio całkiem całkiem, pokonał m.in. Dimitrova i Rosola, powalczył z Murrayem. Umiejętności raczej po jego stronie. Idę w to.
Roger-Vasselin/Bopanna @1,44 bet365
debelek ten również powinien ogarnąć gospodarzy Klahna i Querrey&#39;a. Amerykanie razem jeszcze nie grali. Natomiast R-V i Bopanna ostatnio świetne wyniki w deblu, jak półfinał Wimbledonu i porażka po zaciętym boju z bliźniakami. Doświadczenie po ich stronie, są moim zdaniem lepszymi deblistami. Oby bez niespodzianki.
 
M 28

mistrz1992

Użytkownik
Panowie puściłem dziś za stówe taki oto kuponik co myslicie :
Dodig - Davidienko (0-1,5) 1
Isner Monfils (0-1,5) 1
F.Lopez-Klahn 2
Blake- Karlovic 2
Baghtadis-Go Soeda DW 3-0
Co o tym myślicie Bagietka na luzie ograła Japońca a co z pozostałymi?
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Karlovic-Blake over 44,5 gems✅✅✅ 1,80 eFortuna
Atuty Chorwata każdy zna to jedynie świetny serwis i niezłe uderzenie kończące z fh, Blake będzie miał wielki problem z returnem jego podania swoim 1bh, przewiduje tu tie breaki w każdym secie, i myśle że w 4 setach to się nie zakończy szykuje się 5 setówka co na 100% daje pokrycie linii,h2h pojedynków na szlemach między tymi zawodnikami potwierdza moją tezę
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom