>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

US OPEN 2014 - turniej główny

Status
Zamknięty.
michaltennis 39

michaltennis

Użytkownik
Ostatnie mecze I rundy:

???? 1. M. Cilic - M. Bagdatis drugi zawodnik wygra przynajmniej 1 seta kurs 1,54 efotuna

Cilic ostatni mecz jaki grał, to gral z kontuzją zapewną już wyleczoną. Bagdatis ostatnio dobrze grał bo wygrywał mecze, nie z tuzami światowego tenisa, ale jest z motywowany dzięki tym zwycięstwom. Wedlug mnie Cilic nie jest w stanie wygrać tego meczu 3:0

???? 2. Janowicz - Lajovic typ 1 kurs 1,29 efortuna

Janowicz w formie, w gazie, na dobrej drodze aby powrócić do odpowiedniej dyspozycji sprzed kilku miesięcy. Udany turniej w Winston, jego zwycięzcy Rosola juz nie ma, przegral z Coricem, ale Jerzyk dyspoonuje dużo lepszą sprawonością fizyczną od Czecha. Wygra z Lajovicem


???? 3. Marchenko I.-Chiudinelli M. typ 2 kurs 2,2 efortuna

Nie rozumiem tych kursów 1,57 do 2,2. Wiem,że Szawajcar grywa głównie deble, ale czy Marchenko to jest tenisista,że by dawać mu kurs taki jak na zwyciestwo Lopeza z Dodigiem czy Thiema z Lacko. Coś mi tu nie pasuje. Obaj przebrneli kwale. Szwajcar stracił dwa sety. Ukrainiec żadnego. I pewnie dlatego takie notowania. Szanse uważam 50% do 50%. Więc lepiej już zagrać Szwajcara. A ich bezpośrednie mecze trzy wygrał Chiudinelli.

???? 4. Anderson - Cuevas 1 kurs 1,2 efortuna

Nie radzę grać 3:0 na Andersona, bo z nim to różnie może być. Jest faworytem wygra ten mecz, ale jak zniesie te upały tego nie wiadomo. Cuevas na hardzie słaby, ale czy nie ugra seta, no może się tak zdarzyć

???? 5. Berdych- Hewitt typ 3:1 Berdych kurs 3,6 efortuna

Australijczyk powalczy, będzie wyrównany mecz. Jeżeli Dzumchur dał radę Ferrerowi urwać, gdyz Hiszpan miał przestój w meczu, to mysle że tym bardziej jest w stanie Australijczyk wygrać jednego seta z Berdychem, ja uważam, że Czech może mieć także przestój w tym meczu chwilowy a to będzie skutkowało utratą seta.

???? 6. Gulbis (-7,5g) - De Schepper typ 2 kurs 1,45 efortuna

Francuz długo nie grał, wiec nie jest w rytmie meczowych i tutaj nie będzie niespodzianki. Gulbis to wygra ale według mnie uczyni to na stojąco tak jak wczoraj Gasquet z Istominem. Upał da się we znaki. Łotysz odpusci kilka gemów przy serwisie Franucuza

???? 7. Goffin (-9,5g) - Desein N. typ 2 kurs 1,52 efortuna

Mecz dwóch Belgów. Tego dawno nie było w Wielkim Szlemie. Desein przeszedł kwalikacje, zawodnik z trzeciej setki. Goffin to nie jest jeszcze tenisista aby regularnie wygrywał 6:2, 6:2, 6:0. Desein ugra w tym meczu kilka gemów, ale przegra rzecz jasna z Goffin. Mierzący 1,91 cm Desein dobrze serwuje, ugra kilka gemów
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Janowicz(-5,5g) - Lajović 1 @ 2,00
Bet365


Trzeba tutaj zagrać coś takiego i nie owijać w bawełnę. Lajović na hardzie nie rozegrał meczu w tym okresie i w ogóle miał pauzę miesiąc. Jego poziom można porównać do Goffina, którego Jano pyknął 6-4,6-2 w Winston, tutaj 3 sety, więc żadnych argumentów po stronie Serba.

Można tu pisać wiele o zmęczeniu Janowicza i porażce Rosola. Jednak Polak od Czecha jest znacznie lepszy pod tym względem i dodatkowo miał dzień dłużej na regenerację. Jurek potrzebował turnieju w Winston, złapał rytm i formę i sądzę, że dziś bez problemu w 3 setach upora się z Dusanem. Warto!

Lopez - Dodig 1 @ 1,57
Bet365


Myślę, że w tym meczu nie ma co szukać niespodzianki. Dodig może i złapał formę i fajnie pogrywał ostatnimi czasu, ale tutaj 3-0 nie wygra na pewno, a na 5 setów obawiam się, że sił nie starczy. To już nie te lata niestety i nie wróżę mu sukcesów w singlu.

Feliciano dobry turniej w Toronto, pokazał naprawdę kawal dobrego tenisa, dziś będzie to ciekawy mecz, ale Lopez łyka kolejną rundę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
gemsetmecz 927

gemsetmecz

Użytkownik
#9#
Spotkanie: Feliciano Lopez vs. Ivan Dodig 7j ZWROT
Typ: Over 3.5 seta ComeOn
Kurs: 1.43​
Krótko, bo nie ma co się rozpisywać - Lopez i Dodig to podobne umiejętności, forma obu jest tak naprawdę zagadką. Mimo, że w Toronto Feliciano zagrał świetnie, to Cincinnati i Waszyngtonu do udanych zaliczyć nie może. Dodig zagrał także w miarę przyzwoicie w Toronto, Cincinnati mimo porażki w pierwszej rundzie zaprezentował się dobrze w meczu z Gulbisem. Obaj lubią grać ofensywnie, ale więcej atutuów na harda posiada moim zdaniem Hiszpan. Jest regularniejszy, posiada podobny serwis, jednak w wymianach to on powinien wychodzić górą. Ivan również gra dobrze, lecz popełnia wiele niewymuszonych błędów i to może się na nim zemścić. Nie sądzę, jednak, żeby spotkanie skończyło się w trzech setach, jak najbardziej trzeba pobierać taki kurs.
#10#
Spotkanie: Jerzy Janowicz vs. Dusan Lajovic 5j ⛔
Typ: Jerzy Janowicz -5.5 gema
Kurs: 2.00 Janowicz kilkukrotnie mnie już zawiódł w tym sezonie, w tym ostatnio w finale Winston Salem Open. Nie zraził mnie tak bardzo, by nie stawiać na niego, jeśli jest w dobrej formie. Finał w Winston Salem, III runda w Cincinnati, gra dobrze, ale strasznie nieregularnie i to może być największym problemem. Jeżeli serwis będzie &quot;siedział&quot; o typ jestem spokojny.
Lajovic nie gra nic nadzwyczajnego, niby zaliczył dwa ćwierćfinały w Bastad i Hamburgu, ale między clay&#39;em, a hardem mamy znaczącą różnicę. Serb z głębi kortu spisuje się solidnie, ale serwis ma przeciętny. Jeśli return JJ będzie na poziomie tego meczu z finału w Winston powinien go przynajmniej raz w każdym secie przełamać, a to wystarczy do pokrycia handicapu. Mam nadzieję, że nie zobaczymy kolejnej kompromitacji Janowicza i wreszcie przejdzie tą pierwszą rundę na US Open. H2H niekorzystne dla Polaka, ale mecze rozegrane na ziemi, więc to mało znaczący szczegół w tej rywalizacji. Come on Jerzyk!

#11#
Spotkanie: Marin Cilic vs. Marcos Baghdatis 6j ZWROT
Typ: Marin Cilic -1.5 seta Sportingbet
Kurs: 1.40
Cilic, a Baghdatis - jak dla mnie duża różnica w obecnych umiejętnościach. Pamiętam jak Marcos grał jeszcze w ATP Tour i potrafił niejednokrotnie zaskoczyć, teraz urzęduje w Challengerach, gdzie spisuje się świetnie, ale porównywać tych rozgrywek chyba nie trzeba? Każdy zajmujący się tenisem wie jaka przepaść dzieli te rozgrywki. Bagieta wygrał w Vancouver i Aptos, ale jedyny znaczący rywal to Kukushkin, reszta to &quot;ogóry&quot;.
Cilic to zupełnie inny poziom od tych rywali, z którymi się ostatnio mierzył reprezentant Cypru. Jeśli pierwszy serwis będzie z celnością 55-60% to Marin bez problemu pokryje ten handicap setowy. Do tego jeszcze trzeba dołożyć Marcosa, który popełnia pełno błędów i nie oszukujmy się potrafi oddać mecz bez walki. Mam nadzieję, że tutaj tak nie będzie i zobaczymy zmobilizowanego Baghdatisa, jednak ugrać dwa sety z Cilicem? Dla mnie to się wydaje bardzo mało prawdopodobne. Handicap -1.5 seta biorę w ciemno!

\\ To mnie Dodig i Bagieta urządzili. Nie ma plusa, za to gruby minus ????​
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
hektor1 703

hektor1

Użytkownik
Jerzy Janowicz - Dusan Lajovic
over 3,5s @ 1,66 Bet365
6:3 7:5 5:7 7:5✅✅✅
Rafa training in Mallorca with Lajovic
To, że Serb nie grał od ponad miesiąca, to się zgadza. Jednak w tym czasie trenował z nie byle kim, bo z samym Rafą. Dlatego nie skreślałbym tak do końca Dusana.
Do tego Lajovic operuję lewą ręką, co po raz kolejny może się JJ nie spodobać. Grali w Badstad dość niedawno i Jerzy skreczował, ale ile w tym prawdy, że doznał lekkiej kontuzji, tego nie wiem.
Tak, wiadomo. Ostatnio nas wszystkich zachwycił, ale ten turniej w Winston Salem to był jakiś kabaret. Wcale by mnie jakoś Polak nie zaskoczył, jakby dołączył dzisiaj do towarzystwa Lu i Rosola, którzy także rywalizowali praktycznie do końca w tamtym turnieju. Wyniki z wczoraj obu to też śmiech na sali. Oczywiście nie życzę Janowiczowi, żeby odpadł, ale wydaje mi się, że nie wolno tak do końca lekceważyć Lajovicia i grać minusowe handi gemowe na Jerzego. A linia wydaje mi się dość wysoka.
Dla mnie najlepszym rozwiązaniem jest over setowy i tak też właśnie zagram. Jaki jest Janowicz to doskonale wiemy. Kto wie co tym razem mu odwali.
Tak jeszcze podam wyniki pierwszych rund Wielkich Szlemów z tego roku: Australian Open - 3:2 z Thompsonem, Rolland Garros - 3:1 z Estrellą, Wimbledon - 3:2 z Dev Varmanem. Poziomu tych zawodników nie trzeba określać.
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Ostatnie mecze I rundy:
Jeśli typujesz w ogóle te mecze to totalnie nie rozumiem Twojej strategii ;) Na dzisiaj z ATP podałeś 7 meczów i dodatkowo z WTA 7 co daje nam naturalnie 14. Kursy typu 1.20 są nieopłacalne na dłuższą metę i jest to wiadome nie od dzisiaj, dodatkowo podajesz typy z bukmacherem efortuna np. typ na Andersona za 1.21 w chwili obecnej za 1000 zł daje Ci 64.8 zł zysku...hym...gdzie tutaj logika? Chociaż 1.54 za 1000 zł to jest tylko zysku 355.20 także też wielkie ryzyko, a niewielka wygrana. Zakładając,że kilka meczów Ci nie wejdzie i będziesz musiał długo odrabiać. Z ciekawości pod koniec podsumuje również sobie Twoje typy (postawiłem sobie wirtualnie te typy,każdy za 1 jednostkę). Przemyśl to sobie, pozdro ;)
 
bumbatyper 204

bumbatyper

Użytkownik

Turniej: ATP US Open, twarda.
Data: 27.08.2014, godzina 17:00
Cuevas P. - Anderson K.
Typ: Over 32.5 gemów
Kurs: 1.87 (Betsson)

✅✅✅
Mecz na papierze wygląda podobnie do meczu Gonzalez - Querrey. Typowy zawodnik grający praktycznie tylko na kortach ziemnych, kontra Anderson, ponad dwumetrowy zawodnik, bazujący na bardzo mocnym serwisie. Cuevas w tym sezonie jest w bardzo dobrej formie, największym sukcesem jest niewątpliwie wygrana turnieju w Umag, pod koniec lipca, gdzie pokonywał m.in Seppiego, Fogniniego, a w finale Robredo. Dochodzi też wygrany finał w Bastad, gdzie ograł znanych, dobrych tenisistów; Jao Souse, oraz Fernando Verdasco. Nie oddał im wtedy nawet seta. Wiadomo, mecze miały miejsce na kortach ziemnych, jednak regularność jaką pokazywał wtedy Urugwajczyk, budzi respekt. Od miesiąca nie rozegrał żadnego meczu, na poważnie podszedł do przygotowań do US Open, I nie ciułał się po żadnych podrzędnych turniejach na clayu, tylko spokojnie podjął treningi pod tą nawierzchnie. Anderson jest przede wszystkim usposobiony pod korty twarde. Nic dziwnego, jeżeli mierzy on 203 cm, to można przypuszczać, że jego największą bronią jest serwis, i tak jest. Jednak jeżeli jakiś zawodnik mu się przeciwstawia, a do tego serwis nie funkcjonuję tak jakby tego chciał, to miewa przestoje w swojej grze. Kevin Anderson w tym sezonie ma rekord 33/19 (21/11 na twardej nawierzchni). Osiągał dobre rezultaty na turnieju w Toronto, gdzie odpadł w ćwierćfinale, po wyrównanym meczu z Dimitrovem. 4 runda na Wimbledonie, 4 runda na French Open, 4 runda na Australian Open, Ćwierćfinał na Indian Wells, Finał w Acapulco, czy Delray Beach. Wyniki wyglądają naprawdę okazale. Ostatnio jednak naszła lekka zadyszka. Odpadnięcie w I rundzie Cincinatti, w II na turnieju w Winston Salem. Mecz będzie rozgrywany w takiej porze dnia, w której będzie największa temperatura, a do tego wilgotność powietrza będzie sięgała 50%. To na pewno nie będzie na plus dla zawodnika z RPA. Urugwajczyk jest obyty jeżeli chodzi o takie warunki pogodowe, także wymiany z głębi kortu będą na korzyść Cuevasa. Na tegorocznym turnieju w Nowym Jorku, można dostrzec, że zawodnicy, którzy głównie grają na kortach ziemnych potrafią walczyć, jak równy z równym z tymi z kortów szybkich. Bellucci z Mahutem, Gonzalez z Querreyem, Bolelli z Pospisilem. Czy chociażby &quot;sensacyjne&quot; urwanie seta przez Monaco, Tsondze. Zawodnicy spotkali się ze sobą raz, w roku 2011 w Barcelonie, gdzie wygrał Anderson 2:1 (7:5, 3:6, 6:4). Pablo Cuevas dużo czasu poświęca także grze deblowej, po jego stronie będzie na pewno wyszkolenie techniczne, a ten aspekt w grze, na tym turnieju daję dobre skutki.
Spodobała się analiza, skorzystałeś na niej, kliknij &quot;dzięki&quot;, to motywuję.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
magician 2,9K

magician

Użytkownik
L. Lacko v D. Thiem 1 @2,48 Marathonbet @2,37 bet365
L. Lacko v D. Thiem over 3,5 seta @1,48 betsson
Według mnie Thiem jest to faktycznie lepszy zawodnik, tyle że... na clayu. Tutaj mamy hard i to na prawdę szybki, więc szanse według mnie są równe, a nawet lekko wyżej widzę Słowaka. Lubię ufać temu zawodnikowi, bo na hardzie prezentuje twardy szybki tenis, obejmuje inicjatywę, dobrze gra z kontry, nie to co na clayu. Thiem ostatnio nawet jak wygrywał to mnie specjalnie nie zachwycał, potrafił nieźle mulić z Troickim, backhand też mu się trochę rozregulowała wiadomo że na hardzie chłopak za bardzo grać nie lubi i też niespecjalnie umie. Według mnie wybiegany Dominic nie poradzi sobie tu też ze względu na szybkość kortu, bo to nie to samo co na clayu gdzie piłka leci z szybkością &quot;Isiową&quot;, tylko lecą szybkie piguły. Ostatnio przegrał z bijącym najśmieszniejszy forehand świata Gineprim, a to jest dla mnie pewien wyznacznik. Lacko wygrał z dobrym Lu(przynajmniej wtedy dobrze grał, nie to co zapewne wczoraj wyprawiał), ugrał seta z Nishikorim. Jestem dobrej myśli ;)
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Desein N. - Goffin D.
Desein N. ::: 9,65 ::: Pinnacle ::: 1/10
Desein N. +2,5 seta ::: 2,65 ::: Pinnacle ::: 1/10


To może być jeden z tych pierwszy meczów, gdzie padnie jakaś teoretycznie duża niespodzianka z dużym kursem. W kursie jest po prostu value, dwóch Belgów na korcie, więc mieszanka wybuchowa, można spróbować zagrać jakieś handicap setowy. Ostatnio mieliśmy pojedynek francuski Benneteau vs. Paire, przełamań było co nie miara, oczywiście 5 setów.
Goffin ostatnio swoje już wygrał, turniej ATP + 3 Challengery, teraz najwyższy czas na odpoczynek. Już w Winston-Salem zmęczenie dało się we znaki w meczu z Nieminenem i Janowiczem. Jego przeciwnik tutaj jak na razie zaliczył 3 zwycięstwa w kwalifikacjach. Mecz mi śmierdzi.
Wynik: 1:6 3:6 3:6 ⛔
???? Dancevic F. - Sousa J.
Sousa J. ::: 1,51 ::: Pinnacle ::: 3/10
Dancevic ostatnio jest kompletnie bez formy, porażka goni porażkę. Co prawda u Sousy też wyniki nie napawają optymizmem, to jednak jeżeli przyjrzymy im się bliżej to nie przegrał z byle kim. W Winston-Salem o mały krok był od wyeliminowania Janowicza. Na pewno w US Open stać go na dobry wynik, bo przeciwnik nie oszukujmy się, jeden z najlepszych na jakich można było trafić.
Wynik: (6)6:7 6:3 2:6 4:6 (4)6:7 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
hogan 1,4K

hogan

Użytkownik
Jeremy Chardy - Blaz Kavcic 1 @1.56 Marathon ⛔

nie wiem czemu, ale rosną kursy na Francuza. zdecydowanie lepszy tenisista, lepiej się czuje na hardzie niż przeciwnik no i styl gry na hard także odpowiedni, bo serwis bardzo dobry i częste wypady do siatki. niestety nie dane było mi oglądać Dżeremiego w meczu z Fallą, ale po przegranym pierwszym secie wygrał kolejne trzy dość pewnie. Kavcic za to prezentuje styl gry pasujący na cegłę, na hardzie też sobie radzi i to nieźle, ale tylko na poziomie challengerów, w ATP nic szczególnego nie ugrał. oglądałem jego mecz z Youngiem i śmiem twierdzić, że gdyby czarny miał trochę więcej mózgu to mógłby ten mecz rozstrzygnąć na swoją korzyść, ale że główką to on nigdy nie imponował to mamy wynik 3-0 i to zapewne przez to są takie wysokie kursy na Francuza.

/Chardy za ten kabaret co odwalił powinien pracować do końca w kamieniołomach a nie trzepać kase w tenisie, zupełnie olany mecz, zero woli wygranej czy walki. zaorać.


Stan Wawrinka - Thomaz Bellucci 3-0 @1.80 Unibet ⛔


Stasio w pierwszym meczu rozprawił się gładko z leworęcznym Veselym i dzisiaj też mamy leworęcznego Bellucciego. Bellucci zdecydowanie lepiej radzi sobie na clayu, poza tym jest zawodnikiem niezwykle chimerycznym (Staś w sumie też), jeżeli ma dobry dzień to gra świetnie i może urwać seta komuś z czołówki, jednak ostatnimi czasy głównie ma te &quot;złe dni&quot; i gra słabo, w Winston przegrał z Danceviciem, na pochwałę zasługuje jego wygrana z Mahutem, jednak jak wiemy Francuz jest już u schyłku kariery, jest po ciężkich kontuzjach kolan i jedyną nawierzchnią na jakiej może osiągać dobre wyniki jest trawka. Stan w pierwszym meczu zagrał bardzo dobrze, nie dał zrobić sztycha młodemu, zdolnemu Czechowi. wydawało mi się podczas tego meczu, że gdyby chciał to wygrałby go jeszcze wyżej, ale nie chciał pogrążać młodziaka. nie wydaje mi się aby stracił w tym meczu chociaż seta, jeżeli zagra na chociaż 80% swoich możliwości to będzie szybka wygrana 3-0 ;)

z fartem

/inaczej być nie mogło, Stach dwa pierwsze sety wygrał w godzinkę, a potem głupio oddał ;)
 
juras333 802

juras333

Użytkownik
Ostatnio mieliśmy pojedynek francuski Benneteau vs. Paire, przełamań było co nie miara, oczywiście 5 setów.
no naprawdę zabójczy argument. porównujesz benka czy paire do takiego deseina? serio? :grin: tamten mecz był pomiędzy dwoma zawodnikami prezentujący podobny poziom, a starszy z belgów kim jest? ogórem nawet przy takim goffinie
 
saltan 3,9K

saltan

Użytkownik
Chardy - Kavcic 1 @1.62 Marathon⛔

Kursy urosły tak bardzo, że aż grzech nie spróbować pograć na Chardy&#39;ego. Kavcic w ATP nic nie osiągnął. W challangerach sobie radzi, powiedziałbym nawet, że idzie mu tam bardzo dobrze. Nie można jednak tego w żaden sposób porównywać do US Open. Kursy na Słoweńca tak spadły dzięki jego wygranej z Youngiem. I Donald mu w tym troszkę pomógł. Chardas po przegranej w 1 secie z Fallą w TB szybko się pozbierał i wygrał 3 kolejne. Jeremy moim zdaniem powinien pokonać Blaza w miarę pewnie.

2 bez analizy:
Berdych - Hewitt 1 @1.23 Marathon✅

Lacko - Thiem 2 @1.67 Marathon✅
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
live:
Lajovic 4.00 bet365 to będzie izzi bet myślę ????
Janowicz beznadziejna forma i nie zmienia tego mojej opinii mnie śmieszny turniej z przed tygodnia którym się niektórzy &quot;znafffcy&quot; sugerują. JJ dostawał w każdym normalnym turnieju w plecy od różnych leszczy, jest słaby, gra bez pomysłu.
warto teraz na początku brać po takim kursie, bo im dalej w mecz Lajovic, będzie zdobywał przewagę, polecam ????
 
gooster 343

gooster

Użytkownik
CarrenoBusta-Paire 1 @3.6
Wyżej w rankingu ten pierwszy. Fatalny sezon na hardzie w tym roku ale widać było znaczną poprawę w pierwszym meczu. Poprzedni sezon znacznie na plus za to. Z tych dwóch panów na hardzie mimo wszystko lepiej prezentuje się CB. Paire jak na mój gust jest zbyt humorzasty. Słaby serwis i często daje się przełamywać. Kurs niedorzeczny tylko grać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
type-man 458

type-man

Użytkownik
live:
Lajovic 4.00 bet365 to będzie izzi bet myślę ????
Janowicz beznadziejna forma i nie zmienia tego mojej opinii mnie śmieszny turniej z przed tygodnia którym się niektórzy &quot;znafffcy&quot; sugerują. JJ dostawał w każdym normalnym turnieju w plecy od różnych leszczy, jest słaby, gra bez pomysłu.
warto teraz na początku brać po takim kursie, bo im dalej w mecz Lajovic, będzie zdobywał przewagę, polecam ????
Napisałeś to na podstawie rozegranych dwóch pierwszych gemów czy na podstawie tego, że Lajovic gra pierwsze spotkanie od marca na nawierzchni twardej??
Jak możesz zatem mieć porównanie czy Lajovic nie gra jeszcze słabiej od Janowicza? Ja też za JJ nie przepadam i wogóle nie kieruje się poczynaniami w ostatnim turnieju ale Twoja analiza poprostu powala...
Brak słów, inaczej tego nie ujmę!! Jeszcze każesz grać to ludziom...
Jedyne co może Janowiczowi odebrać zwycięstwo to złe przygotowanie kondycyjne i trudy ostatniego turnieju w przypadku, jeśli nie załatwi tego w 3 lub 4 setach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
rakubedzburg 609

rakubedzburg

Użytkownik
Wiem ze kazdemu na WielkimSzlemie wydaje sie ze jest najmadrzejszy. Dopiero po calym turnieju bilans zyskow i strat weryfikuje &quot;znawcow&quot;. Ja proponuje typy troszeczke irracjonalne, ale jest tutaj sporo niespodzianek wiec moze i one wejda. Co do graczy. Souza na hardzie w tym roku bilans ujeemny, na clay ujemny i ogolnie tez na minus a Dancevic moze zlikwiduje przy braku formy rywala 100miejsc roznicy w rankingu. Rok temu tu zagral w drugiej rundzie.
W meczy Desein Goffin na pewno jest roznica klasy. Desein pierwszy raz w zyciu przebrnal kwalfikacje wiec forma mysle ze jest. Na pewno forme ma Goffin. Wygral ostatnie cztery turnieje na clay oraz doszedl do cwiercfinalu w Winston. Moze bedzie podmeczony?? Czuje tutaj poprostu value.
Niech sie dzieje;)
????US OPEN
Desin vs Goffin 1-6 3-6 3-6
Desein 13,0 Pinnacle 10zl ⛔
Desein +8games 2,4 Pinnacle 30zl ⛔
Desein +2,5sets 2,5 Pinnacle 30zl ⛔
Over 30games 2.03 Pinnacle 30zl ⛔
Dancevic vs Sousa 6-7 6-4 2-6 6-3 6-7
Dancevic 2,93 Pinnacle 30zl ⛔
Dancevic+4gemy 2,04 Pinnacle 30zl ✅
Over 37games 1.99Pinnacle 30zl ✅
Dancevic -2,5sets 8.04 Pinnacle 10zl ⛔
Slaby post 200zl===&gt;121,9zl
 
saltan 3,9K

saltan

Użytkownik
Berlocq - Sela 2 @1.50 Marathon✅
Carlos przed US Open grał praktycznie tylko na cegle. Jedyny mecz na hardzie rozegrał w Winston-Salem z Janowiczem. W dodatku przegrał je 1-6, 4-6. Sela przed USO wziął udział w 3 turniejach na hardzie - w Bogocie, Atlancie i Waszyngtonie. W Bogocie po zaciętym meczu przegrał 0-2 po dwóch TB z Ivo Karloviciem. W Atlancie doszedł aż do finału, pokonując Younga, Querreya, Pospisila i Beckera, ulegając dopiero Isnerowi. W Waszyngtonie w 1 rundzie pokonał Grotha, ale już w drugiej nie poradził sobie z Gasquetem. Od tego czasu zapewne przygotowywał się do szlema. Dzisiaj mam nadzieję zobaczymy tego efekty. Dodam jeszcze, że Berlocq w tym roku bilans na hardzie ma tragiczny: 0-4. Nigdy nie był dobry na tej nawierzchni, to gracz, który woli grać na cegle. Jest to typ bardziej przeciwko Berlocqowi niż za Selą. Aczkolwiek Dudi też ma argumenty by wygrać, więc to tylko utwierdza mnie w graniu tego typu.
 
D 56

daymon23996

Użytkownik
Ja wiem, że za chwile mój post zostanie usunięty bo tutaj tylko AKA SHAKAl i TIE BREAK może wyrażać swoje opinie, i absolutnie nikt kto ogląda konkretny mecz nie ma prawa się wypowiedzieć na temat danego zawodnika, ale jeśli ktoś przeczyta ten post niech zapamięta, że Jeremiemu Chardy potrzebny jest naprawdę dobry psychiatra, nie polecam jakiekolwieg mocniejszego grania w jego stronę w najbliższym czasie, to co on zrobił na początku dogrywki tie breakowej w drugim secie to żenada. kto oglądał ten mecz ten wie, że te blędy na początku tie-breaka to śmiechu warte, ważny punkt jest przy siatce no ale nie trafił , tak o metr sie pomylił, no zdarza siekompromitacja. przy stanie po 6-6 df tak dla jaj, ma 5-2 w drugim secie ale jest po 5-5 za chwile tak przypadkiem naturalnie, seryjnie popelniane bledy przy swoim serwsie ale to taki przypadek, rosnące kursy to nie przypadek, taki gracz powinien mieć po tym turnieju taki dobry obóz na syberi może trochę by zmądrzał, trzeci set przełamal co zrobił za chwile? no nie udało się
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
magician 2,9K

magician

Użytkownik
Coric B. v Estrella V. 1 @1,60 Marathon @1,57 WH
Ten turniej jest póki co dla mnie serią zagadek. Tyle że mam wrażenie, że chociaż jedną z wielu rozwiązałem. Stawiam na młodego. Mocną stawką. Czy podpalam się? Nie. Czy biorę zbyt bardzo pod uwagę 3:0 z mistrzem Winston Salem- Rosolem? Jeszcze raz nie.
Ja po prostu staram się jak mogę śledzić karierę Corica, bo to może być przyszły nr 1, a przynajmniej TOP 3. W dobie wielu zawodników bez głowy ten 17-latek już nie raz pokazywał jaja grając z tenisistami starszymi w końcu o 5-15 lat. Chłopak szybko się rozwija, zdążył już pokonać Jurka i to w Polsce, gdy cała hala była przeciwko niemu. Morderczy 5-setowy bój, który 17-latek byłby gotowy na taką walkę w dobrym tempie. Ostatnio postraszył Fogniniego, grając na prawdę odważnie i bez żadnych kompleksów(7:5 6:7 3:6). Między tymi wydarzeniami zaliczał wzloty i upadki, ale to w końcu 17-latek, jest mocno obciążany i nie zawsze daje rade. Pewnym można być jedynie tego, że na największe turnieje będzie dobrze przygotowany fizycznie. Chłopak ciężko pracuje.
Na korcie wygląda skromnie, jednak swoim atletyzmem imponuje mimo młodego wieku. Czym jeszcze? Ano ma wiele elementów, które mu pozwolą wejść kiedyś do TOPu. Bije szybko, mocno, pamięta o długości uderzeń, a co najważniejsze ma siłę na takie uderzenia, nawet z trudnej kontry. Rzadko gra jak o ścianę, dobrze wyszukuje punkty uderzeń i gra na sporym ryzyku, nie jest to jednak gra na hurra. Oglądając jego spotkania zauważyłem też, że dobrze przewiduje ruchy rywala, dodatkowo nieźle stoi z refleksem. Serwis porządny, tak jak u Kuznetsova czasem się zastanawiałem skąd u niego tyle siły(normalnie nie wygląda tak jak na pompie ???? ).
Co do rywala? Kończący już powoli karierę Estrella jest ostatnio wychwalany. Doszedł do finału w Bogocie. Po drodze pokonał słabiutkich Londero i Polanskiego, Gasqueta gdzie wszyscy byli zdumieni jego paskudną grą(oprócz jego samego, jakoś się nie smucił porażką :razz ???? . W finale przegrał z Tomicem w spotkaniu, którego wynik powinien być jeden: &quot;ODWOŁANE Z POWODU SŁABEGO POZIOMU. Zwracamy za bilety.&quot; Estrella ma słabe nerwy, niezły serwis, ale potrafiący się zaciąć na amen. Z głębi kortu wygląda nieźle, potrafi przyspieszyć, ale długich szybkich wymian nie powinien wytrzymywać i wygrywać.
Podsumowując, jeśli nic dziwnego się nie stanie, to Coric będzie w 3. rundzie. To jest mój pierwszy od dawna typ 10/10, więc na prawdę jestem do niego przekonany. Polecam!
PS
Odradzam granie, bo jestem czarnym kotem USO w pierwszych dniach
 
hektor1 703

hektor1

Użytkownik
US Open 2014
1. Jo Wilfried Tsonga - Juan Monaco &gt;analiza&lt;
under 31,5g⛔
2. Yen-hsun Lu - Guillermo Garcia-Lopez &gt;analiza&lt;
Lu -1,5s⛔
3. Lukas Rosol - Borna Coric &gt;analiza&lt;
over 3,5s⛔
4. Jerzy Janowicz - Dusan Lajovic &gt;analiza&lt;
over 3,5s✅
Rojer/Tecau - Huta-Galung/Junaid
Rojer/Tecau 2:0 @ 1,57 Bet365

6:4 6:4✅✅✅
Z racji tego, że przeglądając ofertę singlową na dzisiaj, nie znalazłem nic sensownego, wracam znowu do debla, co pozwoliło mi trochę zarobić, bo to co się dzieje na tegorocznym USO woła o pomstę do nieba..
Holender i Rumun swoją wspólną karierę deblową rozpoczęli w tym roku. Nie przeszkodziło im to do osiągnięcia już kilku sukcesów. Wygrali między innymi turnieje w Zagrzebiu, w Casablance, w Bukareszcie, w Hertogenbosh czy też niedawno w Waszyngtonie. W Toronto, a także w Cincinnati odpadali w ćwierćfinale, ale z parami z najwyższej półki. W Rogers Cupie z Peyą i Soaresem, natomiast w Stanach z braćmi Bryan, którym zdołali urwać seta. Naprawdę dobrze wyglądało to przed US Open, i myślę, że utrzymają dyspozycję. Obaj wyrastają pomału na jedną z lepszych par w całym tourze. Wśród par właśnie z czołówki, są pod względem rozegranych wspólnie w parze pojedynków, jedną z mniej doświadczonych. Początek sezonu na hardzie nie ma sensu brać pod uwagę, bo grali jako nowicjusze. Dopiero droga do US Open pokazała potencjał Rojera i Tecau. Na hardzie mimo wszystko rozegrali 17 meczy, z czego przegrali 8.
Rywalami pary holendersko-rumuńskiej będą nieznani dla mnie jako para Huta-Galung z Junaidem. Tego pierwszego oczywiście jako singlistę znam, ale wyników też jakichś oszałamiających nie osiąga. Para nic nieznacząca. Chcą po prostu spróbować swoich sił w Wielkim Szlemie. Jednak losowanie nie było zbyt łaskawe i trafili na zdecydowanych faworytów tego pojedynku. Więcej coś na temat tej ciężko jest powiedzieć. W tym roku razem rozegrali tylko 4 spotkania, jednak były one na cegle.
Rojer/Tecau, to raczej pewka. Nie sądzę, by mieli jakiekolwiek problemy ze swoimi dzisiejszymi rywalami.
 
kris88 1

kris88

Użytkownik
Ja ze swojej strony proponuje typ na parę deblowa
Draganja/Mergea 1,45.
Jest to doświadczona para na turniejach rangi ATP. Nie jednej dobrej parze deblowej pokrzyzowala plany. Ich przeciwnicy to co najmniej jeden poziom niżej. Nie sądzę że może się tu zdarzyć niespodzianka.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom