>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

US OPEN 2014 - turniej główny

Status
Zamknięty.
ludozerca 606

ludozerca

Użytkownik
Wczoraj udało mi się ładnie wytypować Bolellego, więc dzisiaj też zaproponuję 2 spotkania po wyższych kursach.
Maximo Gonzalez - Sam Querrey 7,04 ⛔ Brakło niewiele, mecz błędów, Gonzalez w 5 secie jakieś problemy ze zdrowiem, a Sam do odstrzału w kolejnej rundzie, bo gra momentami tragicznie.
Według bukmacherów amerykański tenisista jest mega murowanym faworytem. A moim zdaniem nie. Obaj panowie w zeszłym roku doszli do 2 rundy tego turnieju. Maximo odpadł z utalentowanym Sockiem w 4 setach, natomiast Querrey po długim meczu nie poradził sobie z Mannarino. W pierwszych rundach pokonali: Gonzalez - Janowicza (po pamiętnym kabarecie z udziałem naszego zawodnika ;) ), natomiast Querrey - Pellę (jak się odmienia to nazwisko? ???? ). 31-letni Argentyńczyk to gracz, który praktycznie w ogóle nie ma kontaktu z twardymi kortami, bowiem jego ukochaną nawierzchnią jest cegła (i trudno się dziwić, patrząc na jego warunki fizyczne - 1,75 m wzrostu). Niewątpliwym atutem Argentyńczyka jest jego sprawność fizyczna (jest bardzo szybki i dobiega niemal do każdej piłki) i waleczność. I tutaj właśnie upatruję jego szans w starciu z Amerykaninem. Im mecz będzie dłuższy, tym zdecydowanie wzrastać będą szanse Argentyńczyka. Jeśli nie przytrafi mu się jakaś kontuzja, to pod względem wytrzymałości na pewno będzie wyglądał lepiej od Sama. Querrey (mierzący 1,98 m, nazywany przez wielu &quot;drewniakiem&quot;) notował ostatnio przeciętne wyniki (nie licząc turnieju w Winston-Salem, ale nastawienie wielu zawodników do tego turnieju pozostawia wiele do życzenia). Tym, co rzucało się w oczy w kilku jego ostatnich spotkaniach, było zmęczenie już pod koniec spotkań (a tutaj być może będziemy świadkami 5 setów, więc na gwałtowny regres to on sobie nie może pozwolić).
Reasumując: uważam, że kursy zdecydowanie przesadzone na korzyść Sama, Maximo będzie walczył jak lew, im dłuższe będzie spotkanie, tym większe szanse Argentyńczyka. Ja po takim kursie pobieram i czekam na przebieg wydarzeń ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
pato210 3,9K

pato210

Użytkownik
Lu - Garcia-Lopez @ 1 1,44
Bet365
Kolejna dawka meczy I rundy US OPEN murowanym faworytem w tym meczu jest Lu który już ostatnio pokazał że lubi tą nawierzchnię i na pewno będzie chciał wygrać w tym meczu z Garcią-Lopezem który jak każdy fan tenisa wie że jest świetnym graczem na piachu, mówią o tym też jego wyniki na hardzie ostatnio wygrał tylko z Brownem i Youngiem pierwszy to typowy gracz który bazuje na serwisie i grze przy siatce a drugi wczoraj pokazał że musi się jeszcze sporo nauczyć bo jego gra przez dłuższe fragmenty meczu przyprawiała o ból głowy ponadto jego porażki z zawodnikami typu Ward czy Jaziri nie są zbyt dobrą prognozą przed US Open. Natomiast Lu przed turniejem bardzo dobrze zaprezentował się w Winston-Salem gdzie doszedł do Półfinału i odpadł po wyrównanym meczu z pózniejszym triumfatorem Rosolem. Typ może nie po jakimś bardzo wysokim kursie ale trzeba brać to co dają bo i tak kursy lecą na łeb na szyje.

Rosol - Coric @ 1 1,30
Bet365​

Rosol powinien bez najmniejszych problemów ograć Coricia który awansował po ciężkim dla niego kwalifikacjach w meczu z Kozlovem mógł się już pożegnać z turniejem. Natomiast Rosol jest w życiowej formie wygrał turniej w Winston-Salem grając bardzo dobry tenis więc bez większego opisywania polecam typ do gry chociaż na podniesienie kursu.
Nestor / Zimonjic - Fleming / Hutchins @ 1 1,36
UniBet

Unibet wrzucił kursy na mecze deblowe i taki kurs na mecz jednej z najlepszych par deblowych w tej chwili to wielka promocja ! Fleming / Hutchins graja bardzo słabo na twardej nawierzchni przegrywaja mecz za meczem więc dlaczego miałoby się to zmienić z takimi mocnymi rywalami ?
 
D 0

d0ki

Użytkownik
Co do postu wyżej: zgadzam się z typem na parę Nestor/Zimonjić i absolutnie są faworytami tego spotkania, ale pisanie, że Fleming/Hutchins są słabi na kortach twardych to zwykła ignorancja. Na kortach szybkich osiągają oni największe sukcesy. Są Brytyjczykami, więc akurat nic w tym dziwnego nie ma. Wygrali razem i byli finalistami kilku turniejów na kortach twardych i trawiastych. Fleming broni dużej ilości punktów, bowiem rok temu doszedł tutaj do ćwierćfinału z Marrayem. A Nestor/Zimonjić akurat formą ostatnio nie zachwycają.
 
jasmin_bogow 34,4K

jasmin_bogow

Użytkownik
Rosol - Coric @ 1 1,30
Bet365

Rosol powinien bez najmniejszych problemów ograć Coricia który awansował po ciężkim dla niego kwalifikacjach w meczu z Kozlovem mógł się już pożegnać z turniejem. Natomiast Rosol jest w życiowej formie wygrał turniej w Winston-Salem grając bardzo dobry tenis więc bez większego opisywania polecam typ do gry chociaż na podniesienie kursu.

Nestor / Zimonjic - Fleming / Hutchins @ 1 1,36
UniBet

Unibet wrzucił kursy na mecze deblowe i taki kurs na mecz jednej z najlepszych par deblowych w tej chwili to wielka promocja ! Fleming / Hutchins graja bardzo słabo na twardej nawierzchni przegrywaja mecz za meczem więc dlaczego miałoby się to zmienić z takimi mocnymi rywalami ?
Rozbawiles nas, a przynajmniej mnie, setnie.

Twierdzenie, ze Rosol jest w zyciowej formie to juz mnie z Nog zwalilo. Rosol wygral ten turniej grajac slabo i jesli gra tak dalej to daleko w tym turnieju nie zajdzie.

Znowuz pisanie z F/H graja slabo na twardej nawierzchni mozna miedzy bajki wrzucic.

Nikt nie kaze Ci pisac solidnych analiz pod typ, ale jesli nie wiesz o czym piszesz to nie pisz, bo inni moga przegrac przez Ciebie
 
paperwalle 82

paperwalle

Użytkownik
Witam panie i panowie i zapraszam na kolejne mecze US Open. Na dzisiaj zaproponuje:
Ivo Karlovic - Jarkko Nieminen
Karlovic -2,5g / 2.07 / Unibet 6-4 6-4 3-6 6-4 ✅✅✅
Wedlug mnie jeden z pewniejszych i ciekawszych typow w dniu dzisiejszym po bardzo ciekawym kursie. Dlaczego?
Nieminen to od jakiegos czasu tenisista na poziomie graczy z Challengerow. Grywa co prawda w turniejach ATP, ale wyniki nie powalaja, z reszta sami ocencie. Po Wimbledonie: I runda w Hamburgu (ATP, clay), final w Tampere (Challenger, clay), II runda w Kitzbuhel (ATP, clay), II runda w Waszyngtonie (ATP, hard).
W tym sezonie na hardzie bilans Fina wynosi 8/9. Szalu nie ma, a rywale, ktorych ogrywal tez nie byli z najwyzszej polki.
Karlovic ostatnio tez nieco pod forma, ale akurat na hardzie to on grac potrafi. Mimo, ze final w Bogocie, w ktorej wygral w poprzednim sezonie to nie jest szczyt marzen, to ogranie na hardzie i umiejetnosc gry na tej nawierzchni jest zdecydowanie po jego stronie. Zeby przelamac Ivo trzeba bardzo dobrze odczytywac kierunki jego podan i grac swietne passing-shoty. W moim odczuciu Jarkko nie jest zawodnikiem, ktory jakos swietnie otwiera gre katowa bedac w defensywie. Ivo potrafi serwowac i w dzisiejszym meczu powinien zaserwowac okolo 25-30 asow, tym bardziej, ze spotkanie bedzie minimum trzysetowe.
Nieminen w swojej karierze najdalej doszedl do cwiercfinalu US Open, ale to bylo prawie przed dekada, pozniej dochodzil maksymalnie do trzeciej rundy, a ostatnie turnieje przeplata, pierwsza albo druga runda i koniec gry. Karlovic nigdy nie gral dalej niz w trzeciej rundzie tego turnieju, tak k&#39;woli scislosci.
Typ wydaje mi sie calkiem prawdopodobny, bo przeciwko takiemu graczowi jak Nieminen nie trzeba grac bezblednie, by go pokonac. Trzymajac wlasny serwis Ivo spokojnie pokryje ten handicap, a i szans na przelamanie bedzie mial kilka.
Typy paperwalle US Open &#39;14:
Ivo Karlovic -2,5g - Jarkko Nieminem / 2.07 / Unibet 6-4 6-4 3-6 6-4 ✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
rifraf7 246

rifraf7

Użytkownik
Goznalez - Tursunov
Co do Kolumbijczyka to w przeciwieństwie do większości graczy z Ameryki Południowej starał się po Wimbledonie grać na kortach twardych, przy czym starać to adekwatne określenie jego wyczynów. Jako taki sukces odniósł jedynie w turnieju u siebie w Bogocie, gdzie ograł Donskoy&#39;a i de Bakkera, a poległ z wiekowym Stepankiem. Później przeniósł się do USA i zaliczył 4 turnieje ogrywając jedynie będącego w bardzo słabej formie Polanskiego, a ulegając kolejno Smyczkowi, Tomiciowi, Gabashviliemu i Brownowi, przy czym seta urwał tylko Rosjaninowi. W tamtym roku nie przebrnął kwalifikacji, odpadł w 2 rundzie z Arnaboldim. Bilans na hardzie od 2010 roku to 21-25, przy czym zdecydowana większość zwycięstw w turniejach niższej rangi bądź kwalifikacjach, mimo grania ostatnio sporo na hardzie to i tak oczywiście najwięcej bo okolo 3/4 spotkań rozegrał na mączce. Tursunov z kolei nie grał nic od Wimbledonu, tam przegrał w 1 rundzie z Istominem. Jest to zawodnik typowo na nawierzchnię hard i tutaj gra najwięcej i osiąga najlepsze wyniki. Od 2010 roku na tej nawierzchni bilans 62-39 ale w tym roku zaledwie 5-6 z tym że wszystko jeszcze z początku roku, przed startem cyklu na mączce. Tursunov nie może zaliczyć tego sezonu do udanych, nękają go kontuzje, najmłodszy tez już nie jest. Wysoki kurs na Rosjanina pewnie z tego wynika, że jego kondycja zdrowotna jak i forma sportowa są sporą niewiadomą. W normalnych okolicznościach to zapewne on byłby tutaj faworytem. Polecam grać tam gdzie krecz to zwrot
Tursunov 3,4 Bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
gemsetmecz 927

gemsetmecz

Użytkownik
#6#
Spotkanie: John Isner vs. Marcos Giron 7j ✅
Typ: John Isner DW 3:0 Sportingbet
Kurs: 1.48​
Zwycięzca może być tylko jeden, tak samo pisałem wczoraj o Benneteau, jednak w tym przypadku jestem o wiele pewniejszy. Isner jak zwykle prezentuje się świetnie na hardzie, na US Open osiąga przyzwoite wyniki. Na pewno nie odpadnie w pierwszej rundzie, co więcej sądzę, że wygra bez problemowo ze swoim rodakiem. Giron zalicza debiut w Szlemach, ale na tym meczu jego przygoda w Nowym Jorku się skończy. Moim zdaniem jeśli doprowadzi choćby do tie-breaka będzie to dla niego duży sukces. &quot;Big John&quot; powinien bez problemu wypunktować serwisem młodszego kolegę z reprezentacji. Mam nadzieję, że chociaż raz przełamie w każdym z setów podanie Marcosa. Giron jest strasznie nieregularny, ale to nic nadzwyczajnego, trzeba wiele lat pracy, by grać na najwyższym poziomie, a to dopiero początek kariery Amerykanina. Isner 3-0 to dobra opcja na dzisiejszy dzień, a kurs jest jak na moje zawyżony.
#7#
Spotkanie: Richard Gasquet vs. Denis Istomin 5j ✅
Typ: Richard Gasquet -1.5 seta Sportingbet
Kurs: 1.63​

Również w tym pojedynku nie sądzę, by Gasquet miał problemy z pokonaniem rywala. Istomin w tym sezonie gra mega przeciętnie, a w ostatnim czasie przegrywał z takimi zawodnikami jak Lu, Cilic czy Young. Richarda ewentualnie można porównać poziomem do Chorwata, jednak też nie sądzę, by to było dobre porównanie. Francuz ostatnio kreczował w Toronto, ale przyjechał na US Open i sądzę, że będzie chciał obronić punkty sprzed roku (półfinał). Krótkie podsumowanie - umiejętności, forma i doświadczenie po stronie Gasqueta, czego chcieć więcej? Nie sądzę, by Istomin był w stanie urwać więcej niż jednego seta. Jego nieregularność na pewno wreszcie się odbije przy którymś z gemów i wtedy Rich to wykorzysta.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Karlovic - Nieminen
TYP : over 3,5 sets ++++++
1,44 Bet365

Według mnie bardzo ciekawa propozycja na dzisiaj.
Można też pomysleć nad typem +2,5 sets Nieminen, ale tego zakładu niestety nie oferuje mój bukmacher. Swoją drogą nie mam pojęcia dlaczego w Bet365 nie można stawiać na handi setowe przed meczem...?
Jeśli chodzi o mecz...buki uznają za glównego faworyta Karlovica. Ja nie jestem pewien, czy to do końca dobre podejście. Karlo to typowy drewniak, który ze swoim wzrostem bazuje głównie na swoim serwisie. Po korcie rusza się koszmarnie. Nieminen wręcz przeciwnie. To dość gibki i zwinny tenisista. W ostatnim czasie oboje prezentowali bardzo przeciętny poziom. Nieminen wygrał z Beckerem i Bedene, a przegrał ostatnio z Goffinem. Karlovic z kolei w ostatnio przegrał własnie z Becekerem. To co zwraca moją uwagę to straty min 1 seta w 8/10 otatnich pojedynkach Ivo. Dziś szlem...trzy sety do zagrania. Ja tutaj zdecydowanie widzę min 1 seta urwanego przez Fina. Nie zdziwię się jak Nieminen dziś wygra. Zagrałbym najchętniej +2,5 Fina, ale myślę, że over 3,5 seta też bardzo prawdopodobny.
Kurs do pogrania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
kasztanowy 2,7K

kasztanowy

Użytkownik
Fognini - Golubev +2,5 seta @1.61 ComeOn ⛔
Fabio to nie jest zawodnik, który potrafi zagrać na pełnej koncentracji przez cały mecz. Jego gorąca głowa nie raz przysporzyła mu sporo problemów w starciach z teoretycznie słabszymi rywalami. Umiejętnościami Fog przewyższa Kazacha zdecydowanie, jednak przestoje w grze powodują, że nierzadko traci z sety z rywalami z niższej półki. Golubev na hardzie jakieś tam wyniki osiąga, wprawdzie głównie w challkach, ale lubi szybkie nawierzchnie, dysponuje niezłym serwisem, który może mu otwierać drogę do kończenia wymian, choć z Fogiem nie będzie to łatwe, wiadomo że świetnie potrafi się bronić Włoch grając mocno top spinowo czy też z rotacją wsteczną. Z tym, że Fog &quot;słynie&quot; z tego, że nie wykorzystuje tak do końca swojego potencjału, jak już mówiłem ma nie raz lekceważące podejście do przeciwnika, do meczu. Potrafi zagrać od niechcenia, na prostych nogach, samym nadgarstkiem bez pracy tułowiem i w taki sposób zdobyć punkt. Natomiast nie zawsze wychodzi mu ta nonszalancja na dobre, rzadko zamyka mecze w 3 setach na Wielkich Szlemach, nawet w pierwszych rundach. Na clayu oczywiście częściej mu się to udaje, natomiast na hardzie tylko 2 razy wygrał w stosunku 3:0. Golubev tutaj jest w stanie przynajmniej tego jednego seta urwać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
tygrys91 92

tygrys91

Użytkownik
Co do postu wyżej: zgadzam się z typem na parę Nestor/Zimonjić i absolutnie są faworytami tego spotkania, ale pisanie, że Fleming/Hutchins są słabi na kortach twardych to zwykła ignorancja. Na kortach szybkich osiągają oni największe sukcesy. Są Brytyjczykami, więc akurat nic w tym dziwnego nie ma. Wygrali razem i byli finalistami kilku turniejów na kortach twardych i trawiastych. Fleming broni dużej ilości punktów, bowiem rok temu doszedł tutaj do ćwierćfinału z Marrayem. A Nestor/Zimonjić akurat formą ostatnio nie zachwycają.
A Fleming z Hutchinsem zachwycają? Odkąd Hutchins wrócił do tenisa grają bardzo słabo.
Nestor / Zimonjic od Wimbledonu co prawda bilans meczów wygranych i przegranych 3/3, ale zobaczmy z kim przegrywali:
Peya / Soares
Benneteau / Vasselin(z którymi po Wimbledonie także wygrali)
Cabal / Marrero
Kim są ludzie którzy pokonali po Wimbledonie parę Nestor / Zimonjic? Czołówką tenisa deblowego(choć co prawda Cabal / Marrero nie grają ze sobą na co dzień).
A co pokazali nam po powrocie Hutchinsa brytyjczycy? Grę w mało znaczących turniejach ze słabymi wynikami, byli bodaj tylko w jednym finale w Monachium, który przegrali, w innych turniejach odpadali szybko z niekoniecznie mocnymi przeciwnikami. W drodze do Londynu są parą nr 31 z tylko 510 punktami mimo że grali w 14 turniejach.
Typ na Nestora z Zimonjiciem jak najbardziej słuszny.✅
Do tego bez analiz:
Pospisil / Sock 1.35
Rojer / Tecau 1.25
Bryan / Bryan 1.25 ✅
Powodzenia ????
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP

26.08.2014 23:30
Typ: Nestor/Zimonjic 1.35 MarathonBet
✅✅✅
Spotkanie kandydatów do tytułu ze słabszym deblem. Nestory ostatnio 3/3 na hardzie, jednak w całym sezonie 17/7 na tej nawierzchni. W Wimbledonie dotarli do ćwierćfinału, ulegając Stepankom. Ich przeciwnicy w tym sezonie rozegrali jedynie 9 spotkań na twardej nawierzchni(2/7). Przed US Open wystąpili tylko w Winston-Salem, gdzie ulegli Frytkom 1:2. Po za tym nie grali nic od Wimbledonu, gdzie odpadli w 1.rundzie.

26.08.2014 20:30
Typ: Marrero/Verdasco 1.40 MarathonBet
✅✅✅
Drugi typ, jaki wybrałem na dzisiaj z debla, to bet na Hiszpanów. Marrero jest jendym z najlepszych zawodników w tym fachu na świecie. Za partnera ma Fernando Verdasco, znakomitego technika, jednak któremu często zdarzają się przestoje. Przykładem jest wczorajszy mecz singlowy z Blazem Rolą, z którego Hiszpanowi udało się wyjść zwycięsko. Nie można tego samego powiedzieć o jednym z ich dzisiejszych przeciwników. Wczoraj Young uległ w 3.setach Kavcicovi. Zaprezentował słaby tenis, nie licząc jego prawie 30. winnerów z forehandu. Popełniał masę prostych błędów mając nawet problem ze skończeniem banalnych piłek przy siatce. Jego backhand funkcjonuje bardzo źle, a to zagranie jest niesamowicie ważne przy wymianach. Donald dawał się także często łamać, co świadczy o słabości serwisu, który także jest jednym z głównych czynników wpływających na wynik pojedynku deblowego. Amerykanin ma za partnera Nicka Monroe, który jest zdecydowanie lepszym deblistą od Donalda. Nick przeplatał ostatnio grę w turniejach na nawierzchni twardej i na mączce, jednak oprócz wygranej w Bastad w parze z Johanem Brunstromem dochodził jedynie do początkowych faz pozostałych turniejów. Para amerykańska rozegrała ze sobą tylko 2 spotkania na twardej nawierzchni przed US Open, bilans 1/1, a przegrali z parą robioną na szybko, by uzupełnić drabinkę turniejową w Winston Sousa/Mergea. Hiszpański debel ma nieco lepsze statystyki w tym sezonie. 4/5 na hardzie, tylko jeden mecz na tej nawierzchni przed Wielkim Szlemem i porażka z parą Johnson/Querrey. Od turniejów na mączce w Europie rozegrali ze sobą tylko to jedno spotkanie, co moim zdaniem może wpłynąć pozytywnie na nich. Odpoczęli od siebie i w US Open powinni wejść z wielkim chęciami.
Maćko18
 
michaltennis 39

michaltennis

Użytkownik
Djokovic N. (-12,5g) -Schwartzman D.S. typ 2 kurs 1,55 (!)efortuna ✅

Robredo T.(-6.5)-Roger Vasselin E. typ 2 kurs 1.65 ⛔

Informacja do meczu!: Nishikori K.-Odesnik W.

„Nie mam żadnego przygotowania meczowego. Nie wiem, czy poradzę sobie z szybką grą” – obawia się Nishikori. – „Chcę dać sobie szansę, ale jeśli nie będę w stanie rywalizować, to się wycofam”.

Odesnik - facet, który otrzymał dziką kartę za zdobycie największej ilości punktów w chelengerach.

Zatem odradzam granie Nishikoriego - na ten moment to jest loteria. (kurs 1,27 efortuna)

Odesnik powalczy, gra u siebie, i też wie co dolega Nishikoriemu. Będzie chciał go zmęczyć i wyrzucić mu z głowy tenis.

W tym meczu może być krecz... albo może być tak jak w Roland Garros pamiętacie? czyli Nishikori, który też nie radził sobie po kontuzji w meczu z Klizanem przegrał...w trzech setach.

Jeżeli Japończyk nie będzie się czuł na siłach przerwie mecz albo potraktuje go jak trening.

Szansa na krecz 50% więc ja proponuje dwa typy:
1)Nishikori K.(-6.5)-Odesnik W. typ 2 kurs 1, 65 typ bezpieczny
2) Nishikori K.-Odesnik W. typ 2 kurs 3,34 efortuna z tym typem różnie może być za drobne można spróbować, ponieważ Japończyk może zagrać tak samo jak z Klizanem, czyli dokończyć mecz, bez wczesniejszego treningu.

Albo ogólnie nic nie grać w tym meczu

Granollers M.-Melzer J. typ 2 kurs 1,94 efortuna

&quot;Jeśli ciało pozwoli to chcę grać jeszcze w 2015 r.(i w singlu i w deblu), zależne to jest też czy będę w 100 rankingu na koniec sezonu&quot; mówi Melzer, dodaje &quot; dam z siebie wszystko tutaj (US OPEN), zrobić lepsze wyniki niż ostatnio (1 runda dwa razy pod rząd)&quot;
Rywalem jest Hiszpan Granollers. Melzer grał z nim dwa razy i dwa razy wygrał. Hiszpan był tutaj w zeszłym roku w 4 rundzie. Broni zatem pkt.
Uważam, że Melzer jest zmotywowany aby pokonać Hiszpana, ale jeżeli to będzie dłuższy mecz 5 setów wtedy większe szanse daje Hiszpanowi.

Dał radę Llodra, może to zrobic także Melzer
 
rifraf7 246

rifraf7

Użytkownik
Informacja do meczu!: Nishikori K.-Odesnik W.
„Nie mam żadnego przygotowania meczowego. Nie wiem, czy poradzę sobie z szybką grą” – obawia się Nishikori. – „Chcę dać sobie szansę, ale jeśli nie będę w stanie rywalizować, to się wycofam”.
Odesnik - facet, który otrzymał dziką kartę za zdobycie największej ilości punktów w chelengerach.
Zatem odradzam granie Nishikoriego - na ten moment to jest loteria. (kurs 1,27 efortuna)
Odesnik powalczy, gra u siebie, i też wie co dolega Nishikoriemu. Będzie chciał go zmęczyć i wyrzucić mu z głowy tenis.
W tym meczu może być krecz... albo może być tak jak w Roland Garros pamiętacie? czyli Nishikori, który też nie radził sobie po kontuzji w meczu z Klizanem przegrał...w trzech setach.
Jeżeli Japończyk nie będzie się czuł na siłach przerwie mecz albo potraktuje go jak trening.
Szansa na krecz 50% więc ja proponuje dwa typy:
1)Nishikori K.(-6.5)-Odesnik W. typ 2 kurs 1, 65 typ bezpieczny
2) Nishikori K.-Odesnik W. typ 2 kurs 3,34 efortuna z tym typem różnie może być za drobne można spróbować, ponieważ Japończyk może zagrać tak samo jak z Klizanem, czyli dokończyć mecz, bez wczesniejszego treningu.
Albo ogólnie nic nie grać w tym meczu
W takim układzie to już lepiej grac w bukach gdzie krecz to wygrana, bo chyba nie liczysz na to, że jeśli Nishikori będzie w stanie grac cały mecz to Odesnik go ogra bo jest lepszy?
 
type-man 458

type-man

Użytkownik
#6#
Spotkanie: John Isner vs. Marcos Giron 7j
Typ: John Isner DW 3:0 Sportingbet
Kurs: 1.48​
Zwycięzca może być tylko jeden, tak samo pisałem wczoraj o Benneteau, jednak w tym przypadku jestem o wiele pewniejszy. Isner jak zwykle prezentuje się świetnie na hardzie, na US Open osiąga przyzwoite wyniki. Na pewno nie odpadnie w pierwszej rundzie, co więcej sądzę, że wygra bez problemowo ze swoim rodakiem. Giron zalicza debiut w Szlemach, ale na tym meczu jego przygoda w Nowym Jorku się skończy. Moim zdaniem jeśli doprowadzi choćby do tie-breaka będzie to dla niego duży sukces. &quot;Big John&quot; powinien bez problemu wypunktować serwisem młodszego kolegę z reprezentacji. Mam nadzieję, że chociaż raz przełamie w każdym z setów podanie Marcosa. Giron jest strasznie nieregularny, ale to nic nadzwyczajnego, trzeba wiele lat pracy, by grać na najwyższym poziomie, a to dopiero początek kariery Amerykanina. Isner 3-0 to dobra opcja na dzisiejszy dzień, a kurs jest jak na moje zawyżony.
A moim zdaniem typ nie warty gry po takim kursie. Już tłumacze dlaczego. Isner jak wszyscy chyba wiedzą doznał kontuzji lewej kostki w Winston - Salem w spotkaniu z Kukuskinem. Ciężko powiedzieć na ile ta kontuzja okaże się poważna. Ale skoro zrezygnował ze swojego ulubionego turnieju to nie koniecznie musi to być drobny uraz. Wprawdzie spotkanie dograł z Kukuskinem ale uraz musiał okazać się na tyle poważny, że zrezygnował z walki w swoim jak sam powiedział turnieju w którym bardzo dobrze mu się gra. Triumfował tutaj w 2011 i 2012 roku, obserwowała go rodzina i przyjaciele którzy razem z nim byli obecni w Winston Salem. Spotkanie w US Open miał rozegrać w pierwszej wersji w poniedziałek ale przesunięte zostało na wtorek - prawdopodobnie ze względu na nieszczęsną kostkę.

Nie wiem na ile ten uraz jest poważny ale widząc coś takiego u Johna mam pewne obawy o wynik 3:0 tym bardziej po kursie 1,44 tak więc z GemSetMecz niestety się nie zgadzam i osobiście za kase nie wchodziłbym w to spotkanie. Minęło zaledwie 5 dni i uraz może być nie wyleczony do końca a to wielki szlem i gra się do 3 wygranych setów.
Co do Girona to jest to młody, bardzo utalentowany zawodnik, który w 2014 roku wygrał między innymi NCAA singe champion czyli gdyby ktoś nie wiedział międzyuczelniany turniej tenisowy organizowany w stanach - stąd m.in. jego dzika karta na US Open. Jak sam przyznaje hard to jego ulubiona nawierzchnia. Bilans w tym roku to 15/9. Na innych nawierzchniach praktycznie nie gra.
Zgadzam się z tym co mogą zaraz na mój post pisać inni użytkownicy, że niedoświadczony, że 15/9 ale z kim on grał itd.itp. ale nikt mi nie powie, że nie wiedząc jak bardzo poważny jest uraz Isnera warto wchodzić w typ po kursie 1,44. Jest mnóstwo innych spotkań do zagrania po lepszych kursach niż wchodzenie na niepewny grunt.
John będzie chciał ten mecz wyserwować do czego nas przywyczaił jednak ta kostka może sprawić, że jego i tak mocno ograniczona motoryka może okazać się sporym problemem.
Spotkanie może się zakończyć po 3 tie-breakach dla Johna ale wcale nie musi tak być. Osobiście wolałbym wejść za minimalną stawkę w typ na Girona po kursie 11 u buka gdzie krecz jest rozliczany jako przegrana zawodnika który skreczował lub poprostu odpuścić typ na 3:0 bo w tym spotkaniu jest zbyt wiele niewiadomych by ryzykować większe pieniądze...
pozdro
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Czy posiada Was ktoś dobrą stronę ze statystykami przełamań w tenisie ?
Chodzi mi o znalezienie graczy, którzy najwięcej przełamują serwis na hardzie w ostatnich latach ?
Lubie grac to w systemie progresji na live. Wczoraj idealnie weszla Radwanska oraz w miare Raonic.
Ale na RG poleglem kompletnie na Karlovicu z Dimitrovem. Bułgar odpadł, a przełamania nie było zadnego, bo Ivo zagrał chyba mecz zycia.
Chciałbym się do tego dobrze przygotować i znalezć teraz w fazie poczatkowej turnieju kilku takich &quot;przełamaniowców&quot; ????
Dziś na bank pogram na Federera, ale szukam na przełamanie kursu na poziomie min 3.00
 
abraxas 3,2K

abraxas

Forum VIP
#6#
Spotkanie: John Isner vs. Marcos Giron 7j
Typ: John Isner DW 3:0 Sportingbet
Kurs: 1.48
Zawsze zastanawiam się co powoduje że piszecie analizy pod takie typy a nie daj boże je gracie ?

Jest informacja że Isner ma kontuzje! i dlatego m.in. kreczował w meczu z Rosolem w Winston-Salem.
Jeśli pierwszy serwis nie będzie siedział dziś Isnerowi to będzie 3:0 ale w przeciwna stronę... bo o bieganiu po korcie i bez kontuzji ciężko u Big Johna.

John Isner - Marcos Giron @13⛔⛔ Pinnacle Isner dziś nie do przełamania :/

Kolejna informacja to niewyleczony zabieg stopy Nishikoriego. Nawet jeśli Kei by dziś walczył to bez żadnego przygotowania oraz treningów do meczów 5 setowych było by ciężko. Z takim nastawieniem psychicznym jak najbardziej możliwy krecz dzisiaj, ale myślę że jak już wyjdzie na kort to dokończy pierwszego seta więc buk Pinnacle ;)

Kei Nishikori - Wayne Odesnik @4,05⛔⛔ Pinnacle Z Kei jednak wszystko w porządku a w takim układzie Amerykanin to żaden przeciwnik dla Japończyka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
T 8

tennis-types

Użytkownik
Sam Querrey vs Maximo Gonzalez 3:0 Kurs:1.75 Pinnacle Sports
Dziś polecam grać na Querrey że wygra 3:0 .Kurs na taki wynik waha się między 1.70 a 1.75.Moim zdaniem jest to kurs warty gry. Rywalem Sama Querreya będzie Argentyńczyk Maximo Gonzalez. Po krótce o obu graczach.
Sam Querrey jest to zawodnik reprezentujący Usa .Ma 198 cm wzrostu oraz waży 98 kg. W turniejach rangi Atp występuje od 2006 roku. Jego ulubioną nawierzchnią jest hard co nie może dziwić. Oprócz hardu Sam dobrze się czuje na wszystkich szybkich nawierzchniach. Jego główne atuty to potężny serwis i gra płaska z końca kortu przede wszystkim forhendem. Natomiast słabszymi elementami w grze sama jest obrona, poruszanie się po korcie oraz kondycja.
Natomiast Maximo Gonzlaez jest to jeden z najbardziej doświadczonych zawodników w turze. Urodził się w Tandil w Argentynie. Mierzy 175 cm wzrostu oraz waży 70kg.Jego ulubioną i podstawowa nawierzchnią na której gra 90% turniejów w roku jest mączka. Jego główne atutu to regularne przebijanie z głębi kortu. Natomiast minusy to niestety często zawodzące zdrowie Maximo oraz z racji jego warunków bardzo przeciętny serwis.
O samym meczu. Dla mnie Amerykanin powinien pewnie wygrać 3:0.Na nawierzchni typu hard jest od Gonzaleza o 3 klasę lepszy i tylko dołek w koncentracji czy niesamowita nagle gra Maximo może spowodować że przegra seta .Sam przed Us open miał bardzo dobre wyniki i pokonywał graczy dobrze radzących sobie na hardzie. Byli to między innymi Steve Johnson czy Kevin Anderson. W poprzedzającym Us Open turnieju Querrey dotarł do półfinału gdzie minimalnie po walce przegrał z Janowiczem. Ja oceniam formę Sama na dobrą na pewno na taka że spokojnie 3:0 może pokonać Argentynczyka.
Natomiast Gonzales przed Us open nie rozegrał ani jednego meczu na nawierzchni typu hard. Co więcej Argentyńczyk nie rozegrał ani jednego meczu w całym roku na takiej nawierzchni !! .Jest to bardzo duży minus pokazujący że Maximo gra na tego typu nawierzchniach tylko wtedy kiedy musi. Łapał się z rankingu do turnieju głównego wiec musi być na Us Open. Zarobi sporo pieniędzy nawet przy porażce. Ktoś może zaraz powiedzieć hola hola ale rok temu ten sam Gonzalez pokonał w Us Open w 1 rundzie Janowicza oraz powalczył w 2 rundzie z Jackiem Jockiem. Tylko jak ktoś patrzy na te mecze nie tylko przez pryzmat wyniki ale też znając dokładny przebieg tych meczy te wyniki już takiego wrażenia nie robią .Bo w 1 rundzie Gonzalez pokonał Jeżyka przede wszystkim dlatego że Jeż był kontuzjowany i nie mógł serwować. Natomiast w drugiej rundzie po walce przegrał z Jackiem Sockiem ale trzeba też dodać że Sock w tamtym okresie borykał się z kontuzja stawu skokowego i grał na 60 % swoich umiejętności.
Dla mnie Sam dziś 3:0 kurs niezły warty gry. Analiza analizą jak będzie życie pokaże powodzenia ????
 
inzaghi78 2,7K

inzaghi78

Użytkownik
Zawsze zastanawiam się co powoduje że piszecie analizy pod takie typy a nie daj boże je gracie ?
Dokladnie ???? a juz granie 3:0 za wysokie stawki to samobojstwo ...

Wczorajszy dzien pokazal ze papierowi faworyci za ktorych tutaj prawie wszyscy chcieli umierac juz poodpadali
Pospisil dla niektorych to byl darmowy prezent, to samo Young czy Stepanek itd... itp...
Sam nie jestem madrzejszy bo gralem Younga ale sugeruje jednak wstrzemiezliwosc z pisaniem tekstow typu : &quot;tutaj analiza nie ma sensu bo to prezent&quot; lub cos w tym stylu
 
hektor1 703

hektor1

Użytkownik
Lukas Rosol - Borna Coric
over 3,5s @ 1,65 Betsson

4:6 1:6 2:6⛔ co za kabareciarz.. poleciał w balet najwidoczniej..
VS.
Rosol to typowy ziemniak jak dla mnie. Gdy przychodzi gra na szybszych nawierzchniach, czyli w tym wypadku będzie to hard, to nie wygląda już tak dobrze. Może nie odzwierciedlają tego statystyki rozegranych meczy w tym roku do tego co napisałem, ale to za sprawą ostatniego turnieju w Winston Salem, gdzie działy się cudaczne rzeczy, krótko mówiąc-kabaret. Czech do półfinału miał banalną drogę, w 1R rundzie krecz Harrisona, potem wymęczył się z Andujarem, następnie dostał walkowera z Isnerem, kolejno wygrał z Lu w SF, gdzie Tajwańczyk przegrał według mnie na własne życzenie. Finał to podobna przypadłość co w półfinale, Janowicz był lepszym z finalistów, jednak skończył jak zawsze. Australian Open zakończył na 1R, Indian Wells 2R, Miami 1R. Rosol nie jest w jakiejś fenomenalnej formie, jak niektórzy myślą. Triumf w Salem polegał na &quot;więcej farta niż umiejętności&quot;. Na hardzie w tym sezonie rozegrał teoretycznie 20 meczy, z czego tylko 6 wygrał.
Młody Chorwat natomiast widać, że świetnie czuję się na kortach w Nowym Jorku. W kwalifikacjach pokonywał nie byle kogo, bo Kozlova czy Wanga. Nie zaliczam tutaj to zwycięstw czysto sportowych meczu z De Bakkerem, który po prostu skreczował. Borna to bardzo młody zawodnik, jest to pokolenie Nicka Kyrgiosa. Na pewno jest głodny gry i nie będzie miał nic do stracenia. Nie liczę tutaj na wygraną Coricia, jednak na walkę równy z równym. Kto wie, może Czech zabalował po turnieju w Winston, bądź też może być przemęczony może nie tyle grą w Salem, a samym tam pobytem. Chorwat może wygrać, a Lukas wręcz musi. Pamiętam dokładnie jak Borna zaskoczył wszystkich w Umag, gdzie dotarł do ćwierćfinału pokonując po drodze Rogera-Vasselina czy Zeballosa bez straty seta. A w QF napsuł krwi Fogniniemu, przegrywając dopiero po 3 setach. Coric ma spore zadatki na dobrego tenisistę. Pochodzi z Bałkan, a tam jak wiemy jest sporo zawodników z elity. Chorwat chyba najlepiej czuje się na hardzie, dlatego też rozgrywa na nim najwięcej meczy. W tym sezonie rozegrał 13 pojedynków, może nie wszystkie w turniejach o randze ATP, jednak każde zwycięstwo się liczy, a tych zwycięstw było do tej pory 10, a przy tym tylko 3 porażki.
Faworytem Rosol, jednak widzę spory potencjał w Coriciu i myślę, że Czechowi dzisiaj lekko nie będzie. Chorwat przy swojej dobrej grze powinien urwać seta, dlatego over 3,5 seta jak najbardziej adekwatny.
 
D 0

d0ki

Użytkownik
Tygrys91

Ja nie neguje typu na parę Nestor/Zimonjić. Czytaj ze zrozumieniem. Chodziło mi tylko o to, że lekceważyć parę Fleming/Hutchins i pisać o nich, że są słabą parą to jest ignorancja.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom