>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

US OPEN 2014 - turniej główny

Status
Zamknięty.
gooster 343

gooster

Użytkownik
Safarova-Zheng 2 @7
Safarova nigdy nie była specjalistką od nawierzchni hard i nigdy nie będzie. Dziś na przeciwko niej stanie młodziutka Chinka. Oglądałem jej poprzednie spotkania i jestem pod ogromnym wrażeniem jest bardzo waleczna zresztą w sumie jak większość azjatów do tego jak na 20 lat dysponuje przyzwoitą siłą. Nawierzchnia również bardziej tutaj sprzyja Zheng. Za Safarovą przemawia tylko a może i aż doświadczenie, szanse oceniam 70/30 dla safarovej ale po takim kursie żal by było nie spróbować.
 
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
US OPEN:
Vesnina 1.57 Pinnacle✅
Zahlavova-Strycova 1.47 Pinnacle✅
Petkovic 1.53 Pinnacle✅

WTA - SINGIEL: US Open (USA), twarda



Zahlavova-Strycova B. (Cze) - Niculescu M. (Rou)

Typ. Zahlavova-Strycova 1.51 Pinnacle Sports✅

Kolejny moim zdaniem pewny typ, tym razem na 4 dzień turnieju US Open. Wczoraj lekki horror sprawiła sobie i kibicom Niemka Petkovic, która dopiero w 3 secie, zakończonym tiebreakiem wygrała z dobrze grającą tego dnia Portorykanką Puig. Tym razem nie spodziewam się już tak zaciętego spotkania, kursy już lecą lekko w dół, dlatego, szybko łapiemy. O Czeszce pisałem już w ramach jej pierwszego spotkania podczas tego turnieju. Nie pomyliłem się, ograła bez najmniejszych kłopotów Australijkę Barty, oddając jej tylko 4 gemy. Niestety nie było okazji zobaczyć Barbarę w akcji, ale tak jak pisałem widziałem ją w kliku spotkaniach przed US Open i prezentowała się na prawdę dobrze, a wynik w 1 rundzie mówi sam za siebie, i nie wydaję mi się, żeby coś się zmieniło. Dobra gra zaowocowała pierwszym w karierze awansem do czołowej 30 rankingu WTA. W kolejnej rundzie czeka już nieco trudniejsza rywalka, a przynajmniej bardziej doświadczona od Barty, a mianowicie Niculescu, ale powiedzmy sobie szczerze, Rumunka w ostatnim czasie jest pod formą, ogólnie ten sezon nie jest najlepszy w jej wykonaniu. Najlepszy wynik to półfinał w Bukareszcie, no ale na własnych śmieciach to każda zawodniczka chce się pokazać i zagrać najlepiej. W Stanach już tak wesoło nie było, w Cincinnaty i Nev Haven już tak wesoło nie było i nie potrafiła przebrnąć nawet przez kwalifikacje, a porażki z takimi zawodniczkami jak Doi, Diyas czy Beck, która spokojnie są w zasięgu Czeszki mówią same za siebie. Nie wiem czym może Rumunka zaskoczyć dzisiaj Barbarę, chyba tylko wyprowadzić ją z równowagi tymi podciętymi zagraniami z forhendu, ale nie sądzę, żeby to było wystarczające na Czeszkę, która przegrywała ostatnio tylko z wyżej notowanymi rywalkami, jak Stephens, Radwańska czy Kvitova. Takie zawodniczki jak Niculescu Zahlavova-Strycova powinna przy obecnej dyspozycji, spokojnie odesłać do domu i myślę, że i dzisiaj innej opcji nie będzie. Do kombinacji w sam raz.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
valverde 9,9K

valverde

Użytkownik
Victoria Azarenka - Christina McHale 2 @ 4.30 Pinnacle
Nie kupuje pierwszego zwycięstwa Azarenki. Białorusinka bezsprzecznie jest daleka od optymalnej formy i tylko patrzeć, jak odpadnie z turnieju. Na pewno Vika jest zawodniczką ambitną i tanio skóry nie sprzeda, ale organizmu nie da się oszukać. McHale nie jest może typem &#39;world beater&#39;, ale przed własną publicznością każdą Amerykankę stać na świetny mecz (vide Bellis pokonująca Cibulkovą). Christina to kolejna z generacji młodych gniewnych, które choć prezentują poziom top 50 rankingu WTA to wciąż nie mogą przebić się do czołówki. Amerykanka ostatnio nie grała wybitnie. Popełniała dużo podwójnych błędów serwisowych, ale dla równowagi Azarenka w ostatnim meczu popełniła ich aż 11!. Dlatego też widzę w tym kursie spore value, gdyż jest on wypadkową znanego nazwiska Białorusinki oraz jej aktualnej formy. Normalnie na zdrową Azarenkę byłoby 1.05, ale teraz powinno być w mojej ocenie co najmniej 1.50.
 
T 0

typypelsona

Użytkownik
Erakovic @2.20
kto gra na Vesnine ten kocha ryzyko i tak naprawdę jak można inwestować z Rosjankę jak ona wali na pałe nic nie myśli popełnia mase blędów druga Hradecka tylko z lepiej ułożoną dłonią. Erakovic rozprawiła się z dobrze dysponowaną Kuznetsova która w formie to top 3 na świecie. Erakovic przebija madrze i dość mocno. nie popełnia błędów fajny serwis na ciało lub odrzucający może zdziałać napewno nie opusci z tą Vesnina
 
gracek1995 462

gracek1995

Użytkownik
???? Dellacqua (-4,5 gema) - Wang 2 1,65 fortuna ✅✅✅
ehh. Szkoda mi naszej rodaczki ale jej styl w meczu z Wang byl.... szkoda gadac no ale i tak dziekuje jej za pare wygranych na kuponach. Do rzeczy. Rozstawiona Dellacqua w ostatnim meczu z Mayr zdobyla dla Siebie 5 gemow. Ale kto to jest Mayr? (zaraz zapytacie kto to Wang) no ale patrzac na gre Wang mozna powiedziec ze to nie jest najlepsza zawodniczka ale nie powinna az tak odstawac poziomem od Argentynki ktora boska az taka w tenisa nie jest. Mozliwym jest ze Wang jakims cudem wygra. Ale zdobycie seta rowniez niczym nadzwyczajnym nie bedzie. W dodatku to kobiecy tenis a wiec lekka loteria. A na taka loterie jak ten kurs mozna zaryzykowac. ????
???? Zahl. Strycova - Niculescu 1 1,49 fortuna ✅✅✅
h2h dla rumunki 1:3 no ale ostatnie zwyciestwo nalezy do Basi. Basia w tym roku gra fajny tenis. Wimbledon z pewnoscia milo zapamieta mimo porazki. Dobra deblistka w dodatku w singlu wcale nie jest skazana na porazke zwlaszcza z Niculescu mimo zlych z Nia statystyk. A Rumunka? Ledwo wygrala z Shvedova co chluby jej nie przynosi. Zreszta w tym roku gra byle jak, wiec dlaczego Basia miala by tej slabosci nie wykorzystac?
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
bouchard 118

bouchard

Użytkownik
Debel
Jankovic J. / Koukalova K.-Aoyama S. / Nara K. kurs-1,44 ✅ (6-2,6-1)
Typuję w tym mecz wygraną debla Serbsko-Czeskiego. Aoyma oraz Nara nie grały ze sobą jeszcze ani razu. Janković w debla odnosiła już nie raz dobre rezultaty. Koukulova tak samo. Ich dzisiejsze rywalki w deblu nie mają żadnych osiągnieć. Po takim kursie do dubla spokojnie można dołożyć.
Begu I. / Knapp K.-Hsieh S-W. / Peng S. kurs-1,25✅(6-4,5-7,3-6)
Do tego meczu nie ma co specjalnie pisać. Jedne z faworytek do wygrania US Open w deblu. Wygrana pary Begu I. / Knapp K będzie tutaj ogromną sensacją.
Chan H-C. / Chan Y-J. -Bacsinszky T. / Vekic D. kurs-1,28✅ (6-1,6-1)
Para z Chin zmierzy się z Szwajcarką Bacsinszky i Chorwatką Vekić. W tym meczu myślę ze sensacji również nie ma gdzie szukać. Chinki osiągają dobre rezultaty są tutaj rozstawione, Bacsinszky T. / Vekic D wogóle nie grają w turniejach deblowych.
Kudryavtseva A. / Rodionova A.-Olaru I.R. / Voegele S kurs-1,36✅(6-1,6.4)
Kudryavtseva A. / Rodionova A grają ze sobą bardzo długo. Rezultaty mają bardzo dobre. Ostatnio półfinał w Cincinati. Ich dzisiejsze rywalki nie grały ze sobą ani razu. Voegele jest znana glównie w grach singlowch. Olaru w debla osiąga wynik bardzo przeciętne.
Debelki wszystkie ładnie na ✅✅✅
Singiel
Pliskova Ka. -Ivanovic A Typ: Ivanović wygra 2-0 kurs-1,40
Ana pokazuje że jest w bardzo dobre formie. Z Alison gładkie zwycięstwo oddając zaledwie 3 gemy w meczu. Pliskova ostatnio na hardzie gra słabo. W pierwsze rundzie co prawda ponała Mausburger, ale nie oszukujmy się nie jest to zawodnicza z najwyższej półki. Dziś w meczu z Serbką nie ugra nawet seta
Bez Analiz:
Cirstea S.-Bouchard E. Typ: Bouchard 2-0 kurs1,67
Krunic A.-Keys M. typ: Keys 2-0 kurs 1,50⛔⛔
Stosur S. -Kanepi K typ: Stosur 2-0 kurs 1,80 ⛔⛔
Ana Ivanović 2-0 ⛔⛔⛔ (Ana tragedia 5-7,4-6)
NIGDY WIĘCEJ W DOKŁADNY WYNIK U KOBIET ????
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP

28.08.2014 19:00
Typ: Zahlavova-Strycova-3.5 1.92 MarathonBet
✅✅✅
Moim zdaniem jest to spotkanie z wyraźną faworytką. Czeszka ostatnio złapała dobrą formę. Już od czasu startu sezonu na trawie odnosi wiele zwycięstw. W serii turniejów przed US Open zanotowała na prawdę dobre wyniki, 5 zwycięstw i 3 porażki z wyżej notowanymi rywalkami takimi, jak Radwańska, Stephens oraz Kvitova. Nie można powiedzieć, żeby Niculescu była na poziomie tych zawodniczek. Rumunka potafiłą ostatnio przegrać z przeciętną Beck oraz młodą Diyas. Do tego na przełomie lipca i sierpnia Monica miała problemy z kontuzją prawej nogi. W H2H godny uwagi jest jeden mecz, mianowicie z tego sezonu z turnieju w Miami, gdzie także gra się na twardej nawierzchni. W tamtym spotkaniu Barbora ograła Monicę 6-3,6-4.
Garść statystyk(pierwsza Czeszka):
Ten sezon na hardzie: 14/8 14/11
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
M 29

m4kers

Użytkownik
Zgadzam się w z powyższymi typami na debla. Wszystkie te spotkania wydają się być dość pewne. Osobiście mogę dorzucić parę Pavlyuchenkova/Safarova ✅ (analiza w typach dnia), Errani/Vinci ✅, Medina/Shvedova ✅ i Hradecka/Krajicek ✅.

Z singla natomiast mogę zaproponować:

Barbora Zahlavova-Strycova-Monica Niculescu typ: 1 kurs: 1.44 ✅

Monica Niculescu całkiem przyzwoicie radzi sobie zarówno w deblu jak i w singlu, jednak ostatnio na szybkich kortach idzie jej dość słabo. Strycova natomiast utrzymuje równy, stosunkowo wysoki poziom od Wimbledonu. Zawodniczki spotkały się już w tym roku w Miami (również twarde korty) i górą była Czeszka (mimo że wtedy nie była faworytką, kurs na nią wynosił 3.00). Strycova szybko rozprawiła się w pierwszej rundzie z Ashleigh Barty, natomiast Rumunka miała problemy z deblistką Shvedovą. Nie sądzę, aby dzisiaj przeciwstawiła się Strycovej.

Catherine Bellis-Zarina Diyas typ: 2 kurs: 1.22 ✅

Młodziutka Bellis pokonała Cibulkovą, ale to nie znaczy, że pokona następne rywalki. Dominika gra ostatnio tragicznie, więc nie dziwne, że przegrywa nawet z szesnastolatką. Zarina natomiast oddała zaledwie 3 gemy w swoim pierwszym spotkaniu z Tsurenko, a wczoraj w deblu potwierdziła swoją dobrą dyspozycję eliminując zwyciężczynie z Cincinnati Kops/Spears.

Bez analizy można spróbować pograć: Stosur ⛔, Navarro ✅, Kvitovą ✅, Makarovą ✅.
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Vandeweghe - Suarez Navarro over 21,5g @ 1,93⛔
Unibet


Oj bardzo ciekawy mecz się nam zapowiada i przede wszystkim bardzo zacięty. Obie zawodniczki w formie, co łatwo można sprawdzić i do tego prezentują ciekawą grę.

Vandeweghe w pierwszej rundzie solidne przetarcie, ciężki mecz z Donną Vekić, który wyciągnęła ze stanu 0-1 w setach, co na pewno mocno ją umotywowało. Wcześniejsze wygrane nad Ivanović czy Janković robią wrażenie i u siebie będzie bardzo trudną rywalką dla Hiszpanki.

Hiszpanka bardziej zawodniczka na mączkę, choć jest w formie i tutaj też będzie groźna. Jednoręczny backhand, którym potrafi zmusić rywalkę do popełnienia błędu lub sama kończy przy siatce.

Nie mniej jednak przy dobrym returnie Amerykanki, która będzie niesiona przez swoich kibiców, ten serwis jaki posiada może nie wystarczyć. Do tego siła po stronie Coco i moim zdaniem warto zagrać over.

Eraković - Vesnina 1 @ 2,20⛔
Bet365


Myślę, że jak ktoś ma zamiar grać na Nowozelandkę to właśnie teraz. Kursy powinni spaść, bo jednak są one przesadzone i to dość. Vesnina bardzo dobry mecz do stanu 6-0, 5-0...Potem oddała 5 gemów z rzędu z kwalifikantką.

Dziś zadanie znacznie trudniejsze, Eraković zagrała dobry mecz przeciwko Kuzie i naprawdę miło było popatrzeć na jej grę. Nieźle przy siatce, minimalnie na minusie w stosunku winners-ue, ale, ale to przez pierwszy przegrany set, potem było znacznie lepiej.

Serwis miej więcej na równym poziomie. Jak dla mnie value na Eraković i gram.
 
D 1,3K

dz1916

Użytkownik
Pennetta - Rogers
Przymierzałem się do gry na straconego seta Pennetty już w meczu z Georges, jednak ona wydawała mi się tak słaba patrząc na ostatnie jej wyniki, że odpuściłem. Zakończyło się 6:3, 4:6, 6:1. Dzisiaj już spróbuję na minimum seta ugranego przez utalentowaną reprezentantkę gospodarzy Shelby Rogers, która pokonała w I rundzie Zanevską 6:3, 6:4.
Ten rok w wykonaniu Rogers bardzo dziwny, przykładowo wiosną odpadła z sześciu turniejów na clayu pod rząd (w tym cztery challengery z całkowicie anonimowymi zawodniczkami), by kilka tygodni później dotrzeć do finału WTA w Bad Gastein (clay), po drodze pokonując Pliskovą, Suarez Navarro, Giorgi i Errani.
Potem przyszły występy na hardzie w USA. W Waszyngtonie wygrana z Cornet i porażka z Eraković, w Montrealu trzecia runda (wygrana z Tomljanović i bardzo niespodziewana z Bouchard 6:0, 2:6, 6:0), później co trzeba uwzględnić tylko jeden gem ugrany z Wozniacki. W Cincinatti również szybka porażka z Zoraną Diyas.
Występ w New Haven odpuściła, zapewne koncentrując się na przygotowaniu do US Open.
Pennetta jest faworytką, w zeszłym roku w US Open doszła do półfinału, jednak wtedy była w zupełnie innej formie. W tym roku po wygranym w marcu turnieju w Indian Wells, nie doszła w żadnym turnieju dalej niż do trzeciej rundy, najczęściej odpadając w drugiej lub pierwszej. Spodziewam się dzisiaj bardziej zaciętego spotkania niż sugerują kursy, chociaż Amerykanka potrafi oddać mecz bez walki. Dziś myślę, że minimum seta jednak ugra.
WTA rzadko oglądam, od RG nic nie grałem, więc może ktoś bardziej znający się na rzeczy wypowie się czy warto.
Shelby Rogers +1.5 seta @1.83
Pinnacle
do tego inna Amerykanka czyli McHale również w opcji +1.5 @2.17 ;)
 
jrb 21

jrb

Użytkownik
Lepchenko V.-Barthel M.

Barthel win 2.10 betpakc

Monia która jest sklasyfikowana na 53 miejscu rankingu WTA ostatnio prezentuje dobrą forme od turnieju w Szwecji jest na fali wznoszącej moze wkońcu udowodni cos sobie i jej kibicom ze potrafi pograć na dobrym poziomie na turnieju takim jak US Open ,napewno bedzie jej cięzko bo rywalką bedzie solidna Amerykanka urodzona w Uzbekistanie miejsce 52 rankingu WTA . Troszke lepsze warunki fizyczne ma Niemka jest młodsza i może pokusić się o kolejną runde . jeśłi serwis bedzie funkcjonował na dobrym poziomie wierze ze jest w stanie wygrać.Powodzenia!!!
 
pawel105 2,2K

pawel105

Użytkownik
Vandeweghe-Suarez N.
1 @2,33
Unibet
Bardzo ciekawe spotkanie według mnie. Ja stawiam tu na Amerykanke, ogladałem jej ostatnie spotkanie i jej gra bardzo mi się podobała dobry pewny serwis nie licząc pierwszego seta. Z drugiej strony hiszpanka która zagrała ostatnio kilka fajnych spotkań ale w pierwszej rundzie wymęczyła zwycięstwo z Tomljanovic. Jeśli Coco bedzie serwis siedział tak jak w pierwszym spotkaniu to myślę że ma duże szanse na zwycięstwo w tym spotkaniu.
gram tu też over 21,5 @1,93
Powodzenia.
Erakovic - Vesnina
1 @2,03
Unibet
Typ bardziej na wyczucie. Erakovic oglądałem podczas turnieju w Washingtonie i jej gra bardzo mi sie podobała. Jeśli serwis będzie jej siedział to myślę że dziś wygra.
 
M 124

mr.x

Użytkownik
Vandeweghe C. - Suarez Navarro C.
over2,5 set @2,23 ComeOn
⛔⛔ 0:2

Zapowiada się jedno z ciekawszych spotkań, jeśli Vandeweghe potwierdzi swoją formę, którą prezentowała w Montrealu to uważam iż jest szansa na walkę z jej strony. Hiszpanka wydaje się być faworytką, ale dużo zawodniczek potrafiło ją spokojnie łamać dlatego też, w którymś secie liczę na przewagę Amerykanki. Zresztą skoki formy Gospodyni widać było w 1 rnd gdzie po 1 słabiutkim secie ogarnęła się odrobiła straty z nawiązką ;) Tutaj też liczę na walkę i 3 setowe spotkanie.

Hercog P. - Makarova E
Makarova -5,5 @1,99 Marathonbet
✅✅ 1:6 2:6

Makarova w ciekawszej formie. W 1 rnd lepiej pokazywała się na serwisie od Hercog i liczę na podtrzymanie tej passy. Słabo serwowała Hercog bo pierwsze podanie wchodziło 49% więc tak szału nie ma, a Rosjanka przecież potrafi zreturnować 2 podanie jeśli będzie łatwe. Dyspozycja Makarovej przed US Open była niezła, myślę że i tą rundę tak jak pierwszą powinna przejść bez większego problemu. Handi spokojnie do pokrycia.
 
hektor1 703

hektor1

Użytkownik
US Open 2014
1. Danielle Rose Collins - Simona Halep &gt;analiza&lt;
under 15,5g⛔
2. Petra Kvitova - Kristina Mladenovic &gt;analiza&lt;
under 19,5g✅
3. Belinda Bencic - Kurumi Nara &gt;analiza&lt;
Nara⛔

Petra Kvitova - Petra Cetkovska
Kvitova -6g @ 1,90 Pinnacle Sports


VS.

Dziwi mnie to, że nikt nie wziął przede mną tego spotkania pod uwagę. Pojedynek dwóch Czeszek zapowiada się bardzo jednostronnie.
Kvitova jest w naprawdę dobrej formie. Wygląda jakby miała chrapkę na kolejny tytuł wielkoszlemowy. W 1R nie pozostawiła żadnych złudzeń i rozgromiła Francuze Kristinę Mladenovic. 6:1 i 6:0 w setach robi naprawdę dobre wrażenie. Szansę na końcowy triumf Czeszki jeszcze wzrosły. Dzisiaj odpadła niespodziewanie jedna z faworytek, Ana Ivanovic. Wczoraj natomiast nasza Agnieszka Radwańska. Kvita na pewno ma świadomość tego i pokaże rywalkom w jakiej jest w świetnej dyspozycji. Przed USO wygrała turniej w New Haven, nie tracąc nawet seta. Kvitova to leworęczna tenisistka, świetnie serwuje, a także jej forehand jest jednym z najlepszych w całym tourze. W meczu z Mladenovic osiągnęła 85% punktów po pierwszym serwisie. Na kortach twardych w tym sezonie do tej pory rozegrała 23 mecze, z czego przegrała 8.
Cetkovska w rankingu jest zdecydowanie niżej notowana od swojej rodaczki, bo na 63 miejscu. W przeciwieństwie do Kvity jest praworęczną zawodniczką. Dość dobrze czuję się na hardzie. W 1 rundzie pokonała w 3 setach Koukalova. W swojej karierze w US Open dotarła najdalej do 2 rundy, co już w tym roku wyrównała. Jako juniorka zapowiadała się bardzo ciekawie. Wygrała juniorski Rolland Garros, a także Australian Open. Jednak gdy wkroczyła do seniorek, nie wyglądała już tak dobrze. Najwyżej w swojej karierze już dość długiej była na 25 miejscu. Na hardzie w tym sezonie 7/3.
Pojedynek dwóch rodaczek, jednak Kvita bije swoją rywalkę na głowę. Jest młodsza, jednak posiada zdecydowanie lepsze umiejętności. Jest też wyższa ponad 10cm, co może też mieć znaczenie. Myślę, że spotkanie będzie jednostronne tak z Mladenovic. Handi -6 to chyba dobra opcja z możliwością zwrotu.
 
blaum 651

blaum

Użytkownik
Bellis C. - Diyas Z.
Bellis niewątpliwie zaskoczyła w ostatnim spotkaniu z Cibulkovą, którą ograła po trzysetowym pojedynku. Nie da się ukryć, że Słowaczka bardzo pomogła młódce wybić się i narobić wokół siebie szumu, jednak nie wolno odmawiać Catherinie, bo jakby nie było wygrała z trzynastą rakietą świata. Dzisiaj spotkanie z Zariną i mimo niezłego wyniku w pierwszej rundzie nie sądzę aby tutaj Bellis miała coś do powiedzenia. To juniorka, na której na ten moment ciąży ogromna presja po pokonaniu finalistki Australian open i nie sądzę, żeby dała radę udźwignąć taki ciężar. Podczas kariery juniorskiej szału nie robiła, aczkolwiek potencjału 15stoletniej Amerykance nie można odmówić, mimo to, sądzę że druga runda to wszystko na co stać tę tenisistkę podczas US Open. Zarina mimo, że także jest młodą tenisistką to ogranie na turniejach WTA już ma i notuje całkiem niezłe wyniki. Udany sezon, zarówno na grassie - czwarta runda podczas Wimbledonu, finał w Nottingham - jak i ten na kortach twardych, gdzie zanotowała kilka niezłych rezultatów, w tym trzecia runda w Melbourne i wygrana na imprezie w Quanzhou. Przyznam, że nie widziałem jak gra Bellis, aczkolwiek myślę, że mając 15 lat te umiejętności są jeszcze na szczeblu juniorskim i Diyas ze swoim doświadczeniem powinna sobie poradzić w dwóch setach z Amerykanką. Kazaszka w przeciwieństwie do ostatnio słabo dysponowanej Cibulkovej potrafi utrzymać wymianę, mimo że nie ma mocnego uderzenia to agresywna gra pod końcową linię powinna wystarczyć na Amerykankę. Stawiam na bezproblemową przeprawę Zariny.
Poniżej 19.5 gema @ 1.97 Pinnacle ⛔⛔
nieźle wygląda ta młódka, szczególnie forehand.

 
Otrzymane punkty reputacji: +2
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
US OPEN:
Vesnina 1.57 Pinnacle✅
Zahlavova-Strycova 1.47 Pinnacle✅
Petkovic 1.53 Pinnacle✅
Zahlavova-Strycova 1.51 Pinnacle✅

WTA - SINGIEL: US Open (USA), twarda

Vinci R. (Ita) - Peng S. (Chn)
Typ. Peng 1.62 Pinnacle Sports✅

Tak sobie pomyślałem, po wygraniu Chinki z Radwańską, że pogram coś przeciwko Niej w kolejnym jej spotkaniu, ale jak zobaczyłem z kim się zmierzy, to bez wahania zmieniam zdanie i kieruje swój typ w jej kierunku. Peng zagrała, można śmiało napisać, jedno ze swoich najlepszych spotkań w karierze i sensacyjnie pokonała w dwóch setach Polkę, która po zawodach w Montrealu i Cincinnaty, gdzie zaczęła w końcu grać na miarę swoich oczekiwań, po raz kolejny zawiodła w zawodach Wielkiego Szlema- Aga niestety taką postawą nigdy nie wygrasz takich zawodów. No ale zostawmy już Radwańską w spokoju i przenieśmy się do owego pojedynku. Oznaki lepszej gry Peng zobaczyłem już podczas zawodów w New Have, gdzie przebrnęła przez kwalifikację, odpadła dopiero z Muguruzą, oglądałem spotkanie, Chinka grała w kratkę, typowałem wtedy zwycięstwo Hiszpanki, nie pomyliłem się, ale Peng zaskoczyła Mnei na plus, w porównaniu do poprzednich turnieji grała o wiele lepiej. Takie efekty widać w Nowym Jorku, no bezbłędne spotkanie z Polką, która w pewnym momencie nie miała koncepji jak pokonać rywalkę. Oczywiście trzeba pamiętać o tym, że taki niesamowity mecz w przypadku takiej zawodniczki jak Chinka, rozgrywa się rzadko, no ale popatrzmy kto po drugiej stronie siatki w kolejnej rundzie- Roberta Vinci, która jest zupełnie pod formą. Wielokrotnie już opisywałem jej sylwetkę, w skrócie napiszę, że to klasa niżej od Radwańskiej i serwis na poziomie 100km/h i to pierwsza zagrywka. Vinci coś tam pogrywała w mniejszych zawodach, głównie na mączce, gdzie wygrywała z niżej notowanymi rywalkami, a jak już przyszła pora na rywalkę wyżej rozstawioną, to przegrywała gładko. Tutaj męki w ostatnim spotkaniu z Begu, która preferuje również Clay, więc widać, że forma Włoszki do najlepszych nie należy. Nie sądzę, że Peng zagra kolejne spotkanie tak perfekcyjnie, ale nawet jeśli pokaże podobny tenis jak z Muguruzą, to jestem spokojny o wynik, Vinci by powalczyła, ale na Clayu, na hardzie raczej jest bez najmniejszych szans, obym się nie pomylił. Po takim kursie warto spróbować.
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
michaltennis 39

michaltennis

Użytkownik
vs.

Wozniacki C.-Petkovic A.
Typ: Carolina Wozniacka wygra 1 seta i mecz kurs 1,40 efortuna

Na korcie Granstand, w piątek, nie wcześniej niż o 23:00 naszego czasu zagrają Dunka Carolina Wozniacka i Niemka Andrea Petkovic. Będziemy świadkami różnego tenisa. Z jednej strony siatki zobaczymy tenis znakomity w obronie, mądry, skuteczny w przejściu z obrony do ataku – mowa o Wozniackiej, a z drugiej strony będziemy mieli do czynienia z tenisem ofensywnym, mocno bitym forhendem – mowa o Petkovic. W pierwszej rundzie Wozniacka grała z Rybarikovą, która ostatecznie skreczowała, nie wytrzymała już kondycyjnie, kto wie jakby ten mecz wyglądał w trzecim secie gdyby Rybarikowa była w pełni zdrowia. Kolejna to pojedynek z Białorusinką Sankovicz, która prezentowała tenis, który na tegorocznym turnieju trzyma się dobrze, czyli tenis waleczności w obronie, bieganie do każdej piłki, bez zawiłości taktycznych, chwytanie się prostych rozwiązań ( zwróćmy uwagę Larson, która tak gra pokonała Stephens, podobnie Krunic z Keys). Wozniacka wygrała zasłużenie z Białorusinką. Petković dwa mecze jakie grała to spotkania z Jaruber i Puig. Były to mecze trzy setowe. Oglądałem drugi. Petkovic była już jedną nogą poza turniejem. Przegrała pierwszego seta, po bardzo dobrej i skutecznej grze Puig. Drugiego wygrała Niemka, poprawiając znacznie skutecznośc, tu już pojawiały się błędy Portorykanki. Podobnie grającej do Bouchard jak twierdzi Mats Wilander. Trzeci Set bojawa nastawiona Puig, wydaję że dostała dodatkowych sił, gra znakomicie, wychodzi na prowadzenie 4:1 i serwuje, robi się 30:30, po chwili Puig rozgrywa piłkę na środek kilka razy i Niemka usłyszała”aut” ale było to ze strony publiczności ale nie sędziego liniowego, następuje kłótnia, Niemka pyta się liniowego, ten mówi że nie było autu, rozgoryczona Niemka poszła na końcową linię bronić malej piłki meczowej 40:30 miała Puig zatem mogła wyjść na 5:1 !! Ale popełniła podwójne błędy serwisowe – dwa pod rząd i ostatecznie potem przegrała tego gema. Później trwałą seria Niemki gemowa i doszło do Ti-Breka. W nim Niemka przegrywała 5:3, ale odrobiła te straty i wygrała 7:5. Puig brakło w końcówce sił, nie miała już paliwa aby dobiegać do dobrze zagranych forhendów Niemki. Przegrała mecz, ale walczyła. Jak może wyglądać mecz Petković – Wozniacka? Popatrzmy więcej atutów ma Petković. Będzie atakować, pytanie jak? Czy skutecznie? Nie, raczej nie, nie przekonała mnie w tych swoich dwóch meczach. Powinna grać na bekhend Wozniackiej, nie bawić się z nią w długie wymiany...Na tym turnieju wygrywa raczej tenis , w którym zawodniczki zostawią na korcie serce, dobry w obronie na końcowej lini (Przyklady: Peng, Krunic, Larson,) a nie taki gdzie wali się ile fabryka dała popełniając błędy przy tym. W statystykach: Dunka serwuje i wygrawa piłki po pierwszym serwisie powyżej 70% Niemka powyżej 60%. Niemka w tych dwóch trzy setowych miała dwa razy więcej błędów niż Winnerów. W tym elemencie statystyki Wozniackiej prawie wychodzą na 0. Dlatego też sądze, że szala błędów do Winnerów u Niemki w meczu z Caroliną będzie ujemny. Ten ofensywnie nastawiony tenis w meczu z solidną, skrupulatną Caroliną Wozniacką, nie przyniesie korzyści. Petkovic w zeszłym roku przegrała w I rundzie. Carolina w trzeciej po pamiętny meczu z Giorgi. Do meczu Dunki z przed roku nie przywiązuje wagi wtedy Wozniacka była w zupełnie innej formie. Panie grały ze sobą trzykrotnie, plus raz był walkower dla Polki z duńskim paszportem. Mecze ich z 2011 r. kiedy Petkovic była jeszcze przed kontuzją wygrywała Dunka w dwóch setach dwa: w Stutgarcie i ¼ w US OPEN (6-1, 7-6), a raz wygrała Niemka w Miami. Reasumując serwis, obrona, gra przy siatce lepsza Wozniacka od Petković. W tym meczu jedna drugą zmusi do biegania od jednego narożnika do drugiego. Zwycięsko wyjdzie według mnie Carolina Wozniacka i awansuje do 4 rundy popełniając mniej błedów przy tym. Sądze także, że może go wygrać 2:0 w setach po kursie 1,75 efortuna, ale tego juz na 100% nie jestem pewien, bo byc może Niemka obudzi się w drugim secie pojedynku. Petković i tak miała dużo szczęscia, że nie odpadła z Puig. Na mecz z Wozniacką dostała drugie życie, ale nie będzie go już w stanie wykorzystać.
vs.

Maria Sharopova-Sabine Lisicki

Typ: Lisicka wygra przynajmniej jednego seta kurs 2.12 efotuna
W nocy polskiego czasu, z piątku na sobotę na korcie centralnym zagrają Maria Sharopova i Sabine Lisicki. Mecz koło godziny 3:00. Faworytką spotkania jest Sharapova. Pytanie. Ile razy będzie oglądali mecz, w którym Sharapova przegrywa pierwszego seta, a wygrywa dwa następne?. Ta seria może się kiedyś skończyć. Rosjanka wygrała mecz z Dulgeru, przegywając seta pierwszego, popełniając błędy, dała się rozgonić po korcie w pewnych momentach Rumunce. Czy tak jest w stanie rozgonić Rosjankę Niemka? Tak jest w stanie. Dołoży do tego atomowy serwis, skuteczny forhend i jest wstanie zagrozić Sharapovej. Nie ma ona jednak planu B. Co gdy serwis zawiedzie? Trzeba liczyć na słabszą dyspozycję Marii. I rzeczywiście takowa może być. Moc kontra moc, taki to będzie mecz. Emocjonujący, trzymający w napięciu.
Pojedynki bezpośrednie: SHARAPOVA M. (Rus) - LISICKI S. (Ger)
09.05.13 MAD Lisicki S. (Ger) Sharapova M. (Rus) 0 : 2
01.08.12 IGR Lisicki S. (Ger) Sharapova M. (Rus) 1 : 2
02.07.12 WIM Sharapova M. (Rus) Lisicki S. (Ger) 0 : 2
23.01.12 AUS Lisicki S. (Ger) Sharapova M. (Rus) 1 : 2
30.06.11 WIM Sharapova M. (Rus) Lisicki S. (Ger) 2 : 0
26.03.11 MIA Lisicki S. (Ger) Sharapova M. (Rus) 0 : 2
Statystyki US OPEN 2014: Maria serwuje i wygra piłki po I serwisie powyżej 70%, Lisicka powyżej 80%. U Niemki suma winnerów i niewymuszonych błędów wychodzi w meczu z Abandą na -4, z Brengle na +1. U Rosjanki w meczu z Kirilenko -3, z meczu z Dulgeru -12. Lisicka pokonywała na Wimbledonie, na swoim ulubionym turnieju Williams i Sharapovą. Czy jest w stanie tu w Nowym Yorku wygrać z Marią. Tak jest w stanie. Tylko Lisicka to zawodniczka nieprzewidywalna i różnie to może wyglądać. Seta powinna ugrać z Marią dzięki tym kilku elementom. Ich mecz rozpocznie się po meczu Federera, który szybko powinien się uporać. Maria wolno wchodzi w mecze przegrywała w pierwszym secie z Kirilenko 4:2 jednak wygrała go, ale jeżeli taka sytuacja powtórzy się w meczu z Lisicką ciężko będzie odrobić stratę dwóch gemów.
Wszystko zależy jak często będzie trafiać pierwszym serwisem Niemka, jeśli tylko w okolicach 50% to może być za mało w meczu z Rosjanką. Po drugim serwisie Niemka tu wygrała tylko 35% piłek to bardzo mało, Rosjanka trochę lepiej bo około 42%. Sharapova częsciej od Niemki trafia pierwszym serwisem, (73% do 50%)to dla returnu Liskickiej też bedzie miało znaczenie. Lisicka bedzie atakować drugi serwis agresywnie Marii. Pytanie jak to się wszystko zrównoważy? Lisicka wygra seta przynajmniej w tym meczu. Coś więcej może, równie dobrze można ryzykować, ale tego raczej w AKO bym nie grał czyli dokładny wynik w meczu 2:1 Sharapova po kursie 4,00 bet365.​
AKO: Wozniacka 1 set/mecz + Lisicka wygra seta = 2,96

vs.


Safarova L.-Cornet A​
Typ: A. Cornet kurs 2.31 Efortuna

Alize Cornet jest w formie na tym turnieju. Gra pewnie, wygrywa więcej piłek niż popełnia błędów: w meczu z Heese +7, w meczu z Hantuchovą +6. Francuzka prezentuje tenis oparty na ataku, ale skuteczny 80% wygranych piłek po skutecznym pierwszym serwisie. Safarova meczyła z młodą zdolną Chinką w trzech setach. Popełniła w tym meczu uwaga aż 55 nie wymuszonych błedów przy tylko 39 winerach. Czyli stosunek -16. Bardzo duży. Chinka miała 31 błedów i 17 winerów. Czyli też minus (-14). Safarova dla mnie nie jest faworytką tego spotkania, mimo że wygrywała dwa mecze z Cornet ale dwa 2:1. Bedzie dzisiaj bardzo wyrównany mecz. Uważam, że Cornet gra bardzo pewnie na tym turnieju i wygra ten mecz. Oglądałem ją z Hnatuchova podobała mi się Cornet.

Halep S.(-7.5)-Lucic Baroni M. typ 2 kurs 1,55 efortuna ✅✅✅ 6:7,2:6 :grin:​

Wygrana z Muguruzą to nie był przypadek, Lucic Baroni potrafi skutecznie kończyć akcje, ma przyzwoite statystyki na tym turnieju takie aby nie przegrać meczu 6:2, 6:0, Chorwatka bardziej zagrozi Rumunce niż Cepelova, tak uważam to za bardzo dobry typ w tym meczu
 
dx2 235,6K

dx2

Użytkownik
Kanepi-Suarez N. 2 @1.55
Trzeci raz na Carle w tym turnieju. Mam wrazenie, ze kurs bedzie malec, wiec typuje. Suarez jest taka zawodniczka, ktora w korcie nadaza za kazda rywalka na swiecie i w szlemach zawsze wlasciwie trzyma poziom. Gdyby w tym bylo jeszcze wiecej sily to Carla bylaby zawodniczka scislego topu. Najpiekniejszy jednoreczny backhand w tourze pan, ale to juz wszyscy wiedza. Kaia Kanepi to jest zawodniczka, ktora miala swoje bardzo dobre momenty, ale twierdze, ze bardzo dawno nie grala na swoim najwyzszym poziomie i nawet mimo lepszej dyspozcyji to do optimum tez brakuje. Suarez wciaz dosc duzo punkcikow do obrony, w nastepnej rundzie czekac bedzie prawdopodobnie Serena Williams i tego meczu ze wzglesu na roznice silowe Carla juz raczje nie wygra, ale bedzie tylko rundy brakowac do etapu osiagnietego rok temu i z takiego wyniku Hiszpanka na pewno bedzie juz zadowolona.

Wozniacki-Petkovic 1 @1.3
Caro jest na pewno jedna z faworytek US Open, biorac pod uwage ostatnie wyniki, tylko sam sie zastanawiam po co ona jechala jeszcze do New Haven przed nowojorskim turniejem na te dwa mecze. Forma przede wszystkim jest. Petkovic byal blisko pozegrnanaia sie z turniejem, sledzilem tylko live score i przez moment w 3 secie widnial wynik 5-1 dla Puig, po czym skorygowano na rownowage przy 4-2. Nie wiem czy tam byla jakas sporna pilka w tym momencie, ale mam nieodparte wrazenie, ze i tak Puig najwidoczniej nie wytrzymala napiecia w tym meczu i wystraszyla sie wygranej. Jak Wozniacki chce zaistniec jakos tu w Nowym Jorku to mecz musi po prostu wygrac, a Petkovic skutecznoscia swojego drugiego podania nie zachwycala juz w New Haven, takze pobieram w kombinacji jakis typ na wieczor dla emocji.
 
gracek1995 462

gracek1995

Użytkownik
???? S. Halep (-5,5) - M Lucic Baroni 1 1.45 Fortuna ⛔⛔⛔ ????
Dla Mnie typ fajny z nienajgorszym kursem. Cóż straciła seta z Collins no ale bylo milo bo pokazala jak sie gra z Cepelova. Ogolnie powiem wam gdy daje handicapy na Halep to wchodza jakos dla Mnie w tej kwestii najpewniejsza zawodniczka w zenskim tenisie. A Lucic Baroni trudno mi cos o niej powiedziec. Wydaje jednak mi sie ze Halep powinna ja milo i przyjemnie pyknac. Bo nie jest to wygorowana linia jak na ten mecz. ????
???? C Wozniacki (-3,5) - A. Petkovic 1 1.55 fortuna ✅✅✅ zgodnie z planem :]
To rowniez jak w poprzednim meczu. Lecz h2h 3:1 dla Caroliny ktora ostatnio jest w dosc fajnej formie. Petkovic meczyla sie z zawodniczkami Puig ktora moze nie jest najgorsza ale Jabaeur? Niby zenski tenis jest nieprzewidywalny ale nie wydaje mi sie zeby Petkovic byla nie do przelamania. Carolina to powinna wykorzystac i w 2 setach z nia wygrac. Maly handicap z fajnym kursem ????
 
kibicleo 7

kibicleo

Użytkownik
Po rozbiciu Agnieszki Radwańskiej Chinkę czeka znacznie łatwiejsze zadanie. Na otwarcie gier piątego dnia US Open Shuai Peng zmierzy się z Włoszką Robertą Vinci.
Chinka nie jest łatwą przeciwniczką dla każdej rywalki, a już dla tych które nie potrafią mocno „przyłożyć”, wybitnie nie leży.
Peng pokazuje że podczas ostatnich dni, tygodni wraca do formy prezentowanej przez nią wcześniej , znowu zaczyna być regularna, a jej forhend sieje spustoszenie jak dwa lata temu.
Statystyką head to head nie powinniśmy się sugerować, Zawodniczki spotkały się dwukrotnie, ale mecze dzieli pięć lat. Dodatkowo ostatni z nich odbył się dwa lata temu.
http://www.wtatennis.com/head2head/player1/6355/player2/8754
Roberta w coraz słabszej formie, czasu nie da się zatrzymać. Wygląda na dużo słabszą fizycznie niż choćby dwa lata temu. Dodatkowo ona nie specjalnie lubi grać na hardzie, wiadomo Włoszka.
Nie można jej zarzucić, że „leje” ją kto chce, ale nawet jej męczarnie w zwycięskich pojedynkach w poprzednich rundach US Open pozostawia sporo do życzenia. Vinci to zawodniczka „techniczna” i jej porażki czy problemy z grą z zawodniczkami potrafiącymi „strzelić” nie dziwią.
Jak już wspomniałem wcześniej, Chinka bardzo lubi grać (szczególnie jak jest w formie) z zawodniczkami typu Roberty. Grają na hardzie, więc kolejny plus dla zawodniczki z Azji.
Chinka rozkręca się w Nowym Jorku z meczu na mecz, dowodem będąc w dobrej formie Agnieszka nie zwojowała nawet seta w meczu II rundy. Coś mi się wydaje, że z Vinci będzie podobnie. Rakiety odpalane przez Peng są zabójcze dla jej przeciwniczek.

Proponuję:

Roberta Vinci (ITA) - Shuai Peng (CHN) Zakład na sety Typ: 0:2 bwin
Roberta Vinci (ITA) - Shuai Peng (CHN)1.50 WH
Roberta Vinci (ITA) - Shuai PengPeng Shuai -3,5 gema 1.90 bet365

✅✅✅ Chińska &quot;strzelba&quot;, strzelała mocno i celnie 6-4 6-3 i Sela i Dimitrow mogą się rozgrzewać:grin:
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom