>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

US Open '12 - turniej główny mężczyzn

Status
Zamknięty.
abraxas 3,2K

abraxas

Forum VIP
Murray narzekał na kolana wtedy i oddał mecz w Toronto
Dzięki za rzeczową odpowiedz ????
I tak,oczywiście moje niedopatrzenie,w Miami to Raonic oddał mecz.
W USO Myrraya oglądałem tylko w pierwszym meczu z Ruskiem. Gra Murraya nie powala, robi bardzo wiele niewymuszonych błędów. Przed wczoraj stracił seta z Lopezem i myślę, że jutro Raonic też pokusi się o (przynajmniej)jednego wygranego seta, wkońcu odnośnikiem jest ich tegoroczne spotkanie w Barcelonie gdzie to Raonic wygrał, co prawda inna nawierzchnia ale to zawsze jakieś odniesienie.
Murray-Raonic+2,5s @1,48 ⛔Expekt
 
harvey 967

harvey

Użytkownik
Kursy Bet365 / US Open 2012 8/11 ✅


???? Almagro N. - Berdych T.

Czekałem na to spotkanie na najwyższym poziomie od czasu Australian Open. Dlaczego ? A to już Kuchcik pięknie wyjaśnił i pokazał. Po tamtej akcji przy siatce, Czech bardzo się wkurzył, a fakt, że nie podał ręki Hiszpanowi na koniec meczu mówi wszystko.

Mecz o awans do ćwierćfinału, gdzie nie ma już ani kalkulacji, ani odpuszczania, liczy się tylko najlepsza dyspozycja. Dla obu Panów, awans do ćwierćfinału będzie bez wątpienia najlepszym rezultatem w historii startów w Nowym Jorku. Faworyt w mojej ocenie bez wątpienia Berdych. Ma tutaj już na rozkładzie: Goffina, Zoppa oraz Sama. Już przed US grał bardzo dobrze, finał w Winston Salem to potwierdza. Przegrał tam w finale z Isnerem i dobrze. Dlatego, że wygrana w całym turnieju mogła by mu trochę namieszać w głowie, a tak tylko go to trochę sprowadziło na ziemię. Czech gra bardzo pewnie podczas US. Dobry serwis, szybka gra zarówno z fh oraz bh. Kiedy trzeba to biegnie pod siatkę i skutecznie kończy akcje. Widać, że prezentuje najwyższą formę. Z takim tenisem może namieszać.

Nicolasowi nie dawano większych szans podczas US na odegranie jakiejś znaczącej roli. Wygrane trzy spotkania jednak nie w takim pewnym stylu jak Czech. Hiszpan wygrał z: Stepankiem, Petzschnerem oraz Sockiem. Z każdym stracił po secie, a z Niemcem nawet dwa. Forma jaką prezentuje Almagro nie przekonuje mnie do siebie. Od zawsze było wiadomo, że hard to nie jego koronna nawierzchnia, dokładając jego słabą psychikę to mamy mieszankę wybuchową. Ten zawodnik nie raz przegrywał wygrane mecze. W US Open 2012 osiągnął już i tak wystarczająco dużo dlatego pora wracać do domu.

Jak dla mnie Berdych ma bardzo duże szanse na awans do kolejnej rundy. Fakt, nie jest to jakiś wysoki kurs, jednak trzeba to zagrać. Idealnie taki kurs pasuje do następnego typu. Liczę, że Berdych swoją agresywną grą zepchnie do defensywy Hiszpana i odprawi go z kwitkiem do Hiszpanii.


Almagro N. - Berdych T. # 1.22

__________________________________________________


???? Cilic M. - Klizan M. over 3.5 seta

Przy spotkaniu Murraya oraz Raonica to spotkanie zapowiada się najciekawiej. Własnie w tym meczu mamy jedynego zawodnika, który nie jest rozstawiony. Mowa o Słowackim grajku, który dla ciekawości napiszę, że rozmawia po Polsku, czyli mamy jakiś akcent Polski w turnieju Panów ???? . Rywalem tego młodego zawodnika będzie Cilic, który jest zaledwie o rok starszy od rywale, ale o wiele bardziej doświadczony w grze na najwyższym poziomie.

Klizan już namieszał w tym roku w US Open, nawet można napisać, że nie trochę, a bardzo. Pokonując w pierwszej rundzie Falle nic wielkiego nie osiągnął, ale dwa następne mecze z pewnością zostaną mu w pamięci przez długie lata. Wygrywając z Tsongą i z Chardym pokazał, jak wielki potencjał drzemie w tym zawodniku. W ubiegłym roku zaledwie pierwsza runda, a już dziś ma szansę na awans do ćwierćfinału. Klizan ma dobry serwis oraz nie zły return co z pewnością da mu trochę punktów w tym spotkaniu. Wszystkie mecze szybkie i tylko mecz z Tsongą miał cztery sety. W mojej ocenie ten zawodnik mimo tego, że to już czwarty mecz ciągle jest świeży i w pełni sił.

Cilic to rozstawiony z dwunastką zawodnik z Chorwacji. W przypadku wygranej będzie to dla niego po raz drugi awans do ćwierćfinału. W tym roku na rozkładzie ma między innymi Matosevica, z którym przegrywał już 0:2, ale dzielnie odwrócił losy spotkania. W drugiej rundzie znowu stracił dwa sety, tym razem z Brandsem, a w trzeciej rundzie wygrał z Nishikorim 3:1. Jak spojrzeć na wyniki w każdym meczu ponad trzy sety rozegrał. Cilic pokazał, że potrafi grać i wygrywać nawet jak są to ciężki spotkania dla niego. Dzielnie walczył w pierwszej rundzie i dał radę. Jednak poziom jaki prezentował nie zachwyca. W każdym meczu na korcie spędził sporo czasu: 1 mecz - cztery godziny bez kilku minut, drugi i trzeci mecz - to w sumie prawie siedem godzin. Trochę tego było i zmęczenie z pewnością mniej lub więcej, ale wyjdzie dziś z niego.

Jak dla mnie typ na więcej niż trzy sety idealnie pasuje do tego meczu. Klizan, który jest w formie i zadziwia wszystkich kontra Cilic, który w roli faworyta chce awansować dalej. Jak dla mnie będzie to bardzo ciężki i długi mecz i nie zdziwię się jak zobaczymy, aż pięć setów. Po cichu liczę na Klizana, że zamelduje się w następnej rundzie, a tam będzie czekał lepszy z pary Andy/Raonic.


Cilic M. - Klizan M. over 3.5 seta # 1.66
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
vasyl86 2,1K

vasyl86

Użytkownik
Od zawsze było wiadomo, że hard to nie jego koronna nawierzchnia, dokładając jego słabą psychikę to mamy mieszankę wybuchową.
Almagro na hardzie wcale nie jest tak słaby, ma dobry bilans gier w tym roku, a psychikę ma na pewno lepszą niż Berdych, który czasem potrafi przegrać wygrany mecz (ostatnio finał z Isnerem w Winston-Salem), natomiast Almagro w sytuacji zagrożenia potrafi bronić się serwisem.
 
harvey 967

harvey

Użytkownik
Almagro na hardzie wcale nie jest tak słaby, ma dobry bilans gier w tym roku, a psychikę ma na pewno lepszą niż Berdych, który czasem potrafi przegrać wygrany mecz (ostatnio finał z Isnerem w Winston-Salem), natomiast Almagro w sytuacji zagrożenia potrafi bronić się serwisem.
Jeżeli chodzi o grę Almagro, to nie ma co porównywać jego gry na hardzie z grą na ziemi i nigdzie, nie napisałem, że jest on na hardzie słaby. A co do psychiki Almagro to pozostawia ona wiele do życzenia i z pewnością jest ona słabsza od tego co ma w głowie Berdych. Almagro nie raz przegrywał, wygrane mecze z Ferrerem ostatnio co pokazał podczas Mastersa w Madrycie to brak słów.
 
mefisto88 232

mefisto88

Użytkownik
Tomas Berdych - Nico Almagro
powyżej 9,5 gema (1 set) --- 1.60 ✅
(expekt)
Krótko, bo meczyk za pół godzinki. Skupiam się tylko i wyłącznie na pierwszym secie. Czech nie powinien mieć większych problemów z utrzymaniem serwisu. Świetnie wykonywał to zadanie zarówno z Goffinem, Zoppem jak i Querrey&#39;em. Nico nie jest tak regularny w tym aspekcie jak Czech. Zdarza mu się męczyć swoje podania niemiłosiernie, w zasadzie we wszystkich trzech spotkaniach na US Open zdarzały mu się słabe momenty przy swoim podaniu. Jednak, co istotne, pierwsze sety Hiszpan wygrywał i liczę, że tutaj nie odda łatwo seta Berdychowi. Historia ich ostatnich pojedynków pokazuje, że pierwsze sety pomiędzy tymi zawodnikami są zacięte i warto pograć na over 9,5 gema w pierwszym secie.
Edit: Bezproblemowo pokryty over, 7-6 Berdych ✅
 
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Tenis ziemny, ATP US Open
Spotkanie: A. Murray - M. Raonic
Typ: M. Raonic
Kurs: 3,610
Bukmacher: Pinnacle
Analiza: Murray po zdobyciu złota olimpijskiego wydaje się być w słabszej dyspozycji. W ostatniej rundzie wygrał po ogromnych męczarniach z Lopezem 3:1, jednak wszystkie te wygrane sety były dopiero w tiebreaku. W turnieju poprzedzającym US Open przegrał niespodziewanie w dwóch setach z Chardym. Raonic jest w dobrej formie. Na tym turnieju rozegrał dwa dobre mecze z Blakem i z Mathieu. W tych dwóch meczach nie stracił żadnego seta. Miał on natomiast niespodziewanie kłopoty w pierwszej rundzie z Giraldo, jednak wygrał w pięciu setach. W Cincinnati Raonic rozegrał dobry turniej. Wygrał tam z Gasquetem, Baghdatisem i z Berdychem, a przegrał z Wawrinką. Raonic na pewno będzie bardzo niewygodnym rywalem dla Murraya, gdyż doskonale serwuje. Co ciekawe ci zawodnicy grali już ze sobą w tym roku(na clayu) i górą był Raonic wygrywając w dwóch setach. Uważam, że ma on spore szanse na kolejne zwycięstwo.
 
marekpua 97

marekpua

Użytkownik
Jak dla mnie 1.44 za TB u Raonica to jest mega promo i jakakolwiek analiza jest tutaj zbędna
Żadne &quot;mega promo&quot;. Raonic potrafi serwować jak mało kto, ale Murray potrafi wybitnie returnować i kontrować.
Tak samo wczoraj w meczu Isnera też niby był pewny TB. Było 5setów, a TB nie było.
Kurs jest dobrze wystawiony.
EDIT (wstawiam dubel)
Murray + Williams w deblu 1,51
W sesji wieczornej faworyci nie powinni przegrać. Kiedyś Murray zawodził w takich spotkaniach, na obecna chwilę Raonic musiałby zagrać mecz życia. Jedyne co ma na poziomie Szkota to serwis, w każdym innym elemencie traci wiele.
Williams już Rosjanki ograł na IO. U siebie, przed własną publicznością nie ma gadki. Tym bardziej, że Venus już nie gra w singlu i będzie chciała coś ugrać w grze podwójnej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Tipsarevic Janko vs. Kohlschreiber Philipp 1.50✅

4 r to na pewno dla Niemca świetny wynik, tym bardziej, że weczoraj nad ranem sprawił dużą niespodzianke pokonując Insera w 5 setach. Na pewno czuje ten turniej w nogach rozegrał już 9 setów a wzorem siły fizycznej na pewno nie jest- to będzie miało sporę znaczenie. No ale tenisowo Janko zdcydowanie lepszy, w tym turnieju jakoś nie błyszczy szczególnie, gra na jakieś 70% i to na takich rywali jak Zemlja czy Baker starczy i 5 setów w 1r z Rufinem duże zaszkoczenie ale nie ma się czym sugerować, niekiedy dobrze w 1r zagrać taki ciężki mecz. Im dalej w las tym lepiej, no ale teraz z naprawdę dużym nazwiskiem, ale Niemiec aby wygrać musi się szykowac na walkę przez 4h nie ma innego wyścia a jestem pewnien, że na to go nie stać. Z drugiej strony ten mecz będzie spradzianem dla Serba czy w pierwszych rundach grał na pół gwizda czy po prostu jest w słabej formię. Ja zdecydowanie obstawia te pierwsze, a nawet w nieco słabszej formie Niemca powinien ograć. Na pewno nie jest to bet z typy 10/10 ale 7,5/10 na pewno.

Huber L./Mirnyi M. vs. Peschke K./Matkowski M 2,55✅

Gdy zobaczyłem, że Matkowski gra z Pesche to wiedziałem, że coś tutaj ugraja. Półfinał na pewno świetny wynik, ale myślę, że stać ich na więcej. Grają z głownymi faworytami turnieju. mIRNY NIE GRA Z Azarenką, z Amerykanką w tym sezonie na RG osiągneli 1/8, może teraz odpadną w 1/2. Czemu, nie mecz na pewno będzie wyrównany, może STB, a tam naprawdę decydują pojedyńcze piłki. Dwa mecze z dwiema słabymi parami, tak naprawdę dopiero teraz czeka ich prawziwy sprawdzian. Matka z Pesche już ograł bez straty seta . Mirza S / Fleming C czy Voskoboeva G / Bracciali. Myślę, że mecz 50 na 50 a po takim kursie warto pograc trochę patryjotycznie. Od początku czuje w kościach wielki sukces Matki, jak dzisiaj wygrają to zwycięstwo będzie juz tylko o krok, mocno będę im dzisiaj kibicował. Tylko On nam został w turnieju i naprawdę trzyma najwyższy światowy poziom, czego nie da się powiedzieć o Polakach w tym turnieju.

Co do innych meczy, Ferer 1,30 ✅ powinno wejść, ale może być to długi mecz, jak rysiu zagra na miare swoich możlosic to Dawid może sie z nim pomęczyć nawet 5 setów. Hiszpan solidny na każdej nawierzchni ale na hardzie po takim kursie z takim rywalem i na pewno nie jest w życiowej formie ????

Handi -1,5 seta na Delpo✅. Argentyńczyk nie pozostawi wątpliwości i zakończy karierę Roda(z czego się b. cięsze). Rod mógł już z Foginim pakować manatki, ale zagrał naprawdę świetnie a Włochowi trochę zabrakło w pierwszych setach a mecz mógł puść w drugą strone. Dzisiaj mecz do jedenj bramki. Może, może jednego seta Andy ugra, ale na wiecej nie może liczyć.
 
hogan 1,4K

hogan

Użytkownik
Andy Murray -2.5s - Marin Cilic 1 @1.781 Pinnacle ⛔
-Murray -6.5 @1.847
Pinnacle ✅
Od meczu z Raonicem tylko czekałem na wystawienie kursów na to spotkanie. To co wyprawiał Andy w tym meczu ocierało się o perfekcję. Returny - klasa, passing shoty - klasa, taktyka - klasa, serwis? także. Wszystko funkcjonowało idealnie i Murray takie potężne serwisy jak Raonica returnował z dziecinną łatwością. Oglądałem także spotkanie Cilica z Klizanem i tak naprawdę pierwsze dwa sety, przynajmniej dla mnie Chorwat był gorszy. Głupie błędy w decydujących momentach spowodowały to, że zamiast 0-2 lub 1-1 po dwóch pierwszych setach mieliśmy 2-0 dla Marina. Cilic głównie biegał i czekał na błąd Słowaka, jednak jeżeli ma tak zamiar zagrać z Murrayem no to może mu starczy sił na jednego, dwa sety bo potem padnie. Szkot jest w WUJ regularniejszy od Słowaka, CIERPLIWSZY (tak tak, dawny Murray nie był zbyt cierpliwy jednak chyba nastąpił jakiś przełom), nie robi tylu głupich błędów. Serwis Cilica też był na strasznie marnym poziomie w meczu ze Słowakiem, Klizan złamał Cilica 2 razy, ale miał dużo dużo szans żeby to zrobić, których Murray na bank nie zmarnuje ;) ja wiem, że to tenis i w jeden dzień ktoś może grać tak, a w drugi zupełnie inaczej, ale byłoby dla mnie strasznym zaskoczeniem gdyby nagle gra obu panów zmieniła się o 180 stopni. Cilic nie ma żadnych argumentów przeciwko Andyemu, dodajmy jeszcze ostatni mecz na Wimbledonie 3-0 dla Murraya, chociaż h2h nie jest tak bardzo przekonujące ;)

//// to jest jakaś masakra, z Raonicem grał IDEALNIE, teraz gra jak jakiś Volandri, nigdy więcej Murraya na kuponie, fochy jak dziewczynka, ZERO GRY w pierwszym secie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
danny1992 514

danny1992

Użytkownik
Zgadzam się z powyższymi typami ;-) Od czasu pracy Murraya z nowym trenerem jest on jakby rozważniejszy na korcie, nie denerwuje się już tyle, dziś było widać jak bardzo jest skoncentrowany pomimo, iż to dopiero 1/8. Taktycznie genialnie, ośmieszał młodego Kanadyjczyka jak tylko mógł, na świetne returny Raonica odpowiadał jeszcze lepiej. Szkot w odróżnieniu od innych zawsze szuka niekonwencjonalnych zagrań i nigdy nie wiadomo co zagra. Jego serwis może nie jest jakiś mega mocny ale za posiada szeroki wachlarz zagrań przez co ciężko go przełamać. Milos dziś nie miał ani jednego breakpointa... Świetna taktyka, dobry trudny serwis, doskonałe returny, mało niewymuszonych błędów to wszystko przemawia za Szkotem i wątpię, aby Cilic dał radę go złamać.

Murray 1.11 - lokata
Murray 3:0 @1.78
Pinnacle
 
panas89 95

panas89

Użytkownik
Widzial ktos mecz wawarinka-dolgo? Dolgo zagral tak slabo czy Stachu tak dobrze?
Dolgo zagrał bardzo słabo ale Stachu na wiele mu nie pozwalał, świetnie serwował najczęściej do 0 lub 15 kończył swoje gemy serwisowe, +2,5 seta na Wawrinkę można próbować po tym kursie. Jeśli bedzie trafiał 1 serwisem, myślę że jakiegoś tb zobaczymy.
 
M 0

mlodzian1990

Użytkownik
Richard Gasquet - David Ferrer
Ferrer -5 @ 1.85 Expekt
Na dziś wybieram taki oto typ. Statystyki dotyczące oby dwóch panów grających ze sobą na tej samej nawierzchni wynosi 3:1 dla Ferrera (3:0 wygrał w Australian Open, 2:0 w Dubaju, 0:2 przegrał w Toronto i 2:0 wygrana w Tokio) Dotychczas w US Open Gasquet miał samych ogórków (ale ich też trzeba pokonać) w dojściu do 1/8 ???? Natomiast Ferrer męczył się trochę w ostatnim meczu Hewittem szczególnie przez pierwsze 2 sety, później poszło już z górki. Myślę że Ferrer nie dopuści Gasqueta do głosu i gładko pokona go w 3 setach. Można pokusić się też o dokładny wynik (0:3) po kursie @2.45.
 
kabacik 410

kabacik

Użytkownik
A ja mimo, iż jesteśmy zawieszeni w połowie turnieju, chciałbym podać typ na zwycięzcę US OPEN 2012 wśród panów. Moim faworytem do końcowego triumfu jest Roger Federer, kurs można łapać 3,25. W kilku słowach: Z racji tego, że jednak ewentualny finał Djokovic-Federer to jednak trochę loteria, ale jednocześnie 50/50 (co uatrakcyjnia kurs 3,25) może kilka aspektów przedstawię nie do końca związanych z samą grą na korcie. Po pierwsze - Federer może swoim triumfem potwierdzić swoją dominację w tym roku w ATP. Z pewnością drugi GS w tym rewelacyjnym dla Niego roku byłby sporym sukcesem. Jednocześnie może wyprzedzić Pete&#39;a Samprasa w ilości wygranych odnosząc 6 zwycięstwo na kortach Flushing Meadows. Po drugie - osobo Djokovica, Serb nie dominuje już na kortach jak w roku poprzednim, to poza wszelką wątpliwością, nie odbieram mu szans na wygraną, niemniej, jest to argument za Federerem. Kwestia 0-6, 6-7 przed US Open z Federerem, może mieć to wpływ, nie musi. Jeśli jednakże będzie miało bardziej upatrywałbym in plus dla Federera, bowiem to jednak On wbił w kort Serba 6-0, a nie na odwrót. Kolejny argument to wygrana Federera z Serbem na Wimbledonie, zawsze to dodaje pewności taka wygrana w perspektywie kolejnych pojedynków. Po trzecie - komfort psychiczny Federera, możliwe (tego nie mamy prawa wiedzieć), że Szwajcar gra na większym luzie, bowiem nawet w razie braku Jego triumfu, nie straci pozycji lidera rankingu ATP po US Open.
Co się tyczy ewentualnego, a bardzo prawdopodobnego półfinału z Murray&#39;em, sądzę, że Federer upora się z Nim bez kłopotów. Nie mówię, że gładko do zera but still. Murray jeszcze nie jest w stanie zagrozić Federerowi (tak wiem, Igrzyska, lecz sądzę, że tam kontekst miał spore znaczenie). Ponadto, Federer nie grał 4 rundy, może mieć to jakiś wpływ na Jego korzyść jeśli chodzi o względy przygotowania fizycznego.
Podsumowując, trochę to kwestia mojego przeczucia ???? , że Federer to wygra, trochę można to argumentować. Może to być loteria, może być 50/50, jednakże to Federer dominuje w tym roku i sądzę, że postara się potwierdzić swoją dominację wygrywając US Open 2012, a kurs utrzymujący się nadal na poziomie 3,25 jest zupełnie korzystny.

typ: Roger Federer to win US OPEN 2012 kurs: 3,25
jeśli chodzi o stawkę to bez szaleństw oczywiście, ale sądzę, że szanse są spore i tak ????
i tylko głupio mi sprzeciwiać się przewidywaniom pana Bohdana Tomaszewskiego, który twierdzi, że to Novak będzie triumfował na kortach Flushing Meadows ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
kasztanowy 2,3K

kasztanowy

Użytkownik
Tipsarevic J.-Kohlschreiber P. (-1.5/+1.5) |1,65|✅

Wynik: 3-0​

Dzisiejszy mecz 4 rundy US Open pomiędzy rozstawionym z 8 Tipsarevicem, a 19 Kohlschreiberem zapowiada się bardzo interesująco. Zdecydowanym faworytem w moim odczuciu jest Serb. Dysponuje on znakomitym serwisem, którym potrafi przygotować grunt do skończenia wymiany uderzeniem kończącym. W ciągu ostatnich dwóch meczy Tipsa dwa razy przejechał się po rywalach, gładko wygrywając 3-0. Przez 6 rozegranych setów przegrał tylko 3 swoje gemy serwisowe. Faktem jest, że nie miał przeciwników z najwyższej półki, ale jeśli od początku dobrze wejdzie w mecz to nie sądzę, żeby Kohli był w stanie mu zagrozić. Niemiec zaś w ostatnim meczu pokonał Johna Isnera po 5-setowym pojedynku. Amerykanin też podobnie jak Serb dysponuje świetnym serwisem, ale jest strasznie &quot;drewniany&quot;, nie ma takiej zwinności i szybkości jak Tipsarevic. Myślę, że będzie utrzymywał konsekwentnie swoje podanie i bombami z forehandu rozrzucał Niemca po korcie. Nie wydaje mi się, aby Niemiec mógł tutaj ugrać więcej niż 1 seta. Im dłużej będzie trwał ten mecz tym gorzej dla Kohliego, bo w tym turnieju rozegrał już 14 setów. Ja mam jednak nadzieję, że Tipsa nie da mu nawet ugrać jednego seta i skończy się to gładkim zwycięstwem Serba.
 
van_der_vaart 294

van_der_vaart

Użytkownik
???? Richard Gasquet - David Ferrer under 39 1,85
Obaj na tym turnieju wyglądają bardzo dobrze, ale Gasquet znany jest z tego, że ma słabą kondycję i myślę, że w czwartej rundzie będzie już to bardzo widoczne tymbardziej, że po drugiej stronie siatki będzie miał Davida Ferrera, który uwielbia długie wymiany i z pewnością będzie długo trzymał piłkę w grze. Oczywiście Gasquet może się starać skracać wymiany atakując, ale Hiszpan słynie z żelaznej defensywy, więc sądzę, że pokona Francuza bez straty seta tak jak to czynił we wszystkich poprzednich pojedynkach, które rozegrali między sobą.

???? Janko Tipsarevic - Philipp Kohlschreiber 1,45
Kohlschreiber w trzech rundach rozegrał aż 14 setów i na pewno nieco odczuwa trudy turnieju i jeśli tutaj przyjdzie mu grać długi mecz to z biegiem czasu szanse na zwycięstwo Tipsarevicia będą rosły, bo Niemcowi w końcu skończy się paliwo. Tipsarevic rozpoczął ten turniej jakoś niemrawo (dwa przegrane sety z Rufinem), jednak potem już bez problemów pokonywał swoich rywali i wygląda, że jest w niezłej dyspozycji. H2H również przemawia za Serbem. Myślę, że Niemiec nie będzie miał za bardzo recepty na pokonanie Tipsarevicia, bo to co wystarczało na Isnera dzisiaj nie wystarczy. Serb porusza się znakomicie i biega niemal do wszystkiego. Ten mecz możę być bardzo ciekawy, ale ostatecznie górą powinien być Tipsarevic.
 
prof 11,7K

prof

Użytkownik
Qureshi/Rojer - Harrison/Harrison @ 2.75 Bet365

Bracia Harrison dosc niespodziewanie robia tu furore i zapowiadaja sie jako czarny kon gry podwojnej na US OPEN. Do tej pory wygrali 3 mecze z silnymi przeciwnikami tracac seta tylko w 1 rundzie z Frytka/Matka. Oprocz polakow ograli oni Erlich/Ram i ostatnio Fleming/Hutchins. Ogladalem ich mecz z brytyjczykami i naprawde spodobala mi sie ich gra , w szczegolnosci Christian ladnie szalal przy siatce i pewnie wygrywali wlasne podania mimo ze niemaja jakiegos atomowegu serwisu. Bracia graja turniej zycia i sa barzdo skuteczni wykorzystuajc wiekszosc szans break pointowych. Qureshi/Rojer kolejny debel z wyzszej polki ale czy jakos specjalnie lepszy od poprzednikow? Mysle ze w półfinale zoabczymy mecz braci czyli Harrison/Harrison vs Bryan/Bryan ????
 
marekpua 97

marekpua

Użytkownik
Qureshi/Rojer - Harrison/Harrison @ 2.75 Bet365
Bracia Harrison dosc niespodziewanie robia tu furore i zapowiadaja sie jako czarny kon gry podwojnej na US OPEN. Do tej pory wygrali 3 mecze z silnymi przeciwnikami tracac seta tylko w 1 rundzie z Frytka/Matka. Oprocz polakow ograli oni Erlich/Ram i ostatnio Fleming/Hutchins. Ogladalem ich mecz z brytyjczykami i naprawde spodobala mi sie ich gra , w szczegolnosci Christian ladnie szalal przy siatce i pewnie wygrywali wlasne podania mimo ze niemaja jakiegos atomowegu serwisu. Bracia graja turniej zycia i sa barzdo skuteczni wykorzystuajc wiekszosc szans break pointowych. Qureshi/Rojer kolejny debel z wyzszej polki ale czy jakos specjalnie lepszy od poprzednikow? Mysle ze w półfinale zoabczymy mecz braci czyli Harrison/Harrison vs Bryan/Bryan ????
Masz racje, że debel, z którym zagrają nie jest specjalnie lepszy (o ile w ogóle jest), ale nie o to w tym wszystkim chodzi. W poprzednich meczach kursy były na nich wyższe, teraz się pokazali i value na nich nie ma.
Ja bym porównał tą sytuacje do Robson... Ograła Clijsters, potem Na Li i jak przyszło zagrać ze Stosur to czar prysnął. Czym dalej w turniej presja rośnie. Ja tutaj widzę value na faworytów, 1,5 w bet365 warte pogrania. Mają większe doświadczenie i umiejętności.
 
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Tenis ziemny, ATP US Open
Spotkanie: J.M. Del Potro - A. Roddick
Typ: A. Roddick
Kurs: 4,00
Bukmacher: Pinnacle
Analiza: Motywacja Roddicka jest ogromna, gdyż jak sam zapowiedział jest to jego ostatni turniej w karierze, więc logiczne jest, że chce wypaść jak najlepiej. Jego forma na tym turnieju jest przyzwoita, gdyż jak do tej pory stracił zaledwie jednego seta. Oglądałem jego mecz z Tomicem i dobrze zagrał, Tomic był bezradny, przez co nie widział dla siebie szansy i odpuścił końcówkę spotkania. Del Potro też stracił na tym turnieju jednego seta, jednak jak na swoje możliwości, to gra tutaj słabo, np. męczył się mocno z Mayerem, choć seta nie stracił. Del Potro w aktualnej dyspozycji jest w zasięgu Roddicka. Roddick może tutaj liczyć na ogromny doping publiczności, z całą pewnością stadion będzie zapełniony. Wierzę, że wielka motywacja, całkiem niezła forma na tym turnieju oraz ogromne wsparcie kibiców dadzą zwycięstwo Roddickowi.
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Roger Federer - Tomas Berdych
Typ: 2 (+5,5)
Kurs: 2,04
Wynik: ✅ 6/7 4/6 6/3 3/6
Przeciwko Szwajcarowi teoretycznie coraz częściej powinniśmy grać, już kilka razy pokazał, że to nie &quot;stary Roger&quot; i to widać. Przede wszystkim nie biega jak kiedyś i robi więcej niewymuszonych błędów, zwłaszcza w ważnych meczach, jakim niewątpliwie będzie starcie z Berdychem, a tym bardziej późniejszy, ewentualny półfinał z Murrayem (z którym dość nieoczekiwanie gładko przegrał w finale Igrzysk Olimpijskich). Może nie tak dużo w ostatnim czasie, ale np. w zeszłym roku nieustannie na szlemach nam to udowadniał. Daję Federerowi max 57-58% szans na zwycięstwo, powinien być jakiś tie-break w meczu, więc i kurs 6 na win Berdycha można spróbować za parę groszy. Tomek już z Federerem wygrywał, nawet podczas Wimbledonu. Ostatni mecz na mączce w Madrycie wygrał Roger 3-6 7-5 7-5. Być może Czech nie jest w najwyższej formie, w co nie wierzę po meczach z Querreyem i Almagro, ale dobrze serwuje i &quot;tanio skóry nie sprzeda&quot;.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom