>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

US Open '12 - turniej główny mężczyzn

Status
Zamknięty.
R 9

rumaczek

Użytkownik
S. Darcis 4.7 - S. Wawrinka 1.23 Pinnacle
Nikt jeszcze nie napisal nic o tym meczu, wiec pare slow ode mnie. Ogladalem kilka meczy Belga i prezentowal dobra forme, potrafil ostatnimi czasy urwac seta Berdychowi na Hardzie co jest nielada wyczynem, dodatkowo wygral 2:0 z Malissem ktory napsuł krwi w poprzedniej rundzie Isnerowi. Warto dodac, ze Panowie nie grali jeszcze nigdy ze soba, a wiadomo jak to w tenisie, zawodnik moze nie przypasowac drugiemu, a kurs na Darcisa jest spory. Nie ogladalem niestety zadnych meczy Wawrinki, dlatego moge sie opierac tylko na pustych statystykach. Milo by bylo jakby ktos przyblizyl aktualna forme Szwajcara.
 
roy. 187

roy.

Forum VIP
Poprawka, grali ze sobą w 2008 roku w Davis Cup. Wawrinka wygrał wtedy 3:2.
Wlasnie dlatego koledze wyzej nie wyswietlila sie ta informacja. Nie kazda strona bierze pod uwage DC, bo jest malo wazny ...

christopher48 // Skąd taka opinia, iż DC jest mało ważny? Według mnie mało ważne są takie strony, które nie uwględniają tych rozgrywek. Zresztą chyba wszystkie liczące się strony z wynikami/statystykami tenisowymi uwzględniają DC. Pozdrawiam.
Oficjalnie może i jest ważny ale nieoficjalnie chyba wiesz, że dzieją się tam cuda więc nie można go traktować jako wyznacznik czyjejś formy.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Julien Benneteau- Dennis Novikov 10.00
Wiem że to wydaje się śmieszne , ale ja za drobne spróbuje. Novikov pokonał Janowicza 3:1 , Benneteau jest ostatnio w nienajlepszej formie , rzeczywiście Novikov jeszcze nigdy nigdzie nie grał na dużej imprezie , ale przecież każdy kiedyś zaczyna , a on tu nie ma presji bo teoretycznie jest skazany na porażke , ale w pierwszym meczu też był , a gdyby wygrał to można dużo zarobić za kilka zł.
Francuz takich leszczy jak ten amator powinien ogrywać lewą ręką, jego forma nie ma tutaj nic do rzeczy. Przecież ten chłopak nie ma nawet 18 lat, być może to jakiś tam talent, ale Julien to już ograny w tenisowym świecie zawodnik i absolutnie nie ma prawa tego przegrać. Pierwsza runda gładziutkie 3:0 z Rochusem, tutaj musi być tak samo. Novikov to dopiero namiastka, jakaś tam namiastka prawdziwego tenisisty. Bo prawdziwym tenisistą jeszcze absolutnie nie jest. Dostał dziką kartę, Janowicz się skompromitował i z nim przegrał i to by było na tyle.
W obecnym momencie Pinnacle oferuje nam 1.15 na Francuza, co jest absolutną promocją. Więcej niż 1.01 nie ma prawa tutaj być.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Tenis ziemny, ATP US Open
Spotkanie: A. Roddick - B. Tomic
Typ: B. Tomic
Kurs: 3,01
Bukmacher: Pinnacle
Analiza: Z tego co słyszałem, to ma być ostatni turniej Roddicka, a po tym turnieju zakończenie kariery. Uważam, że to dobre posunięcie, gdyż gra Roddicka w tym sezonie jest słaba, podobnie jak jego aktualna dyspozycja. W pierwszej rundzie wygrał on w trzech setach z nieznanym Williamsem. W turniejach poprzedzających US Open wyniki Roddicka były słabe, gdyż porażki w dwóch setach z Chardym i Darcisem to nie jest powód do dumy. Tomic też ma słaby sezon, jednak wydaje się, że wychodzi z kryzysu. W pierwszej rundzie pokonał on 3:1 Berlocq&#39;a. Tomic rozegrał dobry turniej w Cincinnati, gdzie pokonał groźnego Harrisona w dwóch setach oraz Bakera także w dwóch setach, a przegrał dopiero w Federerem. Hard to chyba jego ulubiona nawierzchnia. Uważam, że odzyskujący formę Tomic jak najbardziej może pokonać Roddicka, który najlepsze lata ma już dawno za sobą i nawet jego serwis nie jest już groźną bronią.
 
buzzerbeater 335

buzzerbeater

Użytkownik
Cilic @2.20
Śmieszne kursy wystawili na to spotkanie bukmacherzy, tak więc trzeba z tego skorzystać. Cilic jak dotąd nie pokazał jeszcze w tym turnieju na co go stać. Wygrał już dwie 5-setówki i udowodnił tym samym, że jest naprawdę silny psychicznie. W czym lepszy jest od Japończyka? Przede wszystkim powinien utrzymywać serwis z dużo większą łatwością od swojego rywala. W wymianach również większe szanse dawałbym Chorwatowi. Jakoś nie mam zaufania do Nishikoriego, który jeśli ma zły dzień potrafi grać masakrycznie słabo. Marin zagrał dwa przeciętne spotkania jak dotąd, teraz moim zdaniem może być już tylko lepiej. W bezpośredniej rywalizacji Kei prowadzi 2-0, tak więc jest to świetna okazja do poprawienia sobie H2H i rewanżu za nieszczęsny US Open &#39;10. Szanse oceniałbym mniej więcej po równo, z lekką przewagę Chorwata. Sporo będzie tutaj zależało od dyspozycji w dniu dzisiejszym obu panów. Grzechem byłoby przejść obojętnie obok tak atrakcyjnego kursu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
hogan 1,4K

hogan

Użytkownik
Nicolas Almagro - Jack Sock +2.5 seta @1.58 Expekt ✅✅
+1.5 seta @3.0 bet-at-home ⛔
Sock win @4.25 bwin
⛔
konsekwentnie na młodego Amerykanina. Podczas gry Sock rozegrał dwa szybciutkie spotkania (w sumie pięć setów), Almagro rozegrał już tych setów dziewięć, w tym ostatnio pięciosetówkę z Petzschnerem który zdołał przełamać Hiszpana aż sześć razy, co chluby Mugro nie przynosi bowiem return Petzschnera nie stoi na najwyższym poziomie. Nie miałem okazji oglądać meczów Almagro, ale w pierwszym meczu widziałem co się działo w HP i wiele osób pisało, że gra strasznie słabo, że dużo błędów, że od niechcenia. Mecz drugiej rundy także nie napawa optymizmem bo po pierwsze, stracić dwa sety z Peczną w ostatniej formie to jednak troche wstyd, a po drugie kosztował na pewno dużo sił Hiszpana. Co do Jacka to szybkie 2-0 z Mayerem który w 3 secie kreczował i szybkie 3-0 z Cipollą, gdzie niektórzy już mu wieścili porażkę. Oczywiście Almagro ma dużo lepszy serwis od Cipka i ogólnie jest lepszym graczem, ale Sock jest na takiej fali (wygrał już mecze singlowe, deblowe i mikstowe gdzie w tych ostatnich kursy na jego i partnera/partnerke były mega wysokie). Jak dla mnie jeden set dla Jacka to tutaj minimum, a nawet być może pokusi się chłopak o wygraną? tego mu życzę ;)
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Pojechał Roddick dzisiejszej nocy. Była moc, była ogromna moc na stadionie Arthura.
Czas na typ który nigdy nie byłby brany pod uwagę, a - to nawet dobry kąsek.
Mardy Fish - Simon Gilles over 39,5 @1,88 ✅✅
Co prawda można się zniechęcić po wczorajszym, ale co poradzić. Wracając jednym zdaniem właśnie do tego, trzeba pochwalić i podziękować Rogerio za przepiękną grę i walkę o każdą piłkę. Natomiast solidnie spieprzył sprawę Muller, bo ten under mógł wejść bezproblemowo.
Gilles, ze znanej przebijaki, stał się w tym sezonie zwykłym przebijaką. Nie idzie mu kompletnie nic, jeszcze chwała mu za to, że pokonuje tych, których powinien. Jednak on pamięta co działo się na Flushing Meadows rok temu i to na chwilę obecną, jest jedyną sensowną motywacją.
Lecz trzeba skręcić do głównego argumentu. Nie będę przytaczał, że Fish się męczył z Nikołajem, bo tak naprawdę pierwszy set Rosjanin poszedł jak burza, w drugim, rybkę coś w głowie zabolało i przez to musiał gonić. Ja bym tu bardziej wziął pod uwagę, jak ciężko szło mu z Go Soedą. A to jest japońska, słabsza wersja Simona. Uniwersalny przebijaka, bez zbytniej bomby kończącej.
Pewnie wiele osób oglądało mecz z Wangiem i może to kontrargumentować, że każdą akcje Simon musiał sobie wypracować - więc gdzie u niego kończące uderzenie? A tym się nie martwcie. Wang grał bekhendem po linii, Simon oburęcznym forhendem (ale nie zawsze) i tak się czasami kończyli, ale bardzo rzadko.
Fish nie lubi, oj, jak on nie lubi iść na wymiany.
Cytat Nikołaja w tłumaczeniu:
Skoro kobiety grają do dwóch setów, to czemu mu musimy do trzech?
- rzekł sfrustrowany Rosjanin.
A czemu Ty nagle rezygnujesz, z pięknej i mądrej gry i stajesz jak kłoda? Skoro wykluczamy sprzedaż (ufamy ATP), a zmęczenia nijak nie widać, to nie mam pojęcia. Było się przygotować lepiej.
Wracając do meczu Fisha. On w trzech setach które wygrał, dostał niezłego kopa, lecz to się tylko odbije od francuskiej ściany. Dla mnie Mardy będzie grał na maksa ofensywnie i agresywnie, żeby nie bawić się w wymiany. Simon natomiast zastosuje swój styl i będzie to bardzo różnorodny mecz. Słowem - fajny i ciekawy.
Mecz sesji wieczornej na stadionie Arthura Ashe&#39;a, więc Mardy będzie naładowany. To nie do końca jest jednak plus...;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
danny1992 514

danny1992

Użytkownik
Oglądał ktoś spotkania Fogniniego? Jak się prezentował? Po wynikach ciężko wywnioskować... Oglądałem mecz Roddicka z Tomikiem i powiem tak: Andy zagrał dobre spotkanie, nie powiem, że nie ale kto wie jakby potoczyło się spotkanie gdyby Australijczyk nie dał się złamać w końcówce drugiego seta. Roddick przy dłuższym pojedynku mógłby nie wytrzymać kondycyjnie a że jeszcze czasami zdarza mu się zbyt rozluźnić to kolejny aspekt. Trzeci set całkowicie oddany za darmo przez Tomica, nie pokazał nawet chęci walki, albo uderzał w siatkę albo daleko w aut. Porażka... Jak można tak odpuścić mecz na korcie głównym w turnieju wielkoszlemowym to nie pojmuje. Tym bardziej, że nie było widać po nim żadnej kontuzji a w pierwszych dwóch setach statystyki trzymał na bardzo dobrym, zbliżonym do Amerykanina poziomie. Tak więc Andy miał trochę ułatwione zadanie i nie namęczył się bo mecz w niespełna 1,5 h to nie wysiłek. Jednak z Włochem podejrzewam, że może być ciężej ale jak już wspominałem nie oglądałem jego ostatnich spotkań i nie wiem czy będzie się nabierał na te dojścia do siatki Roddicka, które przyniosły mu tej nocy dużą ilość punktów a to głównie przez to, że Tomic nie wiedział co robić.
Tak więc prosiłbym, żeby ktoś w kilku zdaniach opisał grę Włocha bo być może warto zagrać over jakiś? Kurs na Andy&#39;ego ~1.15 to chyba zbyt mało więc over 3.5 seta będzie w granicach 1.70 pewnie więc czemu nie
 
efbeer 185

efbeer

Użytkownik
Querrey - Berdych - over 39,5 gema @ 1,74 ✅✅✅
Wygląda całkiem nieźle. Dwóch drwali łupiących serwisem, linia dosyć niska, strasznie faworyzują Czecha co dla mnie jest niezrozumiałe. Jaką psychikę ma Berdych chyba każdy wie, potrafi przegrać wygranego seta w końcówce, ba potrafi nawet tak przegrać wygrane spotkanie. Sam w ostatnio solidnie, 2 półfinały, przegrana z Djoko, Marejem no i tutaj lekkie schody - z tym oto Berdychem. 4-6 3-6 dość gładko, powinno się wydawać, że tutaj też tak będzie ( tak myślą buki ) jednak sądzę że Sam nie sprzeda tanio skóry. Bilans spotkań między nimi to 2-1 dla Czecha, jednak Querrey wygrał swój jedyny pojedynek tutaj w Nowym Jorku, co prawda przed 4rema laty, ale jednak ;)
Sądzę, że będzie tutaj wyrównany pojedynek , szczególnie serwisowy, overek jak najbardziej wejdzie.
Za jakieś drobne myślę że można zagrać na Amerykanina @ 3,20 ⛔ - niezły kurs, jak dla mnie dużo przeważony.
 
arturwb 94

arturwb

Użytkownik
Querrey - Berdych - over 39,5 gema @ 1,74 Wygląda całkiem nieźle. Dwóch drwali łupiących serwisem, linia dosyć niska, strasznie faworyzują Czecha co dla mnie jest niezrozumiałe. Jaką psychikę ma Berdych chyba każdy wie, potrafi przegrać wygranego seta w końcówce, ba potrafi nawet tak przegrać wygrane spotkanie. Sam w ostatnio solidnie, 2 półfinały, przegrana z Djoko, Marejem no i tutaj lekkie schody - z tym oto Berdychem. 4-6 3-6 dość gładko, powinno się wydawać, że tutaj też tak będzie ( tak myślą buki ) jednak sądzę że Sam nie sprzeda tanio skóry. Bilans spotkań między nimi to 2-1 dla Czecha, jednak Querrey wygrał swój jedyny pojedynek tutaj w Nowym Jorku, co prawda przed 4rema laty, ale jednak Sądzę, że będzie tutaj wyrównany pojedynek , szczególnie serwisowy, overek jak najbardziej wejdzie. Za jakieś drobne myślę że można zagrać na Amerykanina @ 3,20 - niezły kurs, jak dla mnie dużo przeważony.
Nie neguję typu, bo po prostu nie wiem co tam się zdarzy, ale...
Ale wydaje mi się, że typ po prostu 50/50 - wejdzie lub nie. Oglądałem ostatnie spotkanie o którym pisałeś i tam Sam rozdawał cały czas prezenty. W każdym z setów miał prowadzenie 1. przełamania - oba przegrał. 90%, jeżeli nie 100% gemów serwisowych Querreya kończyło się na przewagi. Chyba nie było ani jednego, który gładko by wygrał.
Potem Tomek grał finał z Isnerem, który... powinien wygrać w tb 3. seta. Miał tam co najmniej 1. piłkę meczową (chyba 2,3), ale ta jedna była przy swoim serwisie, gdy pod siatką zagrał tragicznie i nie wygrał tej piłki meczowej.
Wszystko wygląda na to, że jednak z formą Berdych trafił - gładkie zwycięstwa nad Goffinem(który zagrał bardzo dobre spotkanie) i nad Zoppem, który wyeliminował Istomina. Więc może nie są to jakieś wielkie nazwiska, lecz na pewno nie są to też chłopcy do bicia.
Querrey też swoje dwa mecze na US wygrał dość pewnie - 3:1 z Lu i 3:0 z Ramirezem-Hidalgo.
Nie wiem co tu się zdarzy, bo teoretycznie powinno być 3:0 dla Berdycha, ale Sam nie gra źle, w turniejach przed US Open błyszczał, ogrywał na prawdę dobrych zawodników i dodatkowo pomagać będzie mu to, że gra u siebie. Publiczność może go ponieść, więc ugranie seta jest niewykluczone, może nawet jakaś niespodzianka...
Jakbym musiał coś tu stawiać to mimo wszystko wygrana Berdycha i ryzykowniej Tomek 3:0. Lecz nie tykam tego meczu, totalny no bet.
 
G 32

gosc83

Użytkownik
Cilic-Nishikori
Typ:2
Kurs:1.65
Bukmacher:Expekt
Przeglądając dzisiejszą ofertę odraaazu jedna rzuciła mi się w oczy, mianowicie spotkanie bardzo dobrze dysponowanego Japończyka z drewinio jakim jest Cilic, prezentował on w poprzednich spotkaniach mierny poziom może poza serwisem ale jak wiemy nie tylko to w tenisie się liczy, sądzę że ten typ to prezent i nie zamierzam z niego nie skorzystać tym bardziej że Chorwat nie prezentuje nic nadzwyczajnego a Kei jest w formie którą potwierdzi właśnie w tym meczu, a przekonają się Państwo o tym już za kilka godzin, polecam bo naprawdę warto dołożyć do jakiegoś pewniaka typu Kerber itp., pozdrawiam.
 
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
Cilic-Nishikori
Typ:2
Kurs:1.65
Bukmacher:Expekt
Przeglądając dzisiejszą ofertę odraaazu jedna rzuciła mi się w oczy, mianowicie spotkanie bardzo dobrze dysponowanego Japończyka z drewinio jakim jest Cilic, prezentował on w poprzednich spotkaniach mierny poziom może poza serwisem ale jak wiemy nie tylko to w tenisie się liczy, sądzę że ten typ to prezent i nie zamierzam z niego nie skorzystać tym bardziej że Chorwat nie prezentuje nic nadzwyczajnego a Kei jest w formie którą potwierdzi właśnie w tym meczu, a przekonają się Państwo o tym już za kilka godzin, polecam bo naprawdę warto dołożyć do jakiegoś pewniaka typu Kerber itp., pozdrawiam.
???? Nicolas Almagro (ESP) - Jack Sock (USA) (Will Jack Sock (USA) win at least 1 set?) WYNIK ? ✅✅✅
TYP:
YES
KURS: 1.65
Stawka: 200 | Do wygrania: 130 PLN
Bwin


???? M. Cilic vs K. Nishikori dla Mecz. WYNIK ? ✅✅✅
KURS: 2.310
Stawka: 120 | Do wygrania: 157.20 PLN
PinnacleSports


???? J. Chardy vs M. Klizan dla Mecz. WYNIK ? ✅✅✅
KURS: 2.470
Stawka: 76 | Do wygrania: 111.72 PLN
PinnacleSports


Może po zdaniu na każdy mecz:

Sock gra turniej życia !! Cieszył się niesamowicie po wygranym meczu z Cipollą (nie mówiąc o sensacji jakiej sprawił w deblu z Johnsonem) i jestem pewien że w tym meczu da z siebie wszystko !! Jeżeli uda mu się przełamać Almagro choć raz (a nawet Petzchner nie miał z tym większych problemów łamiąc Almagro aż 6 razy !!) to powinno go to podbudować i powinien swoje dobre podanie utrzymać co daje wygrany set... Tyle mi potrzeba w tym typie ???? Po cichu myślę, że to będzie kolejna sensacja tego turnieju i że Sock nie tylko wygra seta ale i wygra mecz... Almagro z Niemcem w ostatnim meczu grał bardzo dziwnie, jakiś rozkojarzony, sporo UE, jakiś taki nie swój ... W sumie to tylko po swojemu cieszył się jak przełamał Niemca - czyli bardzo głośny ryk (bo chyba tak to trzeba nazwać ???? ) czym mnie śmieszy za każdym razem :grin:

Cilic ma &quot;na pieńku&quot; z Nishikorim !! Czas na rewanż za US OPEN z 2010 roku gdzie Kei troszkę niespodziewanie ograć Chorwata. Marin niby się może i troche męczył w swoich dotychczasowych meczach ale i rywali miał dosyć wymagających (Marinko ostatnio spore postępy, Brands zawsze niewygodny na Hardzie ze względu na styl gry). Kei miał o przynajmniej klasę słabszych rywali i tak w zasadzie nawet się nie zmęczył bardzo. Mecz ten na pewno będzie bardzo wyrównany i o końcowym wyniku może zadecydować kilka detali ale Cilic na pewno za wszelką cenę będzie chciał się odegrać i na to liczę :smile:


Klizan tak bardzo niedoceniany i wręcz krytykowany nawet po wygranym meczu z Tsongą !! Dla mnie to jakaś paranoja co czasami czytam o tym zawodniku bo w tym roku ten koleś zrobił niesamowity progres ! Z dobrego chelengerowca stał się dobrym zawodnikiem ATP który już po tym turnieju zamelduje się w pierwszej 50 rankingu. Ten chłopak ma dopiero 23 lata i moim zdaniem czas najwyższy na zagranie turnieju życia - w zasadzie po wyeliminowaniu Tsongi każdy zwrócił na niego uwagę ???? Jeżeli chodzi o Chardego to jakoś nie lubie nawet oglądać tego zawodnika, głównie bazuje swoją grę na serwisie i jak pierwszy serwis siedzi to w zasadzie od razu szybko kończy swoje gemy, jednak jeżeli serwu nie będzie to szanse Klizana wzrastaja bo moim zdaniem Klizan jest trochę lepszy z głębi kortu niż Chardy. Kurs na pewno przesadzony na Klizana i jak już to kiedyś podkreślałem, booki niesamowicie obniżają kursy na Chardego. Do tej pory mieli racje - mam nadzieję, że tym razem ja oszukam booków :smile:
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
van_der_vaart 294

van_der_vaart

Użytkownik
???? Mardy Fish -1.5 - Gilles Simon 1,64 ✅ 6:1 5:7 7:6 6:3

Drugie spotkanie sesji wieczornej na Artur Ashe Stadium nie powinno być zbyt długie, gdyż Simon nie jest w najwyższej formie. W dodatku jego styl gry będzie pasował Amerykaninowi. Francuz zazwyczaj okopany jest głęboko za końcową linią i gra na przerzut lekkie piłki - czasem oczywiściew zagra mocniej bądź kątowo, ale z reguły dba tylko o to by nie popsuć zagrania. Fish takie baloniki będzie natychmiast atakował i biegł do siatki skończyć wolejem. Długie wymiany nie są w interesie Fisha, bo Simon słynie z tego że biegać i przebijać może w nieskończoność, więc dlatego Mardy będzie się starał maksymalnie je skracać. Simon w dwóch pierwszych rundach męczył się niemiłosiernie z grajkami o przeciętnym poziomie - Wang za kilka lat będzie w TOP 50, ale jak na razie przeciętniak, nie mówiąc o staruszku Russellu. Simon mnie zupełnie nie przekonał, natomiast Fish odwrotnie - wykarakał się z 0:2 z Davydenką, choć wcale tego 0:2 być nie powinno, no ale zdecydowanie nie szło Amerykaninowi, a w pierwszej rundzie pokonał groźnego Soedę. Jeśli dziś FIsh nie będzie przeżywał załamania formy to powinien spokojnie odprawić Simona bez straty seta, a przy tym typie może się nawet w jednym secie potknąć.
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Us Open, Deble, 0:35, 2.09.2012
Johnson/Sock - Cermak/Mertinak
typ; 1
2,02
Unibet
Analiza
Dzis w spotkaniu drugiej rundy turnieju deblowego mezczyzn podczas turnieju wielkoszlemowego, US OPEN, reprezentanci gospodarzy Johnson i Sock zagraja z Cermakiem i Mertinakiem. Nieznacznymi faworytami pojedynku, przynajmniej wedlug bukmacherow sa Cermak i Mertinak, jednak zupelnie nie rozumiem dlaczego. Amerykanie sa wyraznie w gazie. W pierwszej rundzie ograli pare numer jeden, Mirnyia i Nestora. To pokazuje jak olbrzymi drzemie w nich potencjal. Amerykanie sa w swietnej dyspozycji w Nowym Jorku. Sock zakonczyl zmaganie singlowe na trzeciej rundzie, po porazce z Almagro. Johnson natomiast caly czas jest rowniez w turnieju singlowym, ogral juz Rama i Gulbisa. Cermak i Mertinak kiedys grali dlugo razem debla, jednak w ostatnim czasie postanowili grac osoba i jest to ich pierwszy turniej od listopada ubieglego roku. Nie sadze aby mieli oni dzis zatrzymac rozpedzonych Amerykanow. Tym bardziej, ze patrzac na ich meczarnie z Normanem i Waske w pierwszej rundzie widac, ze nie sa w swojej najlepszej dyspozycji. Zupelnie inaczej Amerykanie i to ich widze w kolejnej rundzie turnieju.
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Querrey - Berdych

Na szybko bo czas spać. Faworytem meczu oczywiście jest Berdych. Czeski tenisista ma więcej argumentów na wygraną w tym meczu i tak się pewnie stanie, lecz wydaje mi się, że nie będzie to łatwy mecz dla niego i Sam urwie mu seta. Amerykanin w dobrej formie, co prawda przegrał w Winston Salem z Berdychem, ale na US Open jest inna gra. Publiczność na pewno pomoże, bo wiemy jak dopingowali Roddicka. Na pewno będzie bardzo skoncentrowany Querrey i postara się o chociaż seta lub o niespodziankę, kto wie... Na przestrzeni ostatnich 10 spotkań, oboje przegrali po 3 mecze, z czego Amerykanin miał trudniejszych rywali. Może doszukuje się szczegółów, ale może mieć to znaczenie psychiczne. Mam nadzieję, że serwis Sama dziś nie zawiedzie i obejrzymy ciekawe, co najmniej 4 setowe spotkanie. Pozdrawiam i dobranoc!

Mój typ: over 3,5s @ 1,53 || Bet365


EDIT: Tak być powinno ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Kolejny ciekawie zapowiadający się mecz to starcie Alexa ze Stanem. Emocji na pewno tutaj nie zabraknie, tym bardziej biorąc pod uwagę dość ofensywne style obu graczy i ich częste wahania postawy na korcie, a co się z tym wiąże - mecz może potrwać i to długo. Mimo wszystko upatrywałbym tutaj większych szans przy stronie Ukraińca i jak był piekielnie bliski porażki w I rundzie z Levine wychodząc w wielkim stylu z opresji, tak w kolejnym meczu z Baghdatisem było nieco lepiej - jedynie poza 4 setem, gdzie Marcos miał mnóstwo szans i zwycięstwo w tej partii jak na tacy, jednak głód zwycięstwa pozostał przy Alexie i w rezultacie wygrał 3:1 zachowując w całym meczu więcej urozmaicenia i dokładności w rozgrywaniu piłki. Wawrinka w ostatnim meczu miał nieco więcej pracy i momentami wydawać by się mogło, że im bardziej Darcis odczuwał zmęczenie i brak zaangażowania w grę, tym jakość Szwajcara również zanikała i właściwie ten 5 set, a szczególnie końcówka była na rzut monetą. W tym spotkaniu może się zdarzyć wiele ciekawych rzeczy, jednak ja stawiam na młodego wilka, który w tym roku w stanach spisuje się nieźle, z resztą jego szalony styl i spore urozmaicenie już rok temu zdały egzamin na tych kortach. Wawrinka serwisem nie poszaleje przy returnach Alexa, poza tym będzie tutaj sporo krótkich wymian po obu stronach przeplatujących w niewymuszone błędy po - mam nadzieję - efektowne winnery. Tego nie zabraknie z pewnością i osobiście uważam ,że Dolgo znajdzie swój cwany sposób na kolejnego, lubiącego ostatnio częsciej utrudniać sobie życie na korcie rywala.

Alexandr Dolgopolov - Stanislas Wawrinka @ 2,20 Pinnacle
 
zonovsky 54

zonovsky

Użytkownik
Dolgopolov - Wawrinka 1 (+2,5 seta) 1.23 Pinnacle ⛔
Staram się nie obstawiać meczów z udziałem Dolgopolova. Jest bardzo niestabilny, chimeryczny, przeplata świetne mecze bardzo słabymi - po prostu nie wiadomo, co mu strzeli to głowy. Przyznaję, że nie widziałem jego ostatniego meczu z Baghdatisem, ale wydaje się, że zagrał całkiem nieźle.
Ogólnie wygrywa sporo punktów po pierwszym serwisie, dobrze radzi sobie przy siatce.
Z drugiej strony mamy Staśka Wawrinkę. Mecz z Darcisem to powinno być łatwe 3:0 (nawet nie mówię o przedmeczowych przewidywaniach, po prostu Darcis grał straszny piach - Wawrinka jeszcze gorszy), a wszyscy wiemy jak to się skończyło. Miał trochę asów, ale w wymianach prawie nie istniał. Wyrzucał proste piłki. Return z bekhendu to śmiech na sali. Gdyby Darcis miał trochę więcej sił to grałby dzisiaj z Dolgopolovem.
Mój typ głównie opiera się na tym, że Wawrinka zagrał ostatnio tragiczny mecz. No bez przesady, słabiutki Darcis ugrał dwa sety z Wawrinką, a zawodnik o klasę od niego lepszy - Dolgopolov nie ugra chociażby jednego?
 
kasztanowy 2,7K

kasztanowy

Użytkownik
Wawrinka ostatnio słabszy mecz, ale patrząc trochę dalej niż jeden mecz do tyłu to jest w dobrej dyspozycji i Ukrainiec łatwego zadania nie będzie miał według mnie. Nie ma co się opierać tylko i wyłącznie na ostatnim spotkaniu, bo wiadomo że może przytrafić się gorszy mecz, tym bardziej że rywal był niezbyt wymagający i Wawrinka podszedł do sprawy trochę lekceważąco. Z meczu z Dolgopolovem od początku będzie walka i koncentracja, bo to już nie jest jakiś pierwszy lepszy grajek. Nie neguję typu, według mnie jak najbardziej trafny. Sądzę jednak, że Wawrinka jest w dobrej dyspozycji i myślę, że jest w stanie wygrać nawet 3:1
Osobiście spróbuje zagrać:
Wawrinka S. - Dolgopolov A. (-1.5) 2,20 ✅
Siadło jak w masło, niestety nie mogłem oglądać meczu
Wynik: 6-4, 6-4, 6-2
Ale raczej za niewielką stawkę dla zabawy, bo mecz bardziej do oglądania niż do wytypowania.
@Widzu
W jakim buku taki kurs na ten handicap?
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Staś Wawrinka - Alex Dolgopolov over 40,5 @1,81 ⛔
To będzie dobry mecz. Wawrinka na razie bez błysku, ale on ma dobry tryb motywacyjny w swojej głowie. Wczoraj mieliśmy wszystko na Flushing Meadows. Potężne bombardowanie w meczu Berdycha, niewiarygodne rzeczy u Lopeza, 75 UE Fisha - Simona który ugrał seta bez kręgosłupa. To był intrygujący dzień ;)
Teraz czas na mecz dobrej techniki, bo jak obaj wejdą w akcje nie ma szans, żeby był to słaby pojedynek. Szwajcar dysponuje dobrym przyłożeniem z serwisu, Ukraińca znamy z szybkiej ręki. Co za tym idzie - asy nie są mu obce. Lubi pomęczyć skrótami i dropami, chyba najbardziej w tourze. Ostatnio dużo tych graczy bombardujących forhendami. Dolgo zaś lubi przyłożyć na bekhend co początkowo zdziwi Wawrinkę. Ten ma zaś w arsenale fajny jednoręczny. To będzie dobry mecz i co jest ważnym argumentem, oboje mają spore przestoje w grze i to dosyć często. U Alexa to wręcz norma, ale Staś albo zagra tak solidny mecz jak z Ferrerem w Cincinnati, albo po prostu dzikie maratony, jak Darcis 3-2 tutaj, Cipolla i Simon po 3-2 na RG. Young w tamtym roku, Tsonga także rok temu. Masa przykładów, a i taki mecz ze Stakhosvkym pokrywa linię.
Powodzenia.
k: no niestety, na głupotę nie ma rady
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom