>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

US Open '12 - turniej główny mężczyzn

Status
Zamknięty.
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Tipsarevic - Ferrer ponad 3,5 seta w meczu 1.60 unibet

Ćwierćfinałowe spotkanie Wielkoszlemowego turnieju US Open pomiędzy rozstawionym z numerem czwartym Hiszpanem Davidem Ferrerem a turniejową ósemką Serbem Janko Tipsarevicem. Obaj prezentują się w tym turnieju jak i całym sezonie bardzo dobrze, lekkim faworytem wydaje się być Hiszpan, ale Serb nie stoi na straconej pozycji. Nie ma co się sugerować ich poprzednimi spotkaniami, nie grali ze sobą od czterech latDavid Ferrer od lat prezentuje się świetnie, oczywiście najlepiej czuje się na ziemi, ale również na innych nawierzchniach jest świetny co nie raz udowodnił w tym sezonie, w sezonie w którym ma na koncie masę sukcesów, w tym aż 5 wygranych turniejów. Wydaje się, że Janko Tisparevic na dłużej zagościł w pierwszej dziesiątce rankingu ATP, nie osiągnął w tym sezonie aż tak spektakularnych wyników jak jego rywal, ale gra bardzo równo, udało się wygrać jeden turniej ale kilkukrotnie osiągał także półfinały i finały. Do tej pory w US Open David Ferrer raz (5 lat temu) osiągnął półfinał, ale ogólnie nie radził sobie zbyt dobrze, w dwóch ostatnich latach zagrał przyzwoicie osiągając czwartą rundę. Również Janko Tipsarevic w US Open radził sobie często słabo, ale dwa ostatnie występy były już lepsze, odpowiednio trzecia runda dwa lata temu i ćwierćfinał rok temu. W tym roku obaj radzą sobie do tej pory bardzo dobrze, David stracił tylko seta z Hewittem, natomiast m.in. Andersona i Gasqueta odprawił w trzech setach. Janko miał problemy tylko w pierwszej, gdzie przegrywał z Rufinem 0:2 w setach by później nie dać rywalowi żadnych szans, w kolejnych rundach nie pozostawił złudzeń m.in. Bakerowi i Kohlschreiberowi ogrywając ich w trzech setach. Wydaje mi się, że w tym meczu można liczyć minimum na cztery sety, raczej faworytem jest Ferrer, ale wątpię by od początku dominował, myślę że zwłaszcza pierwsza faza spotkania może być wyrównana, ciekawym typem dla mnie było by również zagranie: wynik po dwóch pierwszych setach -&gt; remis ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Jak dla mnie fajną propozycją na dziś jest handi w stronę Del Potro, ale to 7.5. Oznacza to, że nawet przy niekorzystnym początku pierwszego seta (czyli od zaczynającego podaniem Djoka) gdy da się przełamać po jednym razie w każdym z setów to przegra 6:3 6:4 6:4, czyli właśnie siedmioma gemami. Czy DelPo da się tutaj złamać więcej razy? nie sądzę, a nawet widziałbym dla niego szansę na seta, czy dwa. Argentyńczyk na hardzie czuje się jak ryba w wodzie, z ARodem falstart, ale potem pokazał klasę. Dobrze siedzi serwis i Djoko niewątpliwie będzie miał z nim ostre problemy. Życzę DelPo finału, bo gość jest mega utalentowany, często musi rezygnować z gry z powodu trapiących go cały czas dolegliwości, ale talent ma niebywały. Po wielkiej 4 to moim zdaniem zawodnik o największych umiejętnościach. Jeśli zatrybi jego piorunujący fh to może zdziałać dziś naprawdę sporo. Kursy na Djoka śmieszne.

Del Potro +7.5 gema (1.63) Pinnacle ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
harvey 967

harvey

Użytkownik
???? Tipsarevic J. - Ferrer D.

Dziś słaby plan gier, ale emocji nie powinno zabraknąć. Konkretne widowisko powinniśmy zobaczyć w meczu Hiszpańskiego &quot;Apacza&quot; Davida Ferrera, który zrobi wszystko co w swojej mocy i nogach, żeby pokonać Serbskiego walczaka Janko Tipsarevica. W mojej ocenie po takich zawodnikach, na takim etapie turnieju oczekiwania są dość wysokie. Mam nadzieję, że zobaczymy mecz, który będzie godny ćwierćfinału. Bo o ile mecz Berdycha z Federerem emocji trochę miał, to potyczka Murraya z Cilicem nie bardzo.


H2H 2:1 dla Davida jednak ta statystyka ma się nie jak do dzisiejszego spotkania, ponieważ mecze były rozgrywane dość dawno. Ferrer to w tej chwili numer pięć na świecie, jednak poprzez brak Rafy Nadala w Nowym Jorku David jest rozstawiony z numerem czwartym. Właśnie dzięki rozstawieniu 30-letni Hiszpan ma szansę na swój czwarty półfinał w historii wielkiego szlema, a drugi na kortach flushing meadows. W tym roku odprawił już z kwitkiem: Andersona, Sijslinga, Hewitt oraz Gasquet. Stracił tylko jednego seta w spotkaniu z Australijczykiem. Jak patrzeć na te nazwiska to nie są to jakieś wybitne postacie w tej chwili w światowym tenisie. Ostatni mecz z Francuzem miał być tym najtrudniejszym meczem. Jednak popularny Rysiek dał plamę. Oczekiwania od jego osoby w tym meczu były stanowczo większe. Bo jak można opisać kogoś kto w drugiem secie ma serwis na seta i oddaje go. David jak wiadomo jest chyba najlepiej przygotowanym zawodnikiem pod względem biegowym w całym tourze. Dla mnie to zawodnik, który będzie biegał nawet jak już nie będzie grał. On po prostu jest przepełniony energią. W meczach z nim rywale pokonują niesamowite odległości, potrafi zmęczyć przeciwnika, przy czym sam biega niesamowicie dużo. W tym roku w Wielkim Szlemie: ćwierćfinał AO, półfinał RG, ćwierćfinał Wimbledonu, więc idąc tą drogą powinien być półfinał w Nowym Jorku.


Tipsarević w porównaniu do rywala jest: troszkę wyższy, troszkę młodszy i troszkę niżej w rankingu. Niby tak nie wiele, a jednak często takie detale są najważniejsze. Serb tegoroczne US Open zaczął dość bez przekonania, takie wrażenie zostawił po sobie po pierwszym meczu z Francuzem Rufinem, w którym przegrywał już 0:2 by odwrócić losy spotkania i zameldować się w następnej rundzie. Później o dziwo było już o wiele łatwiej i po kolei wygrywał z: Bakerem, Zemlją i Kohlschreiberem Wszystkie te spotkania zakończyły się bez straty seta. Tipsa to dobry serwis i dobre wymiany w których często jest lepszy. Jednak w rywalizacji z Ferrem może to nie wystarczyć. Dla tego zawodnika, który plasuje się na pozycji numer 9 w rankingu będzie to drugi ćwierćfinał w karierze i drugi raz z rzędu na kortach w Nowym Jorku. W ubiegłym roku przegrał rywalizację o półfinał ze swoim kolegą Djokovicem. Dziś wiem, że Janko zrobi wszystko by wygrać, jednak w mojej ocenie jego umiejętności nie wystarczą na Ferrera.

Jak dla mnie mecz może być i powinien być bardzo ciekawy. Wątpię jednak by rywalizacja zakończyła się w pięciu setach, aż takiej dramaturgi się nie spodziewam. Faworytem jak dla mnie jest Hiszpan, jest on w moim rankingu jak i rankingu ATP wyżej niż Serb. Posiada on większe umiejętności, lepiej się porusza po korcie i ma więcej opcji na zaskoczenie rywala. Dla Ferrera to najlepszy sezon w całej jakże długiej karierze. Jak wspomniałem wcześniej zaliczył już dwa ćwierćfinały i jeden półfinał wielkoszlemowy w tym roku. Mimo, że do końca sezonu dość daleko, to półfinał dla Davida będzie pięknym zwieńczeniem tego roku. Liczę, że Hiszpan pokaże swój najlepszy tenis i wygra tą rywalizację o następną rundę.


Tipsarevic J. - Ferrer D. # 1.40 ✅ 3:6 7:6 6:2 3:6 6:7
 
F 263

fidelio

Użytkownik
Panowie co myślicie o meczu Ferrer - Tipsarevic ? Oglądałem mecz Davida z Gasquetem w poprzedniej rundzie i Hiszpan nie pokazał niczego wielkiego. Zaryzykowałbym nawet twierdzenie, że o zwycięstwie Ferrera zdecydowała słaba głowa Francuza, który miał swoje szanse w tamtym pojedynku. Z kolei Tipsa zagral dobry mecz z Kolbą. Kurs 1.40 na win Ferrera mnie nie satysfakcjonuje, ale może lepszym typem będzie zagranie na 4 sety w tym meczu, bo nie chce mi się wierzyć, że ten mecz skończy się w 3 setach. Chciałbym poznać opinię innych użytkowników na temat tego meczu.
Zgadzam się co do oceny gry Hiszpana w meczu z Gasquetem- to francuz bardziej przegrał niż hiszpan wygrał. Masa błędów Ferrera przy swoim serwisie, w ogóle serwis słaby, tutaj może być problem żeby go utrzymać. Tipsa nie będzie miał takiego problemu. Dlatego skłaniam się do grania na Tipsę z jakimś handicapem.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Również zagrałbym tutaj na Tipsara. Gość jest w ostatnich tygodniach znakomity, grał i w Toronto i w Cincinnati, a na USO doszedł już do qf. W tych trzech turniejach przegrał tylko jedno spotkanie, z Djokiem. Jedno zakończyło się jego kreczem. A więc w ostatnich ośmiu spotkaniach na hardzie wygrał 7 i to nie z byle jakimi przeciwnikami (nie licząc kreczu z Andujarem). Serb jest wyraźnie w znakomitej formie i nie zdziwiłbym się gdyby tutaj odprawił z kwitkiem Ferrera. Przede wszystkim duża przewaga w serwisie obu Panów, na korzyść Tipsy . David serwował z Ryśkiem żenująco, chyba nie osiągnął progu 50% pierwszego serwisu i miał naprawdę duże szczęście, że rywal nie był zbyt dobrze dysponowany.

Tipsarevic +4.5 gema (2.02) Pinnacle ✅
 
grycu 1,9K

grycu

Użytkownik
Po przemyśleniu sprawy zdecydowałem się zagrać:

D. Ferrer - J. Tipsarevic over 39.5 gema 1.80 Milenium ✅✅

O grze obu panów wypowiedziałem się już na poprzedniej stronie więc nie będę się powtarzał. Minimum 4 sety w tym meczu powinny wystarczyć do pokrycia tej linii, a jak pisałem wcześniej nie wydaje mi się by tutaj któryś z zawodników przegrał 0-3.
 
psotnick 893,1K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Janko Tipsarevic - David Ferrer
Suma Setów
Typ: Over 3.5 @ 1.60 Unibet ✅ 2-3 :spokodfhgfh: wszystko zgodnie z planem.. i 5 setów, i tie-breaki, i gra na wyniszczenie, obaj pokiereszowani..
Suma Gemów
Typ: Over 39.5 @ 1.840 Pinnacle ✅
Liczba rozegranych setów
Typ: 5 @ 3.80 Sportingbet ✅

Ćwierćfinałowy pojedynek pomiędzy dwoma tenisistami, którzy są obecnie w bardzo dobrej formie. Do obecności Davida Ferrera w SF Wielkiego Szlema już zdążyliśmy się przyzwyczaić, natomiast Janko Tipsarevic ma szansę po raz pierwszy w karierze osiągnąć ten pułap. Z jednej strony może to być dla Serba jakimś obciążeniem, bo to zupełnie nowe i nieznane terytorium dla niego, a z drugiej świadomość, że nie ma nic do stracenia, bo już osiągnął życiowy sukces może dodać mu tak potrzebnego luzu i wyzwolić jego najlepszą grę. Na to liczę, szczerze mówiąc, bo upatruję w Serbie minimalnego faworyta do awansu (a na pewno nie aż takiego outsidera). Z tym, że na 100% nie będzie tak łatwo jak do tej pory. Obaj tenisiści prezentują wysoką formę na Flushing Meadows. Tipsa po małym falstarcie w 1 meczu z Rufinem, gdzie przegrał 2 pierwsze sety, notuje serię 12 wygranych setów z rzędu. Bez żadnych problemów odprawił wspomnianego Rufina, Bakera, Zemlję i wczoraj dokończyć dzieła z Kohlschreiberem. Ferrer prezentuje się równie dobrze, przegrał ledwie jednego seta w 4 dotychczasowych meczach, gra bardzo pewnie, do bólu stabilnie, czym wykańcza kolejnych rywali (Anderson, Sijsling, Hewitt, Gasquet). W dzisiejszym QF spodziewam się bardzo intensywnego meczu dwóch nieustępliwych pitbuli, z którego obaj wyjdą nieco pokiereszowani, oczywiście na korcie. Całkiem możliwa moim zdaniem jest 5-setówka, pewnie jakiś tie-break. Ich head-to-head na hardzie remisowy, ale działo się to parę lat temu, więc raczej można się tym posłużyć jako materiałem poglądowym ( http://tennis.wettpoint.com/en/h2h/21975-76512.html ). Ważniejsza w tym przypadku jest banalna prawda, że bardzo rzadko zdarza się, by w meczu dwóch graczy w bardzo dobrej formie końcowy wynik był do zera. Nie widzę możliwości, by w tym meczu miało być inaczej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
macu90 20

macu90

Użytkownik
Widzę, że trzeba zabrać głos...
Oglądałem wczoraj te dwa mecze do 6 rano.
1. Murray - Cilic.
Andy na początku zagrał trochę jak Ferdek. Jak Marinowi wszystko wchodziło, miał seta, był na luzie, grał na wysokim poziomie, to i Murray trochę oddawał ale potem się sprężył i pokazał jak się gra. Mówię to z pełną odpowiedzialnością: jak się choć trochę skupi to jest super mocny. Stwierdzam nawet, że Novak nie wygra z nim w finale, o ile przejdzie Del Potro, bo to też będzie ciężki pojedynek. Backhand (najlepszy na tą chwilę w tourze), slajs, serwis oraz to, że on już się nie poddaje, wzmocnił się psychicznie.
2. Federer - Berdych.
Niestety po kilku pierwszych gemach można było stwierdzić, że Szwajcara chyba pogięło w szatni (nie wyspał się lub zapomniał jak się odbija zwykłą, średniej szybkości piłkę). Zaznaczam, że Czech zagrał na swoim normalnym poziomie, ani razu nie zagrał czegoś genialnego, nie miał jakichś przejawów, lepszej niż dobra, gry. Uderzenia z obu stron poprawnie, serwis bardzo dobry i to tyle. Typowa &#39;czwóreczka&#39;. Roger gdyby tylko choć trochę użył wczoraj mózgu - ZAMIAST TEGO BEZNADZIEJNEGO BACKHANDU - SLAJS (a posiada najlepszy w tourze, bez wątpienia), czasem jakiś skrót, zwolnienie gry, raz krócej a raz dłużej (Berdych stał cały mecz z tyłu, za końcową)...tyle, że jak piłka leciała w stronę Federera to bałem się czy on ją w ogóle przebije na drugą stronę, żenujące! Mam do niego szacunek za to co zrobił itd ale za ten mecz może dostać spokojnie po dupie i bez gadki, że hejtowanie gdy przegyrwa).
W półfinale Berdych nie ma szans. Co się stanie jeśli Andy przebije mu więcej niż trzy razy na drugą stronę podczas jednej wymiany?! tego nie wiemy, bo Federer chyba miał z 10 takich akcji. Czech grał poprawnie, bo w cały meczu prowadził, był rozluźniony, jak Fed trafił trudną piłkę to się uśmiechał (to był uśmiech ala &#39;i tak wiem, że wygram&#39;, dziwne, no ale...) Jak Szkot narzuci trochę większe tempo to zaczną się pojawiać błędy. Andy przyjechał to przynajmniej po finał. Sami zobaczycie. 1.4 - jak dla mnie dużo, nawet jak wtopi pierwszego seta warto grać za sporą stawkę na live.
 
acetate 474

acetate

Użytkownik
Juan Martin Del Potro v Novak Djokovic - under 35,5 gema @ 1,90(bet365)

Przemyslalem ten typ i uwazam, ze powinien w miare izzi wejsc. Patrzac na H2H, nawet podczas meczu gdzie Del Potro urwal mu seta (aczkolwiek bylo to dawno i na mączce, niemniej jednak wzialem pod uwage ten mecz) taki under zostalby pokryty. Pomijam calkowicie ich przedostatni pojedynek na trawie, to byl wypadek przy pracy Djoko i fart/forma Del Potro. To, co obecnie prezentuje Serb to rewelacja, zmiata po kolei z kortu kazdego. Uwazam, ze i tym razem bedzie 3 : 0 dla Serba, lecz wole under niz DW 3 : 0 - w razie gdyby urwal mu jednak seta, to Djoko go zmiecie w nastepnych. Warto rowniez wspomniec ich ostatni pojedynek na twardej, gdzie Argentynczyk nie mial za wiele do powiedzenia.

-wyzszy poziom Djoko jako zawodnika,
-jego doskonala forma, w przeciwienstwie do Del Potro ktory gra dobrze, nawet bardzo, ale jakos momentami nieco zwalnia i daje sobie urwac seta, nie wiem, po prostu nie przekonuje mnie az tak jak Djoko,
-H2H na korzysc Djoko (pomijajac trawe),
-chec odegrania sie za IO* (poprawka, literowka), bez zadnych skrupułów.

Wszystkie te argumenty przemawiaja za zdecydowaną wygraną Serba. Uwazam, ze Djoko jest na tyle lepszy, ze pokryje spokojnie ten under, zmiatajac Del Potro szybko i skutecznie.

✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
W 66

warchlak

Użytkownik
Juan Martin Del Potro v Novak Djokovic - under 35,5 gema @ 1,90(bet365)
Przemyslalem ten typ i uwazam, ze powinien w miare izzi wejsc. Patrzac na H2H, nawet podczas meczu gdzie Del Potro urwal mu seta (aczkolwiek bylo to dawno i na mączce, niemniej jednak wzialem pod uwage ten mecz) taki under zostalby pokryty. Pomijam calkowicie ich przedostatni pojedynek na trawie, to byl wypadek przy pracy Djoko i fart/forma Del Potro. To, co obecnie prezentuje Serb to rewelacja, zmiata po kolei z kortu kazdego. Uwazam, ze i tym razem bedzie 3 : 0 dla Serba, lecz wole under niz DW 3 : 0 - w razie gdyby urwal mu jednak seta, to Djoko go zmiecie w nastepnych. Warto rowniez wspomniec ich ostatni pojedynek na twardej, gdzie Argentynczyk nie mial za wiele do powiedzenia.
-wyzszy poziom Djoko jako zawodnika,
-jego doskonala forma, w przeciwienstwie do Del Potro ktory gra dobrze, nawet bardzo, ale jakos momentami nieco zwalnia i daje sobie urwac seta, nie wiem, po prostu nie przekonuje mnie az tak jak Djoko,
-H2H na korzysc Djoko (pomijajac trawe),
-chec odegrania sie za IO* (poprawka, literowka), bez zadnych skrupułów.
Wszystkie te argumenty przemawiaja za zdecydowaną wygraną Serba. Uwazam, ze Djoko jest na tyle lepszy, ze pokryje spokojnie ten under, zmiatajac Del Potro szybko i skutecznie.
Wszystkie te argumenty przemawiają za Serbem, ale szkoda, że innych nie widzisz. Delpo ma taki serwis i taki forhend, że jest w stanie wygrać z każdym. Jest w stanie wygrywać swoje gemy serwisowe, jest w stanie doprowadzać do tiebreakow i wygrywać. Ma świetny timing, bije mocno z głębi kortu, gdzie nawet dobrze broniący Djokovic może mieć problemy. Ma najlepszy drop shot z wysokich graczy. Ofensywnie to świetny zawodnik, będzie miał bardzo ciężko łamać Serba, ale argumenty w ofensywie pozwalające na ugranie tutaj seta ma bardzo duże.
A tekst, że jak DP wygra jednego seta to później Djokobic go zniszczy to się nadaje do budki u ziemniaków. Jak będą 4 sety to aby padł under 35,5 to sety muszą się kończyć w stylu 6-3... Delpo po wygraniu seta będzie niszczony w 3 kolejnych z 2 przełamaniami na seta? lol
 
C 581

czajnol

Użytkownik
A ja tam sobie zagralem drobne na Del Potro kurs az 5 czemu nie sprobowac wczoraj tez Federer mial wygrac i wiadomo jak sie skonczylo tym bardziej ze Juan juz raz ogral Novaka w tym roku , wiadomo Djoko jest faworytem ale kurs 1.16 to lipa na maksa. Jak bedzie zobaczymy ????
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Wszystkie te argumenty przemawiają za Serbem, ale szkoda, że innych nie widzisz. Delpo ma taki serwis i taki forhend, że jest w stanie wygrać z każdym. Jest w stanie wygrywać swoje gemy serwisowe, jest w stanie doprowadzać do tiebreakow i wygrywać. Ma świetny timing, bije mocno z głębi kortu, gdzie nawet dobrze broniący Djokovic może mieć problemy. Ma najlepszy drop shot z wysokich graczy. Ofensywnie to świetny zawodnik, będzie miał bardzo ciężko łamać Serba, ale argumenty w ofensywie pozwalające na ugranie tutaj seta ma bardzo duże.
A tekst, że jak DP wygra jednego seta to później Djokobic go zniszczy to się nadaje do budki u ziemniaków. Jak będą 4 sety to aby padł under 35,5 to sety muszą się kończyć w stylu 6-3... Delpo po wygraniu seta będzie niszczony w 3 kolejnych z 2 przełamaniami na seta? lol
Serwis to mu nie siedzi od dobrych kilku miesięcy.
Forhend to miażdżył na US 2009. A teraz to tylko mocny strzał, którym skończy 2/10 piłek.
Djokovic na takie ataki to odpowiada z palcem z tyłu. Najlepszy defensor świata. Do tego świetnie broni slajsem forhendowym to nawet jeśli Argentyńczyk strzeli petardę może piłeczka znowu wrócić na jego stronę. Juan ma najlepszego dropa? Gra takie skróty, jakie wymaga od niego pozycja. Czyli solidne. A co do wybitnych skrótów to obejrzyj sobie Dolgopolova, który ewidentnie trenował to przez całą karierę. Jeśli chodzi o zawodnika z samego top, to na upartego Murray. Bo Federer użyje takowego zagrania raz na seta, mecz.
6-3 to nie zawsze dwa przełamania.
Ogólnie to obiektywizmu stary, bo stek głupot, który nie ma nic wspólnego z faktami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
roy. 187

roy.

Forum VIP
Odnosnie meczu Djoka z JMDP:
Powiem tak, kazdy z was pisze te swoje analizy ewidentnie pod typ i malo z nich jest obiektywna. Wiec moze poczyncie cos w tym kierunku, zeby inni skorzystali na tym a nie piszecie to co chcecie tylko po to zeby podac tutaj jakis typ. Kuchcik_MU 2/10 pilek? Czy ty jestes normalny? Jedynie posrt Warchlaka jest postem obiektywnym bez zbednych emocji w jedna lub druga strone a reszta to widze ze jest wprost zakochana w serbie
 
macu90 20

macu90

Użytkownik
Jak najbardziej zgadzam się z kolegą wyżej.
Mecz będzie bardzo ciężki i wyrównany, możliwe, że trzy sety ale nie takie proste jak to oceniacie.
Oglądaliście Novaka jak grał z kelnerami a tam wystarczyło po prostu przebijać piłkę, na Argentyńczyka już to nie wystarczy. Tym bardziej, że Serb nie lubi z nim grać.
Zresztą, te jego płaskie zagrania nie są wygodnie dla nikogo, według mnie to trochę lepsze wersja Berdycha. 3:0? bardzo wątpliwe! Novak zawsze ma słabszy mecz na Szlemie, no i ostatnio nic nie może wygrać (chyba, że o czymś zapomniałem), gra poprawnie, jak na niego, ale z umiejętnościami jakie posiada (a według mnie ma największe) oczekuje się od niego lepszych wyników.
Ostatni dobry występ to chyba z Nadalem na RG, do przerwy oczywiście.
 
win1988 164

win1988

Użytkownik
Najlepszy defensor świata.
Z całym szacunkiem, ale na to miano przez lata pracował Rafa Nadal i nie sądzę, że dwa sezony dobrej gry Djoka coś w tej kwestii zmieniły.
Jak będzie wyglądał mecz Novaka z Del Potro ? Chciałbym, aby Argentyńczyk się mocno postawił, chciałbym aby to on zakwalifikował się do półfinału. Forhendy Juana z tych niskich piłek są niesamowite, przekonał się o nich wczoraj Roddick. Nie wiem czy ktoś jest jeszcze w stanie tak zagrać, ale takich zagrań w meczu z Serbem potrzebowałby mnóstwo. Szykuje się naprawdę interesujące widowisko, z lekka podobna sytuacja do tej z wczoraj, kiedy to Roger miał bez większych problemów uporać się z Berdychem. Jak było, wszyscy wiemy, szkoda tylko, że mecz o takiej godzinie, no ale są na szczęście powtórki. Pozdro.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Odnosnie meczu Djoka z JMDP:
Powiem tak, kazdy z was pisze te swoje analizy ewidentnie pod typ i malo z nich jest obiektywna. Wiec moze poczyncie cos w tym kierunku, zeby inni skorzystali na tym a nie piszecie to co chcecie tylko po to zeby podac tutaj jakis typ. Kuchcik_MU 2/10 pilek? Czy ty jestes normalny? Jedynie posrt Warchlaka jest postem obiektywnym bez zbednych emocji w jedna lub druga strone a reszta to widze ze jest wprost zakochana w serbie
Czy Ty jesteś normalny? Zadam to samo pytanie do ciebie.
A ile niby piłek wygrywa tym forhendem? Co, miażdży nim k.... w każdym meczu? Roddick nie miał problemu z ich odgrywaniem i w miarę równą grą przy serwie Potro. Z Mayerem ile tego miał? Może z Harrisonem będziesz wiedział?
Novak odkąd jest na szczycie takich bomb wyciągnął setki, jedynie z Rogera miał problemy bo on jednak wali na rozum a nie na siłę jak Argentyńczyk. I on może się ślizgać, robić szpagaty albo na stojąco ale i tak będzie wyciągał masę uderzeń Potro. Dodać chyba jednak top1 return w tej chwili (Murray jest nieregularny) i koniec.
A twoje posty są już nudne jak flaki z olejem. Każdy to stek pierdół, krytyka innych i wieczny styl &quot;WTF?!&quot; to tamto, sramto owamto.
I co to ma do rzeczy ze Rafa pracował? Przyszedł Novak i teraz on ma to miano. Ja tęsknie za Hiszpanem na korcie i wcale się w Serbie nie zakochałem, ale fakty to fakty.
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Ciekawa dyskusja tu się nawiązała. Jeżeli mogę coś dodać a propos meczu Nole z Del Potro to chciałbym zauważyć dwie być może istotne rzeczy w tym meczu. Po pierwsze mecz odbywa się w królestwie Serbka jakim jest hard. Wielokrotnie było wałkowane że Serb odegra się w tym sezonie na hardzie po nieudanych turniejach trawiastych i tak faktycznie jest. Novak nie stracił jak dotąd żadnego seta. On uwielbia US Open i dobrze się tutaj czuje. Drugą sprawą jest fakt że Argentyńczyk pomimo fantastycznej dyspozycji jaką osiągnął podczas igrzysk nie musi tego wcale przenieść na hard. Mam tu na uwadze szczególnie zmęczenie. Jak widać Federer także nie poradził sobie i odpadł szybciej niż zakładano z turnieju. Novak ostatnio spotkał się w Cincinatti jak każdy wie z Del Potro i pojedynek przebiegł bardzo szybko na korzyść Serba. Nie ma sensu wymieniać co potrafi jeden a co drugi bo obaj są wielkimi talentami. Odgrywać będą takie elementy jak nawierzchnia, czy dyspozycja. Te rzeczy przemawiają zdecydowanie Serbem. Nie wyobrażam sobie aby Novak przegrał dzisiaj w nocy. Novak może wielkich rywali nie miał w tym turnieju ale proszę spojrzeć z jaką łatwością ich rozwalał. To nie były wyniki wymęczone a w zasadzie pogromy. Del Potro natomiast z każdym rywalem się męczył w którymś secie lub we wszystkich. Nie sądzę aby Del Potro dźwignął to spotkanie z całego szacunku do niego. Brak tibreaka jest całkiem ciekawym zakładem.
N. Djokovic - J. Del Potro - brak tibreaku - 2,10
bet365
 
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Djokovic N. - Del Potro J.M.
Grane sety - Typ: 4 lub więcej setów
2.0⛔

Szkoda, że do meczu nie dotrwam. Padam na pysk. Ostatnie mecze tych panow bardz zacięte. Nie wyobrazam sobie zeby Del czy Djoko nie wygrali minimum jednego seta...kurs mnie zszokował, więc gram!

Zapewne będzie rewanż za olimpiade. Obaj w formie, a kurs na zwycięstwo serba smiechu warty...zwariowali czy co ? Moja opcja na 4 lub więcej setów jest racjonalna i powinna wejść.
A.
 
B 45

bryfsztyk

Użytkownik
Djokovic - Del Potro
Typ: Dokladny wynik 3:1
Kurs: 3.50

To nie jest typ, do ktorego chce Was przekonac, tylko moja propozycja. Mam nadzieje, ze ktos napisze jakas sensowna opinie, ktora przekona mnie ostatecznie do zagrania lub wycofania sie z tego zakladu. Ogolnie, chociaz bardzo lubie DelPo, sadze, ze w tym meczu sa mozliwe 2 wyniki - 3:0 lub 3:1 dla Djokovicia, bo Serb gra swietnie. Uwazam, ze Del Potro rowniez gra bardzo dobry tenis, ale obawiam sie czy to wystarczy na wygranie seta. Jest tez szansa, ze Serbowi zdarzy sie slabszy mecz lub chociaz slabsza czesc meczu. Prosze o opinie.
 
marekpua 97

marekpua

Użytkownik
No ja osobiście typuję 3-0 dla Serba. Djokovic rozkręca się z meczu na mecz. Na to spotkanie wyjdzie wyjątkowo skoncentrowany, w końcu w głowie będzie miał spotkanie z IO, gdzie poległ 2-0 z Del Potro. Już w Cincinnati zrewanżował się za tą porażkę, oddając Argentyńczykowi 5 gemów w meczu. Dziś myślę, że będzie trochę oporu ze strony Del Potro, ale nawet o seta będzie ciężko.
under 37 gems 1,96, pinnacle. ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom